Page 292 of 568 FirstFirst ... 192242282288289290291292293294295296302342392 ... LastLast
Results 7,276 to 7,300 of 14192

Thread: Jeftine avio karte

  1. #7276
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Na Patong smo nasli ok smjestaj za 16e za noc 29.12-03.01. Reko da bukiramo te najludje dane sad, inace bi cijene poslije posle u nebo. U zadnjih mjesec i po smjestaj bukiramo u hodu 2-3 dana unaprijed( osim za Hong Kong i Singapur, to smo jos prije 4-5 nedelja bukirali) i to je ok ovuda po Maleziji i SL.
    Citao sam o Patongu i vidim da je mjesto ludo dosta, ali reko to ne mozemo zaobici. Nocicemo jos u par drugih mirnijih mjesta u Puketu.
    Gledam da ato jeftinije prodjemo s prevozom, jer nam je preskupo da letimo iz Bankoka za Puket, pa gledam opcije za bus ili mozda neku overnight varijantu voza do Surit Thani, i onda feribotom do Koh Samui?


    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Ne znam u kom ste fazonu ali Koh Phangan i Ko Tao su meni svakako bolji izbor od Samui-ja

    edit: sad vidim sa prethodne strane da planirate Phangan.

    Ajutaja je zanimljiva i mozete na jednodnevni izlet iz Bangkoka vozom sat vremena - tamo rentate bicikla - super je trip i vozite se po hramovima cio dan.

    Zao mi je sto ne uspjevate da vidite sjever - Tajland je bas dobro povezan, ali ne znam kakvi ste sa budzetom - ima low cost prevoznika i do sjevera (Chang Mai je meni bio magican)- mi smo isli nocnim vozom pa smo ustedjeli spavanje i plus smo tamo bil ujutru odmorni sto je kul.
    Ako ste mjesec dana na Tajlandu ja bih 5 dana odvojila za CHang Mai i okolinu....

    Khao Sok nacionalni park izgleda bas strava - ja nisam uspjela da odem prethodna dva puta ali sledeceg puta kad budem u tom dijelu svijeta definitivno planiram - chekirajte izgleda fenomenalno
    Last edited by RadicalEdward; 10-11-17 at 10:13.

  2. #7277
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ma kakva bezbjednost...

    Ne zalazis u odredjene krajeve grada. Citas po forumima i tripadvisoru i bucaj.



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Ja citah sinoc neke putopise i dosta loseg, kao ni za jedan grad ranije...uglavnom zalbe na pljacke i otimacine.nzm, meni se ide, ali bas sa malim djetetom i zenom...razmislicu..mmozda ga Amsterdam zamijeni

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  3. #7278
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Ja citah sinoc neke putopise i dosta loseg, kao ni za jedan grad ranije...uglavnom zalbe na pljacke i otimacine.nzm, meni se ide, ali bas sa malim djetetom i zenom...razmislicu..mmozda ga Amsterdam zamijeni

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Ako ikako mozes izbjegni taj grad. To nije grad to je deponija.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  4. #7279
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Po balkanu nedje. Mozda Jahorina ? Svakako bolja od Banskog

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Nove cijene na Bjelasnici i Jahorini

    https://www.klix.ba/lifestyle/objavl...rini/171109044

  5. #7280
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Ako ikako mozes izbjegni taj grad. To nije grad to je deponija.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Ma daj! Napulj je lijep grad, u kome ima sta da se vidi i proba. Hrana im je buonissima: pizza (jesti u manje uglednim picerijama jer "sve sto sija nije zlato"), pasta col pomodoro, panzarotti, sfogliatella napoletana - preporuka za poslasticarnicu Bella vita na Corso Garibaldi). Kao i u svakom gradu treba oobratiti paznju na bezbjednost, u smislu da ne skrecete u puste ulicice, da ne reagujete na ljude koji pokusavaju da vam nesto verbalno dobace, prodaju aparaturu (ipod, mobilne, foto aparate po "povoljnim" cijenama), nude taxi usluge van zvanicnih taxi stajalista i sl. Moj iskren savjet je da takve ne gledate u oci .

    Sa kojom ste kompanijom nasli low-cost karte za Napulj i za koji period?
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  6. #7281
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ma daj! Napulj je lijep grad, u kome ima sta da se vidi i proba. Hrana im je buonissima: pizza (jesti u manje uglednim picerijama jer "sve sto sija nije zlato"), pasta col pomodoro, panzarotti, sfogliatella napoletana - preporuka za poslasticarnicu Bella vita na Corso Garibaldi). Kao i u svakom gradu treba oobratiti paznju na bezbjednost, u smislu da ne skrecete u puste ulicice, da ne reagujete na ljude koji pokusavaju da vam nesto verbalno dobace, prodaju aparaturu (ipod, mobilne, foto aparate po "povoljnim" cijenama), nude taxi usluge van zvanicnih taxi stajalista i sl. Moj iskren savjet je da takve ne gledate u oci .

    Sa kojom ste kompanijom nasli low-cost karte za Napulj i za koji period?
    Ipak cu ga zaobici u aranzmanu sa porodicom...period je 25-30 maj iz DU...


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  7. #7282
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,389
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Sto mislite o Napulju za proljece? Je li ko bio, neka iskustva, sugestije? Kome god pomenem pominje bezbjednost, a mi bi isli sa malim djetetom...iz DUB 3 povratne za 120!!! Dzabaluk...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Moja drugarica je u julu bila sa momkom, extra su se proveli. Isto Easy jet iz Dubrovnika. Nikakvih problema nije bilo. Ako hoćeš nešto posebno da je pitam, mogu.

    Quote Originally Posted by herkul07 View Post
    ima li neko neki predlog za smestaj u Budimpesti ? Da je cisto i sto blize centru grada
    Mi smo bili u Exe hotel u centru ali nije baš jeftin. Ako ćeš stan, daću ti likaciju blizu Sinagoge, drug se danas vratio.

  8. #7283
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,395
    Thanks Thanks Given 
    5,526
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,070 Posts

    Default

    Za Budimpestu, nas 5 je bilo u Astoria aparatmanima, 75€ po noci, ogroman apartman (120m2), centar. Uredno, cisto, jedino sto kontakt osobe ne odgovaraju na mailove pa se moraju zvat.
    https://www.booking.com/hotel/hu/a-a...s-rakoczi.html
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #7284
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Mi smo bili troje u jednom stančiću taman tu blizu, 60 evra. Stara zgrada ali lijepo dvorište, tiho i opremljeno. Bilo nam lijepo na 3 dana.

    Edit: 60 evra je sve bilo, 20 noć.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  10. #7285
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ma daj! Napulj je lijep grad, u kome ima sta da se vidi i proba. Hrana im je buonissima: pizza (jesti u manje uglednim picerijama jer "sve sto sija nije zlato"), pasta col pomodoro, panzarotti, sfogliatella napoletana - preporuka za poslasticarnicu Bella vita na Corso Garibaldi). Kao i u svakom gradu treba oobratiti paznju na bezbjednost, u smislu da ne skrecete u puste ulicice, da ne reagujete na ljude koji pokusavaju da vam nesto verbalno dobace, prodaju aparaturu (ipod, mobilne, foto aparate po "povoljnim" cijenama), nude taxi usluge van zvanicnih taxi stajalista i sl. Moj iskren savjet je da takve ne gledate u oci .

    Sa kojom ste kompanijom nasli low-cost karte za Napulj i za koji period?


    Što se tiče jeftinih avio karata i putovanja meni je ovaj sajt uvijek dobro pomogao:


    https://www.putovnica.net/odredista/...-iz-dubrovnika

    Polaziste ne mora biti samo Dubrovnik nego sam/a ukucaj neko drugo polaziste, koje ti hoces.

    Direktnu koncekciju iz Crne Gore za Napulj nemas osim čarter linije,

    što znači ponekad, vikendom, za kockare...A organizuje hotel Maestral. Samo što ti to nije low cost.

    Alitalia vozi do Rima, pa onda moraš čekati let iz Rima za Napulj i mislim da ga nemaš prije popodne.

    Lijepa opcija ti je da ideš avionom ( Alitalia ) do Rima, na Fjumićino pa uzmi voz do Napulja direktno sa aerodroma.

    Istina, karte ti nisu ispod 25 eura ali...Ne znam da ikakva low cost kompanija vozi do Napulja.

    To da je grad deponija je čista laž. Desi se nekad, u posebnim prilikama ali ne mogu ovdje objasniti zbog

    čega to namjerno rade, odnosno narede da se ne čisti. Otpad sa sjevera Italije - da, ide na jug ali južnije prema

    Kaserti i tako dalje...Mogu da ti kažem da je to grad u kome imaš da vidiš dosta toga itekako vrijednog.

    Čovječe, istorijski centar Napulja - Centro Storico je bio grčko naselje još iz 8 vijeka prije nove ere.

    Imaš Arheološki muzej, Katedralu San Gennaro, trg Dante i spomenik Danteu, trg Gesu' sa istoimenom crkvom, kapelu San Severo, teatar San Carlo,
    Pompeje, tvrđave i spomenike dje god se okreneš...

    Smješna mi je priča da taj grad nije bezbjedan. A Crna Gora mi je kao bezbjedna ? )) Tamo si kao turista neutralan,

    a osim toga, svuda po glavnim ulicama i trgovima je patrola vojske.

    Slažem se s tim da su pice bolje u picerijama koje nisu izreklamirane. Idi tamo gdje idu i domaći stanovnici - nećeš pogriješiti.
    Last edited by medeno_srce; 12-11-17 at 14:44.

  11. #7286
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Sto mislite o Napulju za proljece? Je li ko bio, neka iskustva, sugestije? Kome god pomenem pominje bezbjednost, a mi bi isli sa malim djetetom...iz DUB 3 povratne za 120!!! Dzabaluk...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Evo i tebi odgovor iznad. Ionako citirah pogrešan post, ali se radi o istom gradu.

    Da se opet ne kačim ljudima, pročitajte post a ako imate dodatnih pitanja, ako vam trebaju

    neke dodatne informacije, preporuke, pa čak i neka pomoć, samo recite.

    Napomena: Pozeljno je jedino ne ici u Scampiu i druga siromasna predgradja.
    Last edited by medeno_srce; 12-11-17 at 14:38.

  12. #7287
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Recite mi kakva je udobnost u avionima wizz air?Mogu li ja od 2m stati komotno il moram doplatiti za noge?

  13. #7288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ni sa doplatom se neces proslaviti.
    Skucheno je kao kod svih low costa

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #7289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Stisni se, a razliku se nesto casti na destinaciji... :-)
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #7290
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,070
    Thanks Thanks Given 
    507
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Ima iz Milana za Varselonu povratna sad u dec 18e

    Sent from my Le X620 using Tapatalk

  16. #7291
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

  17. #7292
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Da li neko zna gdje da uzmem providnu plasticnu zip kesicu,vidim da mi treba za rucni prtljag a nema sanse da je mogu naci.Juce sam vozio druga na aerodrom i pitao u one prodavnice u sklopu aerodroma,ali nemaju.Hvala

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Budućnost

  18. #7293
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Ja nikad ne pakujem nista u zip kesice, i nisam imala problem nigdje. Kupovala sam ih za sruge potrebe u Aromi kod Palade.

  19. #7294
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Da li te dozvoljene tečnosti pakujete van ručnog kofera ili ga otvarate tamo na kontrolu ?

  20. #7295
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,389
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    U ručni možeš samo do 100ml, ne treba ti posebno pakovanje.

  21. #7296
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Ali vole tu kesu da vide kao da je skener i detektor. Nasao sam ih u DM i u IKEA... alternativa - kesa za zamrzivac. I mozes 10 x 100 ml




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #7297
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Iz Brisela za Maroko za novu godinu, oko 30og? Koji avio prevoznik? Ryanair vidim da je dosta skup.
    I koje gradove posjetit, makar okvirno 10+ dana? Fala!
    Globetrotting

  23. #7298
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,070
    Thanks Thanks Given 
    507
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Kako je dosta skup 110e povratna 30.12
    09.01

    Sent from my Le X620 using Tapatalk

  24. #7299
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ne zaboravi da za Maroko treba viza.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  25. #7300
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Iz Brisela za Maroko za novu godinu, oko 30og? Koji avio prevoznik? Ryanair vidim da je dosta skup.
    I koje gradove posjetit, makar okvirno 10+ dana? Fala!
    Ovo su low costeri koji lete za Maroko - nisam sigurna iz kojih gradova:


    Air Arabia: Beni Mellal Casablanca, Errachidia, Fez, Khouribga, Marrakesh, Nador, Tangier
    Easyjet: Agadir, Casablanca, Essaouira, Marrakesh
    Germanwings: Casablanca, Marrakesh, Nador Tangier
    Norwegian: Marrakesh
    Ryanair: Agadir, Essaouira, Fez, Marrakesh, Nador, Oujda, Rabat, Tangier
    Transavia: Agadir, Casablanca, Essaouira, Fez, Marrakesh, Oujda
    Vueling: Casablanca, Fez, Marrakesh, Nador, Rabat, Tangier

    Cijena turisticke vize oko 20e potrebna dokumentacija navedena na nekoj od prethodnih stranica al evo da ponovim:
    - pasos i kopija prve strane
    - 1 fotografija 3x4cm, ne starija od 6 meseci
    - nesto od sledeceg : potvrda o zaposlenju/poslednji penzioni cek/potvrda o studiranju i potvrda o nekom izvoru finansija (moze potvrda iz banke ukoliko imate neka sredstva na racunu ili overena potvrda o izdrzavanju - jedan od roditelja napise izjavu da ste izdrzavano lice i da ce snositi troskove Vaseg puta i boravka u Maroku i to overi u opstini/sudu/kod notara)
    - rezervacija povratne avio karte
    - rezervacija smestaja ili pozivno pismo overeno tamo u opstini (moze skenirano, ne mora da bude original)
    - takodje ima jos jedan dokument - mogu ga poslati na mail - posto iz CG vadimo vizu u Beogradu - moze samo jedan od putnika da se pojavi sa ovlastenjem za ostale pasose. Ako vadis u Briselu onda ces taj dokument uzeti tamo kao i informacije sta ta ambasada zahtjeva.

    Imala sam punih 8 dana u Maroku (putovala sam 28.10 za Fes - ryanair, a vracala se iz Marakesa 06.11. istim avioprevoznikom)

    29.10. smo proveli u Fesu (tamo smo spavali dvije veceri 28. kad smo sletjeli i 29.) - grad je stara prestonica i na internetu se vodi vjecita borba koji grad je bolji Fes ili Marakesh ali za mene je nakon vidjenog neuporedivo u korist drugoga.
    30.10. uzeli smo rent a car sto preporucujem pogotovo ako ide vise ljudi - putevi su super izmedju gradova - u gradovima je haoticno - ljudi auta magarci kamile sve ide u svim smjerovima ali nekako pratis flow i prezivis uputili smo se u Merzougu (tacnije Hassilabied selo par km prije Merzouge gdje se nalazi neki Hassan koji ima hotel i organizuje izlete u pustinju - nasli smo preporuku na hrvatskim forumima)
    Buduci da nismo krenuli na vrijeme i dan se skratio tacno tog vikenda nismo stigli na sunset u pustinji tog dana pa smo proveli noc u hotelu kod Hassana sto nam je i prijalo jer smo bili poprilicno umorni od voznje.
    Cijena izleta u pustinju je 35e po osobi, a ovo je hotel
    https://www.booking.com/hotel/ma/aub...al&type=total&

    Ukoliko si zainteresovan mail ovog lika je [email protected] - odgovara istog dana i mozete se sve dogovoriti. U cijenu je ukljuceno jahanje kamila do kampa - vecera u kampu- nocenje u satorima - budis se i gledas izlazak sunca - vratis se kamilama nazad do hotela daju ti sobu da se istusiras - dorucak i nastavljas dalje ovom standardnom rutom.
    Kako smo izlet u pustinju radili tek 31.10. dalje na put nastavili smo 01.11.
    Sa stajanjem u Todgha Gorge u Ait Ben Haddou smo stigli oko 16:30. Bili smo smjesteni u Hotel Bagdad koji je na par koraka od kasbe zbog koje svi i svracamo tu. Selo nam se jako dopalo i smjestaj je bio kod najljubaznijih ljudi koje smo upoznali na cijelom putovanju.

    Nakon popodnevnog i ranojutarnjeg razgledanja Ait Ben Haddou putovanje smo nastavili za Marakes 02.11.
    U Marakesu smo bili 4 noci do 6.11 kada smo imali let za Bergamo.

    Cak i 3 noci bi bilo dovoljno za Marakes ili eventualno neki od izleta (Essaouira ili Ouzud vodopadi) sto mi na kraju nismo uradili, to je bila greska.
    Marakes je super grad - jako ziv i moderniji od Fesa pa se nama vise i dopao.
    Jemaa el fnaa trg je posebna vrsta ludila. Mozete da pijete super cijedjene sokove ili probate kuvane puzeve koji su posebna vrsta delicije za Marokance.
    Nevjerovatan izbor tepiha, stvari od koze, super suvenira. Sve sareno i primamljivo, a tesko za odnijeti doma Oko svega se morate cjenkati ali to ispadne kao neka vrsta sporta.

    Kupite obavezno ulje od aragana ili neki od njihovih prirodnih parfema.
    Ponijela sam doma i malo berberskog caja (menta, zeleni caj, anis i jos neka biljka za koju nisam sigurna sta je)
    Arapi su jako dobri trgovci pa spremite jaku volju u cjenkanju sa njima i oduprite se njihovim navaljivanjima da vam prodaju nesto sto zapravo i ne zelite.


    Na kraju taksi iz Marakesa do aerodroma smo platili 100dirhama..

    Kazablanka je veliki lucki grad u kojem nema sta puno da se vidi - makar tako kazu komentari na internetu - vecina ljudi dijeli misljenje da to nema veze sa onim godinama u kojima je sniman film.
    Cak Rabat vise hvale ali kako smo bili ograniceni odlucili smo da iskljucimo oba ova grada iz naseg itinerary-ja.

    Zao mi je da nismo posjetili Essaouiru - grad na obali - moze i kao jednodnevni izlet iz Marakesa i Chefchaouen plavi grad koji je kao interesantan za turiste.

    Takodje za ovaj put da sad ponovo krecem: Fes – pustinja (Merzouga) – Todgha Gorge- Dades Valley (u koji nismo stigli)- Ourzazarte (grad) – odnosno Ait Ben Haddou UNESCO sajt zbog kojeg svi dolaze odvojila bih 5 dana da ga polako odradim I uzivam u svim scenama jer je stvarno taj dio za nas bio najbolji od svega.
    Gradovi jesu interesantni ali ovo je stvarno nalik nicemu sto ste vidjeli – sa svim berberskim selima – oazama – rijekama- mid Atlas I high Atlas planinama kroz koje upoznajete sta znaci marokanski crvena boja J
    Vidite kako se odvija neki potpuno drugi zivot I to je ono sto stvarno vrijedi.


    Kako voznja od Fesa do Merzouge traje oko 7ipo sati nismo imali toliko vremena ali kazu da su interesantne stanice za stajanje I Irfan I Azarou koje nazivaju Svajcarskom u Maroku – to su zimska izletista I potpuno drugacije od svega sto vidite u ostatku zemlje.

    Mozes I 1 dan u Meknes – to je isto neki stari grad u koji mi nismo stigli ali se nalazi na dostini itinerary-ja koji traju vise od 10 dana J

    Ako treba jos koja info javljaj.

Page 292 of 568 FirstFirst ... 192242282288289290291292293294295296302342392 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •