Page 268 of 567 FirstFirst ... 168218258264265266267268269270271272278318368 ... LastLast
Results 6,676 to 6,700 of 14167

Thread: Jeftine avio karte

  1. #6676
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Za vize racunaj jedno 150 eur po osobi. Za karte avionske jedno 550-600 po osobi, jer su karte airasia i jetstar dosta pristupacne. Obrati samo paznju da za vijetnam ne mozes iz bilo koje drzave naci povoljan let ili let uopste. Racunam da mozes da nadjes smjestaj u svim drzavama za taj vremenski preriod za nekih 800-850 kad sve saberes(mozes i jeftinije ali ajde da kazem da gledas prijatan smjestaj). Tako da si sa nekih oko 2k pokrio put smjestaj i vize. 2k eura u aziji su poprilicne pare
    Last edited by Hell Raiser; 22-06-17 at 18:56.

  2. #6677
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Za vize racunaj jedno 150 eur po osobi. Za karte avionske jedno 550-600 po osobi, jer su karte airasia i jetstar dosta pristupacne. Obrati samo paznju da za vijetnam ne mozes iz bilo koje drzave naci povoljan let ili let uopste. Racunam da mozes da nadjes smjestaj u svim drzavama za taj vremenski preriod za nekih 800-850 kad sve saberes(mozes i jeftinije ali ajde da kazem da gledas prijatan smjestaj). Tako da si sa nekih oko 2k pokrio put smjestaj i vize. 2k eura u aziji su poprilicne pare
    Mene interesuje jer bas nisam upucen, koliko procitah on oce da ide u 7 zemalja po 2 nedelje sto dodje nepunih 100 dana , zar je moguce da je smjestaj za 2 osobe tamo dnevno u prosjeku 8e?

  3. #6678
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Ja sam ga ukapirao da ide na 2 mjeseca, pa sam uzimao prosjek od 15-16 eura. Zavisi od smjestaja, ali ako bas nemas problem sa hostelima i guest hous-ima mozes za 8-10 u prosjeku da nadjes smjestaj. Prosjecno hotel sa 3 zvjezdice sa pristojnim sobama kosta 16-18 na tajlandu i kambodzi. Malezija je malo skuplja sa smjestajem, ali npr mene je kostala dvokrevetna soba u hotelu sa 4+* u centru Kuala Lumpura oko 40 dolara

  4. #6679
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Jos smo u fazi 'izvidjaja', put bi trajao 3-5 mjeseci, zavisi od dosta faktora. Realno je tesko planirati itinerar od dana 1 do dana 120 npr.
    Moze se mozda 15-20 dana max unaprijed planirati, a onda ostalo u hodu, sto je i cilj, da bude avantura, a ne sve fiksno.


    Prvo bi krenuli na sri lanku jedno 15 dana recimo, pa onda produzili ovamo. Za smjestaj gledamo da je cisto i da nas mrak ne pojede, pa ajde u prosjeku da bude max 15-20e, toliko valjda moze u JI aziju da se iskombinuje.
    Gledam na sajt MVPEI za sve drzave nam treba viza unaprijed dobijena u ambasade??? Osim za sri lanku(online). Cini mi se cuh da se za kambodzu dobija na granicu? Koliko su pouzdane informacije sa mvpei sajta?

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  5. #6680
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I za Kambodzu mozes on line da se ne peglas na granici. Koliko sam shvatio za Tajland imaju dvije vrste. Za vise ulazaka i jedan ulazak. Razlika u cijeni je oko 100 eura.

  6. #6681
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a nego reci ti nama okle ti 5 mjeseci free vremena? )))
    svaka cast! odlican izbor destinacija

  7. #6682
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Poslije sezone, ako nam se poklope 3-4 kockice, od oktobra bi uzeli jedan sabbatical pa do nove godine, ili proljeca, zavisi opet od razvoja nekih planova. Aziju sve odlazemo godinama, pa mozda sad bude idealni momenat da je obidjemo. Sad samo da izracunamo troskove, da se nedje ne preracunamo u koracima, kao neki sto misle da je azija prefeftina, a poslije mjesec dana bez centa ostanu.

  8. #6683
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Aj moze li mi neko predlozit varijantu kako doc sto jeftinije do Portlanda, Oregon? Moze i na p.m..

  9. #6684
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Pa Mojsije za 15 -20 eura mozes da nadjes vise nego pristojan smjestaj. Ne bas u elitnim kvartovima, ali reletivno blizu.
    Nije jugoistocna azija prejeftina, ali uz malo racuonalizacije i jeste.
    Vize. Tajland Hrvatska i Budimpesta, malezija i vijetnam u BG, kambodza online. Tajlandska je bila 35 eur, malezijska 45, kambodza 40 dolara(moze i na aerodromu da se kupi), vijetnam i laos cu naredne ali mislim da kada sam gledao da su bile tako nesto 40-50 dolara. Ne moras licno, ali neko mora da ih fizicki preda. Ne primaju vise DHL-om, mislim da JungleTribe nudi uslugu prikipljanja viza za nekih 10 eura provizije
    Put bas moras isplanirati jer je za vijetnam najefinije sa tajlanda ili iz singapura. U laos mozes samo vozom iz vijetnama i isto tako nazad.
    Sa 5-6k eura sam nesto prilicno siguran da mozes proci. Sve je podlozno cjenkanju, pa tipa poklon koji sam uzeo na Floating Marketu u tajlandu je sa inicijalnih 40 dolara spusten na 5 eura. Tako je i sa Tuk tukom, taksijima.... 7eleven i asia mart su poprilicno jeftine trgovine u kojima mozes za male pare i hranu da nadjes da nesto pojedes s nogu.
    E da. Provjeri da nije sezona monsuna u periodu u kojem ides. Znam da se uglavnom zavrsavaju u martu, ali stvarno ne znam kada pocinju
    Last edited by Hell Raiser; 23-06-17 at 20:12.

  10. #6685
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Hvala za sve info, Hell R. Imao sam srecu da do sad solidan broj drzava proputujem, ali ovo ce nam bit totalno drugacije iskustvo s obzirom da duzinu putovanja. Za vize i odredjenu rutu cemo da se bavimo u narednim nedeljama. Imas li jos neki predlog koju bih drzavu prikljucio, mozda Indonezija?
    Iz Bg ima flydubai do Sri Lanke, a onda sam za 80e nasao let do kuala lumputa. Tako nam je najjeftinije poceti put koliko mi se cini. Odatle samo sjeverno da picimo.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  11. #6686
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Indonezija ti je Bali i YogYakarta. Jakarta je jako nezanimljiv i prljav grad tako da bih preporucio da izbjegnes. Bali ako si avanturista onda Ubud, vila sa endless pool moze da se nadje za 15 dolara dnevno. Motor je 7 dolara dnevno od 125cc ali ti treba medjunarodna vozacka. Policija zaustavlja samo strance i jako su potkupljivi. 5-10 eura rjesava problem, ali dize budzet.
    Ako si za odmor, Kuta ali je to hoteli i plaze i relativno skupi restorani(tipa cijene iz bara kod nas. Dvokrevetna soba u Hayatt Resort and spa je u sred sezone 160 eura za polupansion dnevno). Seminyak takodje ali to je ako ces plaza i izlasci. Ovdje vec mozes da koristis Uber i GoJek i Grab.
    Vozi se lijevom stranom tako da mozes da uzmes Jimmy i on je oko 15 eur dnevno, ali bih ti preporucio da izbjegnes, saobracaj je blagi haos u kojem se neces snaci a da ne udaris nekoga. To je samo na jugu Seminyak, Kuta, Denpasar. Tu nema nesto posebno da se vidi, osim za provod i plazni barovi. Stare naseobine su nazalost pretvorene u turizam, tako da npr na Tagalang Rice terrace sam jedva nasao kako se silazi izmedju radnji i lokala. Batubulan kao tradicionalno balinesko selo je prevara, ali valja otici. Ja sam se zadrzao samo 25 minuta, ali npr ludi francuzi su bili 4 sata. Sve sto ti tamo nude npr mozes da nadjes na ulici 10 puta jeftinije. Nacionalni ples mozes da vidis u kraljevskoj palati za 50 eura, a mozes za 15 u restoranu koji drzi clan kraljevske porodice.
    Uglavnom putujem po aziji, zato ti rekoh, ako vodis racuna o nekim stvarima mozes bas prejeftino da prodjes.
    E da, ako ces jahanje slonova Tajland je najeftiniji. Tiger temple plati ulaz i posjetu tigrovima. Hranjenje i kupanje sa njima je interesantno ako je veca grupa, ako vas je 4-5ro ili nece htjeti ili ce zbrzati a platices oko 50 eura. Pricam ti razgovor sa italijankom iz grupe prije nas.
    Nepredvidjeni troskovi su garderoba. Svu koju poneses je neupotrebljiva. Nase majce su predebele a kod njih je vlaga nenormalna osim u Kambodzi. To je pakao vrucine i spaljene zemlje. Kao da te neko u avgustu ostavi na sred Cemovskog polja. Putuj light i koristi usluge veseraja. 1kg je otprilike 1-1,5dolara
    Za odlazak gledaj Qatar airways iz Zagreba, budimpeste i skoplja. Mislim da im je sad neka akcija za karte, a mogu da se iskoriste do kraja marta 2018. Mislim da je povratna karta do bangkoka oko 320 eura
    Last edited by Hell Raiser; 23-06-17 at 21:37.

  12. #6687
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Imas global tracker il tako nesto, oko 800e a svi izleti ukljuceni, saljem ti kasnije
    Najponatiji restoran tamo the rock, jedete vas troje jastoga i svasta nesto (pun oval ribe) 50e
    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Oko 1150 izađe na kraj ali stvarno smještaj na plaži u resortu, masu bolji nego što nude konkurentske agencije.
    Skoro da sam se dog sa njima samo se čeka Ljupče u ponedeljak da vidim sa njim vezano za safari koji ne nude u ponudi, jer mi je grijeh poći u Afriku a propustiti vidjeti sve te životinje

    Ima li neki nacionalni park na samom ostrvu đe se mogu vidjeti gepardi, lavovi, žirafe...? Jer koliko vidim sad najbliži je Mikumi na oko 350km i to njihovog puta

    Sent from my P10 using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  13. #6688
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,655
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default Jeftine avio karte

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    1300 chicago -pg 1 povratna karta
    Koliki najmanji razma izmedju povezanih letova mogu da imam?
    Je li malo 1h? Tipa Chikago-Berlin pa za 1 sat let Berlio-BG? Nisam nikad putovao povezano pa ne znam.
    Nikako ispod sat. Mada zavisi i od aerodroma. Njemci su efikasni i ako je guzva samo se javis da te proviku na "fast lane".

    Inace to je preskupo. Zavisi kada letis... ali povratna karta u junu DUS-via FRA-ORD je bila oko 550 eur


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #6689
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Mene iskulirase iz wizzaira i LOTa, boli ih taki za operaciju
    Lot mi rekose da ce vratit taxe, sto ispane 15 20 e od 120 cini mi se a od wizzaira rekose moooozda dat kredit na njihov sajt do 50% od 140 al eo vidjecemo cekam...
    rm -rf /

  15. #6690
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    1300 chicago -pg 1 povratna karta
    Koliki najmanji razma izmedju povezanih letova mogu da imam?
    Je li malo 1h? Tipa Chikago-Berlin pa za 1 sat let Berlio-BG? Nisam nikad putovao povezano pa ne znam.
    Pa kao sto ti je neko cini mi se vec odgovorio-ako su oba leta istom kompanijom onda nema potrebe da se opterecujes koliko je vrijeme izmedju letova.
    Ja sam jednom imao 35 minuta izmedju letova sa austrian airlinesom oni te odmah sprovode dalje sve je proslo bez ikakvih problema all ako dolazis jednom kompanijom a put nastavljas sa sasvim drugom na velikim aerodromima sat vremena je nedovoljno i moze biti problem bolje receno bice problem.
    Ne znam koji je tvoj slucaj-da li je to vezani let sa istom kompanijom ili imas dvije karte za dva leta razlicitim avio kompanijama?

  16. #6691
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    sve i da zakasnis ako letis istom kompanijom oni ce te poslati na prvi sledeci naravno free dok u drugom slucaju ipak ces morati da kupis novu kartu

  17. #6692
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ladno mi je konekcija za Zanzibar takva da 17 sati cekam na aerodrom u povratku...A ne idem na odmor no umor izgleda...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  18. #6693
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    evo ja sad vidim da sa gresnim TUI belgijskim moras zvat telefnom da doplatis prtljag.
    f6

  19. #6694
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ladno mi je konekcija za Zanzibar takva da 17 sati cekam na aerodrom u povratku...A ne idem na odmor no umor izgleda...
    U biraca nema odmaraca... Ne zajebaji... Taman da malo odspavas i sredis multimediju s mirom... Ides na Zanzibar, ne ides u Sutomore... Cheer up...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  20. #6695
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,712
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    147
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Bali ako si avanturista onda Ubud, vila sa endless pool moze da se nadje za 15 dolara dnevno. Motor je 7 dolara dnevno od 125cc ali ti treba medjunarodna vozacka. Policija zaustavlja samo strance i jako su potkupljivi. 5-10 eura rjesava problem, ali dize budzet.
    Ako si za odmor, Kuta ali je to hoteli i plaze i relativno skupi restorani(tipa cijene iz bara kod nas. Dvokrevetna soba u Hayatt Resort and spa je u sred sezone 160 eura za polupansion dnevno). Seminyak takodje ali to je ako ces plaza i izlasci. Ovdje vec mozes da koristis Uber i GoJek i Grab.
    Vozi se lijevom stranom tako da mozes da uzmes Jimmy i on je oko 15 eur dnevno, ali bih ti preporucio da izbjegnes, saobracaj je blagi haos u kojem se neces snaci a da ne udaris nekoga. To je samo na jugu Seminyak, Kuta, Denpasar. Tu nema nesto posebno da se vidi, osim za provod i plazni barovi. Stare naseobine su nazalost pretvorene u turizam, tako da npr na Tagalang Rice terrace sam jedva nasao kako se silazi izmedju radnji i lokala. Batubulan kao tradicionalno balinesko selo je prevara, ali valja otici. Ja sam se zadrzao samo 25 minuta, ali npr ludi francuzi su bili 4 sata. Sve sto ti tamo nude npr mozes da nadjes na ulici 10 puta jeftinije.

    Pozdrav Hell Raiser

    Vec neko vrijeme mastam o Baliju na nekih mjesec dana. S obzirom da si bio mogao bi mi nadam se pomoci oko nekih nedoumica.

    1. Smjestaj: Dje si nasao te vile po Ubudu za 15e? Ono sto ja vidim po airbnb-u makar je mnogo skuplje. Sto je predlog procedure rezervacije stanova?

    Pitam inace sveukupno za smjestaj ne samo za Ubud... Guglajuci o ostrvu sam nekako 'procijenio' da bih smjestaj mozda najradije trazio u mjestu Canggu, nekih 10-15min voznje skuterom od Kute zapadno... Da budem koliko toliko udaljen od halabuke a opet blizu Seminyaka i Kute. Od tamo bih picio motorom gdje mi padne na um.. Sto se Canggu-a tice, nailazim na fine apartmane po airbnb-u sa bazenom za oko 350-450e mjesecno. Moze li to i nize?

    Imas li mozda predstavu koliko kosta motor mjesecno? Nacuo sam da moze da se nadje za 50tak $. Medjunarodna vozacka is a must za tu akciju?

    2. Kakve su cijene provoda, jela, bezalkoholnih, alkoholnih pica sjeverno, kakve u Ubudu a kakve na Jugu?

    3. Sto se tice vize je li istina da je 'on demand' varijanta i da je placas na aerodromu?

    4. Avionske karte: Preko skyscannera sam uspio da nadjem povratne (za neko vrijeme unaprijed) iz BG-a za 550-600 preko Dohe. Cisto sumnjam da to moze nize zdravorazumski. Kaj mislis o tome?

    5. Moze li se tamo sa 1000 pregurat mjesec (ne racunajuci avion) ako bi otisao solo? Jer nije bas lako nac nekoga iz mog najblizeg okruzenja da bude kompatibilan za destinaciju, kamoli za citav mjesec.

  21. #6696
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ljudi, da nije ko skoro išao do Ukrajine (Kijev)? Vidim da imaju neki vozovi na relaciji CG-SRB-MAĐARSKA-UKRAJINA, postoji li nešto drugo da se ne putuje 3 dana? Vidim ima Wizzair PG-Budimpešta, ima li još nešto?
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  22. #6697
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bio sam ja prosle godine. Kolima do Budimpeste ( nije bilo wizza tada) , pa imas direktan let Budimpesta - Kijev. Pa avion do Lavova i odatle vozom nazad ( ne preporucujem, ako bas nisi zaljubljenik u sovjetske zeljeznice :-) ) Ryan je otvorio nekoliko linija do tamo oce godine pa cackaj malo.
    Ukrajina je nevjerovatmo jeftina i za nase pojmove, npr pivo 0.5 na Maidan kosta 50centi, vodka 0.05 40 centi itd, rucak od par eura itd. Pored Kijeva koji je sjajan ako imas vremena idi u Lavov. Na istok nisam htio jer je jos zajebana situacija... ako imas jos nesto pitaj

    PS Cernobil pod obavezno :-)

  23. #6698
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    U biraca nema odmaraca... Ne zajebaji... Taman da malo odspavas i sredis multimediju s mirom... Ides na Zanzibar, ne ides u Sutomore... Cheer up...
    A i to sto velis, dako se izgura taj povratak nekako, uzesemo karte upravo po 553e (ne moze povoljnije, barem su nam tako iz agencije rekli da oni nisu nailazili na povoljnije u zadnjih par godina u ovom periodu), tako da nema nazad
    Koliko je uopste viza za Dubai, mada uzimat vizu zbog 17 sati...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  24. #6699
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Aj moze li mi neko predlozit varijantu kako doc sto jeftinije do Portlanda, Oregon? Moze i na p.m..
    Ono što mi prvo pada na pamet je jeftini Ryanair iz Podgorice do Berlina, onda Berlin - Miami oko 200€ Eurowingsom i na kraju Miami - Portland oko 180 USD.

  25. #6700
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Bio sam ja prosle godine. Kolima do Budimpeste ( nije bilo wizza tada) , pa imas direktan let Budimpesta - Kijev. Pa avion do Lavova i odatle vozom nazad ( ne preporucujem, ako bas nisi zaljubljenik u sovjetske zeljeznice :-) ) Ryan je otvorio nekoliko linija do tamo oce godine pa cackaj malo.
    Ukrajina je nevjerovatmo jeftina i za nase pojmove, npr pivo 0.5 na Maidan kosta 50centi, vodka 0.05 40 centi itd, rucak od par eura itd. Pored Kijeva koji je sjajan ako imas vremena idi u Lavov. Na istok nisam htio jer je jos zajebana situacija... ako imas jos nesto pitaj

    PS Cernobil pod obavezno :-)
    Ahahahah Evo nađoh Wizzair PG-Budimpešta, Budimpešta - Kijev, treba 100e minimum do tamo... Hvala ti!
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

Page 268 of 567 FirstFirst ... 168218258264265266267268269270271272278318368 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. NoLimit

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 19:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 21:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 21:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 17:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 13:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •