Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 100 of 100

Thread: Predstave - preporuke, mišljenja, razočarenja,...

  1. #76
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,380
    Thanks Thanks Given 
    748
    Thanks Thanks Received 
    2,208
    Thanked in
    1,671 Posts

    Default

    Eto, a ja mislila da idem... Sad si me razbio.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  2. #77
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ništa. Digao se posle drugog čina posle 90min. Bili u drustvu, a svi se nesto snebivaju da kazu. Reko ljudi ajmo na pivo. Htjeo sam se ja dici i ranije al reko ajde…

    Losi glumci. To nije Čehov nego “nekakav ogled o Čehovu”. Atak na čula. Puno loše energije pod izgovorom prenosenja dozivljaja nekakve nase stvarnosti.

    Kritika u Vijestima je bila da je to spektakl. Sigurno je da cu ga dobro upamtiti, bar tih 90min.
    To se meni desilo sa Čekajući Godoa, ali moje društvo tada je prosto uživalo u toj agoniji.Zato najviše volim ići sama no hajd.Umalo nisam zaspala.I ona Ana Karenjina boktemazo 4 sata je trajala, a veze s vezom (okey volim eksperimentiranje ali vala pretjeraše ga).

    I da u slučaju jedne i druge nisu bila dva glumca koji i tu znaju unijeti sebe kao Grahovac u prvoj a Gavranić u drugoj mislim da bih skočila pod voz ko Ana.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  3. #78
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default Predstave - preporuke, mišljenja, razočarenja,...

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    To se meni desilo sa Čekajući Godoa, ali moje društvo tada je prosto uživalo u toj agoniji.Zato najviše volim ići sama no hajd.Umalo nisam zaspala.I ona Ana Karenjina boktemazo 4 sata je trajala, a veze s vezom (okey volim eksperimentiranje ali vala pretjeraše ga).

    I da u slučaju jedne i druge nisu bila dva glumca koji i tu znaju unijeti sebe kao Grahovac u prvoj a Gavranić u drugoj mislim da bih skočila pod voz ko Ana.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Nezahvalno je raditi te monderne verzije klasika. Tezak je to zadatak da se ne lazemo i malo ko uspije. Ja sam bio kad je Hamlet bio u CNP. Britanci ukrkali sa modernom obradom. Ja izadjoh isto posle po ure. Em ne razumijes skroz taj engleski iz tog perioda a moderna obrada sa crncem kao Hamletom i kartonskim kutijam da ne pricam. Izadjoh ja jedini. Svi ostali ka da sve razumiju i da su se sa Šekspirom podigli. Gledao sam i Julija Cezara i sa Trifunovićem i sa Lečićem. Isto. Jako je tesko to obraditi na taj nacin. Plus losa gluma osim golog bradonje kojem ne znam ime.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 07-03-23 at 10:13.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  4. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  5. #79
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Nezahvalno je raditi te monderne verzije klasika. Tezak je to zadatak da se ne lazemo i malo ko uspije. Ja sam bio kad je Hamlet bio u CNP. Britanci ukrkali sa modernom obradom. Ja izadjoh isto posle po ure. Em ne razumijes skroz taj engleski iz tog perioda a moderna obrada sa crncem kao Hamletom i kartonskim kutijam da ne pricam. Izadjoh ja jedini. Svi ostali ka da sve razumiju i da su se sa Šekspirom podigli. Gledao sam i Julija Cezara i sa Trifunovićem i sa Lečićem. Isto. Jako je tesko to obraditi na taj nacin. Plus losa gluma osim golog bradonje kojem ne znam ime.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kao što reče Nikita Milivojević za Makbet to je predstava za koju se spremate ali je se i bojite.Bila je kod nas ali na ljetnoj pozornici.A baš takvi koji znaju sa čim se uhvate u koštac i prije svega osjećaju dubok naklon kad uzmu takva djela u ruke odrade dobro stvar.

    U slučaju ovih promašaja oni eto misle da preskoče tu prvu ljestvicu i naravno završi se sve kao totalni fijasko.
    Bitna je i pozornica pa su mi Orkanski Visovi kao klasik ostavili jedan od najjačih utisaka na ljetnoj pozornici u Baru.Jes da sam zaglavila poslije iza neke proklete cistjerne u povratku ali ni to nije moglo da mi pokvari veče.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    No pasaran!

  6. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #80
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default

    Ja bih sinoć na koncertu Boža Vreća. Imao drugi red karte. Spektakularno bilo kao on sto samo umije. Ludačka interakcija sa publikom. Nisam siguran je li ovo koncert ili performans. Oboje kao i on uostalom.

    Bilo mi je stalo da povedem jedan ovako da kazem crnogorski par malo konzervativnijih shvatanja. Insistirao sam i platio karte i sve. A da ste vidjeli te izraze lica posle. Transformacija. Eto toliko je jako bilo.


    Sent आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  8. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  9. #81
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Prvi put sam preskočila njegov koncert inače sam vazda čekala dugo u red.Čovjek je genije kakvu energiju i kakav glas ima čisti talenat.

    Inače je negdje pričao svoju životnu priču koja nije nimalo zavidna zbog sredine i sve što je prolazilo.No kad je pričao o svojoj majci što mu je najveći oslonac bila i koliko se borila da on svoj talenat pretvori u realnost oduševila me i majka.
    Stvarno se poslije njegovog koncerta ne može ostati ravnodušan bukvalno sebe daje,svaki atom svog bića unosi nesebično.
    No pasaran!

  10. #82
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    U toku je sajam knjiga.

    Meni odavno sve prešlo na elektronski čitač no dobro je neke knjige imati ovako.
    Evo,Ognjen ima više njegovih a ovu sam uzela zbog predstave.
    I štand sa stripovima je manje više okey.



    No pasaran!

  11. #83
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Da vidimo malo te predstave koja je smetala Šešelju jer Sveti Sava "vodi ljubav" (interesantno članak na Cdm ne zove "vođenje ljubavi" jeba*inom, zašto ta autocenzura) u njoj:

    "Први део

    ОДЛАЗАК ИЛИ ПАСЈА СОРТА

    (У помрчини густој попут теста седи старац са повезом преко очију) Споља допире раскалашни женски смех, свирка, мушка подврискивања, псећи лавеж… Скаредне песме типа. ДОЗВОЛИТЕ СВАТОВИ ДА УТЕРАМ ЗАОВИ, МОЈУ КИТУ МЕКАНУ У ТУ ПИЗДУ ПЛЕКАНУ, и сличне. Неко покуца на врата. Старац се не помери.)

    СТАРАЦ: Уђи… Растко.

    (Уђе младић двадесетих година, висок, модроок,са свим атрибутима мушке лепоте и снаге.)

    РАСТКО: Сметам ли, стриче? Како си знао да сам ја?

    СТАРАЦ: Слепци знају све… Осим да разликују ноћ од дана. Је ли почела јебачина?

    РАСТКО: Ускоро ће.

    СТАРАЦ: А предњаче твоја браћа, је л` тако? Стефан нарочито.

    РАСТКО: Тако је. Вукан пије из мешине, виче ду и гаси свеће. Стефан се разгаћио и гологуз јури слушкиње око стола, остали подригују и подврискују…

    СТАРАЦ: А винске мушице и пицајзле лете око свећа.

    РАСТКО: и око уста.

    СТАРАЦ: Другим речима, једна од оних немањићких забава. ДА НИЈЕ ПРЕСТАО ДА МУ СЕ ДИЖЕ БИО БИ ТУ и МОЈ БРАТ НЕМАЊА, ДА ЗАЈЕДНО ПРЦА СА СИНОВИМА

    (Заћуте обојица. Споља се зачује. једно ужасно гласно и дубоко ДУ.)

    ....

    (Споља допиру дахтаји и крици.)

    СТАРАЦ: ОВАЈ НЕ ЈЕБЕ, ОВАЈ ДЕРЕ.

    РАСТКО: (нестрпљиво) Како, стриче?

    СТАРАЦ: МАНТИЈОМ, ето како.

    .....

    РАСТКО: Мислим да разумем.

    СТАРАЦ: ОДРИЧЕШ СЕ ПИЧКЕ, ЛОВА, РАСКОШИ , БАХАТОСТИ, ОХОЛОСТИ… ДАКЛЕ, СВЕГА ОНОГ ШТО ТЕ ЧИНИ НЕМАЊИЋЕМ.
    (Пауза. Старац устане и врати књижурину на место где је стајала.).

    А сад иди и довед им, ону гузату куварицу.

    (Младић застане изненађен.)

    Ајде, шта ме гледаш. Па и ја сам само Немањић, пизда ми материна крмељива. Пасја сорта..."

    Sačekajte, kaže, da se završi predstava, vjerovatno poslije nema jeba*ine..


    "МИРОСЛАВ: КАД СМО ВЕЋ КАД МАЧОРА, ЈЕБЕШ ЛИ ШТА?

    (Сава се насмеје.)

    САВА: Ништа, стриче.

    МИРОСЛАВ: Па, како издржаваш ? (Сава не одговори.) ОЋЕШ ДА ТРЕСНЕШ НЕШТО? НИКО НЕЋЕ ЗНАТИ. ЧАК НИ ОНА НЕЋЕ, ЗНАТИ И КО ЈУ ЈЕ ОДЕЉО, А?

    САВА: Не треба, стриче.

    МИРОСЛАВ: Како не треба, шта је теби? Јеси ти Немањић или ниси, како издржаваш?

    САВА: Ја сам, стриче, био Немањић..."



    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #84
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    2,660
    Thanks Thanks Received 
    2,525
    Thanked in
    1,430 Posts

    Default

    Samo se nadam da ce Rocco Siffredi da preuzme rediteljsku palicu i scenario....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  13. #85
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Još malo o sudbini našeg najvećeg glumca, kako pročitah na internetu.
    Sve to je divno i krasno, ta dekonstrukcija i nihilizam, ali čemu ove laži kako je publici smetalo "vođenje ljubavi", čemu eufemizmi, da nije riječ "jeba*ina" ipak uvredljiva, da nije ipak .. prostakluk... Klasična provokacija sa pozorištem i Šešeljem u glavnim ulogama, nego: "sam Laušević u svojoj knjizi kao početak svoje tragične sudbine markira izvođenje predstave „Sveti Sava“ u Jugoslovenskom dramskom pozorištu 31. maja 1990. godine." To je knjiga koja se masovno čitala i citati iz nje su osvitali na Fejsbuku, po učestalosti odmah nakon Meše Selimovića i Andrića. "Početak svoje tragične sudbine..." tragičnu sudbinu doživjeli su ljudi koji su ubijeni, njegova sudbina od četiri godine zatvora za dvostruko ubistvo ne zvuči baš tragično ali to je "bard, umetnik". "divljački su prekinuli moju predstavu i onemogućili njeno izvođenje.." - "moju" (!?) predstavu. Šta je to divljački (ubistvo na sred ulice nije očigledno)? "Pedesetak pripadnika takozvanog Srpskog omladinskog bloka, predvođenih Žarkom Gavrilovićem i Vojislavom Šešeljem, pojavilo se na galeriji JDP-a, odakle su urlali patriotske parole, psovke i kletve upućene umetnicima." Urlanje je divljačko. Phe. "tek tad počeli da proganjaju Lauševića, prekidali su mu predstave, čekali ga ispred stana, pretili smrću njemu i njegovoj porodici…" Interesantno, ostale glumce i S. Kovačevića nisu proganjali i čekali ispred stana. Ili možda jesu, ali "moja predstava"...."vrlo brzo posle ovog događaja ću, po savetu policije, kupiti pištolj....početi da stalno nosim sa sobom u kožnoj torbi“, opisao je početak svoje tragedije." Opet tragedija, i da nisu ljudi ubijeni, ovaj savjet policije da se nosi pištolj bio bi komičan. E sad, o mertvima sve najljepše, De mortuis bla bla, ali "cijeli život je pozornica".

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  14. #86
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Te godine su nosile posebno "breme"
    Ne opravdavam,ali život je bukvalno bio jeftiniji

  15. #87
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xtraktor View Post
    Te godine su nosile posebno "breme"
    Ne opravdavam,ali život je bukvalno bio jeftiniji

  16. #88
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    29. novembra biće repriza predstave "Leptir".Predstava je meni ostavila jak utisak ogledala bih i reprizu svaka preporuka.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  17. #89
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Opet odgledah Bladi Mun u CNP.

    Čini mi se da su neke izmjene pravili u odnosu na onu koju sam prvi put gledala nešto ka improvizacija jer se ne sjećam da je Gravranić zborio o pomračenju mjeseca ka u ovom izvođenju ili je to samo iluzija.
    No nebitno dobro je reka to nije pomračenje tad Mjesec zaista tako izgleda.

    Enivej.

    Genijalna predstava.

    No pasaran!

  18. #90
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    U CNP tri sata bespotrebno (u tri čina),prvi i treći mi je bio bolji od drugog čina moglo je kraće.
    Grahovac odlično odglumio mafijaša stoje mu te uloge poročne savršeno.




    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  19. #91
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    201 Posts

    Default

    White rabbit, red rabbit se igrala u preko 70 drzava. Glumci ne znaju koji ce komad da igraju


  20. The Following User Says Thank You to nicky For This Useful Post:


  21. #92
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    A to..
    "Predstava je od premijere odigrana u preko 30 zemalja i njena specifičnost je u tome što je svaki put igra drugi glumac, koji prije izlaska na scenu nije pročitao scenario."

    Može taj White Rabit i Krst sa Petokrakom u Zetski a ljepše mi je pozorište od CNP-a.
    Jedino je nezgodno kad nije vikend se iskombinovati.I valja "istražiti" ova gostujuća pozorišta.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 09-03-24 at 11:58.
    No pasaran!

  22. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  23. #93
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    201 Posts

    Default

    Par reditelja mi je reklo za nju. I da dobar dio sa spiska valja pogledati. Nisam neki veliki ljubitelj ali pogledam kad je nesto dobro. A Zetski mi je tu. Volim zimi kad organizuju neki dzez ili klasiku.

    To date White Rabbit Red Rabbit has been performed in 78 Countries and 30 different languages by over 3,000 different actors, making it the most-performed Iranian play ever!

  24. The Following User Says Thank You to nicky For This Useful Post:


  25. #94
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Zavisi što voliš ja volim Zetski mislim na predstave jer su provokativni nekad prećeraju sa psovkama što jes jes za nečiji ukus meni je to okey,ili sa nekim eksperimentima ka u predstavi Kapitalizam ali su mi odlični i klasa glumaca im je vrhunska.A i znam privatno par glumaca super su ekipa.

    Zato mi dobro dođe neka promjena ka ta gostovanja posebno tako ishvaljena predstava.

    A scena Zetski i Barski Ljetopis su mi najbolji isprati Bar i što imaju na program ljeti ako voliš jazz par puta su imali dobra dešavanja.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 09-03-24 at 14:52.
    No pasaran!

  26. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  27. #95
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    201 Posts

    Default

    Ne volim primitivizam koji nije rijedak. Nemastovitost koja se krije iza vike dreke golotinje.
    Gostovanja su pozeljna svakako.

    Pogledacu za Bar. Bude solidan izbor ljeti i Ct, Pg

  28. The Following User Says Thank You to nicky For This Useful Post:


  29. #96
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Predstaviti svijet današnjice a njihov fokus je upravo na ovo naše primitivno društvo kojem se obraćaju kritikom bez takvog repertoara je nekad nemoguće čak bi bio promašaj.Kao što je Leptir ili Kapital,Sin i sl.Nekad se fokusiraju baš na onaj dio društva kao što su lokalni tajkuni koji vladaju sistemom ucjenama pa i samim ministarstvima kulture a njihov stil je upravo to.Tako da primitivizam pripada društvu.

    Ja barem tako to posmatram.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  30. #97
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    201 Posts

    Default

    Stoji sve sto si napisala. Licno me zanima u pozoristu, ako moze, rjesenje problema, a ne konstatacija, boldovanje. Previse je gadosti oko nas.

  31. The Following User Says Thank You to nicky For This Useful Post:


  32. #98
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,988
    Thanks Thanks Given 
    14,954
    Thanks Thanks Received 
    3,693
    Thanked in
    2,641 Posts

    Default

    Ovo gostovanje iz Zagreba može biti zanimljivo na temu života Nikole Tesle.

    kratak opis:
    Čitavu noć čuli su se glasovi,
    ali nitko nije ulazio ni izlazio.

    Kroz ovaj pop-artistički triler pratimo događaj koji se odvio u posljednjem satu Teslinog boravka na zemlji. Demon koji se predstavlja kao novinar, pokušava otkriti tajnu o pomicanju zvjezdanih putanja u cilju postizanja čovjekove besmrtnosti. Kroz ovu borbu dobra i zla ispričana je priča o Nikoli – čovjeku. Nikolinoj duši. Njegovom odnosu s Einsteinom, Edisonom, Marconijem, Röntgenom… Opustošenom čovjeku koji je ostao vječni optimist. Njegovom odnosu prema novcu, kocki, ženama, alkoholu, strahovima i ljubavi. O Nikoli koji se odrekao svega što veže za ovozemaljsko i sputava dušu. “Čitavu noć čuli su se glasovi, ali nitko nije ulazio niti izlazio iz sobe”, izjavila je sobarica hotela New Yorker. Zavirite kroz ključanicu i prisustvujte borbi koja se iz noći u noć odvija bezmalo 90 godina.
    No pasaran!

  33. #99
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    201 Posts

    Default

    Interesantno. Mislim da Momo Otasevic glumi.

    Ovo od nocas je jedna prelijepa ideja, ali mi je malo zrelosti falilo. Volio bih u vise gradova, drzava da pogledam

  34. The Following User Says Thank You to nicky For This Useful Post:


  35. #100
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Kakva predstava,od glumaca preko scenografije i kostima. Svaka preporuka.





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. The Following User Says Thank You to retype_htc For This Useful Post:


Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dijeljenje mišljenja
    By Nabla in forum Religija i filozofija
    Replies: 9
    Last Post: 27-09-09, 12:34
  2. Kada nekoga razočaraš.....
    By makica-pakica in forum Ljubav
    Replies: 47
    Last Post: 07-02-08, 16:14
  3. nove predstave
    By kokpit in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 6
    Last Post: 06-11-07, 12:36
  4. Srbija je centar krijumčarenja narkotika na Balkanu
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 12-03-07, 21:28
  5. Predstave Dragana Koprivice...
    By AIRBoy in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 1
    Last Post: 19-04-05, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •