Page 412 of 567 FirstFirst ... 312362402408409410411412413414415416422462512 ... LastLast
Results 10,276 to 10,300 of 14167

Thread: Jeftine avio karte

  1. #10276
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ja nemam internet )
    Dje se uzima 24h karta za metro?
    Gledah za Torino, pošto ću ići tamo...ulazak u muzej i stadion Juventusa oko 25 eura...e vala mnogo

  2. #10277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,901
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    Ja nemam internet )
    Dje se uzima 24h karta za metro?
    Gledah za Torino, pošto ću ići tamo...ulazak u muzej i stadion Juventusa oko 25 eura...e vala mnogo
    na automat na koji uzimas karte biras sta ti treba...uzmed dnevnu i miran si....
    mapa metroa je prilicno jednostavna i lako se snaci ako treba da presjedas.
    ljubicsta linija je nova i zadnja stanica je stadion...

  3. #10278
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Preporuka za smještaj u Rimu, poželjno bliže centru i stanici javnog prevoza.

  4. #10279
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    http://www.booking.com/Share-baHT0Z

    Ja u martu bijah ođe... Blizu glavne stanice Termini, metro na 3min hoda, Coloseum na 15-20min... Mada cijelu taj kvart ne možeš pogriješiti... Vidi na booking i agoru cijene za termine koji te interesuju, uz dobru ocjenu i reviewe nije teško odabrati...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  5. #10280
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Medo, kako ti j etamo bilo s aobzirom na skintice, izbjeglice i ostalo? Meni su rekli bili d aodmah izbjegnem taj kvart. Mi smo bili odmah do metro stanice Cipro iza zidina Vatikana i bilo je fenomenalno, pjehe do Pjace Popoli i otole dj eoces pjeske a i metro je tu, kvart bas bas miran. Uzeli kartu za 7 dana za sve prevoze za 25 eur i super.

  6. #10281
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Piazza Vittorio je bila puna izbjeglica i skitnica, ali je ona 10ak minuta hoda udaljena, tako da smo ih viđeli samo kad smo išli od i do Terminija, a to je prvi i potonji dan putovanja... Nijesu zalazili u ovu ulicu đe je bio smještaj... Mada nijesmo se puno ni zadržavali u tom kvartu, ujutru rano na metro stanicu koja je 3min hoda, uveče dolazak i to je to... I ove skitnice i izbjeglice što smo sreli nijesu djelovale agresivno, kao npr u centru Brisela đe ih je pola pijano pa dobacaju i teturaju se put svakog...

    Osim dvije poveće primjedbe, Rim je baš prelijep... 1. Nerealno je glibavo, osim kontejnera izgleda ništa drugo ne čiste, baš masu smeća po ulicama... Druga stvar je što je i krajem marta bilo toliko turista da je vrlo teško upoznati lokalce i pravi duh grada, bar u centralnom dijelu đe je većina znamenitosti...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  7. #10282
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ja mislim da vecih dzukea od ovih iz Ryanair-a nema na planeti!

    Let iz Berlina za Pg sad u nedelju 20 ljudi ostalo na gejtu....nijesu htjeli da ih puste nekima su bukvalno onu traku stavili ispred nosa iako su stepenice bile na avionu...
    Cekali su ljudi vise od 40min na desk-u da dobiju onaj jebeni pecat za non EU putnike i na kraju im rekli da ne treba...
    Sestru koja je inace trudna i koja je ovima to i rekla nijesu htjeli da je puste i to na 2-3 mjesta po aerodromu, prtljag, pasoska i ne znam dje jos. Posto je bilo rano, 6AM, nijesu me nazvali nego su im ovi iz Ryanaira prodali karte za 115e za Banja Luku i to da cekaju 13h plus kako se ko snadje iz BL... Uglavnom nadjem im karte za 40e za DUB i nema sanse da su htjeli da refundiraju te 2 karte za BL...
    Apsolutne dzukele. Mislim da posle nekolika dosadasnja iskustva da cu sve vise i vise da ih izbjegavam. Ne znam kakva vi imate iskustva ali moje od proslog ljeta i sad ovo sestrino su dno dna.

  8. #10283
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    Ja mislim da vecih dzukea od ovih iz Ryanair-a nema na planeti!

    Let iz Berlina za Pg sad u nedelju 20 ljudi ostalo na gejtu....nijesu htjeli da ih puste nekima su bukvalno onu traku stavili ispred nosa iako su stepenice bile na avionu...
    Cekali su ljudi vise od 40min na desk-u da dobiju onaj jebeni pecat za non EU putnike i na kraju im rekli da ne treba...
    Sestru koja je inace trudna i koja je ovima to i rekla nijesu htjeli da je puste i to na 2-3 mjesta po aerodromu, prtljag, pasoska i ne znam dje jos. Posto je bilo rano, 6AM, nijesu me nazvali nego su im ovi iz Ryanaira prodali karte za 115e za Banja Luku i to da cekaju 13h plus kako se ko snadje iz BL... Uglavnom nadjem im karte za 40e za DUB i nema sanse da su htjeli da refundiraju te 2 karte za BL...
    Apsolutne dzukele. Mislim da posle nekolika dosadasnja iskustva da cu sve vise i vise da ih izbjegavam. Ne znam kakva vi imate iskustva ali moje od proslog ljeta i sad ovo sestrino su dno dna.
    Kad je tacno bio let i kad su bili tacno na gejtu koliko pred polijetanje?

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  9. #10284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Igranku bi im napravio, u slucaju da nijesu kasnili/zakasnili...

    Mene jednom Austrian nije pustio da udjem u avion za Pg, taman su gate zatvorili... Trika nije bilo. Njihov let Luxemburg-Vienna je kasnio i ja dotrcim na gate za let Vienna-Pg ali avaj... Nista. Nego su me preko Beograda sa par sati kasnjenja dobachili do Pg...

    Ako nijesu kasnili onda ne vidim razlog da se ne izskachu po glavama njima tamo...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  10. #10285
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    oce li meni neko objasnit jednu situaciju. kad smo se vracali iz minhena na onom prvom pultu se napravi guzva(imali smo samo rucni i na papir karte odstampane) e sad oni su prozvali ove za pg i mi smo direktno posli na pasosku (da cekiraju karte prvo na onaj aparat na pocetak reda i onda nastavili dalje.

    znaci li to da smo mi mogli ako imamo rucne (ne ostavljamo kofere) da direktno idemo na pasosku?

    takodje bi napomenuo eto koliko je mali onaj memingem, da je bila takva guzva plus jedna pasoska i jedna kontrola posle nje (posle stepenica) da bukvalno ne bi stigli na avion a dosli smo na aerodrom skoro 2ipo sata prije leta
    f6

  11. #10286
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    dosli su na aerodromu 1h i 50 min prije leta... na papiru koji su dobili od Ryanaira je stajalo da se jave za visa check i tu su cekali 40min...bio red ogroman
    kada su dosli na red rekli da ne treba pa su krenuli dalje gdje je opet bila guzva da bi jedan redar rekao Podgorica i ovi se javili pa ce on e closed
    izmolili su ovoga na pasoskoj da ih pusti da bi kada su dosli na gejt ovamo bilo zatvoreno...tu su jednoj porodici ispred nosa traku stavili kao ne moze da bi rekli kao avion je krenuo a vidjelo se da su stepenice jos tu
    bukvalno 20 ljudi je ostalo na aerodromu i sve ih poslali za Banja Luku, neki su cak krenuli autom za Kosovo... poslao sam im mail i naravno odbili me za tu refundaciju Berlin-Banja Luka

  12. #10287
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Bio sam prije 10ak dana za Budimpestu i dok sam u povratku za PG dolazio na pasosku kontrolu primjetio sam veliki red na Non-EU salterima.
    Posao sam sa suprugom za salterom za EU, sluzbenik mi nikakvih problema nije pravio.

    Inace, primjetio sam da u Budimpesti dosta kasno objavljuju na kom izlazu treba da idu putnici za odredjeni let.
    Ako su velike guzve na pasoskim kontrolama ladno neko moze da zakasni na let. Ovo vazi za terminal2. Ne znam kako je na jedinici.
    Who let the dogs out

  13. #10288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    znaci li to da smo mi mogli ako imamo rucne (ne ostavljamo kofere) da direktno idemo na pasosku?
    Da, jer ste imali boardinge vec...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  14. #10289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Bio sam prije 10ak dana za Budimpestu i dok sam u povratku za PG dolazio na pasosku kontrolu primjetio sam veliki red na Non-EU salterima.
    Posao sam sa suprugom za salterom za EU, sluzbenik mi nikakvih problema nije pravio.

    Inace, primjetio sam da u Budimpesti dosta kasno objavljuju na kom izlazu treba da idu putnici za odredjeni let.
    Ako su velike guzve na pasoskim kontrolama ladno neko moze da zakasni na let. Ovo vazi za terminal2. Ne znam kako je na jedinici.
    U sustini ako je EU salter slobodan, pozvace te da pridjes iako si nonEU...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #10290
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ja sam u Berlinu posljednji put otišao da čekiram za non-EU glat, nije nikoga bilo. Kako je moguće tu stajati 40 minuta? Tim šalterom operiše Ryan, zašto bi svoj let zadržali tako? Ne zvuči mi sve to normalno uopšte.

    Jedino takvo iskustvo sam imao iz Osla prije par godina, užasna gužva na non-EU kontroli i pola aviona kasnilo na let Norwegian za BG. Oni su fino avion zadržali i otvorili i EU šalter za nas, sve trčeći da bi se završilo to što prije.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  16. #10291
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Ja sam potonji put čekao iz Berlina taj pečat bar pola sata... Srećom smo došli dovoljno ranije, pa smo imali fore... Na kraju kad smo se svi ukrcali u avion, dolazi obezbjeđenje da pokupi tipa iz aviona za random kontolu čekiranog prtljaga (btw bar 45min prije leta je konstantno na razglasu isti tip pozivan da se javi na kontrolu), i pilot ladno odluči da se čeka dok obave tu kontrolu, jedno 50min smo śeđeli dok ga ne vratiše... Izgleda im se nikad ne zna...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  17. #10292
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Kakvi smo mi seljaci od putnika, u povratku iz Milana sad u nedelju avion čim je sletio i dalje je bio u pokretu svi su skočili da se dovate prtljaga pa sam vala i ja.

    Ne mogu da razumijem ljude koji na letu od sat ipo srču supu u avionu...ja to ne shvatam, onako uska sjedišta a neke žene zasrkale ka da nisu jele 15 dana.

  18. #10293
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    O kakvom pečatu pričamo prilikom izlaska iz zemlje? Il sam ja trenutno zabagovao

    Online cekiranje i pravac na security chek, i onda na gate...

  19. #10294
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Ryan zna da traži za non eu putnike da ti provjere dokumenta na check in desku (pečat/sken/nekad ništa), pa tek onda ideš na security check i pasošku...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  20. #10295
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Sad se sjetih... Kad sam se vracao iz Bolonje bila gužva al bas pici brzo.... Samo ubacis kofer a skeniras pasoš to traje 10 sekundi i onda ides na security check... Mada sa rajanom mi je ovo prvi put bilo cini mi se


  21. #10296
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    U Milano smo imali let nazad kad i neki egipatski avion sa 200 putnika i još neki arapski, aooo, da nijemso preskočili cijeli red ne bi stili nema šanse. Pasoška prije ulaza u avion. A došli smo dva ipo sata prije. Užas. I to su nas ljudi pustili inače ja ne bi preskakala red ni da će mi pobjeći avion haha. Na kraju smo opet čekali jer neki nijesu stigli. Da sam znala da čekaju, ne bi se mučila.

  22. #10297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    Kakvi smo mi seljaci od putnika, u povratku iz Milana sad u nedelju avion čim je sletio i dalje je bio u pokretu svi su skočili da se dovate prtljaga pa sam vala i ja.

    Ne mogu da razumijem ljude koji na letu od sat ipo srču supu u avionu...ja to ne shvatam, onako uska sjedišta a neke žene zasrkale ka da nisu jele 15 dana.
    Eee, ali su jele u avionu... (Ironija i sarkazam...) To je trendy/fancy, na njihov televizor...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  23. #10298
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Za 5-30e po letu, sve se da istrpjeti... nemojte me zayebavat, bus karta od Pg do Tivta je 8e u jednom pravcu... preletis 2-3000km za 20-40e u oba pravca... pa brate... sacekajte da se ova nova sjedista uvedu... nije to daleko, vjerovatno za nekoliko godina...

    https://www.express.co.uk/travel/art...sengers-flight

  24. #10299
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Jel letio ko Eurowings-om iz Du...? Iskustva...?

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  25. #10300
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Za 5-30e po letu, sve se da istrpjeti... nemojte me zayebavat, bus karta od Pg do Tivta je 8e u jednom pravcu... preletis 2-3000km za 20-40e u oba pravca... pa brate... sacekajte da se ova nova sjedista uvedu... nije to daleko, vjerovatno za nekoliko godina...

    https://www.express.co.uk/travel/art...sengers-flight
    ovo je sve poslo u tri lijepe..

Page 412 of 567 FirstFirst ... 312362402408409410411412413414415416422462512 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 19:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 21:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 21:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 17:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 13:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •