Page 269 of 567 FirstFirst ... 169219259265266267268269270271272273279319369 ... LastLast
Results 6,701 to 6,725 of 14166

Thread: Jeftine avio karte

  1. #6701
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ljudi, treba li za Zanzibar vakcina protiv žute groznice? Iz agencije mi rekoše da ne treba, onda neki prijatelji mi vele da treba obavezno, zna li ko pouzdano?
    Znam da je zadužen za to Institut za javno zdravlje ali im je sajt u ofsajd...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #6702
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    mogla je ta karta i ispod 400 al ajde...ako je to iz Pg onda ok
    viza za Emirate je 80e ja sam je uzeo radi 23h a opet cu u Oktobru radi 18h
    mislim da na treba vakcina...pogledaj malo putopise sigurno ce biti nesto i o tome ako treba

  3. #6703
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Jos smo u fazi 'izvidjaja', put bi trajao 3-5 mjeseci, zavisi od dosta faktora. Realno je tesko planirati itinerar od dana 1 do dana 120 npr.
    Moze se mozda 15-20 dana max unaprijed planirati, a onda ostalo u hodu, sto je i cilj, da bude avantura, a ne sve fiksno.


    Prvo bi krenuli na sri lanku jedno 15 dana recimo, pa onda produzili ovamo. Za smjestaj gledamo da je cisto i da nas mrak ne pojede, pa ajde u prosjeku da bude max 15-20e, toliko valjda moze u JI aziju da se iskombinuje.
    Gledam na sajt MVPEI za sve drzave nam treba viza unaprijed dobijena u ambasade??? Osim za sri lanku(online). Cini mi se cuh da se za kambodzu dobija na granicu? Koliko su pouzdane informacije sa mvpei sajta?

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Mislim da vam ubacivanje Sri Lanke u plan znacajno povecava troskove zbog cijene karte koju cete platiti od tamo do SE Azije.

    Vizu Mijanmara mozete dobiti u Ambasadi u Beogradu ili zavisno od plana puta - ukoliko budete u BKK par dana prije mislim da mozete i tamo izvaditi.
    Ukoliko se odlucite za ovu varijantu u BG imate sve info na sajtu
    http://www.mebelgrade.org/index.php/visas/tourist-visa

    Viza ne mora licno da se vadi, moze bilo ko da vam ponese dokumenta, zena koja radi tamo je preljubazna i mozete da joj posaljete skenirana dokumenta na uvid prije fizickog slanja (da se ne desi neki problem).

    Vizu za Kambodzu je glupo vaditi bilo gdje osim na granici - nije vrijedno cimanja jer je procedura na granici 30$ i slika (maksimalno vrijeme boravka je 30 dana)

    Ako vam je Tajland baza onda treba da imate u vidu to da mozete da aplicirate u hrvatskoj ambasadi samo za SETV (single entry tourist visa) i ta viza vazi za jedan ulazak u zemlju.
    Samo drzavljani Hrvatske mogu dobiti METV u njihovom konzulatu (multi entry tourist visa) koja kosta oko 150e i procedura je prilicno komplikovana gdje god da je vadite.
    METV vazi 6 mjeseci i neogranicen je broj ulazaka i izlazaka a SETV vazi 3 mjeseca i ukoliko izlazite i zelite da se vratite kasnije morate na izlazu kupiti re-entry (1000 bahta single - oko 25 e ili 3800 multi) - ja sam se vracala 2x u Tajland i radila sam 2x single re-entry jer je bilo jeftinije (2000 baht u odnosu na 3800) iako su na svim forumima na netu tvrdili na SETV ne mozes da imas vise single re-entry-ja mozes, reci ce ti u imigracionom u BKK ili na aerodromima. Ja sam licno vadila na aero procedura traje 10 minuta.
    Agencija koja vrsi viziranje se nalazi u BG i zove se Gea turs i uzimaju proviziju od 10 eura, a procedura traje tipa 7 dana maks, zavisno od interesovanja, zato sto kad se nakupi neka brojka pasosa oni imaju covjeka koji to nosi u Zagreb

    Za Mijanmar je ok 2 sedmice - moze dosta da se vidi - problem je prevoz jer su putevi uzasni a avioni preskupi. Mi smo pravili kompromis - vozili smo se nocnim busevima sto je znalo biti dugo i mucno, ali sa druge strane u svemu drugom smo uzivali>
    Generalno Burma je meni predivna ali je skuplja od ostatka SE Azije - zbog monopola koje imaju hoteli itd. Mislim i tamo se moze naci svasta ali treba to generalno imati na umu.

    Tajland - ja sam prvi put bila 21 dan i sada ponovo oko 10 dana tako da mi se 2 sedmice ne cine dovoljne za to.

    Kambodza je jako jeftina, jedino ce te posjeta Angkor hramovima kostati - ali to je nesto sto je neopisivo i neprocjenjivo, tako da nemoj da propustis niposto.


    Laos i Vijetnam imam informacije isto gdje sta kako- mogu ti dati informacije u PM da ne davim vise ljude.

    Je li suma po osobi ili ukupno ? ako je po osobi mislim da je moguce - street food, hosteli/hoteli jeftiniji - sto vise drumski putevi, jer koliko god da je jeftin avio prevoz skuplji je od ovog drumskog, a i ovaj je na neki nacin uzbudljiviji (ni ne sanjas sto sve moze da ti se desi a mislim da ste okej sa vremenom.

    U svakom slucaju ne bih isla na kolicinu drzava vec na kvalitet provedenog vremena

    (Jedino mi se Sri Lanka ne uklapa u sve to, mislim da je sjajna ali mozda vam je bolje da je ostavite za sledeci put ima i previse svega interesantnog u ovim drzavama)
    Last edited by RadicalEdward; 28-06-17 at 14:03.

  4. #6704
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    EH da jos jedna stvar - ako slucajno planirate preko Kuala Lumpura (koji je kao neka losa verzija Bangkoka - tako sam cula) - viza se isto vadi u BG (mi i Srbija smo rijetki kojima treba viza za Maleziju) i ne postoji nesto sto se zove multi entry viza (ako bi vam slucajno ista dolazna i odlazna tacka bila) - mora licno u ambasadu Malezije u BG malo su rigorozni.
    Sto se tice Vijetnama viza se vadi preko nekih agencija (informacije o pouzdanim sajtovima mozes naci na forum.hr - Turizam - tema Vijetnam) - oni ti daju kao neko pozivno pismo i onda ti sa tim dobijes on arrival vizu.

    Inace najvise korisnih informacija vezano za vizne rezime za nas u ovim zemljama mozete dobiti na http://www.klubputnika.org/servis/vize

  5. #6705
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Ide mi se u meksiko


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #6706
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ide mi se u meksiko


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    http://izletnadlani.com/mexico-povra...ze-od-394-eur/

  7. #6707
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RadicalEdward View Post
    Mislim da vam ubacivanje Sri Lanke u plan znacajno povecava troskove zbog cijene karte koju cete platiti od tamo do SE Azije.

    Vizu Mijanmara mozete dobiti u Ambasadi u Beogradu ili zavisno od plana puta - ukoliko budete u BKK par dana prije mislim da mozete i tamo izvaditi.
    Ukoliko se odlucite za ovu varijantu u BG imate sve info na sajtu
    http://www.mebelgrade.org/index.php/visas/tourist-visa

    Viza ne mora licno da se vadi, moze bilo ko da vam ponese dokumenta, zena koja radi tamo je preljubazna i mozete da joj posaljete skenirana dokumenta na uvid prije fizickog slanja (da se ne desi neki problem).

    Vizu za Kambodzu je glupo vaditi bilo gdje osim na granici - nije vrijedno cimanja jer je procedura na granici 30$ i slika (maksimalno vrijeme boravka je 30 dana)

    Ako vam je Tajland baza onda treba da imate u vidu to da mozete da aplicirate u hrvatskoj ambasadi samo za SETV (single entry tourist visa) i ta viza vazi za jedan ulazak u zemlju.
    Samo drzavljani Hrvatske mogu dobiti METV u njihovom konzulatu (multi entry tourist visa) koja kosta oko 150e i procedura je prilicno komplikovana gdje god da je vadite.
    METV vazi 6 mjeseci i neogranicen je broj ulazaka i izlazaka a SETV vazi 3 mjeseca i ukoliko izlazite i zelite da se vratite kasnije morate na izlazu kupiti re-entry (1000 bahta single - oko 25 e ili 3800 multi) - ja sam se vracala 2x u Tajland i radila sam 2x single re-entry jer je bilo jeftinije (2000 baht u odnosu na 3800) iako su na svim forumima na netu tvrdili na SETV ne mozes da imas vise single re-entry-ja mozes, reci ce ti u imigracionom u BKK ili na aerodromima. Ja sam licno vadila na aero procedura traje 10 minuta.
    Agencija koja vrsi viziranje se nalazi u BG i zove se Gea turs i uzimaju proviziju od 10 eura, a procedura traje tipa 7 dana maks, zavisno od interesovanja, zato sto kad se nakupi neka brojka pasosa oni imaju covjeka koji to nosi u Zagreb

    Za Mijanmar je ok 2 sedmice - moze dosta da se vidi - problem je prevoz jer su putevi uzasni a avioni preskupi. Mi smo pravili kompromis - vozili smo se nocnim busevima sto je znalo biti dugo i mucno, ali sa druge strane u svemu drugom smo uzivali>
    Generalno Burma je meni predivna ali je skuplja od ostatka SE Azije - zbog monopola koje imaju hoteli itd. Mislim i tamo se moze naci svasta ali treba to generalno imati na umu.

    Tajland - ja sam prvi put bila 21 dan i sada ponovo oko 10 dana tako da mi se 2 sedmice ne cine dovoljne za to.

    Kambodza je jako jeftina, jedino ce te posjeta Angkor hramovima kostati - ali to je nesto sto je neopisivo i neprocjenjivo, tako da nemoj da propustis niposto.


    Laos i Vijetnam imam informacije isto gdje sta kako- mogu ti dati informacije u PM da ne davim vise ljude.

    Je li suma po osobi ili ukupno ? ako je po osobi mislim da je moguce - street food, hosteli/hoteli jeftiniji - sto vise drumski putevi, jer koliko god da je jeftin avio prevoz skuplji je od ovog drumskog, a i ovaj je na neki nacin uzbudljiviji (ni ne sanjas sto sve moze da ti se desi a mislim da ste okej sa vremenom.

    U svakom slucaju ne bih isla na kolicinu drzava vec na kvalitet provedenog vremena

    (Jedino mi se Sri Lanka ne uklapa u sve to, mislim da je sjajna ali mozda vam je bolje da je ostavite za sledeci put ima i previse svega interesantnog u ovim drzavama)
    Hvala na iscrpnim info
    Nasli smo za oko 200e u jednom pravcu bg -colombo, tako da nam je to ok da se prebacimo do sri lanke. Tamo planiramo 20-30 dana pa onda put malezije. Sto se tice malezijske vize, vidio sam da se dobija eViza preko njihovog imigracionog sajta, jedino sto je problematicno sto traze da se upload povratna karta. Mislim da cemo za vizu za Maleziju aplicirati u sri lanci, posto cemo tada znati otprilike datume dolaska i polaska. Planiramo kopnenin putem da idemo na Tajland, tako da i to moram da ispitam, s obzirom da za vizu traze avio kartu. Zvacu ovih dana ambasadu u bg.
    Inace je let bedza izmedju Sri Lanke i Malezije, 35-40$ sa Air Asia, 4 sata let.

    Sto se tice vize za tajland, isti slucaj kao i za maleziju. Traze povrratnu avio kartu, tako da cemo nju da vadimo u kuala lumpur. Ima form za vizu da se skine sa sajta i cek lista dokumenata koje treba da prilozimo.
    Kao sto rece za kambodzu cemo na granici dobiti vizu, a za Vijetnam u Suhanokvil u konzulatu u Kambodzi. Tako nam je najjednostavnije.
    Jos samo da skontamo kako da se iz Mjanmara prebacimo u Nepal za male pare. Mislili smo i Butan da ukljucimo ali je preskup. Vjerovatno cemo preko Indije, samo da ispitamo sto i kako.
    Put startuje 25 septembra boze zdravlja, pa do ljeta narednog. Bice sve na blogu

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  8. #6708
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Hvala na iscrpnim info
    Nasli smo za oko 200e u jednom pravcu bg -colombo, tako da nam je to ok da se prebacimo do sri lanke. Tamo planiramo 20-30 dana pa onda put malezije. Sto se tice malezijske vize, vidio sam da se dobija eViza preko njihovog imigracionog sajta, jedino sto je problematicno sto traze da se upload povratna karta. Mislim da cemo za vizu za Maleziju aplicirati u sri lanci, posto cemo tada znati otprilike datume dolaska i polaska. Planiramo kopnenin putem da idemo na Tajland, tako da i to moram da ispitam, s obzirom da za vizu traze avio kartu. Zvacu ovih dana ambasadu u bg.
    Inace je let bedza izmedju Sri Lanke i Malezije, 35-40$ sa Air Asia, 4 sata let.

    Sto se tice vize za tajland, isti slucaj kao i za maleziju. Traze povrratnu avio kartu, tako da cemo nju da vadimo u kuala lumpur. Ima form za vizu da se skine sa sajta i cek lista dokumenata koje treba da prilozimo.
    Kao sto rece za kambodzu cemo na granici dobiti vizu, a za Vijetnam u Suhanokvil u konzulatu u Kambodzi. Tako nam je najjednostavnije.
    Jos samo da skontamo kako da se iz Mjanmara prebacimo u Nepal za male pare. Mislili smo i Butan da ukljucimo ali je preskup. Vjerovatno cemo preko Indije, samo da ispitamo sto i kako.
    Put startuje 25 septembra boze zdravlja, pa do ljeta narednog. Bice sve na blogu

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Strava vam je ideja - nisam znala za tu varijantu izmedju Kolomba i KL.
    Mislim da za Tajland ni ne treba potvrda karte - posalji mail ljudima iz Gea agencije iz BG, koliko mi se cini da nam nisu to trazili, bukvalno formular, slika i pasos - tako je valjda u Zagrebu. (ne postoji Ambasada Tajlanda u BG - samo Zagreb)


    Buthan nikako nije low cost varijanta - tamo jedino moze da se boravi kada apliciras preko oficijelnih programa turistickih agencija njihove vlade koje ti organizuju sve - vize, dolazak iz neke od susjednih zemalja, smjestaj, vodice, hranu, obilaske svih znamenitosti i to kosta 200$ po osobi po danu - zavisi kakav paket usluga zelis, ali ne mozes u sopstvenoj reziji nikako uci u zemlju.
    Svi kazu da je fantastican dozivljaj, ali tipa ako hoces da ostanes 7 dana to bi vas kostalo 1400$ po osobi. Za te pare svuda u okolini mozes mjesec

    Ako hoces neke info (pretezno za Tajland i Mijanmar) pitaj u PM, mogu ti i mailom kucnuti neke detalje vezano za to...

  9. #6709
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Hvala na iscrpnim info
    Nasli smo za oko 200e u jednom pravcu bg -colombo, tako da nam je to ok da se prebacimo do sri lanke. Tamo planiramo 20-30 dana pa onda put malezije. Sto se tice malezijske vize, vidio sam da se dobija eViza preko njihovog imigracionog sajta, jedino sto je problematicno sto traze da se upload povratna karta. Mislim da cemo za vizu za Maleziju aplicirati u sri lanci, posto cemo tada znati otprilike datume dolaska i polaska. Planiramo kopnenin putem da idemo na Tajland, tako da i to moram da ispitam, s obzirom da za vizu traze avio kartu. Zvacu ovih dana ambasadu u bg.
    Inace je let bedza izmedju Sri Lanke i Malezije, 35-40$ sa Air Asia, 4 sata let.

    Sto se tice vize za tajland, isti slucaj kao i za maleziju. Traze povrratnu avio kartu, tako da cemo nju da vadimo u kuala lumpur. Ima form za vizu da se skine sa sajta i cek lista dokumenata koje treba da prilozimo.
    Kao sto rece za kambodzu cemo na granici dobiti vizu, a za Vijetnam u Suhanokvil u konzulatu u Kambodzi. Tako nam je najjednostavnije.
    Jos samo da skontamo kako da se iz Mjanmara prebacimo u Nepal za male pare. Mislili smo i Butan da ukljucimo ali je preskup. Vjerovatno cemo preko Indije, samo da ispitamo sto i kako.
    Put startuje 25 septembra boze zdravlja, pa do ljeta narednog. Bice sve na blogu

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Cestitam i srecan put. Nisam znao za ove mogucnosti da u susjednim drzavama trazis vizu za dalje. Uglavnom sam zavrsavao sve prije puta. Jedva cekam da vidim zapise sa putovanja. Sta si odlucio za Indoneziju?

  10. #6710
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Butan ce vam ponijeti novca koliko sve to ostalo plus jos jedno ljetovanje . Pre nekoliko godina smo bili oko nedelju dana bruto tamo . Prvo mozes uci iz Indije , ili Nepala . Iskljucivo avionom njihovog prevoznika . Koliko mogu da se sjetim oko 750 dolara povrana je bila Delhi Paro po osobi .
    Sve preko agencije unaprijed placeno vize avion smjestaj . Taksa koju vkada Butana odredjuje je 250 dolara u sezoni i 200van . Plus 20dolara ako vas je dvoje opet Po danu po osobi . Plus hotel . Hotel sa tri zvjezdice nije skup ali imate i onih od par hiljada za noc .
    Pri tome ostalo tj prevoz sa kolima vodic i slicmo je zanemarljivo . Najskuplji izlet je cuveni hram Tigrovo Gnijezdo . Tj izlet je ukljucen ali imate pjeske dobrih cetri pett sati uzrdo ili 50-100dolara za prevoz , raznim ziviljkama sto vas vec zapadne .
    Hrana je odlicna i jeftina , bezbjedost skoro maksimalna .
    Da vidite bar ono osnovno treba vam deset dana pa racunajte . Putevi postoje po Butanskim standardima , vecina je makadam . I za nase pojmove nepostojeci put .
    Temperatura je zavisno gdje od 50 do minis deset , moguce cak u istom danu ako idete u planine .
    Tigrovi su domace zivotinje .
    Struje ima u oko pola zemlje , neta tu i tamo . To je drzava koja jednostavno ne zeli masovni turizam .
    Cigarete su bas na jako losem glasu . Jako siromasni .
    Priroda da pozelis da ostanes .

    To je zemlja koja je na trecem mjestu u neko mom rangiranju . Prva je Sjeverna Koreja drugi Avganistan i treci Butan . To su jednostavno zemlje koje nemate sa cim da uporedite .

    I da zaista su Butamci medju najsrecnijim narodima koje smo vidjeli .

    I da me pitate da li Butan deset dana ili Indokina tri mjeseca ,posto je to otprilike isti cjenovni rang , izabrao bi Butan . Valjda sto vise putujem vise trazim jedinstvene zemlje .

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by brodomaketar; 30-06-17 at 01:04.

  11. #6711
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Cestitam i srecan put. Nisam znao za ove mogucnosti da u susjednim drzavama trazis vizu za dalje. Uglavnom sam zavrsavao sve prije puta. Jedva cekam da vidim zapise sa putovanja. Sta si odlucio za Indoneziju?
    Ni meni iz prve nije palo na pamet da u prethodnoj drzavi trazim vizu za sledecu, ali onda mi to dodje kao idealno resenje, pogotovo kad je duzi put, i nemas tacne datume mjesecima unaprijed.
    Indoneziju cemo preskociti, nije nam bas nausput, dosta nam je ovih 8 drzava za sad sto su nam u planu. Ko zna sto se sve tu bude desavalo iz nedelje u nedelju, mozda i ostanemo u aziji ako bude nesto interesantno.

  12. #6712
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    214
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Juce sam kupoovao avionsku kartu preko edrams. Posto se kartica izlizala, pogresno sam napisao CCV kod, i sajt odbije uplatu. Medjutim uplata je prosla, jer sam vidio sms poruku da je odbijeno. Nisam dobio nikakav email o kodu. Sto da radim?

  13. #6713
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    Juce sam kupoovao avionsku kartu preko edrams. Posto se kartica izlizala, pogresno sam napisao CCV kod, i sajt odbije uplatu. Medjutim uplata je prosla, jer sam vidio sms poruku da je odbijeno. Nisam dobio nikakav email o kodu. Sto da radim?
    kako je uplata prosla a na sms pise da je odbijena ? provjeri stanje ,nije proslo garant

  14. #6714
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    214
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Na sajt je bila odbijena, a preko sms prosla, medjutim nisam odmah gledao telefon.
    preko oficijalnog sajta karta je 241.1, preko edrams 199.83 (razlika zbog kofera). Jasam kupio kasnije kartu preko oficijalnog sajta avio kompanije, ali sam izgleda kupio i kartu preko edreams

    Last edited by branko.kotor; 01-07-17 at 11:08.

  15. #6715
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    300
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako sta da radis??? pa zovi banku

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  16. #6716
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Jesi siguran da si ukucao pogresan ccv ? Jer je nemoguce da prodje uplata .napisao si u prvom postu da je sms odbijeno .sad ti ostaje jedino ako mozes vratiti karte sto iskreno sumljam

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  17. #6717
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav,
    Moze li mi neko reci dje naci dvije jeftine karte za kraj avgusta ili pocetak septembra do Barsalone npr vikend neki 3-4 dana. Ovo sto ja vidim na netu nema povratne ispod 150e.Pozeljno bi bilio iz TGD,TIV, DUB ili BGD

  18. #6718
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mogu li proci jeftinije od 260 eura za sledecu rutu: Podgorica - rim - beograd - podgorica..polazak 27-28 jul, povratak 6 avgust..to je air serbia,.,
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  19. #6719
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Valentina View Post
    Pozdrav,
    Moze li mi neko reci dje naci dvije jeftine karte za kraj avgusta ili pocetak septembra do Barsalone npr vikend neki 3-4 dana. Ovo sto ja vidim na netu nema povratne ispod 150e.Pozeljno bi bilio iz TGD,TIV, DUB ili BGD
    Nema jeftinih karata sad da se kupe za visoku sezonu. Kupi to dok jos nije skocilo.

  20. #6720
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Imaš recimo 27 jul do 4 avgust, Dubrovnik-Rim-Dubrovnik 175eur.
    Ili 29.07-08.08. za 145eur.

  21. #6721
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Mogu li proci jeftinije od 260 eura za sledecu rutu: Podgorica - rim - beograd - podgorica..polazak 27-28 jul, povratak 6 avgust..to je air serbia,.,
    Ne da ebe majku

  22. #6722
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko ima li nesto povoljno iz PG do Frankfurta? Treba da idem polovinom/krajem avgusta, a povratak decembar, ali najjeftinije sto nalazim je 285 preko mne airlinesa

  23. #6723
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Preko koje agencije bi se mogla izvrsiti ''rezervacija'' avio karte? Radi se o tome sto moram da apliciram onlineza vizu, i mora da se upload-uje kopija povratne avio karte. Iz ambasade su mi rekli da moze i ''potvrda rezervacije'' forme radi, mora da se ima.

    Radi se o malezijskoj vizi. Necemo imati povratnu avio kartu, jer drumski napustamo drzavu. Ima li neka agencija koja bi mogla da izda neku potvrdu rezervacije povratne avio karte? Naravno bez kupovanja karte.

  24. #6724
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Mojsije to ti moze bilo koja agencija izdati ako su voljni da ti pecatiraju.

    Jer to nije karta nego "potvrda rezervacije"

    Znaci treba neko da ispise na engleskom :

    Bla bla

    Mojsije Bogicevic je rezervisao kartu iz Malezije do Podgorice po cijeni od 1250eur i uplatio depozit od 20%.

    Bla bla

    Pecat
    One Ring to Rule them all...

  25. #6725
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Nece to moci, nego bas traze avio kartu. Gledam i po drugim forumima, ali nidje nema nekog posebnog odgovora sto i kako. Izgleda da cemo morat kupit te karte Colombo- Kuala Lumpur 25.10, i izlaznu Penang- Puket 24.11. To nam daje manje fleksibilnosti sa datumima izlazaka iz zemalja, ali ako nema drugog nacina bolje ovako jer je sigurno.

Page 269 of 567 FirstFirst ... 169219259265266267268269270271272273279319369 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 19:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 21:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 21:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 17:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 13:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •