Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 86 of 86

Thread: Qu’est-ce que c’est que la liberte montenegrine?

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Oj balije karacemo vas do sudnjeg dana....

  2. #77
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jaksa vama su balije i turci karali mame seke bake itd itd 500 godina ,ja mnim e nemozete to nadoknadit pa da si jos iljadu godina star ahahahahahahahahahahahahahaaaaa !
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  3. #78
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by abvgd
    Bice ista prica kao sto je i njegov ucitelj Zloba zavrsio.

    ps.Pogledaj sta Medojevic isprica na RTS-u u Svedoku.
    INTERESANTAN interview.
    Pocinje da mi se svidja Medo. Ne lupa svasta kao prije i napokon je ukapirao sustinu. Ovo vec lici na nesto oko cega mozemo svi da se nadjemo.
    Samo da ne bude za koji mjesec: "JA to reko"?

  4. #79
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by abvgd
    Imas KOMPLETAN INTERVJU na BBCarabic.com

    (...زوروا شبكة بي بي سي الإخبارية على الإنترنت للاطلاع على آخر الأخبار والأنباء العاجلة )

    HAHAHAHAHAHA!
    hehehehehe!
    Lud si sto gradi! Cuvaj se Omera i Popuskog, oni ti ima neku vehabijsku sektu u Nemackoj i Holandiji i preko lizanja cmarova zapadnim politicarima dolaze do vrlo 'osjetljivih' podataka...
    Cuo sam da na taj nacin lobiraju po Jevropi i da su vrlo uticajni.

  5. #80
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default O turciiiiiiiiiiiiii

    Quote Originally Posted by gromada
    hehehehehe!
    Lud si sto gradi! Cuvaj se Omera i Popuskog, oni ti ima neku vehabijsku sektu u Nemackoj i Holandiji i preko lizanja cmarova zapadnim politicarima dolaze do vrlo 'osjetljivih' podataka...
    Cuo sam da na taj nacin lobiraju po Jevropi i da su vrlo uticajni.
    Ma cuo sam za to.
    Kazu ovi na Zapadu, da su se ti njihovi vehabijci tako dobro pokazali, da ih masovno koriste u medicinskim slucajevima opustanja pacijenata pri operaciji cmara!

    HAHAHAHAHAHA!

  6. #81
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stari_Cetinjanin
    serbende gedzovanske vama su balije i turci karali mame seke bake itd itd 500 godina ,ja mnim e nemozete to nadoknadit pa da si jos iljadu godina star ahahahahahahahahahahahahahaaaaa !
    A to sto mi po zapadu imamo u dzep to vaska ljigava famelja nemoze zaradit za 2 god ! Aahahaha !
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  7. #82
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stari_Cetinjanin
    A to sto mi po zapadu imamo u dzep to vaska ljigava famelja nemoze zaradit za 2 god ! Aahahaha !
    I ti se time ponosis?
    Sto je u Crnoj gori sve luksus, pa su ljudi poceli masovno da se ubijaju jer nema na pomolu nikakve bolje buducnosti!
    Sva sreca da su fukare kao sto si ti tamo dje su. Daleka ti kuca!

  8. #83
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fukara ti je otac raspali zvaljavi i ono ****ece od majke ***** od ***** ,ja sam moje pare zaradijo casno i posteno stoko od stoke ! A za stanje u Crnoj Gori su krivi serbocetnjici degenericni raspopovi veljeserbaljski i gedze iz serebije najjdegenericnije nacije na zemaljsku kuglu !!!!!
    NOsad kad se odvojimo od smecara vas lasno ce bit Crnoj Gori i Crnogorcima !!!!!
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  9. #84
    Join Date
    May 2005
    Location
    Nezavisna Drzava Crna Gora
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I stoko da ne zabravim ,kod nas se UBIJAJU ,a kod vas daju cerke i sinove da ih h**** ko godj oce i kad oce za sitne pare !!! I majmune posreni serebaljski vi serbaljski gedzovani prodajete djecu za " D J E L O V E " ! i VI DA NI NESTO LANETE PAS VI **** MATER SLINAVU vi ...,vi MRS STOKO !!!
    Niti pisnu niti zubi skrinu zatocnici mrijet naviknuti !
    NezavisnaSuverena Drzava Crna Gora !!!

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stari_Cetinjanin
    Fukara ti je otac raspali zvaljavi i ono ****ece od majke ***** od ***** ,ja sam moje pare zaradijo casno i posteno stoko od stoke ! A za stanje u Crnoj Gori su krivi serbocetnjici degenericni raspopovi veljeserbaljski i gedze iz serebije najjdegenericnije nacije na zemaljsku kuglu !!!!!
    NOsad kad se odvojimo od smecara vas lasno ce bit Crnoj Gori i Crnogorcima !!!!!
    Zbilja Cetinjanin razmisli malo svojom glavom !

    Kako moze uticati Beograd ili Srbija na Crnogorsku privredu kad ni savezne institucije ne funkcionishu ?
    Kakav uticaj ima Srbijanska vlada na crnogorski parlament ?

    Navedi mi firme u Crnoj Gori koje bi uspjele da opstanu na evropsko trziste pod evropskim standardima nakon otcepjenja?
    Navedi Firme u CG koje su sposobne uopste nesto da izvoze na internacionalno trziste ?

    Evo Srbijanci su poznati po tome sto imju najvisi Eksport Malina u svijetu.
    Sto bi mi Crnogorci najvise mogli izvoziti ?
    Kamen ?

    Kakav je plan aktueklne vlasti za vrijeme nakon "otcepljenja" ?
    Sto ce da se preduzme za poboljsanje standarda gradjana i sa kojim risorsima ? Da li je to uopste realno i izvodljivo ?
    Zbog cega je Crna Gora sa nepune 600 hiljada gradjana interesantnija za strane ulagace od savezne drzave sa 10 miliona gradjana ?
    Koliko bi stetila granica prema Srbiji i eventualne Carine i Porezi na poslovanje crnogorskih Firmi ?
    Ko bi nam bio glavni strateski partner na ekonomskom polju ? -> Albanija ?



    Da li su Srbijanci prodali aluminiski kombinat ?
    Da li su Srbijanci bili umijesani u preotimanje drzavne imovine ciji su vlasnici postali novokomponovani biznismeni preko noci ?
    Da li vlasti u Srbiji zagovaraju represiju koja je na djelu u CG ?
    Da li su Srbijanci poceli sa ubijanjem postenih novinara u CG koji su govorili istinu a koja je nekima smetala ?
    Da li su Srbijanci odgovorni da od 1994 godine ima preko 90 slucajeva ubistva koje crnogorska milicija nije razjasnila ?

    Zasto se vladajuca koalicija ne pobrine za stvarne probleme u zemlji nego svaljuje krivicu na Srbiju ?

    Zasto neki u Crnoj Gori i pored ovih svih pitanje se ne zapitaju kuda ovo vodi ?

    Gledam cijene ovdje u jednom turistickom birou inache zivim u Minhenu.
    polupansion (14 dana) u Hotel'u Montenegro koji je za Evropske standarde realno gledano ispod 3 zvjezdice prije bih rekao dvije kosta po osobi preko 600 Evra

    Za te pare jedan evropski turista recimo njemac ili holandjanin moze da dobije ne samo smjestaj za 14 dana nego i let u dva smjera inkluzivno u Tursku , Egipat , Grcku , Bugarsku i jos poneku zemlju u Evropi.O kategoriji Hotela u kojem ce boraviti ne zelim da pricam to vecina od vas u svome zivotu nece ni na TV da vidi a kamoli realno osjeti.
    Plus nemora da brine hoceli imati vode da se istusira ,
    drugo ne mora da brine oceli imati gdje da podje da vrshi nuzdu i na kakvo ce to mjesto bit dok se nalazi na nekoj plazi i hocelo to bit poljski WC ili nesto normalno za covjeka u 21 vijeku prilagodjeno.

    Razmislite o malo svakodnevnim pitanjima zivota !
    A pogotovo razmislite jeli sve to realno cime vam mazu oci ?
    Last edited by monteboy; 09-05-05 at 15:08.

  11. #86
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monteboy
    Zbilja Cetinjanin razmisli malo svojom glavom !

    Kako moze uticati Beograd ili Srbija na Crnogorsku privredu kad ni savezne institucije ne funkcionishu ?
    Kakav uticaj ima Srbijanska vlada na crnogorski parlament ?

    Navedi mi firme u Crnoj Gori koje bi uspjele da opstanu na evropsko trziste pod evropskim standardima nakon otcepjenja?
    Navedi Firme u CG koje su sposobne uopste nesto da izvoze na internacionalno trziste ?

    Evo Srbijanci su poznati po tome sto imju najvisi Eksport Malina u svijetu.
    Sto bi mi Crnogorci najvise mogli izvoziti ?
    Kamen ?

    Kakav je plan aktueklne vlasti za vrijeme nakon "otcepljenja" ?
    Sto ce da se preduzme za poboljsanje standarda gradjana i sa kojim risorsima ? Da li je to uopste realno i izvodljivo ?
    Zbog cega je Crna Gora sa nepune 600 hiljada gradjana interesantnija za strane ulagace od savezne drzave sa 10 miliona gradjana ?
    Koliko bi stetila granica prema Srbiji i eventualne Carine i Porezi na poslovanje crnogorskih Firmi ?
    Ko bi nam bio glavni strateski partner na ekonomskom polju ? -> Albanija ?



    Da li su Srbijanci prodali aluminiski kombinat ?
    Da li su Srbijanci bili umijesani u preotimanje drzavne imovine ciji su vlasnici postali novokomponovani biznismeni preko noci ?
    Da li vlasti u Srbiji zagovaraju represiju koja je na djelu u CG ?
    Da li su Srbijanci poceli sa ubijanjem postenih novinara u CG koji su govorili istinu a koja je nekima smetala ?
    Da li su Srbijanci odgovorni da od 1994 godine ima preko 90 slucajeva ubistva koje crnogorska milicija nije razjasnila ?

    Zasto se vladajuca koalicija ne pobrine za stvarne probleme u zemlji nego svaljuje krivicu na Srbiju ?

    Zasto neki u Crnoj Gori i pored ovih svih pitanje se ne zapitaju kuda ovo vodi ?

    Gledam cijene ovdje u jednom turistickom birou inache zivim u Minhenu.
    polupansion (14 dana) u Hotel'u Montenegro koji je za Evropske standarde realno gledano ispod 3 zvjezdice prije bih rekao dvije kosta po osobi preko 600 Evra

    Za te pare jedan evropski turista recimo njemac ili holandjanin moze da dobije ne samo smjestaj za 14 dana nego i let u dva smjera inkluzivno u Tursku , Egipat , Grcku , Bugarsku i jos poneku zemlju u Evropi.O kategoriji Hotela u kojem ce boraviti ne zelim da pricam to vecina od vas u svome zivotu nece ni na TV da vidi a kamoli realno osjeti.
    Plus nemora da brine hoceli imati vode da se istusira ,
    drugo ne mora da brine oceli imati gdje da podje da vrshi nuzdu i na kakvo ce to mjesto bit dok se nalazi na nekoj plazi i hocelo to bit poljski WC ili nesto normalno za covjeka u 21 vijeku prilagodjeno.

    Razmislite o malo svakodnevnim pitanjima zivota !
    A pogotovo razmislite jeli sve to realno cime vam mazu oci ?
    Zar ne vidis da taj nema glave. I jos samo da dodam, trebao si ga pitati jesu li mu Srbi krivi sto je tako prost i nepismen!?
    HAHAHAHAHAHAHA!

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •