Page 278 of 568 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 14192

Thread: Jeftine avio karte

  1. #6926
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,935
    Thanks Thanks Given 
    1,495
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    One se oduzimaju na izlazu prije toga se na ostatak torbi kace zuti privezci i te torbe idu zajedno s ostslim prtljagom naravno besplatno... dobijaju se na traci gdje i predati prtljag

    Sent from my SM-A710F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Satelitski resiveri/oprema

  2. #6927
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #6928
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Koja je najbolja opcija za PG- Majami u oktobru? Jedan pravac me zanima...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    idi preko brisela ako do sad nisi kupio kartu udji na sajt tuifly.com , imas dobru ponudu sigurno, 150e ,datum 26. septembar , u jednom smjeru. a ako oces kasnije cijene ti se krecu do 200e

  4. #6929
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daniel C View Post
    Dje, kako i je l se tesko vadi viza za englesku?


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Prikupis papire i online zakazes sastanak u Teleperformance u Gintasu. Predas papire i cekas rezultat

  5. #6930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    cijeli novembar i decembar PG - Budimpesta po 30eur

    Eto mladim momcima koji bi posli na po 3-4-5 dana da se opjane i odrade najjaci party u zivotu.

    Vidio sam isto iz peste do Kijeva 70-80eur povratna. Drug mi je iz Italije tamo preko 2 mjeseca, a otisao na nedelju dana Veli sve jeftino, kvalitetno, zene najjace na svijetu
    One Ring to Rule them all...

  6. #6931
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Malezijske vize dobiVene Sve se zavrsava online, standardna dokumenta se uploaduju, i oni za dan salju eVizu na mejl. 35 funti. Za Sri Lanku isto dobili ETA-e(ulazne dozvole). Popune se na imigracioni sajt osnovni podaci, plati 35$ i salju odma mejl potvrde koji se na granicu pokaze.

    Htjeli smo da budemo fleksibilniji i spontaniji s letovima, ali zbog viza, ali i da bi ugrabili dobre cijene, rezervisali smo unaprijed sve do decembra.

    Tivat- Kolombo(mjesec dana u sri lanku)
    Kolombo-Kuala Lumpur(isto mjesec dana u maleziju)
    Kuala Lumpur-Hong Kong(nedelju dana u Hong Kong, nismo mogli odoljeti kartama koje su bile 30e)
    Hong Kong-Singapur (nedelju dana u singapur, iako je u krv, kad je bal nek je maskembal, 45e karta)
    Singapur- Denpasar. 50e karta. Mjesec dana na Bali do sredine decembra.

    U kuala lumpur cemo aplicirati za vize za Indoneziju, i tada cemo uzet izlaznu kartu do tajlanda. A na Bali ima konzulat Tajlanda za thai vize.

    Plan za prvih 3 mjeseca. Jos samo 2 nedelje do kretanja



    Kad sam gleda letove iz Hong Konga ima karata za Sangaj za 50e. U sangaj mozemo bez vize 144 sata, pocev od narednog dana od slijetanja. Pod uslovom da smo u tranzitu u neku trecu zemlju. Gledah dje bi mogli da idemo iz Sangaja, ima letova do Tokija za 60e ali nas yebu vize. To tajvana isto tako, 50e eViza, ali koji cemo djao u mrtvi tajvan. Do filipina u krv karte, plus nam i za filipine trebaju vize. Tako da smo za sad od Sangaja odustali, vidjecemo kad budemo u kasnijem dijelu putovanja na sjever Vijetnama ako bude kakvih kombinacija, ili mozda iz Bankoka poslije nove godine.
    Last edited by Mojsije; 05-09-17 at 23:49.

  7. #6932
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,105
    Thanks Thanks Given 
    2,229
    Thanks Thanks Received 
    2,391
    Thanked in
    1,231 Posts

    Default

    Svaka čast Mojsije!
    Ako bude nekad prilike, podijeli sa nama po koju priču i fotografije

  8. #6933
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Svaka cast. Napisi nesto Vijetnam i Sri Lanka, zanima me isplati li se posjetiti. Sta si odlucio za Kambozda i Laos

  9. #6934
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ču ako bude prilike... Ima ban da mu završim ak ne podijeli sve do detalja... :Mrgreen:

    Srećan put...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  10. #6935
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Svaka cast, vrhunska tura. Bilo bi dobro da ti i draga pisete blog.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  11. #6936
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    salji detalje za dobijanje vize za Sri Lanku.

  12. #6937
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Malezijske vize dobiVene Sve se zavrsava online, standardna dokumenta se uploaduju, i oni za dan salju eVizu na mejl. 35 funti. Za Sri Lanku isto dobili ETA-e(ulazne dozvole). Popune se na imigracioni sajt osnovni podaci, plati 35$ i salju odma mejl potvrde koji se na granicu pokaze.

    Htjeli smo da budemo fleksibilniji i spontaniji s letovima, ali zbog viza, ali i da bi ugrabili dobre cijene, rezervisali smo unaprijed sve do decembra.

    Tivat- Kolombo(mjesec dana u sri lanku)
    Kolombo-Kuala Lumpur(isto mjesec dana u maleziju)
    Kuala Lumpur-Hong Kong(nedelju dana u Hong Kong, nismo mogli odoljeti kartama koje su bile 30e)
    Hong Kong-Singapur (nedelju dana u singapur, iako je u krv, kad je bal nek je maskembal, 45e karta)
    Singapur- Denpasar. 50e karta. Mjesec dana na Bali do sredine decembra.

    U kuala lumpur cemo aplicirati za vize za Indoneziju, i tada cemo uzet izlaznu kartu do tajlanda. A na Bali ima konzulat Tajlanda za thai vize.

    Plan za prvih 3 mjeseca. Jos samo 2 nedelje do kretanja



    Kad sam gleda letove iz Hong Konga ima karata za Sangaj za 50e. U sangaj mozemo bez vize 144 sata, pocev od narednog dana od slijetanja. Pod uslovom da smo u tranzitu u neku trecu zemlju. Gledah dje bi mogli da idemo iz Sangaja, ima letova do Tokija za 60e ali nas yebu vize. To tajvana isto tako, 50e eViza, ali koji cemo djao u mrtvi tajvan. Do filipina u krv karte, plus nam i za filipine trebaju vize. Tako da smo za sad od Sangaja odustali, vidjecemo kad budemo u kasnijem dijelu putovanja na sjever Vijetnama ako bude kakvih kombinacija, ili mozda iz Bankoka poslije nove godine.
    Mojsije nemoj da te lovim nego fino jedan putopis kao onaj o Rimu sto si pisao.


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  13. #6938
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Svaka cast. Napisi nesto Vijetnam i Sri Lanka, zanima me isplati li se posjetiti. Sta si odlucio za Kambozda i Laos
    Kambodza, Laos i ostalo ce doci na red u prvoj polovini naredne godine, poslije Nove cemo rezervisati i taj dio.

    Za ova duza putovanja najvise 2-3 mjeseca unaprijed je dosta rezervisati, da bi se odrzala kakva-takva fleksibilnost, a opet ugrabile dobre cijene karata i vize.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  14. #6939
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    salji detalje za dobijanje vize za Sri Lanku.
    Za sri lanku je gotovo sve za 5 min, ne treba viza, samo ETA(elektronska dozvola za ulazak, nazovimo je tako.

    https://www.eta.gov.lk/slvisa/visain...?locale=en_US#

    Odma ti salju potvrdu kad ispunis sve, 35$.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  15. #6940
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,071
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Malezijske vize dobiVene Sve se zavrsava online, standardna dokumenta se uploaduju, i oni za dan salju eVizu na mejl. 35 funti. Za Sri Lanku isto dobili ETA-e(ulazne dozvole). Popune se na imigracioni sajt osnovni podaci, plati 35$ i salju odma mejl potvrde koji se na granicu pokaze.

    Htjeli smo da budemo fleksibilniji i spontaniji s letovima, ali zbog viza, ali i da bi ugrabili dobre cijene, rezervisali smo unaprijed sve do decembra.

    Tivat- Kolombo(mjesec dana u sri lanku)
    Kolombo-Kuala Lumpur(isto mjesec dana u maleziju)
    Kuala Lumpur-Hong Kong(nedelju dana u Hong Kong, nismo mogli odoljeti kartama koje su bile 30e)
    Hong Kong-Singapur (nedelju dana u singapur, iako je u krv, kad je bal nek je maskembal, 45e karta)
    Singapur- Denpasar. 50e karta. Mjesec dana na Bali do sredine decembra.

    U kuala lumpur cemo aplicirati za vize za Indoneziju, i tada cemo uzet izlaznu kartu do tajlanda. A na Bali ima konzulat Tajlanda za thai vize.

    Plan za prvih 3 mjeseca. Jos samo 2 nedelje do kretanja



    Kad sam gleda letove iz Hong Konga ima karata za Sangaj za 50e. U sangaj mozemo bez vize 144 sata, pocev od narednog dana od slijetanja. Pod uslovom da smo u tranzitu u neku trecu zemlju. Gledah dje bi mogli da idemo iz Sangaja, ima letova do Tokija za 60e ali nas yebu vize. To tajvana isto tako, 50e eViza, ali koji cemo djao u mrtvi tajvan. Do filipina u krv karte, plus nam i za filipine trebaju vize. Tako da smo za sad od Sangaja odustali, vidjecemo kad budemo u kasnijem dijelu putovanja na sjever Vijetnama ako bude kakvih kombinacija, ili mozda iz Bankoka poslije nove godine.
    Koju si lutriju igrao? Pa ako odes u Bangkok mozes vozom do Kambodze za 20e i vizu na granicu ti udare 30e

  16. #6941
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Lutriju zvana stednja

    Do kambodze cemo morati avionom iz tajlana, jer ne mozemo dobit thai vizu ako ne pokazemo izlaznu avio kartu. Ima airasia letova 30e bankok-siem reap ili pnom pen.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  17. #6942
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast na ovome,uzivajte.
    Znas li ista koliko ces potrositi para za ovu ekskurziju?

  18. #6943
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zagubiše mi kofer neđe na letu Vašington-Pariz-Podgorica pa zna li ko koliko plaća Montenegro Airlines po danu kašnjenja prtljaga?
    "Ko crnogorstvu ne bio vjeran, Bogom i ljudima svud bio ćeran!" - kralj Nikola

  19. #6944
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Zivo me interesuje kako ces proci i da li ce pomisliti da ti daju neku finansijsku kompenzaciju...
    Meni je Alitalia izgubila prtljag par puta, sve sto se moglo dobiti je neki mizerni popust na njihovim letovima u narednih 6 mjeeeci od toga datuma...
    Da je Lufthanza ili slicno, pa da se i nadas necemu. Ovako, ne znam... Kazem, volio bih da te ispostuju ali nijesam siguran koja im je politika kompanije u tvom slucaju. A sigurno su ti i rekli nesto u stilu "Pa dobro, vratio si se kuci, nije ti sad neophodan kofer odmah"
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  20. #6945
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alek.crnagora View Post
    Zagubiše mi kofer neđe na letu Vašington-Pariz-Podgorica pa zna li ko koliko plaća Montenegro Airlines po danu kašnjenja prtljaga?
    Mislim da ne placaju po danu. Nego ako ga ne pronadju za mjesec dana ide fiksna nadoknada.

  21. #6946
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Ovo stoji na njihovom sajtu... Moja sugestija - kada ti ga dostave (iskreno se nadam vec u narednih dan-dva) dobro pregledaj kofer zbog ostecenja i odmah pokreni proceduru zapisnika zbog ostecenja, ako bude neophodno.

    Izgubljeni/zakašnjeli prtljag / vremensko ograničenje za podnošenje reklamacija

    Reklamacije za oštećenje prtljaga neće se uzimati u razmatranje ukoliko od strane putnika koji ima pravo na isporuku nisu podnijete prevoziocu odmah po otkriću štete, ili najkasnije u roku od 7 dana od dana isporuke. U slučaju kašnjenja ili gubitka prtljaga, reklamacije treba podnijeti u roku od 21 dan od dana kada je zakašnjeli prtljag isporučen ili trebalo da bude isporučen. Reklamacija mora biti u pisanoj formi i podnijeta u pomenutim rokovima.U slučaju kada prevoz nije međunarodni, kako je to definisano u Konvenciji, propuštanje roka za reklamaciju neće biti smetnja za utuženje ako tužilac dokaže da je bio opravdano spriječen, ili da reklamacija nije podnijeta zbog prevare od strane prevozioca, ili ako je uprava prevozioca bila upoznata sa štetom nastalom na putnikovom prtljagu.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  22. #6947
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Žena na punktu izgubljeno nađeno mi je rekla da imam nadoknadu po danu čekanja plus ako se ne nađe pravi se zapisnik i plaćaju vdrijednost u njemu. Takođe će mi platit dolazak do aerodroma gorivo ili taksi jer oni ne dostavljaju. Dobih privatnu informaciju da je lociran u Pariz i da bi moga i noćas doć pa ćemo viđet
    "Ko crnogorstvu ne bio vjeran, Bogom i ljudima svud bio ćeran!" - kralj Nikola

  23. #6948
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Taxi do aerodroma tesko.

  24. #6949
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alek.crnagora View Post
    Žena na punktu izgubljeno nađeno mi je rekla da imam nadoknadu po danu čekanja plus ako se ne nađe pravi se zapisnik i plaćaju vdrijednost u njemu. Takođe će mi platit dolazak do aerodroma gorivo ili taksi jer oni ne dostavljaju. Dobih privatnu informaciju da je lociran u Pariz i da bi moga i noćas doć pa ćemo viđet
    Obavezno ali obavezno da nam javis sto je bilo i kako...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  25. #6950
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Taxi do aerodroma tesko.
    e tako mi rece gospodja koja radi tamo a i pise i na pismo izvinjenja Montenegro Airlinesa koje mi je dala jer mi nije Podgorica mjesto prebivalista.
    "Ko crnogorstvu ne bio vjeran, Bogom i ljudima svud bio ćeran!" - kralj Nikola

Page 278 of 568 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •