Results 1 to 22 of 22

Thread: Da se ovo desilo u C. Gori od srpske propagande se ne bi moglo živjeti !

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Da se ovo desilo u C. Gori od srpske propagande se ne bi moglo živjeti !

    Da se ovo desilo u C. Gori, ******** bi krištale i vrištale, do neba, kako je vlast u C. G. nesposobna !
    Medjutim Srbi nijesu sposobni i kadri, nemaju ljudskog i tehnickog potencijala da izvucu jedan autobus iz rijeke, i, i,
    sve u redu,
    Srbija je obecana zemlja !!!

    Ovo je dolje iz "Kurira"

    __________________________________________________ ______

    NEVEŠTA AKCIJA VAĐENJA AUTOBUSA IZ REKE?

    ZRENJANIN - Pukovnik Miodrag Savić, načelnik Uprave za odbranu Ministarstva odbrane Srbije i Crne Gore, kojeg smo zatekli na mestu tragedije, kaže da ova nesreća ukazuje da je Srbiji potrebna profesionalnija jedinica za spasavanje.

    - Da bi se što efikasnije reagovalo u ovakvim situacijama, država bi morala da oformi odred ronilaca, ali i jedinica za spasavanje s velikih visina. Oni bi u najkraćem roku u ovakvim situacijama mogli da budu prebačeni helikopterima na lice mesta - smatra pukovnik Miodrag Savić.

    On kaže da je ovo poslednje upozorenje da se civilna zaštita u Srbiji mora reorganizovati.
    - Revolt roditelja i rodbine nastradalih na sporost akcije izvlačenja autobusa je opravdan. Ali u ovom trenutku i sa ovakvom lošom opremljenošću i tehnikom ništa brže nije se ni moglo uraditi.

    Ekspert za podvodne radove Dragomir Gavrilović, savetnik generalnog direktora PMC "Inženjeringa" u Beogradu, ocenio je da je cela akcija vađenja autobusa amaterska.
    - Neshvatljivo je da su skoro ceo dan tražili mesto gde se u reci nalazi autobus. To govori da nisu imali valjanu opremu. Da su imali protonski magnetometar, siguran sam da bi za dva, najduže tri sata otkrili vrlo precizno gde je autobus.

    - Takav magnetometar, pored PMC "Inženjeringa", imaju i Projektni biro NIS-a, Geomagnetni zavod Srbije, bivši smederevski "Sartid", ali i jedan privatnik iz Titela - kazao je on, dodajući da je amaterski bio i pokušaj vađenja autobusa iz Tise u nedelju.

    - Nikako se nije smelo dozvoliti da pukne sajla, jer se tačno zna koji se parametri uzimaju u obzir prilikom izvlačenja takvog tereta iz reke.


    Trebalo je koristiti dizalicu

    BEOGRAD - Potpuno je nelogično da se ovako težak autobus izvlači samo jednom sajlom, kaže iskusni ronilac, koji je učestvovao u mnogim ovakvim i sličnim akcijama, a koji je zamolio za anonimnost. On navodi da je logično da su stavili nekoliko sajli ili da su pokušali da izvuku autobus specijalnom dizalicom, koja je teža od autobusa.
    - Umesto što su pokušali da vade autobus vukući ga po mulju, trebalo je da ga podižu uvis. Trebalo je, takođe, postaviti mrežu nizvodno od mesta tragedije, duž cele širine rečnog korita. Time bi se sprečilo da voda odnese leševe i delove autobusa - kaže on.
    Naš sagovornik dodaje da je ronjenje u rekama jako teško i da je dubina od 18 metara laka za ronjenje u moru. U reci je, međutim, na toj dubini veoma mutno, voda izuzetno hladna, a struja izuzetno jaka.
    - To su ekstremno teški uslovi za rad i veoma rizični za ronioca. Ronjenje u brzoj reci je strašno opasno - kaže on.
    Na pitanje da li je moguće da je neko od putnika ipak preživeo, naš sagovornik odgovara negativno.
    - Šanse da je neko ostao živ su nikakve. Verovatno je da su leševi potonuli. Međutim, kada telo počne da truli, stvaraju se gasovi koji ga podižu. Pošto je reka brza, a mreža nije postavljena, ko zna gde će i kada ti leševi isplivati - kaže on.

    (NA. S.)

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako te nije sramota kretencino da jednu takvu tragediju koristis za svoju odvratnu propagandu... stidi se guzice kad obraza nemas!Autobus je u dubini od 21 metra a mulj doseze 2m... samo pola metra autobusa viri iz mulja... i kakve veze ima da li ce auotubus izvaditi danas, sjutra ili kroz 5 dana... ljudi su izginuli zbog budale i nista vise nije vazno... zalosno je samo to sto ljudi kao ti pokusavaju da jedan tako tragican dogadjaj iskoriste za raspirivanje mrznje...pi splacino ljudska...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Malo kulture

    Moze li bez vrijedjanja i etiketiranja?
    Last edited by Dobrusky; 21-04-05 at 23:45.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Moze li bez vrijedjanja i etiketiranja?
    Kad procitam ovakve gadosti, ne moze...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Kako te nije sramota kretencino da jednu takvu tragediju koristis za svoju odvratnu propagandu... stidi se guzice kad obraza nemas!Autobus je u dubini od 21 metra a mulj doseze 2m... samo pola metra autobusa viri iz mulja... i kakve veze ima da li ce auotubus izvaditi danas, sjutra ili kroz 5 dana... ljudi su izginuli zbog budale i nista vise nije vazno... zalosno je samo to sto ljudi kao ti pokusavaju da jedan tako tragican dogadjaj iskoriste za raspirivanje mrznje...pi splacino ljudska...
    Svinjo,
    ja se slažem da je tragedija, ali svinjče, ovo nije tebi upućeno, nego domaćim našim ********ma, koje bi do neba vrištale da se ovakva nesposobnost desi u C. G.

    Nije tačno da sad i nije važno, kao, bilo je što je bilo.
    Važno je porodicama poginulih da se tijela pronađu, i to što prije.

    Svinjče,
    i pored tvojih bajki, ostaje činjenica, o nesposobnosti ljudi tamo da izvade taj autobus.

    Ne znaš ti svinjče,
    naše domaće ********, kako bi oni arlaukali o nesposobnoj Crnoj Gori, a divnoj Srbiji.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa meni je za razliku od tebe zaslijepljenog pun ***** i Srbije i Crne Gore... ti gledas samo povrsno, gledas ko bi arlaukao a ko ne... jedva cekas da na nekog pljunes a ne pitas se zasto je to tako... oces reci da nasa CG mozda ima sredstva kojima bi djelovala u slicnim situacijama(ne daj Boze)?Umjesto sto raspirujes mrznju okreni se pametnijim stvarima.Ako zelis dobro Crnoj Gori bolje obrati paznju na neka vazna pitanja a nemoj se baviti budalastinama i ovakvim gadostima!Ti si za nezavisnu CG, ja nisam... ti mene mrzis zbog toga, ja tebe ne... ja sam u tvojim ocima ******** a ti si kao crnogorcina(****lo majku)...pitas li se cemu to vodi?
    p.s.I ako bi neko arlaukao od srba u cg ja bih im rekao isto sto i tebi - splacine...

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    oces reci da nasa CG mozda ima sredstva kojima bi djelovala u slicnim situacijama(ne daj Boze)?
    Ne, nego je stio da reche da ce se javit neko ka ti (od "ljubitelja" Crne Gore) koji bi vrishta kako je CG nesposobna.

    Crna Gora jes nasha, ali ti ne spadas u te nashe. Oni koji su dizali ruku (ili koji su to podrzavali) na drzavu Crnu Goru, ne mogu nikako sebe smatrat punopravnim gradjanima Crne Gore.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Ne, nego je stio da reche da ce se javit neko ka ti (od "ljubitelja" Crne Gore) koji bi vrishta kako je CG nesposobna.

    Crna Gora jes nasha, ali ti ne spadas u te nashe. Oni koji su dizali ruku (ili koji su to podrzavali) na drzavu Crnu Goru, ne mogu nikako sebe smatrat punopravnim gradjanima Crne Gore.
    Opaaaaaaaa!A u tom zecu lezi grm!Vise ne smijem reci ni da je moja zemlja Crna Gora... e qq... kakav si ti lik... ti si moj ideol!E dodjite ti i tebi slicni da mi uskratite to zadovoljstvo i da mi zabranite da volim moj kameni kamen pa cemo vidjeti cija majka crnu vunu prede... a na Crnu Goru dizete ruku ti i tebi slicni... glupane... pljunuli ste na obraz i na sve sto je bilo sveto i krasilo nasu zemlju... nemam se sto sa vama raspravljati, nego kad si me vec vukao za jezik moradoh ti reci!Samo sam htio skrenuti paznju na gadosti kojima se sluzite!No, nicija luca nije do zore gorela pa ni vasa nece da jeb`e majku majcinu!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Crna Gora jes nasha, ali ti ne spadas u te nashe. Oni koji su dizali ruku (ili koji su to podrzavali) na drzavu Crnu Goru, ne mogu nikako sebe smatrat punopravnim gradjanima Crne Gore.
    ko je dizao ruke, digla ti se glava, dabogda! ustaso jedna lazljiva. u Crnoj Gori nije bilo rata, a vi ste cinjeli sve da bih do njega doslo. pidzo jedna od ceoka. Da su Srbi sceli rat u CG, ko bih ih sprijecio??? Milova policija od 20,000 policajaca??? makse bre kozo, smanji malo dramu i dukljanski dozivljaj. no u vasim bolestnim ustaskim umovima, svejedno je ka da je izbio rat i krvoprolice.

    sam si sebe usrao do savrsenstva... pa vasi savjeznici su vasa braca u alahu, koji su upravo potomci onih koji su se poturcili i pljunuli na svoju vjeru, taman ka sto i vi to danas cinite. smijesno je kako sebe zamisljavate za vjeru, a nas za nevjeru, kad se uzme u obzir ko su vam savjeznici, i kako se odnosite prema bracom. ti si moderna ********, koji pati od klasicnog poturickog sindroma.
    Last edited by Njegus; 22-04-05 at 01:53.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Kako ludilo napada ljude

    Pa vele nema Boga i Alaha,
    Svako plati cijenu prije ili kasnije, greote kako nagrdishe choeka.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za vrijeme prvog svejtskog rata, po miliona Crnogoraca je branilo 10 miliona srpskih guzica koje su bjezale ka muve bez glave preko Albanije u Grcku. Ovaj clanak iz 1919-e godine zbori o tome kako su nam te guzice zahvalile:

    Last edited by Petar Mrvaljevic; 22-04-05 at 02:10.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down ?

    Jel ko od vas cuo za cojstvo i junastvo? :roll:
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    E dodjite ti i tebi slicni da mi uskratite to zadovoljstvo i da mi zabranite da volim moj kameni kamen
    Ako ti i Prdalo, koje sebe zove 'Njegus', volite Crnogorski kamen onda sam ja Deda Mraz.

    Vi, koji aplaudirate Seselju kad dolazi da pljuje po Crnogorcima, a plachete za njim kad biva izbachen iz Crne Gore (ka vreca krtole), ne mozete imat ista prava ka odani gradjani Crne Gore dok ne poljubite Crnogorsku zastavu i zapjevate nashu himnu i polozite zakletvu vjernosti i odanosti Crnoj Gori.

    A plakat mozete, to vam pravo nece niko uskratit.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Quote Originally Posted by S E L O
    Da se ovo desilo u C. Gori, ******** bi krištale i vrištale, do neba, kako je vlast u C. G. nesposobna !
    Medjutim Srbi nijesu sposobni i kadri, nemaju ljudskog i tehnickog potencijala da izvucu jedan autobus iz rijeke, i, i,
    sve u redu,
    Srbija je obecana zemlja !!!
    Quote Originally Posted by S E L O
    Svinjo,
    ja se slažem da je tragedija, ali svinjče, ovo nije tebi upućeno, nego domaćim našim ********ma, koje bi do neba vrištale da se ovakva nesposobnost desi u C. G.

    Nije tačno da sad i nije važno, kao, bilo je što je bilo.
    Važno je porodicama poginulih da se tijela pronađu, i to što prije.

    Svinjče,
    i pored tvojih bajki, ostaje činjenica, o nesposobnosti ljudi tamo da izvade taj autobus.

    Ne znaš ti svinjče,
    naše domaće ********, kako bi oni arlaukali o nesposobnoj Crnoj Gori, a divnoj Srbiji
    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Za vrijeme prvog svejtskog rata, po miliona Crnogoraca je branilo 10 miliona srpskih guzica koje su bjezale ka muve bez glave preko Albanije u Grcku. Ovaj clanak iz 1919-e godine zbori o tome kako su nam te guzice zahvalile:

    http://www.montenegro.org/pictures/news1919.gif
    Trebalo bi vas ignorisati jer ste sami sebi anti-reklama , ali ovo je vrlo degutantno , morbidno i maliciozno , sta ce vam to ???

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto cu ja odje?
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  16. #16
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbija jeste ***** od drzave ali ovo ipak nijesu mogli da urade,na sjeveru je vrijeme bilo nevjerovatno lose cijeli dan je padala kisa,tako da policijaci nijesu htjeli da rizikuju da jos neko od njih pogine u spasavnju autobusa.

    Sto se ******** tice ,imaju pravo da pljuju po svojoj drzavi ali nadam se d a ce se ipak opametiti jednom i shvatiti da ih Srbija samo manipulise kao nekad “Srbe” u BH i Hrvatskoj.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takozvane "********" ne pljuju po Crnoj Gori, već po takozvanim "Dukljanima", koji su sami sebi stvorili jednu zasebnu pseudo-nacionalnu ideologiju, te bi istu ideologiju sada hteli da nametnu njima. Isti Dukljani, koji za "********" vele, da ne trebaju da budu ravnopravni građani Crne Gore, i kako bi najbolje bilo kada bi se te ********" sve oterale iz Crne Gore.
    No, ko su takvi Dukljani na ovom topiku: Dobrusky, Bošnjak iz Srbije; Grad, takođe Bošnjak; Monterico, navodno Crnogorac, koji ali živi u Segedinu, u Mađarskoj severno od Vojvodine itd.

    Temata ovog topika stvarno je bez dobrog ukusa, jer svejedno šta je bilo, ljudi su stradali, i to nevini ljudi, među njima možda i po koji Crnogorac ili Bošnjak, Bog dragi zna..
    I tragedija tih ljudi ovde se uzima kao nalog, da se ocrnjava jedna strana radi opravde sopstvene ideologije i širi nesaglasnost i mržnja. Slaba je to ideologija, ako su joj potrebne takve mere.

    Da bi "********" isto činili u slučaju Crne Gore i da se tragedija desila u Crnoj Gori, sa obzirom da je Crna Gora i njihova, čak i više nego srbijanskom Bošnjaku Dobrusky ili "Pohrvatici" Monterico (jer u svemu upotrebljava hrvatštinu kao da je Hrvat), čista je spekulacija odnosno lično mišljenje postavljača ovog topika, koji je inače i sam Bošnjak. :sad:

    Čitaoci neka sami odluče...
    Last edited by Carski; 22-04-05 at 07:04.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  18. #18
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Idi kod doktora dok jos nije kasno! Vjeciti sam optimista

    Quote Originally Posted by G R A D
    Da se ovo desilo u C. Gori, ******** bi krištale i vrištale, do neba, kako je vlast u C. G. nesposobna !
    Medjutim Srbi nijesu sposobni i kadri, nemaju ljudskog i tehnickog potencijala da izvucu jedan autobus iz rijeke, i, i,
    sve u redu,
    Srbija je obecana zemlja !!!

    Ovo je dolje iz "Kurira"
    ZLO GOVECE, DOVIJEKA JUNE!

    Ovom GAD-u je Srpstvo doslo glave, ali bukvalno!

  19. #19
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Sastale se Delije.

    Jelisavka!
    Oba ti oka ispala ka sto jesu/ a vidis li jadna ne bila kako ste navalili protiv Crne gore ka muve na g**** pa se pravdate kako su vam Dukljani krivi!! zar ne vidite ili ste slijepi kod oci, koja vam je opozicija i kome vi pripadate??? viditeli da i Pedja Bulatovic suruje sa MILOM. Samo vam je ostao onaj isprdak iz NS, sto blebece ka Jarac i nikoga ne slusa do sam sebe, pa i Bojovic ipusena lula, e jad i tugo i zalosti.
    Daj obraza ti akoga uopste imas reci mi/ koce i kako ce te! srusiti Mila? jeli kolima ga gurnut u ambis, ili ce te ponovo demostrirat ispred vlade i blejat ka sto ste i naucili bez ikakvog cilja. Vidim da se je pridruzio i onaj bolesni Njegus ovim provokacijama protiv GRADa, iznenadio bih se da nije! jos vam samo nedostaje Janko23, da bude te u punom sastavu...?
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jelisaveta
    ZLO GOVECE, DOVIJEKA JUNE!

    Ovom GAD-u je Srpstvo doslo glave, ali bukvalno!
    Smrdeljaveta,

    kad je avion izleceo sa piste u Golubovcima, onaj ********/tvor - Isokrat, je bio bio otvorio topic: 'Tragedija na aerodromu", ali su ga moderatori odmah obrisali.
    Prema tome Smrdeljaveta, znamo odlicno kako bi vi kristali u ovoj istoj situaciji, kako je C. Gora nesposobna, a Srbija je bajna i krasna.
    Znamo se Smrdeljaveta, znamo !

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Kako te nije sramota kretencino da jednu takvu tragediju koristis za svoju odvratnu propagandu... stidi se guzice kad obraza nemas!Autobus je u dubini od 21 metra a mulj doseze 2m... samo pola metra autobusa viri iz mulja... i kakve veze ima da li ce auotubus izvaditi danas, sjutra ili kroz 5 dana... ljudi su izginuli zbog budale i nista vise nije vazno... zalosno je samo to sto ljudi kao ti pokusavaju da jedan tako tragican dogadjaj iskoriste za raspirivanje mrznje...pi splacino ljudska...
    Svaka cast na postu brate!

    Ovim samo crnogorski nacionalisti dokazuju da nisu nista bolji od srpskih, kao i da se sluze istim sredstvima raspirivanja mrznje.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da nece ko obrisat ovo, posto nema veze sa Buducnoscu Crne Gore?
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  2. RUSKI KONZUL KONSTANTIN PETKOVIC I CRNA GORA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 06-01-10, 12:02
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. jos malo prljave srpske propagande
    By mirkoislavko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 11-09-04, 08:56
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •