Page 629 of 756 FirstFirst ... 129529579619625626627628629630631632633639679729 ... LastLast
Results 15,701 to 15,725 of 18898

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #15701
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,413
    Thanks Thanks Given 
    610
    Thanks Thanks Received 
    637
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    fali masu djelova mtr. mu:

    Čupatelj

  2. #15702
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Nervira me velicanje i dizanje u nebo klavijaturistkinje EKV-a Margite Stefanovic.
    Prije svega mozak benda je bio Milan Mladenovic.
    Drugo, ne znam cemu idealizovanje i pravljenje kulta od nje na svakom cosku i svako malo kad nije bila ni po cemu narocito reprezentativna, bila je teska narkomanka, kao i vecina clanova benda i umrla je sama i zapustena, kao pseto, a klavijaturistkinja prosjecna.

  3. #15703
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene je uvijek podsjećala na Joko Ono.
    U to doba nije bilo puno žena u rock sastavima, bilo je to strašno cool.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  4. #15704
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,569
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    385
    Thanked in
    260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Nervira me velicanje i dizanje u nebo klavijaturistkinje EKV-a Margite Stefanovic.
    Prije svega mozak benda je bio Milan Mladenovic.
    Drugo, ne znam cemu idealizovanje i pravljenje kulta od nje na svakom cosku i svako malo kad nije bila ni po cemu narocito reprezentativna, bila je teska narkomanka, kao i vecina clanova benda i umrla je sama i zapustena, kao pseto, a klavijaturistkinja prosjecna.
    Đuzo,nemo da se nerviraš,sjutra je ponedeljak,omiljeni dan većine ljudi
    James Tiberius Kirk

  5. #15705
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Nervira me velicanje i dizanje u nebo klavijaturistkinje EKV-a Margite Stefanovic.
    Prije svega mozak benda je bio Milan Mladenovic.
    Drugo, ne znam cemu idealizovanje i pravljenje kulta od nje na svakom cosku i svako malo kad nije bila ni po cemu narocito reprezentativna, bila je teska narkomanka, kao i vecina clanova benda i umrla je sama i zapustena, kao pseto, a klavijaturistkinja prosjecna.
    Potpuno se slazem. Cijela grupa narkomani. Svaka cast za par pjesama, sto se mene tice ne bih dalje, da se ne uvrijede strucnjaci za RnR
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. #15706
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    Đuzo,nemo da se nerviraš,sjutra je ponedeljak,omiljeni dan većine ljudi


  7. #15707
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    Đuzo,nemo da se nerviraš,sjutra je ponedeljak,omiljeni dan većine ljudi

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  8. #15708
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Krenes da se pitas s nekim, pruzis ruku i pobodu se palcevi jedan o drugi pa se ne pitas ka coek. S mosta u Moracu.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  9. #15709
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Nervira me velicanje i dizanje u nebo klavijaturistkinje EKV-a Margite Stefanovic.
    Prije svega mozak benda je bio Milan Mladenovic.
    Drugo, ne znam cemu idealizovanje i pravljenje kulta od nje na svakom cosku i svako malo kad nije bila ni po cemu narocito reprezentativna, bila je teska narkomanka, kao i vecina clanova benda i umrla je sama i zapustena, kao pseto, a klavijaturistkinja prosjecna.
    Mene više nervira što su ljudi ubjeđeni da se Mladen predozirao ili krepao od side kao i Margita

    Samo Margita je rođena u bogataškoj porodici i sve je prodala za drogu da bi na kraju otegnula papke pored kontejnera
    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Mene je uvijek podsjećala na Joko Ono.
    U to doba nije bilo puno žena u rock sastavima, bilo je to strašno cool.
    Taman je tako i uticala na bend
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #15710
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    “kako mozes da jedes dok neki gladuju” bezgresni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #15711
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mene više nervira što su ljudi ubjeđeni da se Mladen predozirao ili krepao od side kao i Margita
    Tacno. Malo ljudi zna da je umro od raka pankreasa i to mu je prvi put pozlilo nakon nastupa na nekom festivalu u Budvi.
    To im je bio i poslednji nastup.
    Ipak, iako nije umro direktno od droge, nego od raka pankrasa, ne znaci da se i on nije raznosio od gudre ka mu ostatak benda.


    Quote Originally Posted by goozica View Post
    “kako mozes da jedes dok neki gladuju” bezgresni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pffff, kako mi te moralne gromade lagano idu na ignore...

  12. #15712
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Fukarluk. Narocito starijih ljudi, namazanih i podmuklih.

    Vozim se taksijem na posao, a nisam imao sitnije od 50e. Uvijek vodim racuna da imam sitno za takve stvari, ali jbg, zalomi se ponekad da nema metala.. I ja, da budem posten, a ne kao neke stranke koje tu info sacuvaju za sami kraj voznje, ja to ovom vozacu kazah cim udjoh u auto, nadajuci se da ce usput naci neku pumpu ili sl, dje bi mogli razbiti novac. Nista on, bez ikakve reakcije, cuti.. Zavrsi se voznja, ja mu dajem novac, on uze i veli: "Moracu, bogome, da usitnim". Dobro, reko', sacekacu.. Izadjosmo iz auta, a on taaako lagano, zvizduce i nogu pred nogu od trafike do trafike, od prodavnice do prodavnice.. pa zamace iza zgrade.. Cijelih 5 minuta. Vraca se on i veli: "Nema nidje, moracu do pumpe da usitnim." Ja ga gledam, covjek se guzeljao 5 minuta oko zgrade, a sad jos bez pardona ulazi u auto sa mojih 50e. Ja velju: "Gospodine, ja vec kasnim na posao..". "Moram, sta cu?" Dobro, reko', opet.. sacekacu i to.. Bijah toliko oprezan i zapisah u telefon reg. oznake vozila. Posle nekih 15 minuta mi vec poceo alarm u mozgu da mi pisti, da bi se on ipak pojavio nakon nekih 20 minuta. Izlazi i veli: "Usitnih, ali sve u metalu!", i smije se. Ja ga gledam, sve mi jasno, stara fora taksista, kojom su mi se vec X puta "hvalili" razni taksisti, ogorceni zbog "drskosti" musterija koje nemaju sitno.. Kapiram sve, nasmijah se, rasirih oba dlana i velim: "Ajd, sipaj!" Broji on, dodje do 46,40 i kaze: "To je to." Ja ga gledam, ne znam je li neka skrivena kamera na zoru, voznja je iznosila 2,20, a on mi racuna kao 3,60. "O cemu se radi", rekoh, "voznja je iznosila 2,20?" "A ne, ne, ja sam bio da usitnim, a to nije o mom trosku". Auuu, vidji ovoga bilmeza, razmisljam.. te pukoh: "Prvo, da mi kazes po kom to propisu ti sebi dajes slobodu da sa tudjim novcem bukvalno nestanes na 20 minuta? Jel to neki vas interni pravilnik po kom si ovlascen da musteriju zavlacis pola sata?? Drugo, dje ti je ID-kartica? Ne vidim ti je na grudi, niti u vozilu? Dje ti je??" On me gleda par sekundi, pa se trgnu: "Evo ti! Evo ti sve!", te mi drsko izruci i onih ostalih 3,60 u ruke. Ja ladno prokomentarisah: "E tako, sunce.. tako vec moze..", okrenuh se i odoh. On kad vidje da ja bez pardona odlazim sa svih 50e (doduse, u zeljezu) i da mu se ljigava namjera obila o glavu, zalece mi se s ledja, uhvati me za rame, ja se okrenem.. a on spremio pesnicu da me udari i zbori: "Kunem ti se, sad cu da te ubijem, iako mi je 70 godina!". Ja istoh trena namjestih bradu: "Evo ti, sreco! Zvizni dobro! Pusticu te da me udaris prvi, bez brige. Ali samo pogledaj koliko svjedoka ima okolo (a narod oko nas zgranuto gleda) i moj ti je savjet da me ne tjeras da grijeh cinim." On se opet zamrznu, gleda me, ona pesnica mu drhti u vazduh, sav pocrvenio ka paprika.. U jednom trenu se trgnu, okrenu se i ode put auta, sve psujuci i pljujuci usput..

    Ja dolazim na posao, razmisljam i ne vjerujem kako mi je dan poceo..


  13. #15713
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Trebao si ga dokrajcit, prijavis ga dispeceru i onda g aon iskljcui iz voznje i uzme mu jos 30 eura za kaznu. Fino bi bilo do tebe da kazes koje je to taxi udruzenje.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #15714
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ne zelim da blatim cijelo udruzenje, jer nisam imao takvih neprijatnosti s njima do sad. Tretiracu ovo kao izolovan slucaj, individualnu (ne)odgovornost i bahatost..


  15. #15715
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Vala, za takvo njegovo ponasanje, nacerao bih da svaki dan kad se probudi sam sebi rece "sto mi htjede ovo" Takav nije ni zasluzio bolje. Nije rad sa narodom za njega.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  16. #15716
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ali totalno mi je nejasna tolika kolicina zlobe, narocito sto sam mu odmah po ulasku u auto objasnio situaciju. Mogao je na dvije pumpe da svrati usput, ali on se ipak stedio za svoj performans na kraju. Vjerovatno je to vec radio ljudima prije. Pih..


  17. #15717
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Vala, kad je tako digao šaku bio, tu bi rijetko ko izdržao da ga ne nabode da sve četiri u vis digne.

    Svaka čast na samokontroli.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  18. #15718
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    I što bi dobio sa nabadanjem... Ja bih samo zvao dispečera i rekao da mi je taksista prijetio...
    Našao neku ženu iz gomile koja je gledala za svedoka i napravio mu šou na poslu, tražio discipliski i sve ostalo.. Naravno kasnije bi odustao i to na samom kraju kada bi mu bilo muka od svega , ali bi se svaki put trgnuo i preznojio kada vidi 50e. Mada nisi zakasnio možeš i sada

    I da, radio sam to.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine P10 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #15719
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Imam par poznanica, izbacaju po 150 slika svaki uboga dan. ja ne znam sto je ova muka. Ajde, mogu d ashvatim da ima 20 i koju godinu, ali svaka po 40 i kusur u prkno......
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  20. #15720
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Vala, kad je tako digao šaku bio, tu bi rijetko ko izdržao da ga ne nabode da sve četiri u vis digne.

    Svaka čast na samokontroli.
    A čiča od 70 godina, jos za glavu manji od mene. Kako da ga prospes prvi, jbt..


  21. #15721
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,413
    Thanks Thanks Given 
    610
    Thanks Thanks Received 
    637
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    a i ti si Petronas mora da si mudonja veliki kad bi djeda udario.
    Čupatelj

  22. #15722
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A čiča od 70 godina, jos za glavu manji od mene. Kako da ga prospes prvi, jbt..
    u PG normalan momak-čovjek je u konstantnoj borbi kako da izbjegne konfliktne situacije. ne znam ima li ih vise uveče kad izadjes ili je to svakodnevno posebno u saobraćaju. normalno , kakav god postupak tvoj bio pri tome opet si na gubitku.
    samo zamisli situaciju da je čak i on prvi tebe udario pa eto ti na neki način odreagovao. prijavi te, naravno niko živi ti ne bi povjerovao da je starac taksista prvi napao tebe, policija,tuzilaštvo, uslovna.
    dodjes kuci, majko brzo da rucam pa odoh do tuzilastva danas pobih se sa jednim djedom
    f6

  23. #15723
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Fukarluk. Narocito starijih ljudi, namazanih i podmuklih.

    Vozim se taksijem na posao, a nisam imao sitnije od 50e. Uvijek vodim racuna da imam sitno za takve stvari, ali jbg, zalomi se ponekad da nema metala.. I ja, da budem posten, a ne kao neke stranke koje tu info sacuvaju za sami kraj voznje, ja to ovom vozacu kazah cim udjoh u auto, nadajuci se da ce usput naci neku pumpu ili sl, dje bi mogli razbiti novac. Nista on, bez ikakve reakcije, cuti.. Zavrsi se voznja, ja mu dajem novac, on uze i veli: "Moracu, bogome, da usitnim". Dobro, reko', sacekacu.. Izadjosmo iz auta, a on taaako lagano, zvizduce i nogu pred nogu od trafike do trafike, od prodavnice do prodavnice.. pa zamace iza zgrade.. Cijelih 5 minuta. Vraca se on i veli: "Nema nidje, moracu do pumpe da usitnim." Ja ga gledam, covjek se guzeljao 5 minuta oko zgrade, a sad jos bez pardona ulazi u auto sa mojih 50e. Ja velju: "Gospodine, ja vec kasnim na posao..". "Moram, sta cu?" Dobro, reko', opet.. sacekacu i to.. Bijah toliko oprezan i zapisah u telefon reg. oznake vozila. Posle nekih 15 minuta mi vec poceo alarm u mozgu da mi pisti, da bi se on ipak pojavio nakon nekih 20 minuta. Izlazi i veli: "Usitnih, ali sve u metalu!", i smije se. Ja ga gledam, sve mi jasno, stara fora taksista, kojom su mi se vec X puta "hvalili" razni taksisti, ogorceni zbog "drskosti" musterija koje nemaju sitno.. Kapiram sve, nasmijah se, rasirih oba dlana i velim: "Ajd, sipaj!" Broji on, dodje do 46,40 i kaze: "To je to." Ja ga gledam, ne znam je li neka skrivena kamera na zoru, voznja je iznosila 2,20, a on mi racuna kao 3,60. "O cemu se radi", rekoh, "voznja je iznosila 2,20?" "A ne, ne, ja sam bio da usitnim, a to nije o mom trosku". Auuu, vidji ovoga bilmeza, razmisljam.. te pukoh: "Prvo, da mi kazes po kom to propisu ti sebi dajes slobodu da sa tudjim novcem bukvalno nestanes na 20 minuta? Jel to neki vas interni pravilnik po kom si ovlascen da musteriju zavlacis pola sata?? Drugo, dje ti je ID-kartica? Ne vidim ti je na grudi, niti u vozilu? Dje ti je??" On me gleda par sekundi, pa se trgnu: "Evo ti! Evo ti sve!", te mi drsko izruci i onih ostalih 3,60 u ruke. Ja ladno prokomentarisah: "E tako, sunce.. tako vec moze..", okrenuh se i odoh. On kad vidje da ja bez pardona odlazim sa svih 50e (doduse, u zeljezu) i da mu se ljigava namjera obila o glavu, zalece mi se s ledja, uhvati me za rame, ja se okrenem.. a on spremio pesnicu da me udari i zbori: "Kunem ti se, sad cu da te ubijem, iako mi je 70 godina!". Ja istoh trena namjestih bradu: "Evo ti, sreco! Zvizni dobro! Pusticu te da me udaris prvi, bez brige. Ali samo pogledaj koliko svjedoka ima okolo (a narod oko nas zgranuto gleda) i moj ti je savjet da me ne tjeras da grijeh cinim." On se opet zamrznu, gleda me, ona pesnica mu drhti u vazduh, sav pocrvenio ka paprika.. U jednom trenu se trgnu, okrenu se i ode put auta, sve psujuci i pljujuci usput..

    Ja dolazim na posao, razmisljam i ne vjerujem kako mi je dan poceo..
    E vala zvek. Ne vjerujem. BVZ situacija ali ja ne bi nikad uzeo sve pare bez obzira na nesojluk dotičnog starac I more taksiste. Svakako bvz… Mada I ti stariji ljudi sa godinama postanu baš teški.

  24. #15724
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    I što bi dobio sa nabadanjem... Ja bih samo zvao dispečera i rekao da mi je taksista prijetio...
    Našao neku ženu iz gomile koja je gledala za svedoka i napravio mu šou na poslu, tražio discipliski i sve ostalo.. Naravno kasnije bi odustao i to na samom kraju kada bi mu bilo muka od svega , ali bi se svaki put trgnuo i preznojio kada vidi 50e. Mada nisi zakasnio možeš i sada

    I da, radio sam to.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine P10 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Verbalni jesi li to ti

  25. #15725
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A to su nesoji stari panjati. To mu je praksa, tačno se vidi da radi to stalno jer oće on kao da naplati svoju šetnju. Naivan li je. Što nije odmah odreagova kad mu je rečeno da se nema sitno. Ja kad uđem u taksi sa 20, a ne sa 50 odmah mu kažem ima li sitno. Druga stvar, što je uopšte išao on da sitni? Radio sam i ja sa ljudima, kad vidim da je nešto što je očekivano da se može usitniti u blizini, pođem pa usitnim, ali kad dođe čovjek sa 500e da plati 5e ne primam pa neka se ljuti i gazda i stranka i ko hoće. Ne velim da je ovizi morao biti taj koji sitni nego kako se ovaj lako ufati toga posla i to baš sve u metalu. A nemojte... stari panjati dovedeni da moraju da taksiraju pod stare dane za 10e dnevno pa mu je svaki euro preko bogatstvo, i na sve spremni.

Page 629 of 756 FirstFirst ... 129529579619625626627628629630631632633639679729 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •