Page 261 of 569 FirstFirst ... 161211251257258259260261262263264265271311361 ... LastLast
Results 6,501 to 6,525 of 14204

Thread: Jeftine avio karte

  1. #6501
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    300
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Virgin America, Allegiant Air, Frontier Airlines, JetBlue, Southwest Airlines, Spirit Airlines, Sun Country Airlines...
    letio sam sa Jet Blue, jako dobro iskistvo, povratna 250usd bila

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  2. #6502
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neko iskustvo sa Rajanom do Memingema, odnosno veza za dalje. Konkretno voz - koliko je udaljena zeljeznicka, moze li se pjeske do stanice?

  3. #6503
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    off shore
    Posts
    481
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Brussels, Belgium to the Dominican Republic for only €251 roundtrip.

    Dobra cijena za putovanje maj/jun.

    http://www.secretflying.com/posts/br...309-roundtrip/
    Najopasnije oružje su ljudi malog kalibra.

  4. #6504
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,977
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Virgin America, Allegiant Air, Frontier Airlines, JetBlue, Southwest Airlines, Spirit Airlines, Sun Country Airlines...
    Ispadali su mi svi ti na momondo, ali oko 300-330e, imaju neki sa losim konekcijama oko 270. Gledam direktno 5 ura, vidjecu do kraja mjeseca kako ce se kretati cijene.

  5. #6505
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ispadali su mi svi ti na momondo, ali oko 300-330e, imaju neki sa losim konekcijama oko 270. Gledam direktno 5 ura, vidjecu do kraja mjeseca kako ce se kretati cijene.
    Ja gledam upravo, u septembru, i cijene uopste nisu toliko povoljne kao sto je sa Evropom slucaj, iako su svi gore navedeni obiljezeni kao low cost.
    Za tu liniju, ja sam gledao u jednom pravcu LA - NY, najjeftinije nekih 150e. Ja sam konkretno gledao karte sa konekcijom NY - Chicago - LA - NY i ta 3 leta me hvataju oko nesto preko 300e (bez baggagea)
    Posebno obrati paznju na checked in baggage koji se bukvalno kod svih tih kompanija naplacuje, najjeftinije koliko sam vidio je 25 dolara za prvi i 35 dolara za drugi kofer i to ako se isti plati i rezervise online....cijene idu znacajno gore ako se ta stvar obavi na aerodromu.

    E sad, nisam uspio da provalim, znam da amerikanci cesto imaju neke zajebancije sa kuponima, dal se na taj nacin mogu spustit cijene i kako pronaci te kupone, to mi ostaje jos malo da istrazim. Al u svakom slucaju, za low cost letove (u pravom smislu te rijeci), Evropa je majka

  6. #6506
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    300
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neoss View Post
    Ja gledam upravo, u septembru, i cijene uopste nisu toliko povoljne kao sto je sa Evropom slucaj, iako su svi gore navedeni obiljezeni kao low cost.
    Za tu liniju, ja sam gledao u jednom pravcu LA - NY, najjeftinije nekih 150e. Ja sam konkretno gledao karte sa konekcijom NY - Chicago - LA - NY i ta 3 leta me hvataju oko nesto preko 300e (bez baggagea)
    Posebno obrati paznju na checked in baggage koji se bukvalno kod svih tih kompanija naplacuje, najjeftinije koliko sam vidio je 25 dolara za prvi i 35 dolara za drugi kofer i to ako se isti plati i rezervise online....cijene idu znacajno gore ako se ta stvar obavi na aerodromu.

    E sad, nisam uspio da provalim, znam da amerikanci cesto imaju neke zajebancije sa kuponima, dal se na taj nacin mogu spustit cijene i kako pronaci te kupone, to mi ostaje jos malo da istrazim. Al u svakom slucaju, za low cost letove (u pravom smislu te rijeci), Evropa je majka
    170 USD sa kraja na kraj USA, gdje let traje 6 sati je smijesna cijena... nema tamo low cost u smislu Europe.. za prosjecnog Amera karte nisu skupe u okviru USA

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  7. #6507
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadel1971 View Post
    170 USD sa kraja na kraj USA, gdje let traje 6 sati je smijesna cijena... nema tamo low cost u smislu Europe.. za prosjecnog Amera karte nisu skupe u okviru USA

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    Pa i pretpostavljam da to i jeste poenta, da te cijene njima u Americi nijesu prevelike. Samo kako nisam bio upoznat sa time kod te low cost price sam ocekivao nesto kao u Evropi, gdje se karte za letove od 3-4 sata nalaze za 40ak eura povratno.

  8. #6508
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    300
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema sanse u USA,bio, letio... realno za 6 sati. leta nije skupo.. pa ja placam 70 eur Tivat Beograd a let 50 min

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  9. #6509
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav drustvo,da ne otvaram novu temu pitacu ovdje.Idem za Ohrid,planirao sam preko Albanije.Ima li neko preporuku gdje da napravim pauzu tamo negdje u Tiranu? Mozda bi se malo i zadrzali ako imate neke sugestije sve su dobrodosle.Hvala unaprijed
    1908.

  10. #6510
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    300
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kog datuma ides??? jel mislis pauza da pojedete nesto ili setnja gradom?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  11. #6511
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    530
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Pozdrav drustvo,da ne otvaram novu temu pitacu ovdje.Idem za Ohrid,planirao sam preko Albanije.Ima li neko preporuku gdje da napravim pauzu tamo negdje u Tiranu? Mozda bi se malo i zadrzali ako imate neke sugestije sve su dobrodosle.Hvala unaprijed
    Ja sam bio na Ohrid prije par dana. Putanja:Skadar-Tirana-Elbasan-Ohrid.
    Pauzu smo pravili na izlazu iz Tirane, prema Elbasanu u ovom njihovom novom tržnom centru TEG. Tu mozes da se okrijepis i eventualno potrgujes nesto. Samo vodi racuna, rijetko koji od lokala prima kartice, a i eure rijetko koji. Obavezno prije nego sjednes pitaj. Takodje, obrati paznju na kurs, ima sisnjara. Zvanicni kurs je 135leka za 1€.
    Samo polagano i pazi se vozača kroz Albaniju, preludi su.

  12. #6512
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    jedno pitanje za ovaj Wizz...kada se uzima prtljag, recimo ovaj manji (ryanair dimenzije) da li to znaci da moze taj koji je kupljen plus onaj koji je free? da li je to 10 + 8 kg?
    cijena za veliki kofer od 23kg je 31e a za mali 18e...meni je dovoljno taj mali ali opet...neko iskustvo sa ovim gadovima?

  13. #6513
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    jedno pitanje za ovaj Wizz...kada se uzima prtljag, recimo ovaj manji (ryanair dimenzije) da li to znaci da moze taj koji je kupljen plus onaj koji je free? da li je to 10 + 8 kg?
    cijena za veliki kofer od 23kg je 31e a za mali 18e...meni je dovoljno taj mali ali opet...neko iskustvo sa ovim gadovima?
    Ja sam skoro putovao wizz-om i tu nema nekog preciznog odgovora. Odnosno kad kupiš veći cabin bag po pravilu sa boarding karte nemaš pravo na manji, nego samo na taj kupljeni. Pitao sam na check in pultu u PG čovjeka za to i on mi je rekao da Wizz nema pravo to da zabrani odnosno da svaki prevoznik mora da dozvoli makar tu malu torbu free. U PG ti sigurno oko toga problem pravit neće ali po drugim aerodromima ti to niko garantovat ne može.

  14. #6514
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    treba mi da dodjem do Barselone a sad gledam konekcija preko Milana mi se cini najbolja. Karte Dubrovnik Barselona su bas skupe a sto vise presijedanja veci mi je trosak zbog prtljaga...e pa...ne mogu dva dobra zajedno nikako

  15. #6515
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razumijem te, i ja sam uzeo konekciju preko Milana za Španiju i torbe izađu dosta. Ne znam kako je po drugim aerodromima sa wizzom ali ovdje i u Budimpešti niko provjeravao nije a ljudi su nosili dosta veće torbe a samo su imali small cabin bag. Tu je prolazilo bez problema.

  16. #6516
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Imas onu osnovnu- ruksak samo nju. A sledeca ti je 18e doplata za veci ( citaj kod svih drugi standardni) rucni prtljag. Tad mislim da mozes ono kao lap top, aparat tj kameru itd.
    I da. Na dva presijedanje i dva nazad doplata za kofere cetri outa ispane katastrofa!


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  17. #6517
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno, low cost varijante su za putovanja od po nekoliko dana, neki city break, vise nego za neka ljetovanja dje treba dosta vise stvari. Mada, ja se lako spakujem u ovaj large cabin bag, zene su vec nesto drugo

  18. #6518
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ljeti mozes nekako ali zimi bas sanse nema.

    Mada je vise problem sto nemas vezan let nego on do barselone mora cetri puta platit kofer. I djevojka. I na kraju to ispane...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. #6519
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    pa to!
    mada ja i cura idemo stalno sa jednim velikim i jednim malim...sve stane nebitno je li ljeto ili zima...ne precerujemo...sve se moze u hotelu/stanu oprati sto treba
    pa znaci onda nije lose to sa jednim kupljenim koferom jer sa standardnim ima koliko mi se cini 8kg a veliki bi trebalo da je 10?

  20. #6520
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ja kilazu nikad ne gledam th ne brinem ne mozes ja vala robom napunit bez dvije pegle da ubacis


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  21. #6521
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Ne racuna se kilaza nego dimenzije kofera. Moze ti najmanji i 20 kg imat ako ti zadovoljava dimenzije. Kofere koje unosis u avion niko ne mjeri na vagu ali ih mjere kalupom za dimenzije ili okom.

  22. #6522
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Razumijem te, i ja sam uzeo konekciju preko Milana za Španiju i torbe izađu dosta. Ne znam kako je po drugim aerodromima sa wizzom ali ovdje i u Budimpešti niko provjeravao nije a ljudi su nosili dosta veće torbe a samo su imali small cabin bag. Tu je prolazilo bez problema.
    Nije više tako. Psa sam već vde da su mnei ubcivali torbu u kalup. Stanje ti je ovako:
    1. Ako platiš cabin bag (gledaj da je odmah uzmeš kad i kartu jer ti dode jeftinije, meni je bila 9 eura) uz nju možeš nositi ručnu torbicu, ja sam imala poveću Fila preo ramena i to je ok. Ne možeš nositi onu free small.
    2. Imaš free bag, mi smo nosili veliki MSI ranac od laptopa, masu unutra stane, uz njega takodje možeš ručnu torbicu.

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Ne racuna se kilaza nego dimenzije kofera. Moze ti najmanji i 20 kg imat ako ti zadovoljava dimenzije. Kofere koje unosis u avion niko ne mjeri na vagu ali ih mjere kalupom za dimenzije ili okom.
    Naravno da se računa kilaža, nikad ne znaš kad ćemjeriti. Cabin bag je do 10kg. Ja sam na Ali kupila onu malu digitalnu vagu i vazda je nosim da znam

  23. #6523
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Pozdrav svima. Koja je najjeftinija varijanta iz cg ili okruzenja do Portugala? Lisabon ili Porto svejedno. Ono sto sam najpovoljnije uspio naci je Pg - Brisel Sarloa - Lisabon. Period putovanja je Oktobar ili Novembar

  24. #6524
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Slično i mene interesuje

    Ne znam zašto su tako loše konekcije sa Balkana ka Portugalu...

  25. #6525
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nije više tako. Psa sam već vde da su mnei ubcivali torbu u kalup. Stanje ti je ovako:
    1. Ako platiš cabin bag (gledaj da je odmah uzmeš kad i kartu jer ti dode jeftinije, meni je bila 9 eura) uz nju možeš nositi ručnu torbicu, ja sam imala poveću Fila preo ramena i to je ok. Ne možeš nositi onu free small.
    2. Imaš free bag, mi smo nosili veliki MSI ranac od laptopa, masu unutra stane, uz njega takodje možeš ručnu torbicu.



    Naravno da se računa kilaža, nikad ne znaš kad ćemjeriti. Cabin bag je do 10kg. Ja sam na Ali kupila onu malu digitalnu vagu i vazda je nosim da znam
    Ne mjeri se kilaza za torbe koje se unose u avion - cabin bag. A one koje čekiras naravno da se mjere. Ovo vazi za wizzair a i za jos nekoliko avio kompanija sa kojima sam ja putovao.
    https://wizzair.com/en-gb/informatio...tion/baggage#/

Page 261 of 569 FirstFirst ... 161211251257258259260261262263264265271311361 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •