Page 676 of 757 FirstFirst ... 176576626666672673674675676677678679680686726 ... LastLast
Results 16,876 to 16,900 of 18914

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #16876
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Onda bi pljuvali po forumu kako se puni budžet
    Ne znam čemu ovakva priča ali ja ću prvi pozdraviti svaku odluku koja je na korist podizanja svijesti da nije 12 vijek...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  2. #16877
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sigurno je to mnogo puta ovdje pomenuto, ali pješaci koji niotkuda stupaju na kolovoz, ne osvrću se na mene i druge vozače, da li ćemo ih odrobijati, kao i razni koji se priključuju vozilom u saobraćaj van svake pažnje, pravila, poštovanja. Ja sam dosta smiren čovjek, ali oni baš mogu da me iznerviraju, do te granice da sam sebe ponizim psovkama i slično.

  3. #16878
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Sigurno je to mnogo puta ovdje pomenuto, ali pješaci koji niotkuda stupaju na kolovoz, ne osvrću se na mene i druge vozače, da li ćemo ih odrobijati, kao i razni koji se priključuju vozilom u saobraćaj van svake pažnje, pravila, poštovanja. Ja sam dosta smiren čovjek, ali oni baš mogu da me iznerviraju, do te granice da sam sebe ponizim psovkama i slično.
    Zajedno sa njima i oni koji kreću na semafore dirajući nježno pedalu da ne potroše gorivo, a ubačanje u prvu traje 10 sekundi... To su momenti koji me pretvore u Branka Radulovića

  4. #16879
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Zajedno sa njima i oni koji kreću na semafore dirajući nježno pedalu da ne potroše gorivo, a ubačanje u prvu traje 10 sekundi... To su momenti koji me pretvore u Branka Radulovića
    Hahahaha, top fora... Kad zapjenish kao Banjo, nazdravlje tebi...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. #16880
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    825
    Thanks Thanks Received 
    190
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Kakvi bezkicmenjaci vode ovu drzavu, pih.

  6. #16881
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Hahahaha, top fora... Kad zapjenish kao Banjo, nazdravlje tebi...
    Ali realno, pa kako su sinronizovani semafori po Podgorici, taj koji ih je "štelovao" ali sad bez šale, fizički bi nasrnuo na njega da ga dovatim… Sjećam se, dobi žena bolove porođajne, ja palim kola, pola 12 uveče i bukvalno do bolnice je bilo kreni, stani na sledeći... naravno pičio sam kroz crveno u svakoj situaciji ali stvarno zamišljam, nekome ne daj Bože pozli i onda naleti kolona na svake semafore jer je neko bio tako pokvaren da semafore našteluje na ovakav način...

  7. #16882
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Instalirah ovu tastaturu sa č,ć,š,đ,ž itd. jer mi je prijatnije za oči kad čitam... Pa sad kad treba da stavim smajli ili neke znakove ne znam đe su no moram da tražim i mijenjam dok se ne priviknem to će sad pakao da bude...

  8. #16883
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Ja ne bih mogao bez tih slova, navikao tako

  9. #16884
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ja sad evo predjoh na tablet i odje ih nema sad treba i tu da ubacim... pain in the a$$ ali kad podesim bice mi citkije masu...

  10. #16885
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,329
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,640
    Thanked in
    2,445 Posts

    Default

    Meni je 'domaca' tastatura sa nasim slovima ali ne koristim ih nikad... Niti gledam u tastaturu dok kucam tako da na tipke moze da budu i kineski simboli sto se mene tice
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #16886
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,433
    Thanks Thanks Given 
    615
    Thanks Thanks Received 
    644
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    samo je bitno da F i J imaju imaju ispupčenja, veliš li.
    Čupatelj

  12. #16887
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Meni ima sve znakove na naš jezik ali opet treba se privić, ja do sad uopšte nisam gledao u tastaturu dok sam kucao, sad moram... -.-

  13. #16888
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    U poslednje vrijeme me opasno nervira voditelj sa DRS radija, bača kao neke fore, podgorički naglasak, a prije svega nepismenost na vidjelu.Gedao sam ga sa utripovanim Matijom Milačićem u emisiji Gušteranje, čojek pojma nema, vidi se da nije ni obrazovan niti umije voditi program, samo sprdnja...
    A Matija Milačić, reklo bi se doškolovani novinar, sa završenom srednjom mašinskom školom, i on da vodi program, a ljudi koji su se obrazovali i učili za to sjede kući.
    Kao izigrava nekog lokalnog patriotu, srbuje po fb ,a pojma nema.Dovodi neke trećerazredne goste, pa nevjerovatno je bilo kad je doveo u emisiju vođu Varvara...A bježi druže, dovodiš bezbjedonosno interesantnu osobu, a đe su ti školovani, kulturni i pošteni građani....

  14. #16889
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Meni je bas odlicna bila emisija gusteranje.
    A radio se i zove drugaciji pa mozda je zato takav a?

  15. #16890
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Mislis, stanica se zove Drugacija?
    Forever young, i want to be forever young

  16. #16891
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,436
    Thanks Thanks Given 
    14,928
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    U poslednje vrijeme me opasno nervira voditelj sa DRS radija, bača kao neke fore, podgorički naglasak, a prije svega nepismenost na vidjelu.Gedao sam ga sa utripovanim Matijom Milačićem u emisiji Gušteranje, čojek pojma nema, vidi se da nije ni obrazovan niti umije voditi program, samo sprdnja...
    A Matija Milačić, reklo bi se doškolovani novinar, sa završenom srednjom mašinskom školom, i on da vodi program, a ljudi koji su se obrazovali i učili za to sjede kući.
    Kao izigrava nekog lokalnog patriotu, srbuje po fb ,a pojma nema.Dovodi neke trećerazredne goste, pa nevjerovatno je bilo kad je doveo u emisiju vođu Varvara...A bježi druže, dovodiš bezbjedonosno interesantnu osobu, a đe su ti školovani, kulturni i pošteni građani....
    Ti kao da Milačić radi na državnoj televiziji pa radi bez škole a neko drugi ne i dovodi neke ljude koji nisu kulturni. Zato na RTCG sve strašni novinari.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  17. #16892
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Mislis, stanica se zove Drugacija?
    Vidis kako si razumio a opet ispravljas

  18. #16893
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,329
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,640
    Thanked in
    2,445 Posts

    Default

    Dosadna
    Debela
    Dekontaminirana

    ima li jos sto?

    Slusam DRS po vaz dan i generalno mi je ok... Nisam odusevljen ali bolju ne nadjoh.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #16894
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Dosadna
    Debela
    Dekontaminirana

    ima li jos sto?

    Slusam DRS po vaz dan i generalno mi je ok... Nisam odusevljen ali bolju ne nadjoh.
    Kako mislis, za live program ili generalno? Muzika mi je na nju blah. Ja slusam 98-cu, najbolji izbor muzike imaju po mom misljenju, Radio S i eventualno Elmag i Antenu M.
    Last edited by technus; 04-04-19 at 10:02.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #16895
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    U poslednje vrijeme me opasno nervira voditelj sa DRS radija, bača kao neke fore, podgorički naglasak, a prije svega nepismenost na vidjelu.Gedao sam ga sa utripovanim Matijom Milačićem u emisiji Gušteranje, čojek pojma nema, vidi se da nije ni obrazovan niti umije voditi program, samo sprdnja...
    A Matija Milačić, reklo bi se doškolovani novinar, sa završenom srednjom mašinskom školom, i on da vodi program, a ljudi koji su se obrazovali i učili za to sjede kući.
    Kao izigrava nekog lokalnog patriotu, srbuje po fb ,a pojma nema.Dovodi neke trećerazredne goste, pa nevjerovatno je bilo kad je doveo u emisiju vođu Varvara...A bježi druže, dovodiš bezbjedonosno interesantnu osobu, a đe su ti školovani, kulturni i pošteni građani....
    Momak kojeg pominješ ima lijepe emisije, za razliku od RTCG koju ne gledaju ni penzioneri više a upošljavaju više ljudi no kombinat. Mada jasno je što smeta konkretno u tvoj priči "srbovanje" po fejZbuku. O đe mi živimo kukala nam majka sa takvima poput tebe.

  21. #16896
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,970
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Matija je gospodin i emisija mu je najcesce zanimljiva.

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  22. #16897
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja sam odavno pratio emisije Memedovića na RTS. Čovjek je jedan od najboljih urednika emisija takvog tipa na ovim prostorima. Đe je sve čovjek dopirao, kakve predjele vidio, sa kakvim ljudima pričao, đe je sve pecao... Znači svaka emisija mu je umjetnost i avantura. Ajde rečite pošteno ko je osim Dragana Radulovića ođe imao petlju da snimi nešto puno duha? Ja sam recimo na RTS gledao emisije nekih urednika đe nađu poštara koji nosi poštu po nekim selima u zabitima, priča koja je fenomenalna, koja oslikava realnost nekih zanemarenih, običnih ljudi i težinu nečijeg posla, dok poštar prti po snijegu pola metra, kilometrima da bi nekome penzioneru koji samo Boga uz sebe ima, da im dostavi pošpiljku ili donese lijek kojeg oni ne mogu kupiti...To napominjem jer ođe tako fali nekih prirodnih stvari i realnih priča koje imaju dušu. Kad se samo sjetim IN televizije kakav gadluk od emisija, neprirodno sve, vrhunac uklječenja sa terasa nekih hotela koje 99% stanaovništva ne može priuštit, sve nekako plastično, bez duše, emocija ali se uklapa u mentalitet LAŽI i OBMANA dostine ljudi.

    Matija je odličan u tome što radi i odavno je pokazao svoj talenat. Drago mi je da ljudi to prepoznaju i želim mu svaki uspjeh.

  23. #16898
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    zato su dva najbolja novinara u cg miki dragicevic i sead sadikovic, bez konkurencije..
    matija je top, gusteranje je top..
    jovo je top..
    nervira me sto se jedva digoh jutros da idem na posa

  24. #16899
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Sead je dobar, skroman lik , ima zanimljive emisije ali ja više volim energičnije ljude u tom poslu. Italijanski šabloni… Pa kakve je samo RAIUNO snimao emisije zvane Linea Blu. A mi sa ovakvom ljepotom od zemlje ni to ne umijemo...

  25. #16900
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Toliko nas je preplavio kič i šund, da su kvalitetne tv emisije praktično izumrle... Ne može se od rijalitija i kvazi glamura živjet...

    Tužno je da većina građana CG ne poznaje ni svoju zemlju, koju može uzduž i poprijeko obići za par sati autom... Još je tužnije da se i tih malo emisija koje su snimane o CG i svim njenim krajevima ne promovišu i ne prepoznaju kao javno blago, što i jesu...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 676 of 757 FirstFirst ... 176576626666672673674675676677678679680686726 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •