Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 29

Thread: Sve će to žena pozlatiti...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default Sve će to žena pozlatiti...

    Ne znam da li temu da ostavim ovdje ili da je prebacim u komšilAk (ženski kutak), pa moderatorke odlučite đe joj je pogodnije za razvijanje..
    Često sam u prilici da čujem i vidim raznorazne neprijatne situacije između muškarca i žene (kao ljubavnog para), gdje uglavnom žena trpi sve što muškarac kaže, uradi, odluči...Konkretno na ovom topicu želim da se osvrnem na loše karakterne osobine koje može imati jedan muškarac(imaju ih i žene, da ne pomislite da ih 'štitim' k'o bijele međede) a koje će žena, bliska istom, zainteresovana za istog, opravdati, učiniti čak svetim!
    Najgore i sve one loše osobine njegovog karaktera koje svi drugi osuđuju, ona će da opravda, u nerijetkim slučajevima predstaviti kao nešto uzvišeno....Tako i toliko da ni on sam ne bi umio naći adekvatnija opravdanja za sopstvene greške, poroke, kikseve...
    Žena ih jednostavno ''pozlati''. Mene samo zanima zašto?...Zbog čega?

    Ovo što napisah ne odnosi se na sve žene, ali poprilično velik broj njih kao da teži ostvarivanju kroz veze sa tako ''lošim profilom'' muškaraca?
    Da ih pravdamo ljubavlju?
    Glupošću?
    Sažaljevamo?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    žene vole da izigravaju žrtve. Sve su srećne kad neđu nekoga ko ih vrijeđa, ponižava, ne pomaže ni oko čega, kad se napije, kocka, tuče je. Ja podržavam takve muškarce. Našli su izduvni ventil. Žena ga opravda i ostane sa njim. Znači, žena je kriva. Oni koji nemaju poroka, ne vrijeđaju, ne omalovažavaju, ne kiksaju, nego misle kako da vrijeem provedeno kraj njega žena što bolje i kvalitetnije provede, a što je najvažnije - bezbrižno, dobijaju nogu jer, čoče, nijesu muškarci ako ne podviknu, ne ošamare, ne rade što im je volja, ne konsultuju se sa njom, ne smatraju je sebi ravnom, da je vara, laže. i žena to podrži tako što ostane sa njim. Srećno bilo, i neka trči kod Ljiljane R. da je tješi.
    Žene vole muškarčine, što je za mene sinonim za nesoja.
    C R N A G O R A

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako mrzim ove price, zene vole da ih bije , vredja, ponizava muskarac kojeg vole... Generalizacija na osnovu jako malo primera.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    PG Boy, potpuno se slazem s tobom.. Mada je i Oljce u pravu: nije da bash sve zene vole ponizenja i te priche, shtavishe vecina ne voli, ali svakako vole kad je neko "mushko" i kad joj se malo podvikne jer onda znaju da nisu sa nekim mlakonjom nego sa mushkarcem. To izgleda ponekad iziskuje i da je oshamari povremeno i da je uvrijedi, ali to tek pojedine vole.. A shto se tiche ovoga drugog dijela tvoje priche PGBoy, ovi koji nemaju poroka i ne kiksaju i ostalo.. Evidentno je da ne prolaze bash najbolje jer se smatra da su p***e i da su nikakvi kao mushkarci i da su mlakonje.. Jbg.. Sve naopako ali tu je shto je.. (I ono shto bih dodao - ovi shto nemaju poroka i shto su "dobrice" se vjerovatno od strane zena smatraju folirantima, jer Boze moj - mushko naprosto MORA da ima neku manu je li, a i "svi su mushkarci isti" zar ne, i "
    svima njima je samo ona stvar u glavu", tako da biti dobar i poshten i kulturan i nije neka prednost ako cemo pravo), a ako si onako oshtar i imash odredjenu dozu drskosti i bezobrazluka - e onda si faca i cool si i onda cesh super da prodjesh).

    Pozdraf
    Last edited by JaffaCakes; 27-10-11 at 13:27.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zašto? Pa zbog neopisivog straha od samoće, hvatanja za slamku, bolje i sa kretenom nego usamljena tripa... A to nikada neće priznati naravno.

    Ono, sve smo (bar ponekad) opravdavale manja ili veća sranja suštinski zbog tog razloga. Ja prva, nemam šta da krijem.


    (uzdah)
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Ne znam da li temu da ostavim ovdje ili da je prebacim u komšilAk (ženski kutak), pa moderatorke odlučite đe joj je pogodnije za razvijanje..
    Često sam u prilici da čujem i vidim raznorazne neprijatne situacije između muškarca i žene (kao ljubavnog para), gdje uglavnom žena trpi sve što muškarac kaže, uradi, odluči...Konkretno na ovom topicu želim da se osvrnem na loše karakterne osobine koje može imati jedan muškarac(imaju ih i žene, da ne pomislite da ih 'štitim' k'o bijele međede) a koje će žena, bliska istom, zainteresovana za istog, opravdati, učiniti čak svetim!
    Najgore i sve one loše osobine njegovog karaktera koje svi drugi osuđuju, ona će da opravda, u nerijetkim slučajevima predstaviti kao nešto uzvišeno....Tako i toliko da ni on sam ne bi umio naći adekvatnija opravdanja za sopstvene greške, poroke, kikseve...
    Žena ih jednostavno ''pozlati''. Mene samo zanima zašto?...Zbog čega?

    Ovo što napisah ne odnosi se na sve žene, ali poprilično velik broj njih kao da teži ostvarivanju kroz veze sa tako ''lošim profilom'' muškaraca?
    Da ih pravdamo ljubavlju?
    Glupošću?
    Sažaljevamo?
    Ne bih bas rekao da su ti tvoji krugovi reprezentativni i mjerodavni... to je bas jos jedan veliki klise. Vjerovatno ima toga jos, ali to su zene koje su slabe, koje nemaju svoje JA, a vecina ovih danas u monenegru imaju i previse svoga JA, vodjene tranzicijom i emancipacijom, malo su izgubile balans, opet do neke krajnosti. Naravno ne vecina, ima i ovih normalnih.

    Ne znam ni koliko je ova druga tvrdnja tacna da veliki broj tezi vezi sa 'losim profilom'... mozda zato sto neke ne umiju da se otkace od njega, cini im se nema nista bolje, al opet ne vjerujem da je takvih previse...



    Quote Originally Posted by PGboy88 View Post
    žene vole da izigravaju žrtve. Sve su srećne kad neđu nekoga ko ih vrijeđa, ponižava, ne pomaže ni oko čega, kad se napije, kocka, tuče je. Ja podržavam takve muškarce. Našli su izduvni ventil. Žena ga opravda i ostane sa njim. Znači, žena je kriva. Oni koji nemaju poroka, ne vrijeđaju, ne omalovažavaju, ne kiksaju, nego misle kako da vrijeem provedeno kraj njega žena što bolje i kvalitetnije provede, a što je najvažnije - bezbrižno, dobijaju nogu jer, čoče, nijesu muškarci ako ne podviknu, ne ošamare, ne rade što im je volja, ne konsultuju se sa njom, ne smatraju je sebi ravnom, da je vara, laže. i žena to podrži tako što ostane sa njim. Srećno bilo, i neka trči kod Ljiljane R. da je tješi.
    Žene vole muškarčine, što je za mene sinonim za nesoja.
    Sinko, biti 'muskarcina' ne znaci biti nesoj. Biti muskarcina znaci upravo suprotno, tj. naci nacin da budes najotvoreniji i izloziti sebe za sve emocionalne katastrofe koje te mogu poklopiti kad se podas nekom.
    A ovo sto si ti naveo, biti neka primitivna budala, neki kockar, nesoj i pecinski covjek, to moze svako ko se nameraci da bude takav. I tu nema nikakvog izazova. A za ovo prvo treba da skupis m**a i budes spreman na sve.

    Nadam se, na kraju krajeva, da je tvoj post bio ironican.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    ja bih željela da vjerujem da to nije tako i da kako vrijeme prolazi nove generacije žena više drže do sebe,ne daju na sebe, a ja vjerujem da niko ne može držati do tebe više nego ti sama, medjutim, neki dan sam imala interesantan razgovor sa mojim maloljetnim ali odraslim sinom.
    Naučen je da bude pažljiv prema ženama, što kroz očev primjer, što kroz priču i savjete nas roditelja, i dolazi neki dan i kaže, otprilike ovo: Što je sa ovim đevojkama danas! One izgleda vole da ih šikaniraš, da ih maltretiraš, da se iživljavaš, tačno ću početi tako da se ponašam jer ako si fin one te ne doživljavaju ozbiljno, misle da ih ne voliš! Zamisli taj mozak, koji vjeruje da je volim ako je zovem svakih pola sata da kontrolišem đe je, i ako joj ja kažem "mrš kući, ne možeš u grad s drugaricom" ona sva srećna jer je volim! Ako mi ona saopšti da ide u grad sa drugaricom, a ja kažem ok, onda je ne volim, nijesam pažljiv, nijesam zainteresovan, oću samo da je iskoristim, a ako je psihički ubijam, onda sam dobar!

    Eto kakvo je zapažanje starijeg maloljetnika!
    Meni je ono što je Krkna navela u prvom postu ličilo na neko ponšanje žena ranije, kao, "dobro je samo dok te ne bije", tako su žene nekad rezonovale (da ne generalizujem, ali ipak većina), nijesu imale gdje da se vrate, nijesu imale razumijevanje od roditelja, porodice, pa su se tješile tim pravdanjem neopravdivog i branjenjem neodbranjivog, pa su imale primjere svojih majki, tetaka, strini, sestara, komšinica, drugarica koje su prolazile kroz pakao, pa su zbilja bile srećne kad ih bar ne biju, ali danas bi trebalo da nije tako...ali kad čujem ovo što vam gore opisah, moram reći da se slažem sa postom gore da su žene potpuno same krive za svoj položaj i u porodici i u društvu!
    Same treba da se bore za sebe i vjerujem da one koje to rade nemaju osjećaj da su nešto diskriminisane i "potlačene"!
    Ja ženu doživljavam kao jedan od dva stuba porodice i društva i to joj mjesto pripada.
    ja bih ovo u ženski kutak i odoh s njim tamo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    amin to moses !!!!!!!! za ovo zadnje
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #9
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pisao sam o onima koji su već u braku, imaju već više od decenije bračnog "staža". Tu je normalno da žena samo ćuti, klima glavom, bude ućutkana pred drugima i sl. a ovo što napisah ne rade primitivne budale, nego fakultetski obrazovani ljudi, obišli pola svijeta, pred svima su oni dobri, pažljivi, druge mire, a kući tuku, i još obavljaju visoke funkcije u cg društvu. Da ne znam, ne bih pisao. Znači, SOS - seljak ostaje seljak.

    Mlađe generacije su "izmiksane", ima svega. Onih koji preuzimaju obrazac ponašanja svojih roditelja i onih koji su malo liberalniji i ne dozvoljavaju da rade bilo što na uštrb drugoga.

    Svaka žena je priča za sebe. ja lično smatram žene ravnopravnim partnerom, aktivnim učesnikom porodičnog života. ne treba mi rob,sluga. Nego žena. Kuvaćemo zajedno,čistititi kuću zajedno,spremati zimnicu. A ne da ona dođe s posla i krene u spremanje ručka i kuće, a ja se raširim na trosjed i buljim ka' tele u tv.

    Muškarčina je u cg društvu sinonim za nekog koji sve rješava mrkim pogledom i šakama. čak sam čuo da se mafijaši po Baru nazivaju muškarčinama, đevojke se pale na njih. E,blago njima. Nekada je i materijalni interes razlog što se žena ne odvoji od muža. Bolje i da trpi, nego da ostane bez udobnosti i uputi se sama u neizvjesnu budućnost. danas je vrijeme sponzoruša. A vi ste ih itekako upoznali.
    C R N A G O R A

  10. #10
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zakon ponude i potražnje. Kad bi seljačine, batinaši, žestoki momci, i p.i.z.d.e na ulici a žestoki momci u kući, paraši navikli da imaju sve i na svaki način, imali problema da nalaze ženske, onda bi i oni morali da se mijenjaju. Ili bi bili prezreni. Ovako, zašto bi mijenjali uspješan obrazac ponašanja? Naravno da su žene krive za sve što dozvole da im se dešava, samo što nisu uvijek krive što su takve. Mnogo ima tu kućnog vaspitanja, primjera iz neposrednog okruženja, sopstvenog straha od samoće, samostalnog života i tako dalje. Zbog toga bi svaka žena morala da sebe unaprijedi tako da može samostalno da živi. Fakultet, zanat, motiku u ruke, pa zarađuj za sebe. Ako se uljuljkaju u nečije pokroviteljstvo, kasnije nema čupanja, kako god da se okrene. Naravno, nema svaka đevojka ni uslove ni podršku da dostigne taj nivo samostalnosti.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ova moja sijeva za svaku sitnicu, ne znam đe su vam te što se žive ne smiju čut

  12. #12
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    751
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa niko nije rekao da to važi u 100% slučajeva. Zar nisi ponosan što si u uglu Gausove krive?

  13. #13
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    A i kum mi je sa mnom u ćošak kod toga gausa, ne smije se živ čut.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogami, moze se za...bat meni pa pustit glas ili nesto naredit, a ma mu se dobro ne pise.
    A ima dosta primjera iz mog okruzenja zena koje vole da izigravaju mucenice i koje bas i traze nekoga da ih muci, jasno mi nije dje im je JA, jesu li ga ikad imale. A muskarci osilili vide prolazi pa sto da ne, treniraj storgocu nad nekim. zalosno. takve zene ne mogu ni da zalim, vise ih prezirem
    dva i dva su tri

  15. #15
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    zene su nesto najljepse i najbolje sto postoji na svijetu..

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,607
    Thanked in
    2,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    zene su nesto najljepse i najbolje sto postoji na svijetu..
    Zene su ukras svijeta <3

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Kad sve sumiram dolazim do zaključka da one moraju oprostiti muškarcima njihove greške, uramiti ih, po mogućnosti, u zlatan okvir, da bi sebi mogle oprostiti to što su s njima. Odnosno, tim istim 'pozlaćivanjem' pravdaju pred drugima svoj izbor...
    Da uprostim - sebi oprostiti što im fale muda, da se tu nešto promijeni...
    Baš je fino čuti kad ona za očiglednu pijanduru tvrdi da je boem...ili kad zbog masnice ispod oka krivi smotanu sebe i one šašave stepenice što su klizave...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  18. #18
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja uopste ne poznajem curu koja voli da je momak `` maltretira``. Zna se sta znaci momak koji ima svoje JA, svoj stav a drugo je i valjda ume svako da odvoji postovanje i nepostovanje, paznju i grubost itd. Ako se nekom ne svidjas kao pazljiv, nezan, dobar, onda mu se sigurno neces svidjati ni kao los, vec ce mu se svidjati neki ``problem`` koji ima sa tobom. Neki ljudi su zavisni od problema i svadja u vezi i tako funkcionisu, dok zreli ljudi ne trpe takve stvari i zna se sta i kakvu osobu zele pored sebe. Nikad, bas nikad mi se nije svidelo, vec me odbijalo kada momak glumi otresitost, grubost ili je stvarno takav, cak ni za druga a kamoli za momka. Da editujem, lako je glumeti, ja mogu sad da se pretvaram da sam najveca zavodnica, da sam hladna, da igram igrice odgovaranja iliti neodgovaranja na poruke, da izlazim sa drugaricama i iskljucujem mu telefon kada zove... Moze sve.. ali zasto bih radila to i trosila energiju na nekoga koga to ``pali``? Samo budi ono sto jesi da bi neko mogao tebe da voli a ne nesto zamisljeno. Opravdanja mogu postojati, ali ako sednemo i pricamo o tome sto smtea i ne uradis(m) nista po tom pitanju sva opravdanja padaju u vodu. Ovaj drugi deo je za ove momcice sto misle da kao losi prolaze kod cura
    Last edited by Oljce; 27-10-11 at 21:03. Reason: http://www.youtube.com/watch?v=RXy4gmApEbo&feature=player_embedded

  19. #19
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vidim svrhu tog "pozlacivanja" osim one iste kao u prici Laze Lazarevica (inspiracija za naslov teme), dakle - laganje sebe i drugih.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Laganje sebe prvo, pa drugih, a dosta i nedostatak samopostovanja. Ne mogu da pravdam takve osobe, mislim da su mazohisti.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  21. #21
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako koja...
    Ako cu mu ja ista pozlacivat, zlatio mu se... u ... njegovo... khm... bicu pristojna...
    Bice da sam zbog toga libero
    Al realno ima svega i svakakvih i zena i muskaraca...
    Meni moze doc sa tim ja pa ja, moja zadnja, ti ovo i ono...
    Al ce se momentalno i vratit odakle je dosao...
    Sto kaze ona stara "bolje sam nego u losem drustvu",
    a ja je u potpunosti podrzavam...
    ko voli drugacije nek izvoli...
    Svak bira svoj put i svoj zivot...
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ihhh da cujes moga momka prvoga, kako se fali da je razuman, kako voli da mu se kaze kad je neki problem ( oviu pricu obicno plasira kad zeli da se istakne i sl.), a sto god da mu se kaze, odma si ili ljubomorna, ili nesto sto on ne umije da objasni ali je to nesto problem i on odmah to rjesava tako sto se posvadja. Mislim, presmijesno. U sustini, kod velike vecine muskaraca ti neces naici na razmijevanje u biti problema, svako ce na svoj nacin da tumaci, a dok ti objasnis, godina prodje, pritisak stize, kosa sijedi... . E sad, razlicito reagujemo - ima ko pada na to, pa sebi nabija krivicu, a ima i nas kojima je to vise nego smesno, i vazda ga njemu prikace. To ne znaci da treba osudjivati sve koji misle i rade drugacije, jednostavno prihvatiti da ljudi razlicito reaguju. I to sto kazes cija je zadnja, toga je vazda bilo medju muskarcima, i vazda ce biti...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  23. #23
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muskarceva je, svakako, uvijek zadnja:
    "Da draga" :devil:
    pardonirajte na malom off-u
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko pomenu ravnopravnost i sve te "genijalne" organizacije za uzimanje para koje promovisu emancipaciju zena do krajnosti. Na njihovu srecu ili zalost nikad necemo bit jednaki. Normalno je, zahvaljujuci nasem fizioloskom sklopu, da zene emocionalnije reaguju na svijet i sve sto dolazi iz njega. Normalno je i to da provode mnogo vise vremena razmisljajuci o mogucim raspletima nego mi. Zato one cesto ne mogu racionalno reagovati na burne vijesti, i tu muskarac treba da bude pravi, ali isto tako bih vecinu svojih finansija prepustio zeni jer tu ne razmisljam dovoljno nikad Uglavnom bitan je taj balans, ne treba niko da lupa sakom o sto, ali u svakoj grupi od najmanje dvoje ljudi uvijek postoji lider. To je nesto sto dolazi prirodom i karakterom, moze da bude i musko i zensko ali lider ce uvijek postojati. To je osoba koja ce svojim postupcima da "urazumi" onu drugu kad ne mogu oko necega da se dogovore. A pravi lider uvijek nadje nacin bez sile i vriske i svih ostalih glupiranja da zadovolji obje strane. I popusti kad je potrebno.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #25
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Neko pomenu ravnopravnost i sve te "genijalne" organizacije za uzimanje para koje promovisu emancipaciju zena do krajnosti. Na njihovu srecu ili zalost nikad necemo bit jednaki. Normalno je, zahvaljujuci nasem fizioloskom sklopu, da zene emocionalnije reaguju na svijet i sve sto dolazi iz njega. Normalno je i to da provode mnogo vise vremena razmisljajuci o mogucim raspletima nego mi. Zato one cesto ne mogu racionalno reagovati na burne vijesti, i tu muskarac treba da bude pravi, ali isto tako bih vecinu svojih finansija prepustio zeni jer tu ne razmisljam dovoljno nikad Uglavnom bitan je taj balans, ne treba niko da lupa sakom o sto, ali u svakoj grupi od najmanje dvoje ljudi uvijek postoji lider. To je nesto sto dolazi prirodom i karakterom, moze da bude i musko i zensko ali lider ce uvijek postojati. To je osoba koja ce svojim postupcima da "urazumi" onu drugu kad ne mogu oko necega da se dogovore. A pravi lider uvijek nadje nacin bez sile i vriske i svih ostalih glupiranja da zadovolji obje strane. I popusti kad je potrebno.
    You must spread some Reputation around before giving it to Prekidi_stvarnosti again.

    potpis i pecat, lijepo receno
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Savršena žena - iz ženskog ugla
    By Artemis Fowl in forum Ženski kutak
    Replies: 46
    Last Post: 19-08-11, 13:54
  2. Virdžina, žena koje nema
    By Jal Cargo in forum Istorija
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-10, 02:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •