Results 1 to 22 of 22

Thread: Snovi

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Snovi

    Koliko cesto sanjate i kakvi su to snovi?
    Ja nikako da se oslobodim ruznih snova,budim se na svakih sat vremena,pa nije ni cudo sto tek ujutru mogu da spavam kao sav normalan svijet!
    Rece mi neko:"Stavi noz pod jastuk" i ja to sinoc uradih i gle cuda! Sanjam da me davi zena duh i lijepo ostajem bez vazduha i budim se uz vrisak!Onda upalih svijetlo,jer me je bilo strah zaspati ponovo...Zaspala sam i ostatak noci provela mirnije...
    Da li imate nocne more i da li uspjevate da ih kontrolisete?
    Ja sam prosto ljubomorna na moju mamu koja zaspe kao top cim legne i ne sanja nista...
    Ja sanjam svaku noc i ujutru se osjecam toliko iscrpljeno,da mi se cini da bi mi bolje bilo da ne spavam uopste...A OBOZAVAM DA SPAVAM!!! Jos kad bih mogla izbaciti snove....
    E pa sad nek' me neko pita sto ne gledam horore.....

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    ~La CoLLinA dEgLi AnGeLi~
    Posts
    1,007
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chesto sanjam i ti snowi su obichno wezani za situaciju u kojoj se nalazim. Znachi, ako imam nekih problema, ako sam napeta, muchi me neshto ili sam gledala neki 'naporan' film.. obichno sanjam neshto shto me josh wishe izmuchi.. :x Isto tako chesto mi se deshawa kao znam da treba neshto da uradim i sanjam kako to radim i onda sam kao opet swjesna da to sanjam i da nisam uradila pa opet..
    Nekoliko puta mi se desilo da mi se san ostwari.. To su uglawnom bile ocjene i neke, da kazhem, ne bitne stwari..
    *I can't take my eyes off you
    I know you feel the same way too* (:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sanjam skoro svaku noc, al se slabo sjecam snova. Koshmare imam rijeeeeeeetko, uglavnom sanjam neke nebuloze i opuchim se dok ih odgonetnem i rastumachim. 8)
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Regina.

    Ja uvijek sanjam ono o chemu sam razmishljala tog dana... Znachi neshto shto me bash "okupiralo".

    Shto je najgore u svakom snu mi se pojavi neka bliska osoba koje vishe nema... :? Crnjak.



    Mademoiselle.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    I ja obicno sanjam nesto o cemu razmisljam, nesto sto me brine isl.A sto je nagore od svega svaku noc se budim na svakih sat vremena uzas.A treba mi jedno sat sat ipo da zaspem i onda poslije toga za jedno uru ja se probudim pa zaspem pa sve tako
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najvishe sanjam o stvarima koje me opterecuju. Ao a kolko puta sam sanjala da mi se aviJon srushio, da sam posla na aerodrom bez karte, a umrla sam jedno 15 puta do sad... Jedanput sam sanjala da sam se vratila kuci i da su mi se swi iz familije pretvorili u zabe, tolko mi je djelovalo stvarno da sam se shokirala i odma sutra zvala doma da cujem majku da ne krekece slushajno...uzas to nikad necu zaboravit. :shock:
    Quote Originally Posted by kIkICa
    Shto je najgore u svakom snu mi se pojavi neka bliska osoba koje vishe nema... :? Crnjak.
    i'm sorry to hear that...
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e kad bi vam ja pricao snove padali biste od smijeha ... Probajte jedno dva tri dana provesti na stileproject.com i zagarantovano cete imati snove primjesa akcionog horora sa malo sapunica i nenormalnog sci-fi !!!! Loodiloooo

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nemam kad da sanjam...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tweet
    Najvishe sanjam o stvarima koje me opterecuju. Ao a kolko puta sam sanjala da mi se aviJon srushio, da sam posla na aerodrom bez karte, a umrla sam jedno 15 puta do sad... Jedanput sam sanjala da sam se vratila kuci i da su mi se swi iz familije pretvorili u zabe, tolko mi je djelovalo stvarno da sam se shokirala i odma sutra zvala doma da cujem majku da ne krekece slushajno...uzas to nikad necu zaboravit. :shock:


    i'm sorry to hear that...
    A,ovo je najjace,zabe hehehehe
    Stvarno,nekad su i meni neki nebulozni snovi toliko stvarni,da kad se probudim,nemam pojma da li je to stvarnost ili ne

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaku noc sanjam neko ludilo i more nemogucih situacija... nocas sam sanjo da sam kupio Pentax digitalni aparat koji sam izbacuje negative... pakao...???? A sve je to zato sto zivim u ovoj Banji koja je prica sama za sebe... vazdusne struje cine cuda kad su snovi u pitanju

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja najcesce imam kosmare. Obicno moja paranoja dolazi iz podsvijesti umje snove.
    sve ono sto ne bih zeljela da mi se desi, ono od cega strahujem, e bas to mi se najcesce pojavi u snovima.
    Ponekad uspijem da ih protumacim, ponekad ne zelim ni da se trudim...
    uh... makni snove...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Slabo sanjam... baš baš rijetko. Ili preciznije ne śećam se ničega kad se dignem, ili jedva.
    A volio bi da se śećam, tj da sanjam. No ajde, volio bi još po nešto, pa mi ne može bit

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    ~La CoLLinA dEgLi AnGeLi~
    Posts
    1,007
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najgore je kad sanjam neshto shto zhelim da imam, da mi se desi i onda swa srecna.. dok se ne probudim.. :hammer:
    *I can't take my eyes off you
    I know you feel the same way too* (:

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Jedno vrijeme sam cesto sanjao jedan te isti san,da ne mogu da disem da ne mogu ruke-noge da pomjeram potpuno ukocen,a sto je najgore imao sam osjecaj da je tu neko pored mene...maksimalno morbidno...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas rijetko sanjam , ali kad sanjam vazda neke uzase usnim

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Jedno vrijeme sam cesto sanjao jedan te isti san,da ne mogu da disem da ne mogu ruke-noge da pomjeram potpuno ukocen,a sto je najgore imao sam osjecaj da je tu neko pored mene...maksimalno morbidno...
    Vjerovao ili ne,imala sam isti san.Imala sam osjecaj da mi je neko prikovao tijelo za krevet,kao da me drzi da ne mogu da se maknem...Sve je to u polusnu...pokusavam progovoriti...ne mogu....Isti osjecaj prisutnosti neke nevidljive osobe...Koji uzas!
    Znaci...nisam jedina...sto nije bas cinjenica koja me raduje

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja uvijek sanjam, i to stalno neke nebuloze, spajam nespojive dogadjaje i likove u istu pricu i tih prica ima milion za jednu noc. cesto se smijem u snu, placem isl... obicno ne pmatim snove, eventualno me u toku dana neke sitnice podsjete na jedan segment sna
    rijetko imam kosmare, ali njih dugo pamtim i nikad ne mogu da razaznam javu i san tada, pa ustajem i trazim po ormarima i pregradama nesto cega sam se uplasila ili upalim svijetlo jer se tako osjecam sigurnije
    Kako Vaša bolest ?

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Jedno vrijeme sam cesto sanjao jedan te isti san,da ne mogu da disem da ne mogu ruke-noge da pomjeram potpuno ukocen,a sto je najgore imao sam osjecaj da je tu neko pored mene...maksimalno morbidno...
    Ao znam ovo se meni desavalo, bas uzasno. Pokusavam da ustanem il da viknem i swe mi se chini da to i radim ali ustvari ne pomjeram se kao zaledjena da sam...uh
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sanjala sam preksinoc kako mi je neko ukrao (htio da ga makne od mene) brata na poslu, sa nekim trakorom, kamionom... Kada sam se probudila dobila sam poruku od rodjaka... "Brat ti je bio u uzasnoj saobracajnoj nesreci, u hitnoj se nalazi u Hackensack". Mislila sam da jos uvijek sanjam
    Sreca pa nije bilo prevelikih povreda!

    Mrzim kada se sjetim sna! Uvijek bude nesto slicno ovom kao sto navedoh!
    LiFe iS a BiTcH, dEaL wItH iT oR DIE!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica CENTAR ,Crna Gora MONTENEGRO
    Posts
    3,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se snova tiche
    sjecam ih se uvijek ujutru kao film da sam gledao

    a sto se tice sadrzine nekad su neke tezine od kojih strecam i budim se,znojim

    a cesce su to neki sexualni snovi (skoro sam sanjao nekoga sa foruma ne musko naravno ) neke neispunjene fantazije.............................
    ili nekakavo manijacenje sa nekim dobrim autom na stazi
    ili odmaranje na tropskoj plazi!!

    mada kod mene nista nije povezano sve su to neke sekvence koje se brzo mijenjaju i kratko traju
    a cesto mi se desava da se probudim i da opet pokusavam da zaspem da bih nastavio da sanjam

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Ja uvijek sanjam ono o chemu sam razmishljala tog dana... Znachi neshto shto me bash "okupiralo".
    Taman ovako ;-)
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Snovi...
    By WilaZwoncic in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 09-09-07, 22:52
  2. Snovi o hrani
    By Chegevara in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 15-08-04, 22:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •