Page 1 of 14 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 331

Thread: gadafi

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default gadafi

    http://www.vijesti.me/svijet/kraj-4-...a-43224iskreno ljudi meni je coeka zao, i zlo mi je kad pomislim kolko je svijet otisao dodjavola kad sve sile upru u tebe da te slome ako iole kakvog blagostanja imas bogata zemlja, ljudi zivjeli ka bogovi, ne placa se struja voda , najbolji vodovod na svijetu, nafte , zlata, svaki student koji ode van zemlje ima sve placeno studije stan cuda neka ......................
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    vjerovao je previse zapadnim politicarima, kao vojnik je dosao na vlast i trebao je vojnik i da ostane a politiku da prepusti nekom skolovanom za to nasljedniku
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nije nego je doveo blagostanje potplatama , bio pametan, al se ljudi malo iskvarili pa kad je doslo do naplate ovi na njega ;p otkud odjednom u svoj prici prva francuska zagovornik napada ;p javna tajna koja je procurela su neki zestoki dugovi prema njemu ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    slava pukovniku!!!
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

  6. #6
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    zao mi ga je, kao i citave te zemlje jer tek sad slijedi haos i otimacina. Mislio sam da libijci nisu toliki divljaci ali pogrijesio sam. Onako se slikat i ispravljat mrtvog covjeka nije mi jasno, Sad ce uzivat, jedva cekam da vidim kako ce obnovit zemlju ti nesposobni mrcenici.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zao mi ga je...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    kakvi Libijci 90% tih "pobunjenika" su placenici alkaide dovedeni ko zna odakle
    She is only here to annoy herself!

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    druze moj libijci su zivjeli predivno i voljeli ga, bagra dovedenaeno zapad javno cak kaze rusiju da ce zbog onih saltanja medvedev putin imati svoje arapsko proljece, samo da ne odgovore ovi da ce im poslat sibirsku zimu ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #10
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,932
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    R.I.P......za' mi ga ka brata....
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  11. #11
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sad kad Libiju pojaše američka demokratija, neće proći ni godina a svi će plakat za Gadafijem. Libija nije bila zadužena zemlja, na nju nije bilo uticaja ekonomske krize. Njihov izvoz nafte (za koju smatraju da je najčistija) predstavlja samo 2% od svjetske proizvodnje... Naši građani su išli da rade u Libiju zato što oni neće da rade za 1000€.. Nego, to se zna da ne širim priču.
    Ostao je vjeran Libiji do kraja. RIP.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    "diktatori" padaju i skoncavaju kao psi, a "demokrate" uzivaju u raju na zemlji.. ovaj smak mora da se desi...


  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Je li moguće da je mali broj normalnih ljudi, da ne kazem zemalja?
    Bio sam na neke strane forume đe se slavi i počinje se predlagati koga će sledećeg da svrgnu...
    Ovo je kao neki ruzan san, u smislu kako nije što nema pravde nego sto je nepravda tako okrutna!


  14. #14
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Sva ova priča oko Libije neodoljivo podsjeća na SFRJ. Nadam se da neće doživjeti istu sudbinu.

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    naravno da hoce, tako je sfrj kiksala , i mnoge druge zemlje , to su uradili i sa sovjetskim savezom i sve .............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #16
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,932
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Je li moguće da je mali broj normalnih ljudi, da ne kazem zemalja?
    Bio sam na neke strane forume đe se slavi i počinje se predlagati koga će sledećeg da svrgnu...
    Ovo je kao neki ruzan san, u smislu kako nije što nema pravde nego sto je nepravda tako okrutna!
    shvajcarci slave vishe no da su se plasirali na EP...
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Pa ne moze jedna zemlja da se bori protiv citavog svijeta. Ne moze jedan covjek da se bori protiv njih 50. On je pokusao, zao mi je samo sto nije odrzao ono sto je govorio da ce da napadne evropske metropole, poput Pariza, Londona, Amerika mu je vec daleko ali mogao je evropske zemlje koje su bile predvodnici rata u Libiji. Da i oni osjete malo tu gorcinu rata. Mediji naduvavaju pricu tako da je narod po svijetu stvarno i mislio da je on neki diktator jer je toliko godina na vlasti. Isto tako mediji su naduvali pricu i za blakance, opisali nas kao narod koji voli da ratuje i ubija. Tako smo ostali i dan danas u njihovim ocima.
    I upravo ovo sto je NSX rekao, nije se njegov narod borio protiv njega, sve su to bili placenici. A zapad je dao novac da se ta pobuna digne.
    Kao da vidim, sada ce da nastane zatisje godinu dvije, mislim da sledeca zemlja koja ce da propadne zbog zapadne sile je Venecuela. Naravno Hugo Chavez ce postati diktator koji je na vlasti skoro 13 godina. Jos je bio vojni oficir, a zemlju sa toliko naafte ne moze da vodi jedan takav covjek.
    Neka mu je Bog u pomoc.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Je li moguće da je mali broj normalnih ljudi, da ne kazem zemalja?
    Bio sam na neke strane forume đe se slavi i počinje se predlagati koga će sledećeg da svrgnu...
    Ovo je kao neki ruzan san, u smislu kako nije što nema pravde nego sto je nepravda tako okrutna!


    Ovo je jezivo.

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    shone one man can fight against world, PUTIN ; )
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    To je ta demokratija

  21. #21
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Njega ne racunam , on bi i Cak Norisa za usi vukao. Ali jbg, kad si jaci mozes da se *****s. Ali opet sto je kod cika Putina lijepo, sto zna da je jaci i sto ne dira nikoga, ali neda na sebe, kad kaze da je dosta, dosta je. Je li Putin bombardovao Gruziju, gdje je bila Amerika i NATO da se umijesaju i kazu dosta ili cemo da te bombardujemo i skinemo sa vlasti? Znaju ameri dje smiju da udare, i udaraju tamo dje im je korsit.

    Afghanistan, zemlja koja je prepuna polja maka. Afghanistanska vlada donosi zakon da se sva polja maka spale, jer su oni protiv opijata i kidaju ruke, glave, noge ili sta li vec onima koji rade sa tim. Tako su i odlucili da spale ta polja. Sta se desava, Amerika-NATO ulazi u Afghanistan, jer zele da se bore protiv terorista, i datraze Bin Ladena. Dosta godina je proslo od kada su usli u tu zemlju, skoro su ubili Bin Ladena kojeg su sahranili nedje u okean, a zato Evropa biva preplavljena heroinom, da se sada gram heroina moze kupiti za presmijesnu cijenu. Daju ga dzabe jer ga ima previse...
    Znaju ameri dje smiju a dje ne i odakle mogu da izvuku korist.
    Last edited by Sh0ne; 21-10-11 at 12:24.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Njega ne racunam , on bi i Cak Norisa za usi vukao. Ali jbg, kad si jaci mozes da se *****s. Ali opet sto je kod cika Putina lijepo, sto zna da je jaci i sto ne dira nikoga, ali neda na sebe, kad kaze da je dosta, dosta je. Je li Putin bombardovao Gruziju, gdje je bila Amerika i NATO da se umijesaju i kazu dosta ili cemo da te bombardujemo i skinemo sa vlasti? Znaju ameri dje smiju da udare, i udaraju tamo dje im je korsit.

    Afghanistan, zemlja koja je prepuna polja maka. Afghanistanska vlada donosi zakon da se sva polja maka spale, jer su oni protiv opijata i kidaju ruke, glave, noge ili sta li vec onima koji rade sa tim. Tako su i odlucili da spale ta polja. Sta se desava, Amerika-NATO ulazi u Afghanistan, jer zele da se bore protiv terorista, i datraze Bin Ladena. Dosta godina je proslo od kada su usli u tu zemlju, skoro su ubili Bin Ladena kojeg su sahranili nedje u okean, a zato Evropa biva preplavljena heroinom, da se sada gram heroina moze kupiti za presmijesnu cijenu. Daju ga dzabe jer ga ima previse...
    Znaju ameri dje smiju a dje ne i odakle mogu da izvuku korist.
    Zaboravio si dodat da su amerikanci obnovili spaljena polja...
    Da li vise ima smisla ista na ovoj planeti da mi je znat...?..

  23. #23
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    "diktatori" padaju i skoncavaju kao psi, a "demokrate" uzivaju u raju na zemlji.. ovaj smak mora da se desi...
    Vec se desava.
    "Abrazame para que piense alguna vez en ti..."


  24. #24
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moguće je, dešavaju se svakakva s****a u svijetu i sve je gore. Grupa ljudi preko banaka i Američke administracije kontroliše cio svijet, a izgleda i da joj to uspijeva.
    Ne znam dokle tako, dok ne pokore cio svijet ili dok se neko ne pobuni naglo?

    Isti princip kao sa razaranjem SFRJ, oslabi ekonomiju, naoružaj kriminalne grupe i teroriste željne rata i krvi, podijeli narod i ponudi rješenje koje će da ih spasi...
    Vidjeli smo kako je takvo "rješenje" spasilo Jugoslaviju koja je bila primjer mnogim zemljama, onim kojima se danas sve ove novonastale "zemljice" pokušavaju uvuć u d*pe i dokazat im poslušnost.
    Vidjeli smo kako nas je spasila privatizacija, njihova demokratija i ljudi nikad siti novca.

    Očekujem nastavak "građanskog" rata u Libiji, između pristalica Gadafija i ovih ekstremista koji su ga ubili, dok zemlja skroz ne pukne a Amerika ne bude morala još više da se umiješa i njih kolonizuje kao Kosovo, pa im bude prodavala njihovu naftu i resurse a za pomoć im bude davala kredite koje neće moć da otplate, a znamo kuda sve to vodi.

    Svaka čast Obama, svaka čast debele svinje nikad site novca i tuđe krvi na rukama koje perete preko svoje demokratije!

    Ja im neke stvari nikad neču zaboravit, a nadam se da će ljudi počet da razmišljaju i vide šta se dešava i moć da vide šta su nam uradili i šta nam rade!
    A mi ajmo u Evropsku uniju da nas još jače stežu, a kako i da ne idemo kad imamo još gore ljude na vlasti koje je postavila ista ta Amerika, kad imamo čovjeka za pregovaranje sa EU koji je razorio jugoslovensku ekonomiju i privredu sa "privatizacijom".
    Ne znam dokle i ne znam kako...

    Click image for larger version. 

Name:	Zastava_SFRJ.gif 
Views:	73 
Size:	1.5 KB 
ID:	67598

  25. #25
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Za sve je kriva jebena rusija... Svijetu bas treba da ona zivne malo, da se napravi neka ravnoteza u svijetu, a ne amerika da ima ovakav monopol

Page 1 of 14 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moamer el Gadafi izgubio sina i troje unuchadi
    By KockastiGospodin in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 02-05-11, 14:03
  2. Gadafi se promudrio!
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 5
    Last Post: 09-08-08, 11:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •