Page 662 of 757 FirstFirst ... 162562612652658659660661662663664665666672712 ... LastLast
Results 16,526 to 16,550 of 18922

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #16526
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Od drzavnog KBC-a koji je (uglavnom) besplatan se i ocekuje, od Codre koju papreno placas i ne bas...
    Pa znaš što je problem, preko fonda im natovare dosta pacijenata, a ako se potrefi neki hitan slučaj i problem, mora nekad i da zakasne. Uglavnom, u Kodri su bolji uslovi za razliku od KBC đe su doktori uglavnom zauzeti privatnim obavezama u "klinikama" na kojima rade privatno. Moralna degradacija profesije. žali Bože zbog dps protuva se kompletno zdravstvo omalovažava što je tužno jer ima odličnih i dalje ljudi i doktora s tim što će većina otić odavde. Ostaće da nas liječe "stručnjaci" i kadar stranaka

  2. #16527
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Mislim da je veći problem.u drugim radnicima koji nijesu doktori. Mogu lijepo da jave gužva nam je, molim vas dođite sat vremena kasnije da ne biste čekali ovdje i kraj.

    Što se tiče doktora, mislim da imamo stručnjaka i da je greota u kakvim uslovima rade.

    Ajmo realno, učiš 6 godina, 4 specijalizacije. Najbolje godine ti prođu u učenju, dok se drugi zajebavaju ti učiš. I onda radiš jedan od najodgovornijih poslova na svijetu. Radiš noćne smjene. Plaćen si max 1000€. Pola od toga će otići u kredite za stan. I umjesto da se fokusiraš na posao ti moraš da razmišljaš kako ćeš kraj sa krajem. Dok svako drugi vozi auto od 20+ k u Podgorici.

    Nepravda je prema njima,a narod će jednog dana žaliti za i ovo malo stručnjaka što imamo

  3. #16528
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Kojih strucnjaka, kumim te kapom? Nema dva coeka za koje se moze rec da nesto znaju. Ada, slomi neko ruku ne umiju napravit sto nece po tri put operisat. A dijagnosticari su za nulu.Samo gledaj u ko ce im kovertu dat za ostalo ih boli goozica. A pazi odgovor doktora na moje pitanje zasto pacijent ide za Zagreb, citiram "PA znas kako, vjerovatno si cuo za ovo sto se izdesavalo u zadnje vrijeme u KBC (smrtni slucajevi za koje s esumnjalo u nasavjesno lijecenje), najveci dio toga s edesilo na ovo odjeljenje, pa bolje da pacijenta posanjemo tamo, pa ako se sto desi...." Ja dodadoh, bolje da se desi tamo, na sto mi je odgovoreno "pa jeste, znas kako, mormao malo mislit i na kucu u koju radimo" Eto to nam je stvarnost i to su nam "strucnjaci" I takvi treba sjutra da odlucuju o donaciji organa. Smecari najobicniji.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #16529
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Napisah "ovo malo"

  5. #16530
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Evo odmaaa se iznervirah cim vidjeh pozitivan komentar i pohvalu za nase doktore znaci koliko su strucni ti najstrucniji, ne zasluzuju platu vecu od 112e
    Last edited by REALista_05; 06-02-19 at 22:48.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  6. #16531
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    To je pola plate radnice u Voli. Ok.

  7. #16532
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ima kvalitetnih doktora ali su većinom napustili KBC. Razlog je opšte rasulo i partijska hijerarhija. Nisu svi doktori ološ koja samo čeka pare, nažalost većina je takva, kad obične sestre se ne libe da pokažu u priči da očekuju poklon jer su došle da pitaju pacijenta kako je i da daju terapiju. Čovjek iz bolnice mi je pričao da na ginekologiji je bilo toliko svađa među babicama i sestrama oko raspodjele novca koje dobiju prilikom rođenja djece. Kunem vam se metlom bi ih ćerao momentalno. Doktori stvarno zaslužuju velike plate ali doktor treba da bude stručan i human kao prvo a ne nezasiti lešinar koji iskorištava tuđu muku da bi zaradio.

  8. #16533
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ima dobrih doktora ima i losih, kao i dobrih i losih ljudi i oni su isto ljudi... Nazalost vise je losih ali ovi koji su dobri bas su dobri a i sam sistem nam je nikakav inace i kakvi im sve pacijenti dodju nije im ni cudo nekima da su losi...

    edit: sad procitah malo diskusije gore, ista situacija je i sa privatnicima iako se plati lijepo... ne znam samo vezano za Codru mi nije jasno par stvari, imaju neki sistem da se dobije jedan pregled preko izabranog besplatno koliko sam ja cuo, mozda i to utice nekako ali ne znam kako to tacno ide, mozda su zbog toga tako neozbiljni... Kako ide ovo preko fonda DireTore de objasni, jel moguce da stavljaju prioritet na ove sto su platili ili idu redom pa ovi sto su platili cekaju zbog ovih sto nisu ... Prastajte kuva sam kafu pa vratim malo procitam i pisem zato "edit" sad skrasih...
    Last edited by nemam ti kad; 07-02-19 at 08:42.

  9. #16534
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ne sprdajte se ljudi, kod nas je slucaj kad za nekog doktora kazu da je vrh strucnjak, to bi u svim normalnim okolnostima bio normalni/prosjecni doktor..a mi ga dizemo u nebesa jer su svi ovi ostali raspad sistema.

    Na jednu dobru stvar, urade 10 losih, za jedan zivot koji spase , greskom ugase 15.

    Mnogo mi ide na k. Ta prica o njihovim primanjima, svi primaju pofino para od nas ludaka koji cascavamo jer poludimo od srece, vidji doktor bio ljubazan, vidji prezivio sam, vidji samo me je malo osakatio, evo te castim. To je postala obaveza, uvrijede se ako im ne platis. Zato su i neljubazni , odma snime dje ce uzet a dje nece uzet pare.

    Ali realno, sta ocekivat od ljudi koji eto reda radi zavrse medicinsku skolu u berane, ili u pg upisu jer ima dosta djevojaka tamo pa se zajebavaju, preko veze prodju, i onda preko jos jacih veza pozavrsavaju posle ko zna koliko pokusaja skolovanje u Bg, i ponovo preko veze neko ih zaposli kod nas, jer niko normalan ne bi te likove zaposlio. Dok oni sto su bili kvalitetni , imaju toliko mozga i znanja da ne moraju ovdje radit, i karijeru naprave nedje drugo.

    A da ne pricamo o tome koliko su pogresnih dijagnoza dali, da su ljudima i porodicama izazvali stres kakav ne bi ni rat mogao da izazove.

    Sve ih treba mark all - delete. Od dokrora do sistema i infrastrukture
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #16535
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Ne sprdajte se ljudi, kod nas je slucaj kad za nekog doktora kazu da je vrh strucnjak, to bi u svim normalnim okolnostima bio normalni/prosjecni doktor..a mi ga dizemo u nebesa jer su svi ovi ostali raspad sistema.

    Na jednu dobru stvar, urade 10 losih, za jedan zivot koji spase , greskom ugase 15.

    Mnogo mi ide na k. Ta prica o njihovim primanjima, svi primaju pofino para od nas ludaka koji cascavamo jer poludimo od srece, vidji doktor bio ljubazan, vidji prezivio sam, vidji samo me je malo osakatio, evo te castim. To je postala obaveza, uvrijede se ako im ne platis. Zato su i neljubazni , odma snime dje ce uzet a dje nece uzet pare.

    Ali realno, sta ocekivat od ljudi koji eto reda radi zavrse medicinsku skolu u berane, ili u pg upisu jer ima dosta djevojaka tamo pa se zajebavaju, preko veze prodju, i onda preko jos jacih veza pozavrsavaju posle ko zna koliko pokusaja skolovanje u Bg, i ponovo preko veze neko ih zaposli kod nas, jer niko normalan ne bi te likove zaposlio. Dok oni sto su bili kvalitetni , imaju toliko mozga i znanja da ne moraju ovdje radit, i karijeru naprave nedje drugo.

    A da ne pricamo o tome koliko su pogresnih dijagnoza dali, da su ljudima i porodicama izazvali stres kakav ne bi ni rat mogao da izazove.

    Sve ih treba mark all - delete. Od dokrora do sistema i infrastrukture
    Ja se slažem ali to u normalnim zemljama bi bilo odavno uređeno kako treba. Imaš kvalite i znanje, imaš i posao doktora, uz to bi uveo knjigu žalbi na doktore, pa fino počeraš one sa najviše žalbi. Morali bi Bogomi svakom pacijentu da se obrate srdačno i ljubazno a ne nadrndano ili da gledaju u telefon dok pričaju sa vama o nekim važnim stvarima… Da ima ko da snimi kakva je organizacija recimo u urgentnom centru, ja vjerujem da hitni slučajevi koji nemaju vezu i poznanastva u bolnici imaju 90% šansu da ne preteknu...

  11. #16536
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Koliko vas NE nosi kovertu, bocu ili neku 'sitnicu' kad ode tamo zbog zdravstvenih problema?
    Pogotovo ako upadnete preko veze na pregled, snimanje i sl?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  12. #16537
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Youtube:
    Video blocked in your country


    i to muzika...


  13. #16538
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default



    Udjem u kazino posle x vremena, ulazi lik lagano sa cerkicom, mozda ima 8-9 god, da mi je shvatit taj mentalni sklop pa mogu mrijet. Kakav pacijent. A najjace je sto mu ni radnica ni 'a' ne rece, prelagano.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #16539
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,432
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    644
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    a sto ces ti u kazino, ni to nema smisla.
    Čupatelj

  15. #16540
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Mozda mu je srecna

  16. #16541
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    E moj Solid, to i ja sam sebe pitam evo duzi noz godina.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #16542
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,432
    Thanks Thanks Given 
    613
    Thanks Thanks Received 
    644
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Sto to igras druze kad je to napravljeno da ti izgubis a da vlasnik dobije. Nema leba bez muke (osim ako nisi krimos), da svoje vrijeme trosis da nadjes dobar posao ili da naucis da radis nesto od cega sjutra mozes imat koristi, bolje bi ti bilo.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  18. #16543
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    A mislis da 99% ljudi koji kockaju to ne znaju? Jbg, bolest zavisnosti, k'o i svaka druga.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #16544
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Haahahhaah..Kako im brat odgovorio.
    Usao covjek radi meraka mozda da zavrti koji krug i izadje

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  20. #16545
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Ne kapiram ljude koji u zgradi sa dva lifta pozovu oba. I onda se svede na to kao da postoji jedan lift. Ne mogu objasniti komšijama, izluđeše me.

  21. #16546
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Tajo Neofit veli da su ukrali pojaseve za spasavanje par dana prije tragičnog slučaja, a na svakoj fotografiji iz čamca prije tragedije niko ih nema, tj.ne nosi...
    Evo ne znam...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by KRKNA; 08-02-19 at 08:07.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  22. #16547
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ma taj Nekerofil laze 100%. Ja mislim da lise par brodica na jezero sto prevoze turiste, pa zbog inspekcije imaju, nema toga crnogorca koji ima pojas za spasavanje u čun.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #16548
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    dobru odbranu ima... kako se prospu ljudi na tako sitne stvari kod sudija
    f6

  24. #16549
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Tajo Neofit veli da su ukrali pojaseve za spasavanje par dana prije tragičnog slučaja, a na svakoj fotografiji iz čamca prije tragedije niko ih ne nema, tj.ne nosi...
    Evo ne znam...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Cujes ovu, popovi ne lazu..
    Za to se ide u pakao djaole ovaj andjele

  25. #16550
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Neko je napisao komentar u vijesti a kako njega neplivača bog voli, pa se nije udavio, ne znam što da kažem za ono četvoro mrčenika, koji su skoro sve slobodno vrijeme posvetili tom istom bogu.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

Page 662 of 757 FirstFirst ... 162562612652658659660661662663664665666672712 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •