Page 600 of 757 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650700 ... LastLast
Results 14,976 to 15,000 of 18913

Thread: stvari koje vas nerviraju

  1. #14976
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Kako prenose hrvatski mediji, glumica Jelena Perčin (37) i crnogorski glumac Momčilo Otašević (27), poslije dvije i po godine zabavljanja čekaju dijete.


    Nije mogao našu naci,još starija od njega ...😂😂😂...piiih

    Neka si joj ga zbarabučio!





  2. #14977
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako je Zoko, pokaži im ko je šefica.

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #14978
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    voimjaoca...

  4. #14979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Za ljekove Zoki trebale...ali one sitne, da može da lagano proguta...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #14980
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,612
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ono kad planiraju mamuta od 17 spratova tik uz more... Prelijepo.

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #14981
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Pih.


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ao!
    A pokakim mu se na obavijest.Pih,pih.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Grozno

    Evo šta kaže navedeni članak tog Zakona:

    Članak 14. Zakona o grobljima (NN 19/98, 50/12) propisuje sljedeće: „(1) Grobno mjesto za koje grobna naknada nije plaćena deset godina, smatra se napuštenim i može se ponovo dodijeliti na korištenje, ali tek nakon proteka petnaest godina od posljednjeg ukopa u grob, odnosno nakon proteka trideset godina od ukopa u grobnicu.

    (2) Prijašnji korisnik grobnog mjesta za koje se prema stavku 1. ovoga članka smatra da je napušteno može raspolagati izgrađenom opremom i uređajem groba (nadgrobna ploča, nadgrobni spomenik i znaci, ograda groba i sl.) nakon što plati dužni iznos grobne naknade sa zakonskim zateznim kamatama. U protivnom smatrat će se da se radi o napuštenoj imovini kojom uprava groblja može slobodno raspolagati.

    (3) Uprava groblja je dužna prije dodjele grobnog mjesta, odnosno grobnice drugom korisniku premjestiti ostatke preminulih iz napuštenog groba u zajedničku grobnicu izgrađenu za tu namjenu.“


    Zemljište na kojem se nalazi određeno grobno mjesto, u vlasništvu jedinica lokalne samouprave, dok fizičke i pravne osobe mogu biti samo korisnici grobnih mjesta i vlasnici nadgrobnog spomenika, pokrovnih ploča i drugih dijelova kojima se uređuje grobno mjesto. Dalje, to pravo korištenja obuhvaća pravo ukopa, pravo raspolaganja grobnim mjestom i pravo uređenja grobnog mjesta.

    _______


    Kako je ovo pitanje regulisano našim zakonima? Ovaj hrvatski/evropski model je, malo je reći - užasan
    Ovakvi dušebrižnički komentari i zgražavanja nad postupkom nekog prema kom gajite animozitet, a svi radite TO ISTO. To se zove licemjerje

    Od kako je svijeta PLAĆA SE održavanje grobnog mjesta u svim urbanim sredinama. Da se stari grobovi ne prekopavaju u gradu ne bi mogao ni iglu da spustiš da ne padne na nečiji grob.
    Ako želite da se vaše i kosti vaših voljenih ne premeću poslije xyz godina sahranjujte se po nekih čuka odakle ste porijeklom

    Ovo je posebno zabavno u slučaju nas podgoričana(ne staro-podgoričana) koji čak imamo izreku "prošao kao preko turskog groblja"
    Last edited by Rakun; 16-02-18 at 21:44.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #14982
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Zapalit', nano, zapalit'. Iz vatre i s vatrom si posta', njom i završi.

  8. #14983
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Zašto uskratiti crvima obrok ? Da nekome i poslije smrti koristiš

    Najradiji sam da me pošto otegne papke ispale u svemir
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #14984
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Šta 'š tamo?

    Dobar je pepeo za baštu ili njivu kakvu.

  10. #14985
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ovakvi dušebrižnički komentari i zgražavanja nad postupkom nekog prema kom gajite animozitet, a svi radite TO ISTO. To se zove licemjerje

    Od kako je svijeta PLAĆA SE održavanje grobnog mjesta u svim urbanim sredinama. Da se stari grobovi ne prekopavaju u gradu ne bi mogao ni iglu da spustiš da ne padne na nečiji grob.
    Ako želite da se vaše i kosti vaših voljenih ne premeću poslije xyz godina sahranjujte se po nekih čuka odakle ste porijeklom

    Ovo je posebno zabavno u slučaju nas podgoričana(ne staro-podgoričana) koji čak imamo izreku "prošao kao preko turskog groblja"
    Eto nismo svi "iz čuka", i svakako da je meni zelja da budem sahranjen u zavicaj. Je li to nesto lose? Nekako to sto si napisao zvuci ponizavajuce.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #14986
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Eto nismo svi "iz čuka", i svakako da je meni zelja da budem sahranjen u zavicaj. Je li to nesto lose? Nekako to sto si napisao zvuci ponizavajuce.
    I tačke u postu nisu skroz okrugle, više su nekako elipsaste
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #14987
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Bas si ovo dubukomisano napisao.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #14988
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E oce djevojka silu na sramotu svoju nervozu na mene da prebaci, pa oce, jer je razmazena tatina cerka. Kuliram je uspjesno cio dan sa nervnim napadima, al me tako pecobrazno nacepi sad, uhhhhhhhhhhhhhhhhhh pa ljudi mili kako su ovo nejasna stvorenja, a zlatili se *****i srece mi.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  14. #14989
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Izađeš, staviš je u blokirane brojeve i kuliraš taj dan .... i onda se sjutra dan pridružiš mom klubu osoba koje ne mogu ne mogu sastavit 5 mjeseci sa curom
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #14990
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    E oce djevojka silu na sramotu svoju nervozu na mene da prebaci, pa oce, jer je razmazena tatina cerka. Kuliram je uspjesno cio dan sa nervnim napadima, al me tako pecobrazno nacepi sad, uhhhhhhhhhhhhhhhhhh pa ljudi mili kako su ovo nejasna stvorenja, a zlatili se *****i srece mi.
    Brate, svaki put mislim da pričam sa Pipunom kad vidim tvoj nick I sad razmišljam "vidji kako je ova mala Pipuna naljutila" i skontam đe sam :lolblue: E to me zabavlja ne nervira, ali me nervira kad vi momci mislite da su vas djevojke načepile zbog nečega drugoga a ne zbog ovoga što sam ti boldovala...a što je kuliraš mrčio se, skrati sebi muke pa je lijepo ispoštuj, uđi u problematiku...kuliranjem si doveo da te pečobrazno načepi

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Izađeš, staviš je u blokirane brojeve i kuliraš taj dan .... i onda se sjutra dan pridružiš mom klubu osoba koje ne mogu ne mogu sastavit 5 mjeseci sa curom
    ne vjerujem ti?!








    :lolblue:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #14991
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    E moj Stefane. Trebalo je da napunim skoro 30 godina da svatim da je zenu najbolje platit kad prifali seksa. A ove sto ne primaju novac e sa njima se pjanit. Zene su danas dobri drugovi i mogu popit.

  17. #14992
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Rakune...Jel moguce da si ovo sto si napisao stvarno mislio?Mislim na ovaj post oko sahrane u chuke.
    Ako jesi,prvo i osnovno,preispitaj taj neki konstantni agresivni ton pri komunikaciji svojstven ljudima koji ne umiju da pricaju jer im u misaoni centar radi nesto nekakvu kontru inteligenciji.Sto nema ni u chuke.
    Pa onda da se okrenes i pogledas ciji si.I da nisi povukao na starog bijeloga orla da ti kosti svojih nisu svete.Kome su svoje ima razumijevanja i za tudje.Il to racunas period kad te ne bude bilo na svijet,pa neces imat da brigas tad.

    Nemam rijeci tako mi svega.




    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #14993
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    E moj Rakune, razocarao si.

    Ti mislio iskreno Stefanu da pomognes a sad se na tebe nervoza prebaca. Eeeeeee

    Xaxa
    Last edited by avet; 16-02-18 at 23:36.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  19. #14994
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Zvoncice, ma kakvi probao sam, ima te momente dje namjerno pravi problem dje ga nema i stvara neku negativnu energiju, al kapiram da je to jer oce neku paznju, sta li vec. Ajde to i bude donekle simpaticno jedno 3 i po minuta, posle ono samo da joj reces ne prdii i skini mi se tebra sa dnevnog reda. Rakune fala na pozivu, al ideja Prijekog mi se najvise svidja :mrgreen:
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #14995
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Rakune...Jel moguce da si ovo sto si napisao stvarno mislio?Mislim na ovaj post oko sahrane u chuke.
    Ako jesi,prvo i osnovno,preispitaj taj neki konstantni agresivni ton pri komunikaciji svojstven ljudima koji ne umiju da pricaju jer im u misaoni centar radi nesto nekakvu kontru inteligenciji.Sto nema ni u chuke.
    Pa onda da se okrenes i pogledas ciji si.I da nisi povukao na starog bijeloga orla da ti kosti svojih nisu svete.Kome su svoje ima razumijevanja i za tudje.Il to racunas period kad te ne bude bilo na svijet,pa neces imat da brigas tad.

    Nemam rijeci tako mi svega.




    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Nisam napisao ništa što neću primjenit i na sebe.
    "Čuke" ni u kom slučaju nije agresivan već šaljiv izraz.
    Licemjerje naravno ostaje na snazi. Uhvatili ste se čuka bez ikakvog komentarisanja posta, ili ne daj bože nekog argumenta koji će služiti obaranju stava/činjenica.

    Šta o tebi govori kad si nesposobna da izneseš argument koji će se makar suprodstaviti mišljenju nekog kome "misaoni centar" ne radi najbolje (kako me ti potpuno neagresivno i benigno opisa )
    Last edited by Rakun; 17-02-18 at 00:20.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #14996
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Aaaa to je.Ja mislila da si mrtav ozbiljan.

    Argumenti?
    Mozda ce za tobom jos premnogi ti po krvi da staju u nutrini mermernog kama pa ce lale i hibiskusi svjezi da krase,lelujaju na vjetru,prkose kisi.
    Al kakvo smo mi drustvo mili moj kad unosimo i podrzavamo zakonik za zrtve stradalne u besmislu nekih mucnih vremena.Kako bi bilo lijepo da im se poklonimo,da unesemo jedan vid bunta da se takve stvari vise ne dese nikad nikom.
    Licjemerno velis li?E budalice...


    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #14997
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Al kakvo smo mi drustvo mili moj kad unosimo i podrzavamo zakonik za zrtve stradalne u besmislu nekih mucnih vremena.
    Svakog dana pješačiš po grobovima stradalih u "besmislu nekih mučnih vremena" pa se ne brineš već šta više kažeš "kao preko turskog groblja"

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Kako bi bilo lijepo da im se poklonimo,da unesemo jedan vid bunta da se takve stvari vise ne dese nikad nikom.
    Ima XY spomenika gdje se pominju žrtve i xy ulica i trgova gdje se pominju i žrtve i oni koji su ih branili. Neuporedivo efektnije nego grob kojeg niko nikad neće primijetiti i koji samo zauzima mjesto na kojem bi se sahranio neko drugi
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Licjemerno velis li?E budalice...
    Velim, zato što ste selektivni ili kako bi naš narod rekao koristite dva aršina. Što je definicija licemjerstva
    Last edited by Rakun; 17-02-18 at 00:59.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #14998
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,308
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ovakvi dušebrižnički komentari i zgražavanja nad postupkom nekog prema kom gajite animozitet, a svi radite TO ISTO. To se zove licemjerje

    Od kako je svijeta PLAĆA SE održavanje grobnog mjesta u svim urbanim sredinama. Da se stari grobovi ne prekopavaju u gradu ne bi mogao ni iglu da spustiš da ne padne na nečiji grob.
    Ako želite da se vaše i kosti vaših voljenih ne premeću poslije xyz godina sahranjujte se po nekih čuka odakle ste porijeklom

    Ovo je posebno zabavno u slučaju nas podgoričana(ne staro-podgoričana) koji čak imamo izreku "prošao kao preko turskog groblja"

    Malo poštovanja prema sagovornicima i kulture dijaloga nije na odmet kod ovako osjetljivih tema, bez obzira što te sredina u kojoj si odrastao nije time blagoslovila. Iako smo navikli da tebi mora biti sve nacrtano (mada ni to nije garancija uljudnog dijaloga i razumijevanja s tvoje strane), uspjevaš iznova da iznenadiš. Na temu o groblju, pitanje je jasno - kako je uređeno po Zakonu pitanje vlasništva nad grobnim mjestom? Govorim o varijanti kad su korisnici kupili parcelu i pritom plaćajau godišnju taksu za održavanje. Slobodan si da nađeš taj članak
    The more things change, the more they stay the same.

  24. #14999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Znate li kakvu sam pizzu nocas izio...

  25. #15000
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Malo poštovanja prema sagovornicima i kulture dijaloga nije na odmet kod ovako osjetljivih tema, bez obzira što te sredina u kojoj si odrastao nije time blagoslovila.
    Zamolio bih te da citiraš i jednu jedinu riječ koja je uvrjedljiva prema bilo kome prije nego što se potegneš sredine u kojoj sam odrastao


    Još jedna stvar koja me nervira su SJW koji se ubiše tražeći šta će da ih uvrijedi i pošto to ne nađu uhvate se tačke i zareza
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 600 of 757 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650700 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 01-12-10, 14:55
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  4. VLASI U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 26-02-10, 18:53
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •