Page 346 of 568 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... LastLast
Results 8,626 to 8,650 of 14192

Thread: Jeftine avio karte

  1. #8626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Backpacking turu po j. Americi cemo odloziti zbog poslovnih obaveza, tako da se sad namece novo pitanje... dje poc jedno 2 nedelje u oktobru...

    Do Bolivije ne mogu nac krstene letove... ima li neko kakav predlog a da ne putujemo 48 sati u jednom pravcu?

    Neka interesantna zemlja u africi do koje se moze doci za 12 sati leta ukupno? Mozda kenija ili etiopija?
    Etiopija. Nevjerovatan feedback od bekpekera

    Mozda Iran ? Povratne iz brisela dzabe

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  2. #8627
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    moze li pomoc drugari, treba mi za prijatelje iz PG, ili moguce iz Tirane, pa i iz Dubrovnika, koja je povoljna solucija za avio karte za Njemacku (Stuttgart, mada moze i okolina, npr Franfurt, ili Minhen)

    dvoje odraslih, dijete od 8 mjeseci, drugo dijete 3 godine, i trece 7 godina. U jednom pravcu, oko 15.08.
    11.8 Tivat-Minhen Eurowings 80€ po osobi

    Gesendet von meinem EVA-L09 mit Tapatalk

  3. #8628
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Meni je dosadan bio, a prilično skup... Pođi do Briža jedan dan, 30e je povratna karta vozom, ide na svako pola sata...

    Sent from Tapatalk
    Nisam bio, a imam želju poći pošto karta nije skupa

  4. #8629
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Sve zavisi, kako se kome dopada i kakvo vam vrijeme bude. Nadam se da cete proci bez padavina. Je li vam to prvi put u Briselu?

    Prvo da pitam jesi li pod ovim preporuke mislio na smjestaj ili sto vidjeti? Ako si nasao smjestaj za te pare (iole dobro lociran), potvrdi to. Jako puno samita/sastanaka i slicnih dogadjaja ce biti u tom periodu godine tako da ce cijene da podivljaju u jednom trenutku. Poseban ugodjaj ce vam biti Bozicni bazar koji ce tada vec biti aktuelan...
    Nisam bio, bio sam samo ovim promotivnim za Milano i Budapest...a sad sam mislio ili za Brisel ili za Berlin ako imasš neku preporuku jeftinijeg putovanja za dvoje javi

  5. #8630
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Za Berlin se može za malo para ali je smještaj teže naći povoljno.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  6. #8631
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,821
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    Nisam bio, bio sam samo ovim promotivnim za Milano i Budapest...a sad sam mislio ili za Brisel ili za Berlin ako imasš neku preporuku jeftinijeg putovanja za dvoje javi
    Jedini neprijatelj moze da ti bude novembar... Po mom misljenju i Brisel i berlin mozes fino iskombinovati. Ja sam u Berlinu prvi put bio sad pocetkom jula sluzbeno ali sam pola dana iskoristio da prepjesacim nekoliko bitnijih lokacija. Bas mi se svidjeo grad. A sto se tice Brisela, tamo sam bio desetak puta, od cega dva puta privatno i zaista se ima sto vidjeti...

    Racunaj da ce ti mrak padati oko 5 sto umnogome skracuje dan...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  7. #8632
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Jedini neprijatelj moze da ti bude novembar... Po mom misljenju i Brisel i berlin mozes fino iskombinovati. Ja sam u Berlinu prvi put bio sad pocetkom jula sluzbeno ali sam pola dana iskoristio da prepjesacim nekoliko bitnijih lokacija. Bas mi se svidjeo grad. A sto se tice Brisela, tamo sam bio desetak puta, od cega dva puta privatno i zaista se ima sto vidjeti...

    Racunaj da ce ti mrak padati oko 5 sto umnogome skracuje dan...
    Hvala mora se nedje otici...to bi mi bio boze zdravlja - medeni mjesec dajte neke predloge, da vodim nevjestu

  8. #8633
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Piči onda u Brisel i obavezno pođite do Briža jedan cijeli dan...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  9. #8634
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    Hvala mora se nedje otici...to bi mi bio boze zdravlja - medeni mjesec dajte neke predloge, da vodim nevjestu
    Berlin uvijek

    Mojsije, Kenija uvijek! To ti je taman jedno 12 sati leta. Samo imaj u vidu da Afrika nije nimalo jeftina, a moze da bude i dosta opasna. Ali ❤️

  10. #8635
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alek.crnagora View Post
    Je li letio ko Voloteom vidim imaju iz Venecije prejeftine karte

    Letio ja Marsej-Dubrovnik njima, vrlo dobri i ljubazni su bili. Do 10 kg rucni prtljag, moze onaj obicni kofer cak gore da ide plus ruksak.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  11. #8636
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mojsije J afrika se moze naci za 300i kusur eura
    Last edited by hah; 22-07-18 at 01:06.

  12. #8637
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  13. #8638
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hah View Post
    Mojsije J afrika se moze naci za 300i kusur eura
    Juzna Afrika je odlicna ali nam treba viza, a za nas je nadlezna Atina. Pa dodaj i te troskove
    Kuca pored mora i barka na Toploj. Koga to zapravo volim u Herceg Novom?

    Smile and the world will smile with you. Frown and frown alone.

  14. #8639
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    treba mi mala pomoc

    odlozena su mi 2 leta Ryanair-a... Sletio sam na Sao Miguel ostrvo sa kojeg sam uzeo kartu za Terceiru, drugo ostrvo na Azorima sa kojeg sam trebao letjeti za Lisabon...taj let je otkazan zbog strajka pa sam se na salteru dogovorio da se vratim opet na prvo ostrvo sa kojeg idem za Lisabon s tim da ja kupim kartu koju ce mi oni refundirati...sve super svi zaovoljni dok nijesam dobio email dan kasnije da mi je let Lisabon Brisel otkazan...salteri na oba ostrva su zatvoreni a njih dobiti na live chat sada to je lutrija...da li da uzimam karte do Brisela sa drugom kompanijom pa posle da mi se refundira ili da se cimam sa onim sajtovima? Bas bi me briga bilo i da sam ostao par dana na ostrvo ili Lisabon nego moram biti u Briselu zbog tomorrowlanda... Ajmo neko sa iskustvom prilicno je hitno

  15. #8640
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    imas i drugu foru a to je da kada ti stave naljepnicu na kofer/ruksak ti je samo maknes
    nekoliko puta sam to uradio bez problema sve proslo

    priority je svakako najbolja stvar al' ako neces da placas onda ovo iznad, provjereno
    znaci izmijenjao sam 10 letova u ovih 15 dana sa raznim low budget kompanijama, iz Pg sam uzeo ovaj wizz priority i mislim da jedino na nas aerodrom to pametno odradit, svuda drugo lagano samo skines tag/naljepnicu i sacekas da vecina prodje, to jest udjes medju zadnjima i svaki put kofer ide sa putnikom. eto.. ako kome zatreba..

  16. #8641
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    treba mi mala pomoc

    odlozena su mi 2 leta Ryanair-a... Sletio sam na Sao Miguel ostrvo sa kojeg sam uzeo kartu za Terceiru, drugo ostrvo na Azorima sa kojeg sam trebao letjeti za Lisabon...taj let je otkazan zbog strajka pa sam se na salteru dogovorio da se vratim opet na prvo ostrvo sa kojeg idem za Lisabon s tim da ja kupim kartu koju ce mi oni refundirati...sve super svi zaovoljni dok nijesam dobio email dan kasnije da mi je let Lisabon Brisel otkazan...salteri na oba ostrva su zatvoreni a njih dobiti na live chat sada to je lutrija...da li da uzimam karte do Brisela sa drugom kompanijom pa posle da mi se refundira ili da se cimam sa onim sajtovima? Bas bi me briga bilo i da sam ostao par dana na ostrvo ili Lisabon nego moram biti u Briselu zbog tomorrowlanda... Ajmo neko sa iskustvom prilicno je hitno
    trebace ti dosta srece sa Ryan air-om sad ista da naglavis... Ovo se znalo sa portala prije 15 dana da ce da strajkuju poslednju nedelju jula... :/

  17. #8642
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    E vako... Planiram u oktobru 10ak dana Portugal... Osnovno pitanje je dal to 10 dana podijeliti samo na Lisabon i Porto ili se spuštiti par dana do juga, ako preporučuje jug koji gradić je najbolji za iskulirati (Albufeira, Faro, Lagos, Tavira)... Ostrva bih ostavio za neki drugi put i možda bolje datume...

    Treba li mi rent a car, pošto vidim da su vozovi baš jeftini ako se unaprijed rezervišu... Tj ima li mjesta u blizini gradova koja se moraju po$etiti, a da su slabe konekcije (ako nema ne bih se cimao sa rent a car-om)...

    Svi savjeti, sugestije i preporuke su dobrodošle...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  18. #8643
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kb8 View Post
    treba mi mala pomoc

    odlozena su mi 2 leta Ryanair-a... Sletio sam na Sao Miguel ostrvo sa kojeg sam uzeo kartu za Terceiru, drugo ostrvo na Azorima sa kojeg sam trebao letjeti za Lisabon...taj let je otkazan zbog strajka pa sam se na salteru dogovorio da se vratim opet na prvo ostrvo sa kojeg idem za Lisabon s tim da ja kupim kartu koju ce mi oni refundirati...sve super svi zaovoljni dok nijesam dobio email dan kasnije da mi je let Lisabon Brisel otkazan...salteri na oba ostrva su zatvoreni a njih dobiti na live chat sada to je lutrija...da li da uzimam karte do Brisela sa drugom kompanijom pa posle da mi se refundira ili da se cimam sa onim sajtovima? Bas bi me briga bilo i da sam ostao par dana na ostrvo ili Lisabon nego moram biti u Briselu zbog tomorrowlanda... Ajmo neko sa iskustvom prilicno je hitno

    Uzimaj drugu kartu odma, nema ti druge. Jedino sto mozes da probas kasnije na refund.me da iscupas neki euro.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  19. #8644
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Na salteru mi je dala neki papir na kojem ima link gdje se sve to prijavljuje... Danas na live chat posle cekanja od sat ipo posalje objasnjenje gdje stoji da svi racuni, avio, hotel, hrana, transport bilo kakav se salje na odredjenu adresu i valjda je to to...
    S obzirom da sam imao 5 letova sa njima i 2 sa easyjetom plus placen ren a car, hoteli, transferi... Karte za tomorrowland od 700e apsolutno nije bila opcija da otkazem sve to iako sam znao da ce biti nekog moguceg strajka

  20. #8645
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Ja sam bio sad 2 nedelje ali nisam se spustao skroz juzno tako da ne mogu mnogo da ti kazem o tome ali oko prevoza mozda da uzmes kola ako vas je dvoje ili vise mislim da ima racunice. Doduse gorivo je prilicno skupo i varira litar od 1.53 do 1.69 ali opet mislim da se isplati ako ce covjek da mlati unaokolo.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  21. #8646
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    E vako... Planiram u oktobru 10ak dana Portugal... Osnovno pitanje je dal to 10 dana podijeliti samo na Lisabon i Porto ili se spuštiti par dana do juga, ako preporučuje jug koji gradić je najbolji za iskulirati (Albufeira, Faro, Lagos, Tavira)... Ostrva bih ostavio za neki drugi put i možda bolje datume...

    Treba li mi rent a car, pošto vidim da su vozovi baš jeftini ako se unaprijed rezervišu... Tj ima li mjesta u blizini gradova koja se moraju po$etiti, a da su slabe konekcije (ako nema ne bih se cimao sa rent a car-om)...

    Svi savjeti, sugestije i preporuke su dobrodošle...

    Sent from Tapatalk
    bio sam u maju na taman jedno 8-9dana. nas dvoje smo uzeli rent-a-car zbog naseg plana putovanja - duoro, porto, aveiro, nazare, coimbra, lisabon, evora i nazad u porto.
    moram te napomenut da im je gorivo preskupo i naknada za putarinu koja je mene ispala oko 60eura. (presao sam 2000km). napomenu bi da mi je zao sto nisam posjetio Bragu.
    iskreno i ja sam razmisljao da idem na jug ali ti u oktobru bas mislim da za tim nema potrebe. porto, lisabon i gradovi izmedju ti je sasvim dovoljno. ja takodje volim da obidjem sto vise ali ipak da ides sad na jug i tamo gubis 3-4dana na ustrb finog obilaska gore mislim da nije ok. ipak to ostavi za neko ljetovanje.

    ako jos sto treba pitaj
    f6

  22. #8647
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Jug sam definitivno prekrižio... Organizovao sam tako da slijećem u Lisabon, a nazad letim iz Porta, kako ne bih morao da kružim i idem gore dolje...

    Trenutni plan je 5 noćenja u Lisabonu (po jedan dan za Sintru, Cascais i eventualno Evoru)... Jedno ili dva noćenja u Coimbru, uz jednodnevni izlet do Aveira... Na kraju 3 ili 4 noćenja u Portu uz day trip do Douro-a... Koliko sam uspio da vidim za ovih par dana, sva mjesta su prilično dobro povezana vozovima/busevima, osim što bih možda uzeo rent a car iz Porta do Douro-a, jer čitam da je put nerealno lijep...

    Neka preporuka nešto dodatno da se ubaci...? Mada nije baš da ima puno lufta, jer uz ove day tripove ostaje mi samo po 2 dana u Lisabonu i Portu...

    Ima li kakvih praktičnih savjeta, npr vidio sam da su cijene vozova i po 50% jeftinije ako se unaprijed rezervišu... Kakve su cijene u restoranima...? Kakvo je stanje sa uličnim štandovima, da se pregrize neka kobaja ili slično nešto na brzinu... Bilo šta što npr nijeste znali, a iznenadilo vas je kad ste bili tamo je od koristi



    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  23. #8648
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Akvarijum u Lisabonu slobodno preskoci. Nas je totalno razocarao. 18 eur je bio ulaz po osobi a obidjes ga za 40 min. Mislim da nije vrijedan tih para. U blizini je trgovacki centar Vasko de Gama i na zadnjem spratu mozete lijepo rucati za male pare.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  24. #8649
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    iz porta do duora ides klasicnom rutom koji ti svi predlazu n222 tako neki broj. ides do pinhao i od pinhao popni se gore na autoput i vrati u porto ( da ne ides i nazad istim putem). ne doplacuj navigaciju jer je imas u svako auto, svejedno koristi tvoju sa telefona uporedo jer autoput jedan dio uopste neces imat na navigaciji automobila.

    lisabon detaljno pogledaj tripadvisor jer je grad dosta veci, komercijalizovan pa u italijanski restoran indijac ti sprema picu a konobar crnac forsira neku vrstu italijanskog jezika samo njemu znanu. belem i belem poslasticarnicu obavezno.

    porto je vec ljepsi. manji grad, i bilo dje da sjednes jedes predobro. za cijene hrane ne brini jer su kao kod nas ili nize. tehniku, obucu i odjecu ne planiraj da uzimas jer je preskupo.
    f6

  25. #8650
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Zahvaljujem ljudi... Ako se još čega $etite samo pišite

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 346 of 568 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •