Page 55 of 55 FirstFirst ... 5455152535455
Results 1,351 to 1,357 of 1357

Thread: Najave desavanja u nasem gradu (nocni zivot, nastupi, koncerti, bioskop,CNP,galerije)

i u pravu je bakuta, zasluzujemo malo vise love

Quote Originally Posted by goozica View Post
    Ao, kako ruzan glas ima ovaj. I malo se svadja sa akcentom ali dobro, ko sam ja da sudim
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Default Najave desavanja u nasem gradu (nocni zivot, nastupi, koncerti, bioskop,CNP,galerije)

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ao, kako ruzan glas ima ovaj. I malo se svadja sa akcentom ali dobro, ko sam ja da sudim
    Jeste. Trebalo bi malo da poradi na akcentu i da, dok cita, malo vjezba opustenost. Isto kao da non stop misli o tome kako to zvuci. Ispeglace se to vremenom, samo akcenat da se sredi. A ima onaj jedan sto zvuci kao da se svadja sam sa sobom, a neko mu volume spusta i dize.

Treba da slusa onu curu sto je radila priloge sa primorja. Ona je odlicna, bas se ne uklapa u tv vijesti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Default Najave desavanja u nasem gradu (nocni zivot, nastupi, koncerti, bioskop,CNP,galerije)

A onu znam iz vidjenja. Mislim da je Zavrsila knjizevnost pa zna te cake i radila je na radiju. Nju na primjer nije tesko slusat kao ovog gore
    Last edited by Tripleta; 22-09-17 at 19:29.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Jes, nema vise onih specificnih glasova, bojanja glasa... sad je voditelj svako ko se uhvati za mikrofon. Vidis da jedino covjek moze normalno da govori ako ima zavrsen fakultet marenjeg. Takvo vrijeme doslo. A i, realno, cura je ispratila sve kulturne dogadjaje ljetos. Mislim, koga zanima ima li Vojka para za zimnicu i koliko ih je u familiji.
    E, lazem, sasa iz sporta mi je omiljen, valjda se tako zove.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks