Page 272 of 569 FirstFirst ... 172222262268269270271272273274275276282322372 ... LastLast
Results 6,776 to 6,800 of 14204

Thread: Jeftine avio karte

  1. #6776
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nidje kod nas, iskljucivo online i iskljucivo Ospray


    Pusti normalne pare ako ces par mjeseci u aziju bekpek ti je kuca, moras uloziti u kucu

    Nista 90 ma ni 70 nego 40l sasvim dovoljno ako vas je dvoje pa nosite po bekpek.

    Ospray farpoint od 40L najjaci. 5-6 majica 5-6 boxerica carapa pantalona i bucaj


    Ako ces komociju osprey aether od 60l

    Ne zaboravi da uzmete po ruksak da naprijed drzite:



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Ovi tvoji osprej 300+e neka su zdravo
    Uzeh u Intersport u Gintas 2 McKinley ranca, jedan 65+10l, a drugi 45+10l za zenu. Sa popustom su oba ukupno bili 140e, dosta dobra cijena, a i dosta su kvalitetni cini mi se.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  2. #6777
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Ima li sto za NYC oko 15-18 avgusta?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #6778
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Ima na skyscanner... BEG-JFK-BEG 520 eur kraj avgusta/pocetak septembra. Ciganisu za doplatu za izbor sjedista (15-80 eur). Ali prednost su 2 torbe. Vidi mozda imaju neku akciju za let iz PG, vidio sam nesto da je karta do BG skoro dzabe i valjda je ukljuceno nocenje u BG.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #6779
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Sad cu da pogledam,hvala...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #6780
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Pričajte šta oćete ali za duže letove od sada samo Emirati, Katar ili Turkiš, pa ako mi bude falilo para $eđeću kući. Kao kreten sam tražio najjeftiniju kartu i otišao u Zanzibar FlyDubaijem i čekao 18h (OSAMNAEST) sati u povratku na aerodromu i potrošio pozamašno para što na hranu što na suvenire što na poklone (da nekako prekratim vrijeme). Da ne pominjem maltretiranje, nerealno maltretiranje, raspali Terminal 2 đe nemaš niđe ništa, trika nema da zaspem na one stolice, uh dobro prođe sve...

    Uglavnom, o čemu pričam:

    Flydubai - Beograd-Dubai-Zanzibar, Boingom 747-800, avionom u kojem bi se usko bilo voziti na relaciji PG-BG a ne na letu od 11h (5.5h cuga), koljena su mi konstantno bila pritisnuta sjedištom naprijed, znači katastrofa. Sve ali doslovno sve na letu se plaća, počev od vode pa do hrane, sokova, slatkiša. Da platim dolarima nemaju da mi vrate kusur, da platim debitnom ne primaju debitnu, da nisam imao i kreditnu sa sobom koju nisam planirao da nosim morao bi da prosim po avionu ne bi li popio čašu vode i pojeo nešto. Kad se dođe u Dubai iz BG se čeka 5h (ajde, nije prošlo strašno) i let se nastavlja za Zanzibar direktno. U povratku avion polijeće sa Zanzibara i posle 12 minuta samo slijeće u Der El Salam, kako bi putnici sa Zanzibara izašli ko hoće a ušli novi koji bi nastavili za Dubai (mi svo vrijeme čekamo u avionu). Ja ne mogu da opišem koliko u jednom momentu je tu bilo smrdljivih Indijaca, par iz grupe je povraćalo, ja ne mogu da opišem taj smrad, znači baš ne mogu. Vidim da je stuff-u u avionu to svakodnevnica pa su svako malo prskali sprejevima ne bi li ublažilo apu tih gadluka, pas im jebo majku za vazda. Kad nekako dođosmo do Dubaia tu se čekalo 18h, dosta ih je iz grupe spavalo po podovima, ja nešto nisam mogao pa sam bio na stražu i pazio na stvari... Sjutra dan kao zombi se nekako ukrcah u avion za BG i htio ne htio zaspao odmah i probudio se posle 4h leta tako da mi je taj dio pao najlakse.

    Emirati/Catar ili Turkiš - Karta bude oko 200-250 skuplja na kraju, BG-Istanbul-Zanzibar i to se u Instnbulu ceka 2h, isto tako i u povratku. Sve na letu od pića i hrane je uključeno u cijenu karte, imaš i WiFi, filmove i serije, sjedišta komforna na rasklapanje đe zaspeš kao zaklan odmah, znači full...

    Škola za ubuduće ali nije da se nije isplatilo, Zanzibar je prelijep (zaslužuje posebnu temu, otvoriću kad se nakanim) ali isto je sa lowcostovima na dužim letovima maltretiranje žešće...
    Last edited by BiTrAtE; 01-08-17 at 09:00.
    War. War never changes.

  6. #6781
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Sto niste iskocili u dubai tokom layovera?

    Ubrzo ces zaboravit muke puta, a ostace sjecanja na vrhunski odmor i provedeno vrijeme. I nije malo ustedjeti 500e na dvije avio karte.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  7. #6782
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Cija je kompanija KLM?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #6783
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    To sto si cekao ne znaci nista jer i sa najacim kompanijama ims cekanja . Emirati i katar imaju dosta lose slotove . Slecu i polecu i lose vrijeme . Recima er srbija jos od jata ima super slot za Njujork . Onda puno zavisi i odakle poleces jer se svi trude da uklope prema bitnim gradovima . Pa aerodrom gdje presjadas . U Singapuru bi ti bilo zao sto nemas duze cekanje . Sad kakvi su putnici pa gledaj to ovako , vidjeo si vise nacija i njihovo ponasanje . Ne zaboravi ti indijci su imali civilizaciju dom ovdje nista postojalo nije , njihova i kineska civilizacija su jedine neprekinde , tricavih 4000 godina .


    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  9. #6784
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Vala ja indijce sa kulturom sreo nisam,a posao mi je takav da sam u kontaktu sa njima bar 500 konstantno...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #6785
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Ni ja britanca . Kultoroloske razlike su velike , mozda i oni za nas isto misle

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  11. #6786
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Klm je holandski u sastavu er frans

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  12. #6787
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Sto niste iskocili u dubai tokom layovera?
    Viza se placa oko 100$ po osobi, 50 stepeni u Dubaiu, na ostale terminale koji su mnooooogo bogatiji sadrzajima se moglo samo uz rezervaciju hotela na istima (nisam htio da se odvajamo od grupe, reko ako cemo se maltretirat, svi cemo)
    Sto pomenuh temperaturu u Dubai, mogu samo reci da je 40 u PG durmitorska klima u odnosu na taj pakao tamo.

    @brodomaketar

    Konkretno sam mislio na Zanzibar, sjedio sam kod naseg coeka tamo (Hrvata) koji je vlasnik restorana u blizini hotela gdje smo bili pa mi je on pricao sve ovo sto se tice Emirata/Catara.
    War. War never changes.

  13. #6788
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,787
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    A zna li ko da li placaju nocenje u frankfurt jer imam 15:30h cekanja do sledeceg leta ili to zavisi pd kompanije do kompanije?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #6789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Turkish Airlines recimo (vjerovatno i ovi drugi jači) u slučaju čekanja više od 8h na let, organizuju ti transfer i noćenje sa doručkom o njihovom trošku.
    War. War never changes.

  15. #6790
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    ja sam za Nepal isao FlyDubaijem i imao sam na svim letovima, 4 ukupno, hranu besplatnu! plus mi je prilicno komforan bio, nije kao Qatar airways ali za tu cijenu odlican...Wifi sam imao free cini mi se 1h ali za viber i whatapp... Ja sam imao isto layover 22h i uzeo sam vizu 80e...isto ovo imam i u Oktobru i opet cu je uzeti jer mi ne pada na pamet preko 3-4 sata na aerodromu jer sam jednom bio u Dohi 5 sati ali od 1 do 6 ujutru kada je sve zatvoreno i smorio se kao nikad.

  16. #6791
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Turkish Airlines recimo (vjerovatno i ovi drugi jači) u slučaju čekanja više od 8h na let, organizuju ti transfer i noćenje sa doručkom o njihovom trošku.
    Samo u slucaju kasnjenja leta . Kada kupujes kartu pise koliko je cekanje samim tim se slazes sa time .

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  17. #6792
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    A zna li ko da li placaju nocenje u frankfurt jer imam 15:30h cekanja do sledeceg leta ili to zavisi pd kompanije do kompanije?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zasto ni ti platili hotel ? Ti si izabrao te letove . Samo u slucaju kasnjanja su duzni po tabeli . Sendvic , voda , hotel

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  18. #6793
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Zasto ni ti platili hotel ? Ti si izabrao te letove . Samo u slucaju kasnjanja su duzni po tabeli . Sendvic , voda , hotel

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

    Neke kompanije placaju hotel ako je vezani let istom kompanijom i ako je cekanje vise od 8-10-12h. To je ustaljena praksa.
    One Ring to Rule them all...

  19. #6794
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Odredjene kompanije, na odredjene aerodrome daju dzabe layover ako je 8+ sati cekanje na sledeci let. Pise na sajtu kompanija sve. Tipa Qatar. Oni imaju 120 soba zakupljenih i placenih svaki dan u Orix Rotani pored aerodroma, nebitno je li prazna ili su doveli gosta. Isti slucaj sa Etihadom u Rotani i Crowne Plazi blizu aerodroma. Air Serbia placa hotel u Frankfurtu. Placali su i u Bg ako je layover za let za JFK.


    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  20. #6795
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Turkish placa nocenje ako se prvi sledeci let za zeljenu destinaciju ceka vise od 8 sati. Bitno je to napomenuti jer mozda kupite kartu sa 9sati layovera a da nijeste svjesni da postoji let prije.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  21. #6796
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Sto vam zlo ocu ne uzdajte se u to . Jako komoanije drze sobe zbog eventualnih kasnjenja jer im je to prioritet . To mozda neko i dobije ali sa njima bitnijih linija . Iako realno ni 5posto vezanih letova nema cekanje duze od 8 sati . U vecini slucajeva imate manje cekanje . I visu cijenu uglavnom .

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  22. #6797
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    886
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Norwegian, let - Dubrovnik - Barselona - Palma. Da li postoji online check in? Na sajt pise kao u roku 24 sata do polijetanja, medjutim nemam nikakvu opciju da bih cekirao??

  23. #6798
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    Norwegian, let - Dubrovnik - Barselona - Palma. Da li postoji online check in? Na sajt pise kao u roku 24 sata do polijetanja, medjutim nemam nikakvu opciju da bih cekirao??
    Mislim da je neko skoro to pominjao ovdje i da nema. Pitaj ih posalji im mail.

  24. #6799
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    ja sam za Nepal isao FlyDubaijem i imao sam na svim letovima, 4 ukupno, hranu besplatnu! plus mi je prilicno komforan bio, nije kao Qatar airways ali za tu cijenu odlican...Wifi sam imao free cini mi se 1h ali za viber i whatapp... Ja sam imao isto layover 22h i uzeo sam vizu 80e...isto ovo imam i u Oktobru i opet cu je uzeti jer mi ne pada na pamet preko 3-4 sata na aerodromu jer sam jednom bio u Dohi 5 sati ali od 1 do 6 ujutru kada je sve zatvoreno i smorio se kao nikad.
    Vise (od juna mislim) u avionima Flydubai nema nista besplatno, tj ukljuceno u kartu.

  25. #6800
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    ja sam za Nepal isao FlyDubaijem i imao sam na svim letovima, 4 ukupno, hranu besplatnu! plus mi je prilicno komforan bio, nije kao Qatar airways ali za tu cijenu odlican...Wifi sam imao free cini mi se 1h ali za viber i whatapp... Ja sam imao isto layover 22h i uzeo sam vizu 80e...isto ovo imam i u Oktobru i opet cu je uzeti jer mi ne pada na pamet preko 3-4 sata na aerodromu jer sam jednom bio u Dohi 5 sati ali od 1 do 6 ujutru kada je sve zatvoreno i smorio se kao nikad.
    Ukinuli su sad hranu i vodu na flydubai vjerovao ili ne. Ja sam isto prije sa njima redovno letio. Imalo je hrana i voda na relaciji Dubai Bg i obrnuto. Sad su to ukinuli. Wifi ima pola sata besplatni za viber whats app, ko ne zna kako da upali nek pogleda flajer ispred sebe. Sto je najjace oni su prije makar bili pristojni sa cijenama, tipa ako bi etihad bio 500e oni bi bili 300e. Sad etihad 550e povratna a oni 500e. U etihad dobijes besplatno hranu vodu pice koje hoces i koliko hoces, besplatan enterteiner program filmovi muzika itd, sjedista su mnogo komfornija nego u flydubai, kasnjenja sa etihadom nisam nikad imao dok sa flydubaijem sam samo jednom na vrijeme posao i stigao (doduse nisu bila mnogo ostala kasnjenja 15-30min). Tako da sad flydubai jedan veliki X sto se mene tice.
    Inace zar AirSerbia nije trebala da ukine letove za Abu Dhabi od jula? Evo vidim lete i dalje. Ne mogu sad krajem avgusta naci povratnu ispod 500e nema trika :/
    Last edited by Archi; 03-08-17 at 10:27.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

Page 272 of 569 FirstFirst ... 172222262268269270271272273274275276282322372 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •