Page 532 of 569 FirstFirst ... 32432482522528529530531532533534535536542 ... LastLast
Results 13,276 to 13,300 of 14204

Thread: Jeftine avio karte

  1. #13276
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,032
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    446
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Ja nisam ni napisao da ih ima sad nego da ih je bilo prosle godine. A ako ih je bilo prosle vjerovatno ce ih biti i ove ali to je samo bilo tokom ljeta. Od juna do septembra. Ako ti se ne zuri sacekaj malo.
    https://www.aviopress.rs/obnavljaju-...vi-baku-tivat/

  2. #13277
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ima li ijedna agencija koje na bojkotuje Rusiju, zaboga?

    Vidim AirTickets bojkotuje, eSky, isto, ScyScanner isto, KIWI isto...

    Sto su krivi ljudi koji putuju, zaboga miloga... Kakav degenerizam modernog doba.


    A znam da ima letova... leti Turkish, leti Air Serbia, leti Pegasus itd. pa samo moze preko njih direktno izgleda, a?
    Last edited by Fidel Castro; 04-04-23 at 17:20.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #13278
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,032
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    446
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Preko njih je i najsigurnije kupovati.

  4. #13279
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Dajte neku preporuku za Rim? mislim znam da je sve to isto ali ako neko ima bas nesto sto se ne smije zaobic, neku dobru pastu, sladoled ili neko mjesto? Planiram da vozim dosta one elektricne vespe sto se iznajmljuju preko app, slicno kao ovi trotineti kod nas.

  5. #13280
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,672
    Thanks Thanks Given 
    1,689
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    Dajte neku preporuku za Rim? mislim znam da je sve to isto ali ako neko ima bas nesto sto se ne smije zaobic, neku dobru pastu, sladoled ili neko mjesto? Planiram da vozim dosta one elektricne vespe sto se iznajmljuju preko app, slicno kao ovi trotineti kod nas.
    Samo jedna aplikacija za vespe i trotinete podržava plaćanje preko paypal-a, sve ostale preko italijanskog mobilnog telefona. Makar je tako bilo prije tačno godinu dana kad sam bio tamo.

    Послато са SM-G998B помоћу Тапатока

  6. #13281
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Misko Kluni View Post
    Samo jedna aplikacija za vespe i trotinete podržava plaćanje preko paypal-a, sve ostale preko italijanskog mobilnog telefona. Makar je tako bilo prije tačno godinu dana kad sam bio tamo.

    Послато са SM-G998B помоћу Тапатока
    Cooltra i zigzag, sve se placaju preko kartice provjereno, sa tim sto za cooltru treba medjunarodna vozacka.

  7. #13282
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,586
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    Dajte neku preporuku za Rim? mislim znam da je sve to isto ali ako neko ima bas nesto sto se ne smije zaobic, neku dobru pastu, sladoled ili neko mjesto? Planiram da vozim dosta one elektricne vespe sto se iznajmljuju preko app, slicno kao ovi trotineti kod nas.
    Prvo i osnovno, ponesi najudobniji komad obuće koji imaš, jer je Rim stvoren za šetnju, a kako ima dosta kaldrme, neravnih i kosih trotoara, udobna obuća je must have.

    Neću pominjati osnovne stvari koje ćeš svakako viđeti. Pa ću izdvojiti par sitnica.

    Većina ljudi ne zna, ali u parku Villa Borghese, na kraju prema Nacionalnom muzeju Moderne i savremene umjetnosti, se nalazi Njegoševa statua. Sam park je prelijep, ali me je ova "sitnica" skroz oduševila (+ smo je pronašli u trenutku kad smo se već pomirili da je nećemo naći, čuli smo da postoji, ali nismo znali gdje, a park je poveliki).

    Pane e salame, blizu fontane di Trevi, vrhunski sendviči.

    Iako rekoh da neću pominjati osnovne stvari, ovo moram. Ako imalo voliš umjetnost, istoriju, geografiju, mada i ako ne voliš, Vatikan se ne smije zaobići. Muzej je nevjerovatan.

    Ono što mi je ostavilo čudan osjećaj je bazilika sv Petra, u smislu da sam imao utisak da je napravljena kako bi izazivala strahopoštovanje i poniznost u čovjeku, tj sve je prećerano veliko, kako bi se sam čovjek osjetio malim, a ne da približi čovjeka Bogu (što bi jelte bio logičan razlog gradnje bogomolje).

    Šetalište pored rijeke, kod dvorca Sant Angelo je lijepo da se malo odaljiš od gužve.

    Iako nam je prosjek dnevni bio 20km+, obišli smo samo uži centar i Vatikan. Žao mi je što ne stigosmo Trastevere da posjetimo, no biće prilike.

    Ono što mi se nije sviđelo je prljavština, bukvalno najprljaviji grad u kom sam bio (uključujući CG i ostatak Balkana). Takođe, sve je podređeno turistima, pa ne očekuj da ćeš upoznati išta od autentične rimske kulture, načina života i sl (bar ne u centralnom dijelu grada).




    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  8. #13283
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Preko njih je i najsigurnije kupovati.
    Mislis preko njih direktno? A znam al' onda sam moras da kombinujes ako neces da platis krvavo.

    Evo recimo iz Moskve, pocetak maja.. recimo 5. maj, jedan pravac...

    Pegasus je oko 350e do Tirane ali Pegasus je najgore ocijenjena avio-kompanija IKAD. Pokusah da se registrujem, uopste im ne radi SMS verifikacija. Na mail-ove ne odgovaraju. 'Red flags' svuda. Znam ljude koji su letjeli njima i bilo je prihvatljivo (losi avioni, losa usluga) ali komentara ima na hiljade gdje su ljudi ostajali bez karte, otkazivanja u zadnji cas, vracanje neke mizerije od onoga sto je placeno itd. itd. Bas mi ne uliva neko povjerenje.

    Er Srb recimo leti ali je skoro 600e do Podgorice. Mnogo, da ebe oca.

    Turkish je jos skuplji, oko 700-800e je do PG, nije nista znacajno jeftinije do Tirane ili Dubrovnika.

    Ima li jos nekih alternativa, ideja?

    Fala vi.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #13284
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Prvo i osnovno, ponesi najudobniji komad obuće koji imaš, jer je Rim stvoren za šetnju, a kako ima dosta kaldrme, neravnih i kosih trotoara, udobna obuća je must have.

    Neću pominjati osnovne stvari koje ćeš svakako viđeti. Pa ću izdvojiti par sitnica.

    Većina ljudi ne zna, ali u parku Villa Borghese, na kraju prema Nacionalnom muzeju Moderne i savremene umjetnosti, se nalazi Njegoševa statua. Sam park je prelijep, ali me je ova "sitnica" skroz oduševila (+ smo je pronašli u trenutku kad smo se već pomirili da je nećemo naći, čuli smo da postoji, ali nismo znali gdje, a park je poveliki).

    Pane e salame, blizu fontane di Trevi, vrhunski sendviči.

    Iako rekoh da neću pominjati osnovne stvari, ovo moram. Ako imalo voliš umjetnost, istoriju, geografiju, mada i ako ne voliš, Vatikan se ne smije zaobići. Muzej je nevjerovatan.

    Ono što mi je ostavilo čudan osjećaj je bazilika sv Petra, u smislu da sam imao utisak da je napravljena kako bi izazivala strahopoštovanje i poniznost u čovjeku, tj sve je prećerano veliko, kako bi se sam čovjek osjetio malim, a ne da približi čovjeka Bogu (što bi jelte bio logičan razlog gradnje bogomolje).

    Šetalište pored rijeke, kod dvorca Sant Angelo je lijepo da se malo odaljiš od gužve.

    Iako nam je prosjek dnevni bio 20km+, obišli smo samo uži centar i Vatikan. Žao mi je što ne stigosmo Trastevere da posjetimo, no biće prilike.

    Ono što mi se nije sviđelo je prljavština, bukvalno najprljaviji grad u kom sam bio (uključujući CG i ostatak Balkana). Takođe, sve je podređeno turistima, pa ne očekuj da ćeš upoznati išta od autentične rimske kulture, načina života i sl (bar ne u centralnom dijelu grada).




    Sent using Tapatalk
    Da dodam na ovo, karte za Vatikan, Coloseum, Forum Romanum, obavezno uzmi on line da ne bi čekao red. Mi smo bili 7 dana pa smo uklopili da vidimo i Tivoli. Svaki dan što kaže Medo 20+ kilometara. Kupili kartu za sve prevoze za 7 dana, cijena 25eur. Ima jedna interesantna stvarčica, pored parka naranči se recimo nalazi malteška ambasada. Tu se nalaze vrata koja su zaključana ali kroz ključanicu tih vrata vidiš 3 države. Malta (ambasada pa je tlo Malte), Italija i Vatikan. Bude gužva ali doći ćeš na red. Jedi tamo gdje jedu Italijani. Tiramisu obavezno ispod Španskih skala, Pompi.

  10. #13285
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Prvo i osnovno, ponesi najudobniji komad obuće koji imaš, jer je Rim stvoren za šetnju, a kako ima dosta kaldrme, neravnih i kosih trotoara, udobna obuća je must have.

    Neću pominjati osnovne stvari koje ćeš svakako viđeti. Pa ću izdvojiti par sitnica.

    Većina ljudi ne zna, ali u parku Villa Borghese, na kraju prema Nacionalnom muzeju Moderne i savremene umjetnosti, se nalazi Njegoševa statua. Sam park je prelijep, ali me je ova "sitnica" skroz oduševila (+ smo je pronašli u trenutku kad smo se već pomirili da je nećemo naći, čuli smo da postoji, ali nismo znali gdje, a park je poveliki).

    Pane e salame, blizu fontane di Trevi, vrhunski sendviči.

    Iako rekoh da neću pominjati osnovne stvari, ovo moram. Ako imalo voliš umjetnost, istoriju, geografiju, mada i ako ne voliš, Vatikan se ne smije zaobići. Muzej je nevjerovatan.

    Ono što mi je ostavilo čudan osjećaj je bazilika sv Petra, u smislu da sam imao utisak da je napravljena kako bi izazivala strahopoštovanje i poniznost u čovjeku, tj sve je prećerano veliko, kako bi se sam čovjek osjetio malim, a ne da približi čovjeka Bogu (što bi jelte bio logičan razlog gradnje bogomolje).

    Šetalište pored rijeke, kod dvorca Sant Angelo je lijepo da se malo odaljiš od gužve.

    Iako nam je prosjek dnevni bio 20km+, obišli smo samo uži centar i Vatikan. ÂŽao mi je što ne stigosmo Trastevere da posjetimo, no biće prilike.

    Ono što mi se nije sviđelo je prljavština, bukvalno najprljaviji grad u kom sam bio (uključujući CG i ostatak Balkana). Takođe, sve je podređeno turistima, pa ne očekuj da ćeš upoznati išta od autentične rimske kulture, načina života i sl (bar ne u centralnom dijelu grada).




    Sent using Tapatalk
    Hvala Medo! super savjeti, pogotovo ovo za Njegosa, to sam skroz previdio, jos sam planirao da obidjem Villu Borghese. Vatikan naravno, kupio unaprijed karte ovo sto kaze Montenegrina i naravno kljucaonica da se vidi. hvala ljudi!

  11. The Following User Says Thank You to ice-Ventura For This Useful Post:


  12. #13286
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    786
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Za 21.maj idem Pisa iz Tirane, 2 noći, 3 puna dana, iskoristiću jedan do Firence.
    Neki savjeti? I dje rekoste da se parkiraju kola na aerodrom u Tiranu?
    Karte su dzeba, imam membership, 30e povratna.

  13. #13287
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Imate li preporuku za smjestaj u Rim? Gledam za 21. Maj smjestaj, cijene su paklene. Je li odsjedao kao na periferiji mozda?

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

  14. #13288
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Kakve su tek za barselonu…

    21-25 nema ispod 500-600€

  15. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  16. #13289
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    501
    Thanks Thanks Given 
    824
    Thanks Thanks Received 
    190
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    Hvala Medo! super savjeti, pogotovo ovo za Njegosa, to sam skroz previdio, jos sam planirao da obidjem Villu Borghese. Vatikan naravno, kupio unaprijed karte ovo sto kaze Montenegrina i naravno kljucaonica da se vidi. hvala ljudi!
    Obavezno otkucaj kartu kad uđeš u autobus,ako te uhvate a nisi je otkucao kazna je 100e. Sto se tice Vatikana, ako možeš uzmi vodiča vjeruj mi da vrijedi. Meni je bila španjolka vodič (na engleskom) al toliko je bila detaljna i interesantna da bih opet otišao.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    Last edited by dante pg; 06-04-23 at 18:17.

  17. #13290
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefannPG View Post
    Imate li preporuku za smjestaj u Rim? Gledam za 21. Maj smjestaj, cijene su paklene. Je li odsjedao kao na periferiji mozda?

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
    E i ja, ocu 5 dana, da spojim tenis i koncert Springsteena, ali su bas u krv i to van grada dosta..

  18. #13291
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Probajte onda couchsurfing.com ako hocete free da prodjete

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #13292
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Probajte onda couchsurfing.com ako hocete free da prodjete

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Necu free. Ali je duplo skuplji smjestaj nego prije korone. 50eura za noc za jednu osobu u obicnom Airbnb smjestaju je preskupo.

    2017te sam bio u Rimu 6 dana, po 17 18eura se mogao naci smjestaj 3.5 km od centra...

  20. #13293
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Mi smo bili ovdje ali vidim da je sad dosta skuplje nego tada, prije korone. Ali mjesto je savrseno, pored Metro stanice, zidine Vatikana i svuda smo išli šetnjom i dje god krenuli prelijepo je.

    https://www.booking.com/hotel/it/le-...-amp-b.it.html

  21. #13294
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Jun mi je ostao prazan, ali nikako da nadjem kartu za normalne pare(do 300e, non low cost) ili do Bakua, ili do Rabata.

    Ko ima validnu americku vizu, moze da aplicira za e-vizu za Maroko, ne mora se ici u ambasadu u Bg.

    Wizz/Rajan lete svuda, ali su one odvojene karte kriticne za kupiti. Tipa Pg-Rim, pa Rim- Rabat, ili Pg-Budapest, pa Budapest-Baku.

    Cesto znaju da ispomjeraju letove, pa se ne bih igrao vise s tim.

    Od non low cost letova, Turkish je 550+ do Bakua, ili AirFrance do Rabata 500+...

    Ako nekome nampada nesto trece... iz Tgd/DBV/Tirana...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  22. #13295
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Je li ko parkirao na aerodromu u Tirani u skorije vrijeme?

  23. #13296
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,099
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Je li ko parkirao na aerodromu u Tirani u skorije vrijeme?
    Ja jesam u onaj hotel tacno preko puta terminala. Ne sjecam se platih li 3 ili 4e dan

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to majaa For This Useful Post:


  25. #13297
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Je li ko parkirao na aerodromu u Tirani u skorije vrijeme?
    Svaki mjesec sam tamo

    Ili P2 na aerodrom (2-3min hoda do terminal zgrade), ili parking hotela Airport Hotel Tirana, odma je preko puta P2 parkinga.

    3e dnevno je parking, sigurno maksimalno... placanje kešom, moze i eurima. Samo daj tacan iznos, da ti kusir ne vrate u leke.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  27. #13298
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    233
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Da li i dalje daju onaj papir i na foru na granici uzimaju pare bez razloga?

  28. #13299
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,032
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    446
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    O cemu se radi nisam imao tu cast.

  29. #13300
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Ja da znam samo zeleni karton treba na granici sa Albanijom...

Page 532 of 569 FirstFirst ... 32432482522528529530531532533534535536542 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •