Page 673 of 673 FirstFirst ... 173573623663669670671672673
Results 16,801 to 16,818 of 16818

Thread: stvari koje vas nerviraju

U saobraćaju sve češće postajem osoba koju ne poznajem u drugim okolnostima..

Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

Quote Originally Posted by starwalker View Post

Tapatalk
    Ista stvar. Izluđeću od saobraćaja. Neznanja vozača i nekulture. Često se zapitam da li je normalno što se toliko nerviram. Odnosno da li je možda do mene. I onda razmišljam i ubjeđujem sebe da to nekako iskuliram, ali mi ne uspijeva. Čak sam razmišljao da istražim malo taj problem kako bih ga nekako prevazišao. Dosta vremena provodim u saobraćaju pa je možda i to razlog.
    Evo se malo izjadah da mi bude lakše.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Ne može se vala bahatim vozačina stati na kraj.Da se čovjek tuče ne ide. Da se spušta na njihov nivo ne ide. Kako god kreneš ne ide. Uvijek si u goroj situaciji, uvijek ti više ispaštaš

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Quote Originally Posted by starwalker View Post

Tapatalk
    99Mhz radio Krsh i uzivaj

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Quote Originally Posted by johninum View Post
    Ne može se vala bahatim vozačina stati na kraj.Da se čovjek tuče ne ide. Da se spušta na njihov nivo ne ide. Kako god kreneš ne ide. Uvijek si u goroj situaciji, uvijek ti više ispaštaš

Ista stvar i sa čekaonicama u Domovima zdravlja! Bahati majmuni upadaju preko reda! Da se biješ, ne ide, da se svađaš i spustiš na njihov nivo, ne ide! Ali ne ide ni da satima čekaš kao majmun, bez realne šanse da oposliš to zbog čega si došao!

Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

Bravo. I to. Nisu samo domovi zdravlja. Već generalno mjesta gdje se red čeka. Ja sam se tako posvađao sa jednom gospođom u T com. Ladno žena prođe pored nas dvoje troje i stade ispred. I ovi niko ništa. Ćute. A nećeš vala pa da si mi majka. Uhh. Kako je narod nekulturan i bahat to je strašno.

Saobraćajna "kultura" nam je grozna ali vala pješaci u CG su posebna priča... staneš da puštit nekoga ko čita poruke na telefon, jedva se vuče pješačkim prelazom ili ide ukoso pa prelaz ulice traje čitavu vječnost...Mislim, jako mali broj ljudi uopšte ima osjećaj da u tom trenutku kada stanete da ga pustite da pređe ulicu, da ubrza korak, ali dobro, makar mogu da mu svirnem i da mu pokažem što čini ...

Da, redovna pojava a ja se redovno svadjam jer ne zelim da mi se na celu vidi natpis "majmun".

Poslednji put u posti. Cekam red, iza sam osobe koja trenutno prica na salteru tako da sam ja sledeci. Ulazi starija zena (najveci problem obicno prave starije osobe), prolazi pored mene na drugi salter koji ne radi i sa tog saltera direktno ide na ovaj gdje mi cekamo. Onako "suptilno" staje pored zene koja je dosla na red a ispred mene. Vec unaprijed znam da planira da mi se ugura pred nos ali ne reagujem dok se to ne desi nego cekam. Zena ispred mene zavrsava a onda vadi papire i pocinje da trazi uslugu na salteru. Tu se ja aktiviram i kazem joj da ne moze da me preskace nego da stane iza svih koji cekaju, nismo majmuni. Tu obicno ide neki pokusaj "Ja sam ovdje bila, samo sam presla sa drugog saltera" i sl. sto ja brzo ugasim i posaljem je na kraj reda pa neka se gura sa svojima doma do trpeze.

Ako neko zuri i ima realnu frku moze da fino zamoli, u vecini slucajeva cu pristati da pustim nekog ispred sebe (posebno u prodavnici kad neko ima znatno manje proizvoda u korpi od mene) ali da me neko pravi majmunom, da se pravi lud zbog godina ili cega vec i bez pitanja mi "krade mjesto" u redu... NE, nikad. Najvise volim da na kraj reda posaljem "bitne faktore" koji ulaze sa naocarima za sunce, koznom torbicom pod misku, zamazanim crnim cipelama i telefonom u ruci ili na uvu.
    Tako mi Posejdonovog trozupca!

Ima li većeg kulinarskog zločina no grijat njegušku pršutu, pi.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Mali Marko sa radia S. Pa ko onu glupost smisli majko moja cijeli se najezim kad onu budalastinu cujem.

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

Fidele meni se cini da ti bas puno ides u prodavnicu

Quote Originally Posted by Director View Post
    Saobraćajna "kultura" nam je grozna ali vala pješaci u CG su posebna priča... staneš da puštit nekoga ko čita poruke na telefon, jedva se vuče pješačkim prelazom ili ide ukoso pa prelaz ulice traje čitavu vječnost...Mislim, jako mali broj ljudi uopšte ima osjećaj da u tom trenutku kada stanete da ga pustite da pređe ulicu, da ubrza korak, ali dobro, makar mogu da mu svirnem i da mu pokažem što čini ...
    To i oni pjesaci koji samo pravo gledaju, zagaze na pjesaci i ne okrecu se ni lijevo ni desno, jer oni coce imaju prednost. Isto kao da se ne radi o njihovom zivotu, dok ih neko ne digne preko krova pa ce onda dobro gledat.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

Ja nekad namjerno takve iscimam da vidis kad im dodjes na metar kako se okrenu hahahaha

Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post

Ja volim pršutu koja nije puno sušena, pa fino kada se deblje izreže i stavi na tiganj, onaj miris na mene ima isti efekat kao vhunac tokom seksa

Izbjegavam to koliko mogu jer pršuta fakat nije zdrava….

Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    +1... Zakonom zabraniti...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Suvu pršutu ne, ali nema ništa ljepše nego podgrijati plećku koja nije dobro suva.

Ovo je naravno iz vremena kada nije bilo plastičnih pršuta po prodavnicama a ulicama su tekli potoci krvi (svinjske) oko 29-tog novembra.

Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da, redovna pojava a ja se redovno svadjam jer ne zelim da mi se na celu vidi natpis "majmun".

Poslednji put u posti. Cekam red, iza sam osobe koja trenutno prica na salteru tako da sam ja sledeci. Ulazi starija zena (najveci problem obicno prave starije osobe), prolazi pored mene na drugi salter koji ne radi i sa tog saltera direktno ide na ovaj gdje mi cekamo. Onako "suptilno" staje pored zene koja je dosla na red a ispred mene. Vec unaprijed znam da planira da mi se ugura pred nos ali ne reagujem dok se to ne desi nego cekam. Zena ispred mene zavrsava a onda vadi papire i pocinje da trazi uslugu na salteru. Tu se ja aktiviram i kazem joj da ne moze da me preskace nego da stane iza svih koji cekaju, nismo majmuni. Tu obicno ide neki pokusaj "Ja sam ovdje bila, samo sam presla sa drugog saltera" i sl. sto ja brzo ugasim i posaljem je na kraj reda pa neka se gura sa svojima doma do trpeze.

Ako neko zuri i ima realnu frku moze da fino zamoli, u vecini slucajeva cu pristati da pustim nekog ispred sebe (posebno u prodavnici kad neko ima znatno manje proizvoda u korpi od mene) ali da me neko pravi majmunom, da se pravi lud zbog godina ili cega vec i bez pitanja mi "krade mjesto" u redu... NE, nikad. Najvise volim da na kraj reda posaljem "bitne faktore" koji ulaze sa naocarima za sunce, koznom torbicom pod misku, zamazanim crnim cipelama i telefonom u ruci ili na uvu.
    Isto postupam. Starije gospođe su najgore. A ove sa torbicom, telefonom, naočarima si opisao idealno. Pred očima su mi

Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ja nekad namjerno takve iscimam da vidis kad im dodjes na metar kako se okrenu hahahaha
    Ako se polako približiš i to je ok, ako ubrzaš pa usporiš na metar od menez meni je to ravno pokusaju ubistva. Zamisli neko ti repertira pištolj i kaže poslije nisam pucao samo sam ga malo zastrašio.... Ne radi to, nije ni to lijepo, koliko god se neko zamislio i koliko god usporio, ima pravo na to.

Puno gori su pješaci koji pretrče preko pješačkog, vozim 30 na sat i iskoče mi ljudi da jedva stignem ukočit

Page 673 of 673 FirstFirst ... 173573623663669670671672673

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)