Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 65

Thread: Prva Crogorska OnLine Poker i Kazino Stranica

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VeLjko13 View Post
    Cuo sam i informaciju da se gase ostali sajtovi zato sto niko nema Licencu za poslovanje u crnoj gori tako da cemo samo moci igrati na ovim trustable tj crnogorskim koji nas vaLjda zeznut. Mada ko zna, ko ce koga bez svoj svoga
    koji ostali sajtovi? U CG nema nijednog sajta za poker bez ovaj sad sto se pojavio, ako mislis da ce zabranit Starse i slicno ne vjerujem da ce im panut na pamet a ne vjerujem ni da znaju kako najjace da me ogranice na neke lokalne debile tu da igramo u po 50 centi a prije ce te domaci bizMismeni zavrnut nego PS koji ima milijarde depozita, to je i svakoj budali jasno
    She is only here to annoy herself!

  2. #27
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    a jeste li primjetili broj igraca koji su on line, koji se ne mijenja 3257 online? Nisam znao da toliko crnogoraca igra poker u 10 ujutru .
    Tako da mislim da je pun botova i da je svaka ozbiljnija igra vise nego smijesna....

  3. #28
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    a jeste li primjetili broj igraca koji su on line, koji se ne mijenja 3257 online? Nisam znao da toliko crnogoraca igra poker u 10 ujutru .
    Tako da mislim da je pun botova i da je svaka ozbiljnija igra vise nego smijesna....
    pravo zborish gospodaru
    arnold majka

  4. #29
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni jedna stvar nije jasna,kad se otvorio ovaj MSP,jel on otvoren samo u CG? jel od prvih dana sam vidio masu njih koji nisu odavde (druge evropske zemlje) pa mi nije jasno kako su se brzo tako izreklamirali i postali popularni.
    A to za broj clanova je istina,kod njih stoji da uvijek ima po nekoliko hiljada. a mogu se kladiti iz CG u toku jednog dana ukupno ih ne posjeti ni 200 igraca

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko sifru za ovaj facebook freeroll u 9? Ne mogu da nadjem stranicu na fejsu. Sto se tice broja igraca, ovaj poker je samo dio jedne poker mreze koja ima poker poratala kao ovaj nas, zato je i dosta igraca iz drugih zemalja.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Prosli put tu uzeh trece mjesto

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mastercard je sifra

  8. #33
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo omogucen nacin uplate na racun na montestars putem terminala,gotovinski...najmanja uplata 10e...

  9. #34
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    igra li neko poker?

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    mislio sam da se regstrujem, na ovaj MonteStars jer daju ovaj bonus do 1000e al kad mi covjek rece da se ceka na isplatu i po 10 dana samo neka su zdravo...

  11. #36
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imas svudje bonusa raznoraznih, ako ti je to merak

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    da daju i na bet365, ali sam mislio da igram u nas community...

  13. #38
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na Poker770 imas 200% do 2000$ bonus.. Igram i ja tamo.. Sto se igraca tice, ista je mreza kao i bet365 tako da ti je svejedno.. Nas community zaobidji

  14. #39
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tako dobijash na svaki.. Svi oni imaju slicnu matematiku kad su ti poeni u pitanju..
    Evo cu ti objasnit vezano za PokerStars..
    Da bi oslobodio 10$ na PS, potrebno ti je 170 VPP poena.. Evo ti web dje ti je objasnjeno..
    http://www.pokerstars.com/vip/earn/#HowdoIearnVPPs

    S
    to se bet365 tiche, ja gledah koliko vrijedi 0.10 centi rake-a, al ne nadjoh.. Znachi, ako udjesh u ruku dje je pot 1$ na stakeove 10/20, rake je 0.04.. E sad, koliko je to merit poena, ne znam.. Samo pretpostavljam da bi morao da djeljesh taj poker masu masu, da bi oslobodio taj bonus.. Uglavnom, na svaki sajt moras masu da cepas da bi bonus oslobodio i masu ruku da odigras.. Ja sam uglavnom chistio bonuse/i dalje ih chistim turnirima.. 10+1 turnir na pokerstars donosi otprilike 3VPP poena..

    Zaboravih da ti predochim prednosti pokerstarts.. Ako zaradish, lupam, 1000VPP poena.. znaci zaradio si i 1000 FPP poena koje mozes da troshish na turnire.. Tih 1000 ti predstavljaju kao kesh, a mozes i da kupujes stvari sa njima. Pogledaj radnju na pokerstars..

    Moja preporuka, pokerstars
    Last edited by Bokee; 03-04-12 at 20:49.

  15. #40
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    na pokerstars uplatio sam oko 400e, za pola godine oslobodio oko 380e, turnire sam rijetko igrao, kes igra na 24 stola 00,2$/00.5$ 00,5$/0,10$, igrao sam 2-3 sata dnevno, rijetko sam igrao 4-5 sati dnevno, pravio sam pauze nijesam igrao svaki mjesec, bonus traje 6 mjeseci.

    everest poker dobio sam 50$ od pokerstrategy i uplatio 5$, za mjesec dana oslobodio sam oko 160$, igrao 4 stola 00,5$/0.10$ 2-3 sata dnevno.

    monte stars uplatio sam prije mjesec i po, jos nijesam oslobodio bonus, oslobadjao sam jos bonusa zaboravio sam koje su poker sobe.

    preporuka everest poker, malo su losiji igraci nego na ostalim vecim sobama.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    da daju i na bet365, ali sam mislio da igram u nas community...
    jesi li pocetnik? koje stolove igras? na koliko stolova igras? zavisi od poker sobe, kad igram mikro limit nl10 00,5$/0.10$, 10 stolova 2-3 sata dnevno, za mjesec oslobodim oko 50e bonusa, na everest sam oslobodio oko 160$ za mjesec, na monte stars rijetko igram za mjesec i po nijesam oslobodio 20e.
    Last edited by maks9; 04-04-12 at 03:00.

  17. #42
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj domaci sajt nije losh za igraca koji umije da igra moze solidno izvuc para, al igra je onako,
    razlog je sto ima dosta losih igraca, i sto su ruke realnije, dok na pokerstarsu su ruke napravljene da budu konstantno igrive, pa ce vam se cesto desit da vam neko sprzi set sa flopa cekajuci kentu flesh i neke cudne kombinacije, zalud vam all in zastita na flopu kad ce vas budala uvijek platit na cekanje i izac ce mu, to se ovamo rjedje desava, a ako kojim slucajem limpujete i cekate naplatu u 90 posto slucajeva ga ispusite.
    istina ziva, pa za one sa manje iskustva a oce da uzmu nesto para nek razmisle dje ce zaigrat. doduse ja na ovom nasem ne igram jedno po godine, ne sto sam dobar no malo je smor tamo
    arnold majka

  18. #43
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    A dosta ljudi se tripuje da Pokerstars pravi to da bude zanimljivije, ili da namjestaju. Ko je god igrao uzivo poker zna da se takve stvari desavaju.
    Isto kako tebi propadne set, tako ti se i otvori kenta ili boja.

  19. #44
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na duzi period svima nama dodju dobre ili lose karte,nema tu da neko ima bolje karte
    Што на вјеру праву не похули,Што се не хће у ланце везати,То се збјежа у ове планине

  20. #45
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad mi dodje neko i kaze da je online poker prevara, glava me zaboli.. vise se i ne trudim da objasnjavam.. Kako objasnit nekome ko nema pojma o RNG, uostalom - pojma o online pokeru..

    Prochitajte malo o tome kako se dijele karte na online poker.. Uglavnom, veliki je procenat da se na flopu dijeli straight/flush draw, a da li ce vam doci ili nece, zavisi od srece.. Naravno, prebaciti sve u procente i predvidjeti kolika je sansa.. kao i u igri uzivo.. Uglavnom, samo treba prochitati kako funkcionise dijeljenje karata na online sobama i sve ce vam biti jasno..

    Btw. Moje iskustvo je takvo da kada dobijete straight/flush draw na flopu, platite turn ukoliko on ne prelazi 50% pota ili 3BB.. Nisam ni ja neki profi igrac, ali gledam/pratim.. Uglavnom, pridrzavam se nekih pravila..

  21. #46
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidji kupus druze,
    ja nisam pominjao namjestanje,
    nego nesto drugo, a ispratio sam i full tilt jedno godinu prije gasenja, osvoji0 15-tak turnira na poker starsu *srednjih tu ti je fond od oko 500 - 15000, i pomalo igrao na party poker, i nesto malo na montestars il kako se vec zove.
    i da si proveo toliko vremena koliko i ja na tim sajtovima znao bio cemu pricam. ustalom ja sam rekao nesto ako mogu pomoc mojim skromnim iskustvom ikome,i ne bih se vise zamarao objasanjavajuci jednu te istu stvar,
    ako nisi ukapirao ponovo procitaj moj post, a sto se tice live partija odigrao sam ih ...
    Last edited by PREDATOR americki film; 05-04-12 at 22:03.
    arnold majka

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    jos uvijek nisi obrazlozio kako su to ruke na pokerstarsu "igrive"...
    She is only here to annoy herself!

  23. #48
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A stari, sve ovo sto napisah je moje generalno mishljenje, upuceno svakome.. ne tebi.. Oprosti ako sam zeznuo nedje pa si pogresno shvatio..

    Btw. Mozes gledat ovako.. Ti si napisao da je na pokerstars skoro svaka ruka 'igriva'.. Jeste, kao i na PartyPoker, 888, high pulse.. pa i montestars.. Nema realnijeg ili onog manje realnog software-a.. Ako te nekad-nedje pukla nepravda sto si preflopa otisha allin sa AA i dobio call od nekog majmuna koji te prati sa A10 i dobije boju desetkom, nemoj se nervirat.. Samo uzmi prochitaj kako (skoro na svakoj mrezi/sobi) funkcionishe djeljenje karata.. Svaka soba uglavnom ima svoj RNG.. Ne znam sta i kako, ali eto.. prochitaj malo o tome pa ces shvatit da su svudje sve ruke 'igrive' iako ne razumijem izraz koji si iskoristio..

    Btw. svaka cast na osvojenim turnirima, to je stvarno lijepo prochitat..


  24. #49
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidi stari, ne radi se o ruca AA all in i sl.
    koliko puta ti se desilo da na flop vatas set a od tri karte dvije su u boji ili izgledaju kao strjet dro? 80% ruka meni a odigaro sam ih na desetine hiljada. kako da zastitis set? kad te morom placa all (ili ga on zove na tvoj rejz), kako da bacis set kad su procenti na tvojoj strani, a sta se desava najcesce? przi te. ovo je samo jedan primjer a ima ih na tone. igrivo se odnosi na to da se softver stalno unapredjuje i mijenja i to zbog pro i dobrih igraca na ps (od 9 ljudi za stolom neka udje 8 u ruku do rivera ih je 6 u igri, zasto je igriviji vjerovatno zato sto dobar igrac igra na skil a ne na srecu, kao moroni na niskim stolovima), koji ikada pro ili ozbiljan iole igrac je platio cekanje boje ili kente???? jesu li se pro svjetski igraci zajebavali jedno vrijeme na racun toga kako na ps na flopu uvijek ima as. i to na live turovima pred kamerama koje fala bogu sad mozes da gledas do iznemoglosti. objasni kako je moguce a obrati paznju da u 80% slucajeva udju 4 coeka u allin i to na malim stolovima, npr tur 0d 3,5 do 8dolara (o njima pricam ne o vecim jer onaj post je bio upucen igracima koji ce igrati te stolove) a ti ljudi najcesce bilo kakvog asa na turu guraju all in samo ako ih malo taknes, i sitacija je npr. A6 AT AQ vs KK i na flopu odma A???? koje su sanse za to a pricas o procentima. ja pricam da je softver prilagodjen pravoj igri i pravim stolovima (koje najcesce ne mozes igrati, a ne fish igri odnosno srednjim stolovima koje igramo), ja sam do sada obrnuo oko 10 000 dolara na ps za nekih 7 mjeseci, da li znas koliko sam ruka ispratio, i ja nemam para da igram velike stolove, o5 postoji razlika izmedju obicnih turnira i turbo na kojima je ovakva dripacka igra izrazena ( ne igrajte turbo turnire), nego ima da pisem o tome koliko te volja al nesto nemam volje, cilj moga prvoga posta je bilo da uputim ljude koji oce da (i mogu od obaveza) da izdvoje odredjeno vrijeme, i da im kazem kako mogu da uzmu mjesecno po nekih 100-200 eura, i najbitnije da ne bih ja izgledao kao promoter nekog od servera reci cu ti samo jedno, prije nekih par mjeseci zove me lik da odigram tur na ms, freeroll on je zvao i neke druge, al meni bilo simpaticno dje me zove na tel, udjem igram i posle nekih 2-3 sata izadjem sa tura ako apsolutni cip lider imao sam 40% cipova a ostalo samo 4 njih, eto koliko se meni igralo tu, ako ne vjerujes mislim da nedje po kompu imam screenshot pa cu ti ga dati. a ovo sto sam napisao da sam osvojio 15 turova nije bilo kurcenje vec samo da ljudima koje zanima savjet pokazem da ne pricam bezveze, a istina je da sam ih osvojio preko 40 i to ako te zanima poikazacu ti.

    postoji nacin na se mjesecno uzmu po neke parice, ko ima zivaca i na odredjenim poker serverima. eto toliko.
    arnold majka

  25. #50
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja mislim da to sto si ti osvojio neke turnire nema nikakve veze sa tim sto pricas ali kako god oces.
    Igra na internetu je ista potpuno kao i uzivo, isto kako tebe neko isprati, ispratis i ti nekad pa ti dodju karte i oderes nekog.
    Ja ti mogu rec da sam jednom igrao uzivo rebuy i da sam 6 puta zaredom na prve tri bio apsolutni (bio to najaci set, dva para, rucna kenta, boja itd) , ali me budale plate i otvore se na turn i riveru da me izbace. Nije valjda diler pravio igru igrivom kako ti kazes.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. U : Besplatnih 50$ za online poker
    By TheClubber in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 15-08-11, 16:30
  2. online poker
    By sasa636 in forum Game Server CG
    Replies: 7
    Last Post: 30-09-10, 11:53
  3. online poker jel igra ko
    By sasa636 in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-09-10, 11:57
  4. P: 50$ za online poker (potrebno samo uraditi kviz)
    By kamei in forum Ostali oglasi
    Replies: 11
    Last Post: 19-07-10, 17:13
  5. I: poker online
    By Ljusto_struhar in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 12-03-10, 10:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •