Page 52 of 55 FirstFirst ... 2424849505152535455 LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 1375

Thread: [PG] Najave desavanja u nasem gradu (nocni zivot, koncerti, bioskop,CNP,galerije)

  1. #1276
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Taman sam se razmisljao da bacim 10e ali ih ti fino ispljuva

  2. #1277
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,954
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Egzoticno prase haaahhaahhhahhhahhaha
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #1278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    cirkus stigaooo jeeee...išla sam noćas u cirkus Monte Karlo i bačila pare.....a baš sam pošla jer su ljudi maksimalno oduševljeni, po fb se čuda čine kako je ekstra, PRAVI cirkus....kad ono debeli artisti, svaka djevojka deblja od Seke Aleksić i Dare Bubamare, a momci fino podgojeni, liše jedne nevjeste koju su 4, 5 momaka prebačali s gomile na gomilu...e ona je bila tanana i lagana...tigrovi su jedini svijetli momenat, onaj bijeli je OGROMAN ali su se ravno 5 minuta zadržali na sveni i nešto nijesam stekla utisak da mnogo slušaju, tako da je ukrotitelj samo sa ovim jednim poslušnim radio neke kratke zadatke a ova dva su činjela što oće...mada ovaj bijeli sibirski brate je toliko velik da nije čudo što ga nije forsirao
    A ostalo, jedan noj je napravio krug, tri praseta neka egzotična su istrčala i vrnula se u bek stejdž, onda dvije presmiješne kamile, jedna lama i dva bizona što li su i ka najkrvaviji dio noći pjani nilski konj koji je toliko bio drogiran da je hodao bukvalno četiri koraka ka sceni, a to nije bila ni jedna trećina arena, okrenuo se i izašao...e vala mnogo jada ni oko čega! Eto da znate
    EDIT- po milioniti put sam se uvjerila da bi naš narod da jedno reče da je g***o ukusno navalio masovno da ije ista jer nemaju svoj stav! Pa da se ne blamiraU

    Generalno nijesam nikad bila ljubitelj tih cirkuskih manifestacija (mislim da su me jednom ili dva puta vodili dok sam bila dijete, još dok su na Pobrežju bili stacionirani), ali mi je čudno ovo razočaranje u isti.
    Što vi očekujete od JADNIH životinja u cirkusu?
    Da se slon popne na vr' Hrama i skoči sa Džomićem u čašu vode?

    Ili taj raritetni bijeli tigar da mijenja boje kad ga takne dreser?

    a da nilski konj recituje stihove Jesenjina?

    Pružila ti se prilika da neke divlje životinje vidiš uživo, odgledaš koju (ne)uspješnu akrobaciju, neke čudne ljude i to je sva poenta cirkusa, za moj pojam, vazda bila.

    Uz to, 4 eura vam je karta za bioskop, iako se daje neko ****** od filma, cca 10 eura su kolač i kafa u 'Astoriu', cijene u izvikanom Rock caffe'-u, pa bačate pare, a 8 e za cirkus (koji rijetko dolazi u grad) boli..Svašta...

    A što se tiče ovog ***** ukusnog, nemoj mi zamjerit, al i ti ode u isti, jer isfališe cirkus - citiram maximalno oduševljeni, pa evo ne znam ...

    Od ovih 'cirkusanata' samo su mi gori oni što plaćaju da gledaju te izmučene, izmaltretirane i jadne životinje, ljude s falinkom kojima se gosti ismiju i đecu koja su rođena i podizana samo za te namjene...
    Last edited by KRKNA; 01-04-16 at 00:37.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  4. #1279
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Taman sam se razmisljao da bacim 10e ali ih ti fino ispljuva
    Nemo' slobodno! Ništa ne valjaju!

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Generalno nijesam nikad bila ljubitelj tih cirkuskih manifestacija (mislim da su me jednom ili dva puta vodili dok sam bila dijete, još dok su na Pobrežju bili stacionirani), ali mi je čudno ovo razočaranje u isti.
    Što vi očekujete od JADNIH životinja u cirkusu?
    Da se slon popne na vr' Hrama i skoči sa Džomićem?

    Ili taj raritetni bijeli tigar da mijenja boje kad ga takne dreser?

    a da nilski konj recituje stihove Jesenjina?

    Pružila ti se prilika da neke divlje životinje vidiš uživo, odgledaš koju (ne)uspješnu akrobaciju, neke čudne ljude i to je sva poenta cirkusa, za moj pojam, vazda bila.

    Uz to, 4 eura vam je karta za bioskop, iako se daje neko ****** od filma, cca 10 eura su kolač i kafa u 'Astoriu', cijene u izvikanom Rock caffe'-u, pa bačate pare, a 8 e za cirkus (koji rijetko dolazi u grad) boli..Svašta...

    A što se tiče ovog ***** ukusnog, nemoj mi zamjerit, al i ti ode u isti, jer isfališe cirkus - citiram maximalno oduševljeni, pa evo ne znam ...

    Od ovih 'cirkusanata' samo su mi gori oni što plaćaju da gledaju te izmučene, izmaltretirane i jadne životinje, ljude s falinkom kojima se gosti ismiju i đecu koja su rođena i podizana samo za te namjene...
    Ja generalno jesam ljubitelj cirkuskih manfestacija i baš uživam da gledam cirkus, a nijesam, da prostiš, došla da vidim kamilu i tigra jer kamilu i tigra sam vidjela u zoološkom vrtu uživo, no se u cirkusu, koliko sam upućena, životinje dresiraju...lično nijesam stekla utisak da su jadne i izmučene, u svskom slučaju, jednako su jadne i izmučene kao veliki psi koje ljubitelji drže u jednosobnom stanu i izvide ih jednom dnevno da se popiške...moje mišljenje, da prostiš...
    A životinje u cirkusu osim što ufate po jedan krug, ili nijedan ka nilski konj u ovom slučaju ponekad i preskoče nešto, pomaze se sa krotiteljem, svejedno, imaju neku tačku....u cirkusu su, pobogu!? A meni nešto i nije interesantno da gledam životinje, ali jeste artiste! Odje je bila jedna grupa penzionisanih artista koja je izgubila na okretnosti i vještini, presmiješni klovnovi i ono najbitnije, djeca su njihova publika, svaki roditelj koji je bio sa djecom ispod 5 godina je morao da izvede dijete po ure prije kraja jer im je bilo dosadno...kad već imaju to što imaju, dopadalo se to tebi ili ne, to postoji, onda bar da vidim...nijedna tačka nije trajala preko par minuta....
    Još jedna opaska....ne znam šta ti očekuješ od cirkusa ali ja imam neka očekivanja malo veća no ih ti pomenu, pošto sam ja ljubitelj, ti nijesi, gledala sam mnogo puta dobre cirkuse što kod nas (imala sam kad, davnašnja sam) što po Balkanu, i kad mi neko kaže da je ovaj dobar (inače nijesam htjela da idem računajući da je kao i ovi prije što su dolazili) pa još gomila oduševljenih....to me slomilo...kad sam budala pa vjerujem i jes, izjedoh ***** što podjoh
    Inače, ne stekoh utisak da je IKO ali bukvalno izlazeći oduševljeno hvalio....svi su bili smrknuti, osim ono malo djece koja su trčkarala po onoj šatri i igrala fatalice pa im je bilo lijepo...masa djece, prostora, jaka muzika....ljepota!!!
    Eto moja Krle....neko reče "dobar biznis plan"....nabaviš malo isluženih artista, koju životinju i da te bog vidi....ovo rekoh, ne radi djece, jer njima je to super no radi ovih ka ja....oni bar imaju izgovor da djecu vode, a mene je sin poveo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #1280
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,717
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Prođoh pored onoga cirkusa, stvarno je sprdnja. Baš je kičasto, vidim narod hrli unutra potpuno zaslijepljen onim što je unutra.

    A pored cirkusa sam vidio i neke šatre, kamione, mjesto za prodaju karata...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #1281
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Nije loša biznis ideja otvorit cirkus. Nabavim tih životinja što su pred smrt iz zooloških vrtova, iz kafančina izvučem klovnove i akrobate što ispijaju zadnji cent penzije i proklinju sudbu kletu i...usput dako mi još što naumpane. Uzmem kredit kod irf-ana, obiđem svijet, uživancija.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  7. #1282
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Nik Vujičić će održati motivacioni govor u Podgorici.

    http://www.kolektiv.me/66787/nik-vujii-e-odrati-motivacioni-govor-u-podgorici
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  8. #1283
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Fed Le Grand 14 maja u sklopu City Groove festivala
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #1284
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Biće i Dubioza, Ničim izazvan, Partibrejkersi...

    Masu dobrih imena. Karte 15e za dva dana.

  10. #1285
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Okle Brejkersi sa ovim peckuljanima.Pih.
    aj popij casu jaja

  11. #1286
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Nema ih jos. Na stranicu im samo pise da ce uskoro.

  12. #1287
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Izložba "Presjek crnogorske likovne scene"

    U​ četvrtak, 5. maja u Centru savremene umjetnosti Crne Gore, u Dvorcu Petrovića biće otvorena izložba pod nazivom „Presjek crnogorske likovne scene“.

    Povodom jubileja - 10 godina obnove nezavisnosti Crne Gore izložbu organizuje Centar savremene umjetnosti Crne Gore u saradnji sa Žanom Filipović, istoričarkom umjetnosti.

    Svojim radovima će se predstaviti: Krsto Andrijašević, Milivoje Babović, Anka Burić, Đeljoš Đokaj, Zdravko Gagović, Mile Grozdanić, Nikola Gvozdenović, Filip Janković, Mihailo Jovićević, Dragan Karadžić, Boško Odalović, Tomo Pavićević, Pavle Pejović, Miki Radulović, Risto Radmilović, Nikica Raičević, Bane Sekulić, Slobo Slovinić, Vojo Stanić, Vojo Tatar, Rajko Todorović – Todor, Uroš Tošković, Nikola Vujošević i Stanko Zečević.

    Izložba u Dvorcu Petrovića se može pogledati do 15. maja.

  13. #1288
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default Foto konkurs

    Nacionalna turistička organizacija Crne Gore objavila je Konkurs za otkup fotografija sa motivima Crne Gore u svrhu promocije Crne Gore kao turističke destinacije i svih turističkih sadržaja.
    Kako je saopšteno iz NTO od izabranog ponuđača se očekuje da dostavi materijal iz kojeg će stručni žiri odabrati fotografije za otkup.
    "Sve fotografije treba da zadovoljavaju profesionalne standarde u smislu tehničkog kvaliteta, estetske vrijednosti i primjerenosti za upotrebu u turističkoj promociji Crne Gore. Ukupno raspoloživi budžet za realizaciju konkursa je 5.000 eura. Rok za dostavljanje fotografija za izbor je 21 dana od dana donošenja Odluke", navodi se u saopštenju NTO.
    Prijava sa pratećom dokumentacijom se dostavlja do 23. maja 2016. godine, u NTO CG, adresa Marka Miljanova 17., 81000 Podgorica.

  14. #1289
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

  15. #1290
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,674
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Danilovgrad je u pitanju. Kakav je to splav Slap, imaju li zurke navece, je li veliki prostor, kakva se muzika pusta?


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #1291
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Zar nije Slap onaj restoran đe ima fine pastrmke... On jes na splav, što se toga tiče.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #1292
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,674
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Ne znam, zato i pitam.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  18. #1293
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdravo svima, ima li neko informacije o trance, house, tehno zurkama u Podgorici? Sasvim sam van tokova.

  19. #1294
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,954
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    dan raštana u subotu od 11h, tržni centar forum

  20. #1295
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisu vise gazde Rakije?
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  21. #1296
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Imate li koje novo pivo, ili su sve Tuborg, Erdinger i ostali standardni brendovi?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  22. #1297
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Hangover bar, Hangar bar milion ih ima

  23. #1298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Kakav je tip lokala safra, je li kao rakija bar? Sta svira taj bend?

    Sent From My Galaxy S7
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  24. #1299
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    U cinaplexx zona 2 kolika je cijena karte?
    Zakleo bih se da sam nedje na insttg vidio sliku da je neko to platio3eura

    Sent from my Mi-4c using Cafe Del Montenegro mobile app

  25. #1300
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaaa niste trebali micat rakije djaole Al pohvala za promjena piva, vise od usrane Bavarije ima sam umrijet Rakija mi je bila omiljeni lokal, i greota je bila da propane, tako da mi je drago da cu i dalje imat dje popit kafu i zasjest uvece Vidim ostavili su i Acka i Milenu to mi je milo, vidimo se tamo
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Page 52 of 55 FirstFirst ... 2424849505152535455 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako bi ocijenili nocni zivot u glavnom gradu?
    By Babel Fish in forum Centralni
    Replies: 116
    Last Post: 09-06-12, 19:15
  2. Replies: 3
    Last Post: 08-03-09, 18:12
  3. Nocni zivot
    By BELI ORLOVI in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 30-10-08, 22:46
  4. desavanja u gradu
    By milicaaaaaaa in forum Centralni
    Replies: 27
    Last Post: 29-08-05, 09:12
  5. Replies: 10
    Last Post: 26-04-05, 03:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •