Results 1 to 17 of 17

Thread: SLAVKOV SLUCAJ, pakao ili raj u nas KRAJ

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default SLAVKOV SLUCAJ, pakao ili raj u nas KRAJ

    Slavkov sucaj nije Slavkov, nego Crnogorski, koji se oslanja na kumove , prijatelje, armiju podanika bez DJELA&LIKA,
    dje se umjesto TITOVE&MILOVE ljubi SLAVKOVA SLIKA,
    tipichki Crnogorski SINDROM UBIO IH GROM I NJIH I PRIJATELJE; KUMOVE; I BLIZNJE I DALJNE,
    koji se ne obrcu ni na svoju djecu,
    a nude PRIJATELJSTA; KUMSTVA I PODANISTVO do kraja nistavnog zivota, od kafica do kladionice,
    sve LJUDJERINE DO LJUDJERINE,
    koje gledaju dje se vise isplati da sede, za kojim stolom i sa kojim BIKOM-MIKOM-VOLOM, sve zakrpa do zakrpe koja trazi VECU VRECU,
    GAD DO GADA iz DOMACEG STADA,
    e takvi se lijepe na LIDERE I VODJE GLUVE I SLIJEPE,
    nije vazno je li GAZDA PJESNIK ILI BOLESNIK, vazne su mrvice za takve PODREPNICE, a ARMIJA takvih nikogovica se seta CGom, a love ih GORI OD NJIH, za lijecenje KOMPLEKSA, da nijesu sami pored svoje MOCI ILI NOVCA,
    vazna je OVCA, zenska ili muska, neka se po GRADU o GADU SUSKA, da je njemu PUNA PUSKA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default slavko pjeva iz Praga dok pravi Liberali jedva prezivljavaju

    ...
    O hvala ti
    Bože
    Što me napravi
    Da nijesam
    Oni
    Nego
    Ja
    Što stazama tvojim
    Ponosan
    Hodim
    Ja
    Sljedbenik Tvoj
    A oni
    Sinovi i šćeri
    Sotonine
    Ja
    Čoek
    A oni
    Nesoj

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jos ne sretoh CRNOGORCA,
    koji sam sebe krivi za svoju nesrecnu SUDBINU,
    uvijek su GLAVNI KRIVCI,
    oni sto su od njega napravili to sto su NAPRAVILI,
    a oni su normalno IZDAJNICI, nesoji i nista ljudi,
    a sa takvima je bio KRUZEN od kad je njegova zvijezda pocela da sija na CRNOGORSKO POLITICKOM NEBU,
    zato SOKOLOVI vise ne lete VISOKO, da nebi nisko pali.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Jos ne sretoh CRNOGORCA,
    koji sam sebe krivi za svoju nesrecnu SUDBINU,
    Covjek zhivi u jednom od najljepsih gradova Evrope,ima finu porodicu, materijalno je zbrinut, putuje, uzhiva, bloguje...zhivi i radi kako voli.Ja ne vidim tu nikakvu nesrecnu sudbinu
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Covjek zhivi u jednom od najljepsih gradova Evrope,ima finu porodicu, materijalno je zbrinut, putuje, uzhiva, bloguje...zhivi i radi kako voli.Ja ne vidim tu nikakvu nesrecnu sudbinu
    Ne vidim ni ja iz mog ugla, ali uz ugla porazenog borca za VLAST I MOC,
    sve je tamno kao CRNA NOC.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ne vidim ni ja iz mog ugla, ali uz ugla porazenog borca za VLAST I MOC,
    sve je tamno kao CRNA NOC.
    Zadovoljio se mrvicom kolacha,a nas koje je lagano tada mogao natjerat da izginemo je izbrisao iz pamcenja,i uchinio da se posle svega sjecamo izigranim,izdanim,toliko !
    ...

  7. #7
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ne vidim ni ja iz mog ugla, ali uz ugla porazenog borca za VLAST I MOC,
    sve je tamno kao CRNA NOC.
    To je, iskreno, vec njegov problem. I josh neshto, ne pomisli da je ovo protiv tebe upereno jer stvarno nije, ali mislim da je ovom topicu(i svim o S.P.) mjesto na pdf Istorija, a ne na ovom. Ovaj se zove Buducnost CG, a Slavko pripada politickoj proslosti CG. Ne kazhem ovo ni kao njegov pristalica ni kao njegov protivnik, vec prosto konstatujem.
    Deserve's got nothing to do with it.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svijetla stranica cg istorije.
    There are so many dawns that have yet to shine!

  9. #9
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikola_mne View Post
    Svijetla stranica cg istorije.
    O tome se da raspravljati. Za na to odredjenom podforumu Ne mogu ipak odoljeti da ne dodam da se makar dijelom slazhem.
    Deserve's got nothing to do with it.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Slavkov sucaj nije Slavkov, nego Crnogorski, koji se oslanja na kumove , prijatelje, armiju podanika bez DJELA&LIKA,
    dje se umjesto TITOVE&MILOVE ljubi SLAVKOVA SLIKA,
    tipichki Crnogorski SINDROM UBIO IH GROM I NJIH I PRIJATELJE; KUMOVE; I BLIZNJE I DALJNE,
    koji se ne obrcu ni na svoju djecu,
    a nude PRIJATELJSTA; KUMSTVA I PODANISTVO do kraja nistavnog zivota, od kafica do kladionice,
    sve LJUDJERINE DO LJUDJERINE,
    koje gledaju dje se vise isplati da sede, za kojim stolom i sa kojim BIKOM-MIKOM-VOLOM, sve zakrpa do zakrpe koja trazi VECU VRECU,
    GAD DO GADA iz DOMACEG STADA,
    e takvi se lijepe na LIDERE I VODJE GLUVE I SLIJEPE,
    nije vazno je li GAZDA PJESNIK ILI BOLESNIK, vazne su mrvice za takve PODREPNICE, a ARMIJA takvih nikogovica se seta CGom, a love ih GORI OD NJIH, za lijecenje KOMPLEKSA, da nijesu sami pored svoje MOCI ILI NOVCA,
    vazna je OVCA, zenska ili muska, neka se po GRADU o GADU SUSKA, da je njemu PUNA PUSKA.
    Ovo ti je istina.
    Nažalost ne čuh niotkoga toliko prezira prema Crnogorcima kao od njega, kao da smo mu najveći dušmani a neo on naš.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    To je, iskreno, vec njegov problem. I josh neshto, ne pomisli da je ovo protiv tebe upereno jer stvarno nije, ali mislim da je ovom topicu(i svim o S.P.) mjesto na pdf Istorija, a ne na ovom. Ovaj se zove Buducnost CG, a Slavko pripada politickoj proslosti CG. Ne kazhem ovo ni kao njegov pristalica ni kao njegov protivnik, vec prosto konstatujem.
    Slavkov sucaj nije Slavkov, nego Crnogorski, koji se oslanja na kumove , prijatelje, armiju podanika bez DJELA&LIKA,
    dje se umjesto TITOVE&MILOVE ljubi SLAVKOVA SLIKA,
    tipichki Crnogorski SINDROM UBIO IH GROM I NJIH I PRIJATELJE; KUMOVE; I BLIZNJE I DALJNE,

    Crnogorski Slucaj,

    Slavko je jedan od ZRTAVA, kumova i prijatelja , kao i ziranti,

    ovo je i te kako BUDUCNOST CGe, jer ako nesto ne naucimo iz tudjeg iskustva,
    stalno ce lomiti rogove, kad izmaknu crvenu tranju.

    O Slavku uvijek sve dobro, izuzev unutarpartijske demokratije i tajnosti malog kabineta, a ne volim ni igru na igraca.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mala vlast kvari malo, a velika jako mnogo, a mi smo valjda takav narod da moramo imati nekog vodju, harizma i cuda pa se ispostavi da je to i dobro jer vazda neko glavni krivac za sve

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ministarska FOTELJA na licni zahtjev je izmakla jednom potencijalnom Ministru,
    jer se slikao sa RAGARIMA, sa jednim od lokalnih lidera MCluba,
    koji je trazio pomoc od njega kao politicara intervenise u vezi sa RODITELJSKIM PRAVIMA, da vidja svoje dijete, taj RAGAR je osudjivan za krsenje zakona Kraljevine Danske i nasilje,
    da nasi MINISTRI PODNOSE OSTAVKE,
    zbog fotografisanja sa GANSTERIMA sa POTJERNICA, i onih kojima ce biti sudjeno,
    plasim se, da bi izgubili pola KADROVA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #14
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    slavujko je maj dobar drugar. ne diraj mi slavujka breee. posle cu sve da ti srusim breee. pogledaj koji klip godina te pogledala
    ?

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milovane... evo i ja sam prošpartao malo svijetom i izglavih sa regulama i njihovim kršenjem na više meridijana... a pošto su mi ljudi i njihova psiha posao i sa tim se evo bavim svaki dan... ali ja još ne sretoh boljih ljudi od onih koje ostavih na željezničkoj stanici u Podgorici... ja još ne sretoh te Dance koji ne kake. naprotiv. u miljeu đe imaju izgrađene temelje sistema zakonskih, edukativnih, trgovinskih i društvenih... ponašaju se gore nego majmuni... uvođenje graničara i ubijanje Libijaca da ne idem dalje.

    Crna Gora ne može iz ratničke selendre postati Island i Danska preko noći. nikako ovoga svijeta. naročito ne kada izuzeci od pravila znaju tako lijepo pljuvati i mrzjeti.

    sredinom XIX stoljeća Hrvati su pečatali priručnike za odvjetnike a mi smo kidali noseve i zorili se glavama prekinutim. nije to samo naša krivica ali ali ali...

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun View Post
    milovane... evo i ja sam prošpartao malo svijetom i izglavih sa regulama i njihovim kršenjem na više meridijana... a pošto su mi ljudi i njihova psiha posao i sa tim se evo bavim svaki dan... ali ja još ne sretoh boljih ljudi od onih koje ostavih na željezničkoj stanici u Podgorici... ja još ne sretoh te Dance koji ne kake. naprotiv. u miljeu đe imaju izgrađene temelje sistema zakonskih, edukativnih, trgovinskih i društvenih... ponašaju se gore nego majmuni... uvođenje graničara i ubijanje Libijaca da ne idem dalje.

    Crna Gora ne može iz ratničke selendre postati Island i Danska preko noći. nikako ovoga svijeta. naročito ne kada izuzeci od pravila znaju tako lijepo pljuvati i mrzjeti.

    sredinom XIX stoljeća Hrvati su pečatali priručnike za odvjetnike a mi smo kidali noseve i zorili se glavama prekinutim. nije to samo naša krivica ali ali ali...
    Nijesmo ni bolji ni gori od Jevropskih naroda,
    ali smo kasno poceli da se nosimo sa Bankama i bankarima i i ZIRANTIMA, koji stvarno GARANTUJU, a ne formalno kao Komunisti, kasno se motorizovali i naucili da upravljamo sa sto konja, mnogi od mojih sugradjana na putevima se ponasaju kao MAGARCI, da ne pricam o zastiti okoline i smecu koje prosipljemo po lijepoj nasoj, ali sto rece moja cerka od 30 godm koja je vidjela malo svijeta i vise kontinenata, da je vidjela puno lijepih mjesta po svijetu, ali je samo Brskut njeno mjesto, tako sam i ja upozna dosta dobrih ljudi, ali su samo moji sugradjani iz CGe, moji sugradjani, iskustvo sa autima, novcem i gradskom sredinom ce moji sugradjani kao i drugi narodi, prije ili kasnije SAVLADAT, da ne strce sa extremima.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Milovan Vukov Jankovic 3. Oktobar 2011. - 22:36 u 10:36 pm kaže: Doprinos Gospodina Slavka Perovica,
    nacijonalnom, politickom i ideoloskom razvoju gradjanske svijesti u odnosu na sve druge politicke AKTERE, je OGROMAN,
    njegove ORGANIZATORSKE SPOSOBNOSTI i regrutacija prijatelja i simpatizera, su pod velikim znakom pitanja,
    ali olaksavajuca okolnost je finasiska snaga njegovih NEPRIJATELJA.
    GORCINA I ZESTINA sa kojom se obracunava sa bliskim saradnicima, meni eticki nije prihvatljiva, ali ko sam JA, da mu SUDIM,
    kad se sve sto je davno PREDVIDIO I NAJAVIO nama neznavenima, tek sad ulazi izmedju uva, i postaje OCIGLEDNO i za najvece NEVJERNIKE U SLAVKOVA PROROCANSTVA O SNAZI MAFIJE I POLITICKIH OLIGARHA, finasiska i ekonomska KRIZA, je brzo istopio snijeg, i sad na svijetlost dana, iskacu sva ***** i baljege, koja nijesu bila tako OCIGLEDNA.
    Nepovjerenje koje vlada medju svima nama, i nacin na koji se obracunavamo medjusobno, ne ulijeva NADU u bolje sjutra i smjenu, sadasnjih MOCNIKA, koji su TOTALNO ODNARODJENI,
    a prava SLIKA TE ARGANTNE VLASTI,
    je bila NAJEZDA TIH KRVOPIJA U CRNE LIMUZINE U STILU JUZNOJAMERICKIH PINOCEA ispred “narodnog-ODNARODJENOG POZORISTA ILI PARTITOKRATSKOG CIRKUSA”,
    trazili SMO, GLEDAJMO, SLAVKO NAS JE SVE NA VRIJEME UPOZORAVAO, ali mu nijesmo VJEROVALI,
    danas su PET NOVIH MINISTARA STIGLI NA BICIKLA KOD DANSKE KIRALJICE DA PRIME DUZNOST,
    ona ZASTIDA CRNIG LIMUZINA SA FUNKCIONERIMA CRNJEG OBRAZA ISPRED POZORISTA SA OBEZBEDJENJEM,
    je nagrada za NAIVNE, koji su vjerovali da ti gadovi imaju mjere, da nece PREVRNUT KORITO KAD SE NALOCU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pakao za....
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 24
    Last Post: 12-12-09, 20:25
  2. Pakao!
    By shrek in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 14-09-07, 12:56
  3. raj i pakao
    By Tote a.k.a Qler in forum Religija i filozofija
    Replies: 48
    Last Post: 16-10-06, 18:04
  4. Pakao
    By Sofronije in forum Religija i filozofija
    Replies: 22
    Last Post: 05-09-04, 20:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •