Page 21 of 184 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast
Results 501 to 525 of 4591

Thread: Uefa Champions League 2011/2012

  1. #501
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #502
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Evo i mene.


    Quote Originally Posted by POBRO
    oce on, gledace u neku kafanu po gradu.. makse
    Ne kaže se kafana, nego kaVana.

    Ovaj... bijah i na tom čuvenom Maksimiru. Liga Šampiona, istorijska utakmica Dinamo Zagreba, u goste dolazi najveći planetarni klub sa svim svojim zvijezdama koje sa klupe predvodi možda i najbolji trener današnjice. Nevjerovatno kakvu su atmosferu napravili Hrvati povodom svega toga. Čitav Zagreb je bukvalno bio na nogama na dan utakmice, u toku samog meča kao i nekoliko sati nakon posljednjeg sudijskog zvižduka. Nevjerovatna euforija, rijeke ljudi koje su išle gradom, tramvaji puni pripitih navijača Dinama u plavim majicama jurili su prema Maksimirskoj šumi. Svi su živjeli za taj dan i istorijsku utakmicu sa Real Madridom iako je samo dan-dva prije toga najbrži čovjek u istoriji, Usein Bolt, bio na Jarunu i pravio neku zaje*anciju, puštao muziku i uživao s narodom kao da je potpuno običan građanin. Nego, da krenem redom.

    Na zagrebački aerodrom sletjeli smo u srijedu oko 17:30h. Vjerovali vi meni ili ne, odmah pored našeg aviona bio je parkiran avion fudbalera Real Madrida. Kako smo žurili u autobus, koji je bio sa suprotne strane – nismo ni primijetili da smo sletjeli na nekih 30ak metara lijevo od Florentinove igračkice. Tek kasnije kad sam se vozio autobusom ka drugom kraju aerodoroma (pasoška kontrola, bla bla) ugledao sam ga i shvatio koliko sam mu blizu bio, a nisam to ni slutio. Avion izgleda perverzno, no... to je bio samo početak.

    Taksista koji nas je vozio sa aerodroma ka centru grada otkrio nam je da su fudbaleri Real Madrida odsjeli u hotelu Esplanade. Kasnije se ispostavilo da je taj hotel bio zapravo na nekih 150 metara od našeg. Glupo je da vam pričam kolika je bila naša sreća kada smo to shvatili, a kamoli kako smo se osjećali kad smo vidjeli da je njihov autobus ispred, tj. da nisu još krenuli ka Maksimiru.

    Samo smo spustili kofere u sobu i otišli odmah ispred Esplanade-a. Bilo je možda nekih hiljadu-dvije ljudi ispred hotela. Otprilike 45min čekanja kako bi uživo vidjeli ljude zbog kojih smo zapravo prešli ovoliki put nisu nam teško pali. A onda je u maniru ’’The Special One’’-a, prvi izašao Žoze Murinjo, a odmah za njim jedna od najvećih fudbalskih legendi, odjeven sav u crno – Zinedin Zidan. Konačno se ispunjavao moj san iz djetinjstva, a ono pravo (utakmica) je tek slijedilo. Zatim su redom izlazili u grupama: Pepe, Kristijano (sa kačketom na glavi) i Marselo, za njima su išli Arbeloa i Kaljehon, zatim Kasiljas itd.
    Serhio Ramos je u autobus ušao zadnji. Ramos i Marselo bili su među rijetkima koji su mahali ka ljudima ispred Esplanade-a, a Marselo se (vidno raspoložen) čak i smijao i nešto kreveljio. Dripac.

    Obuzimao me je neki neopisiv osjećaj. Vidio sam ih sve, uživo, tu, na 7-8 metara od mene.

    Put ka Maksimiru bio je sasvim običan. Naša mjesta bila su na zapadnoj tribini, u gornjem dijelu. Bili smo prilično visoko, ali ipak dovoljno blizu da sasvim jasno vidimo šta se dešava na terenu. Sjedišta su nam bila po sredini terena, tako da je sve bilo spremno za spektakl. Stadion kao stadion, blah... i nije neko čudo. Dosta je sličan (po konstrukciji, ne i kapacitetu) stadionu pod Goricom, samo je mnogo, mnogo veći.

    Ronaldo je izvodio razne trikove s loptom tokom zagrijavanja i odmah demonstrirao koliki je majstor, što je u više navrata izmamilo aplauze publike na Maksimiru. Meč je trebao da počne. Sam čin izlaska fudbalera na teren dok u pozadini slušate himnu Lige Šampiona dovoljan je da se naježite i ostanete u tom stanju narednih 2 sata. Osjećaj je zaista neopisiv. To je nešto što ne može da se objasni riječima (iako se ja, evo, stvarno trudim koliko mogu) već je to nešto što se prosto mora vidjeti.

    Utakmica kao utakmica... Realovi igrači su bili totalno nadmoćni nad ekipom Dinama koja je igrala stvarno hrabro. Čitao sam hrvatsku štampu ova dva dana, oni su stvarno ili slijepi ili su gledali neku drugu utakmicu. Mogu da se zakunem da Pepe i Karvaljo nakon utakmice nisu bili ni znojavi. Alonso i Ozil se uopšte nisu trudili onoliko koliko se trude inače. Povremeno bi Ronaldo ili Benzema probijali po krilu, ali je Kelava imao svoju noć. Inače, Dinamovci koji su sjedjeli red iza nas tvrdili su da Kelava ima svoje veče i da je on ustvari njihova najveća rupa. Posebno su imali zamjerke na igru Samira koji je bio dosta uplašen. Ibanjez i mladi Kovačić su odigrali fenomenalnu partiju. Rukavina je mogao da se proslavi, međutim... strah od najboljeg golmana planete ili vrijednosti gola koji je mogao postići učinio je da on to promaši. Mogli su se čuti komentari tipa ’’Eh, da je Rukavina makar na 5 sekundi bio Davor Šuker, druga bi priča bila’’.

    Koliko su samo Ronalda tukli. Ne znam da li se to vidjelo na TV prenosu, ali baš su ga ubili od batina. Čak mu je i noga bila krvava. Imao je par teatralnih padova, to je čak i Benzema priznao nekom od igrača Dinama (ne sjećam se tačno ko je u pitanu) nakon utakmice. Nešto mu je rekao kao tipa ’’Ronaldo voli malo da glumi, na taj način diže sebi samopouzdanje’’. To je podatak koji je izašao u današnjem Jutarnjem listu. Upravo zbog tih teatralnih padova, navijači sa sjevera Maksimira (nisu to bili Bad Blue Boys-i) često su tokom meča uzvikivali ’’Leo Mesi’’, na šta im je Ronaldo odgovorio podignutim palcem u smislu ’’Okej je to’’.

    U kranjoj liniji – fina igra Dinama. Nakon utakmice sjedjeli smo sa nekoliko navijača Dinama u jednom restoranu blizu Maksimira. Tu smo proveli nekih sat ipo vremena raspravljajući o utakmici i tome šta je Dinamo zapravo mogao da uradi. Čak i oni koji su Hrvati, navijači Dinama i možda najpristrasniji ljudi za davanje bilo kakvog komentara, složili su se u jednoj rečenici, citiraću: ’’Real se postavio ko Real. Nisu nas htjeli kantat, malo su nas potcjenili, ali na kraju ipak ispratili sa samo 0:1. Bili su dobri gosti’’.

    Dakle, ljudi su bili svjesni toga da Dinamo nema velike šanse protiv tako moćne ekipe kao što je Real Madrid. Real je igrao onoliko koliko mu je trebalo. Kažem vam, ti igrači se nisu pošteno ni oznojili. Jedino ko je stvarno trčao non-stop bio je Fabio Koentrao. Momak me je baš oduševio. Pepe i Karvaljo – pješke. Ramos više u napadu nego u odbrani, Marselo je mogao bez onog padanja u šesnaestercu Dinama. Kasiljas nije imao mnogo posla, a Benzema i Ronaldo nisu imali sreće. Di Maria, rutinska realizacija koja vrijedi 3 boda. Iguain je imao jednu sjajnu priliku par minuta nakon što je ušao, međutim zaboravio je loptu iza sebe. Real je odradio posao, i prava je sreća što je Ronaldo iz ovog meča izašao nepovrijeđen.

    Na kraju, mogu vam reć samo jednu stvar: Ako istinski volite neki klub onako kako ja volim Real – obavezno pođite na makar jednu utakmicu. Vjerujte mi da je to nevjerovatno iskustvo i neopisiv osjećaj koji vas ispunjava iznutra. I sad dok vam pišem ovaj predosadni post razmišljam koliko mi je samo dobro bilo. Nadam se da mi nećete zamjerit što sam se ovoliko raspisao, no eto...

  3. #503
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjajan post Vlado. Toliko dobro opisano da sam imao osjecaj skoro ka' da sam bio tamo dok sam citao.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  4. #504
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    e da je ovo neki status na face, odma bi ga "lajkovao"...

  5. #505
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izadji malo u civilizaciju, isprdjele su ti "fore".

  6. #506
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Inače, Dinamovci koji su sjedjeli red iza nas tvrdili su da Kelava ima svoje veče i da je on ustvari njihova najveća rupa.
    Sve mogu prožvakat ali ovo nikako. Ili ti ljudi nisu Dinamovci, ili ne gledaju utakmice, ili ne znaju tko je Ivan Kelava, ali svakako pričaju gluposti. Ivan Kelava je jedan od ponajboljih mladih golmana u Europi. Njegova statistika možda najbolje govori o njemu:
    - u 7 utakmica 1. hrvatske lige ove sezone tek je u 583. minuti primio prvi i zasad jedini gol, a nije da protivnici Dinama nisu imali prilika, nego jednostavno je Kelava fenomenalan golman.
    - u ligi prvaka, što u kvalifikacijama, što u grupnoj fazi, primio je 4 gola koja ne bi obranio ni Lav Jašin. Bitnije je da je obranio ono što također ne bi ni Lav Jašin. Primjer je utakmica u Malmou pa i ova protiv Reala
    - prošlo prvenstvo hrvatske je završio sa 12 primljenih golova u 30 utakmica. Ne sjećam se ni jednog velikog kiksa. Sve su to bili golovi za koje on ne snosi nikakvu krivnju, a branio je ono što je svatko već vidio u golu.
    - rezervni je golman reprezentacije s tendencijom da postane prvi golman jer je puno bolji od Pletikose koji je na zalazu karijere i nije dugo branio. Ipak je Bilić Splićanin pa je zahvaljujući tome Pletikosa na golu, a prednost je davao i Runji te Subašiću, sve nekadašnjim i sadašnjim Hajdukovim golmanima.
    - još ćeš ti za njega čuti jer tek su mu 23 godine

    evo još malo o njegovim statistikama:
    Ima više od 50 nastupa za sve selekcije mlade hrvatske reprezentacije, 15 do 21 godine, najbolji je vratar HNL-a, te je, statistički, najbolji Dinamov čuvar mreže u povijesti - ove sezone oborio je rekord slavnog Dinamova vratara Željka Stinčića od 1008 minuta bez primljenog pogotka. U HNL-u je oborio Stojkićev rekord od 688 minuta bez primljenog gola.


    http://www.net.hr/sport/page/2010/12/02/0801006.html

    p.s. Da ne bude da je presavršen ipak ima sitne mane. Slabo ispucavanje i nesigurnost pri istrčavanju ali radi na tome.

  7. #507
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    braco, nisi me shvatio. Ja nisam rekao da je Kelava loš golman, već da je on najslabija karika onog Dinamovog tima.
    To za ispucavanje lopte se slažem, kao i za kretanje (praćenje) igre. To su čak komentarisali i ovi momci iza nas. Bila je neka priča tipa ''Joj ovaj Kelava, još samo kad bi naučio ispucat loptu, mogao bi biti vrhunski golman''.

    A ono... jesu bili Dinamovci. Mislim, navijači, simpatizeri - kako li već to da nazovem. Ja sam samo prenio njihove riječi.
    Što se tiče ostalog... mislim da Ibanjez već sada vrijedi nekih 15ak miliona eura, dok će se za mladog Kovačića otimati najveći evropski klubovi. Već duže vrijeme ga prati Ajaks, a postoji i neka priča da je već ''obećan'' Barseloni. Takođe su Fergusonovi skauti bili na Maksimiru da bi ga pratili (uz još 2-3 igrača Dinama).
    Čak je i Butragenjo tokom meča rekao nekom od operativaca Dinama (nisam siguran za ime i prezime, isto sam čitao u Jutarnjem) - taj mali sa brojem 8 je sjajan igrač (misleći na Kovačića) , zainteresovani smo.

    Ovaj mu je samo odgovorio ''to zadovoljstvo bi vas koštalo 20 miliona eura''.
    Last edited by Vlado; 17-09-11 at 01:00.

  8. #508
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    braco, nisi me shvatio. Ja nisam rekao da je Kelava loš golman, već da je on najslabija karika onog Dinamovog tima.
    To za ispucavanje lopte se slažem, kao i za kretanje (praćenje) igre. To su čak komentarisali i ovi momci iza nas. Bila je neka priča tipa ''Joj ovaj Kelava, još samo kad bi naučio ispucat loptu, mogao bi biti vrhunski golman''.

    A ono... jesu bili Dinamovci. Mislim, navijači, simpatizeri - kako li već to da nazovem. Ja sam samo prenio njihove riječi.
    Što se tiče ostalog... mislim da Ibanjez već sada vrijedi nekih 15ak miliona eura, dok će se za mladog Kovačića otimati najveći evropski klubovi. Već duže vrijeme ga prati Ajaks, a postoji i neka priča da je već ''obećan'' Barseloni. Takođe su Fergusonovi skauti bili na Maksimiru da bi ga pratili (uz još 2-3 igrača Dinama).
    Čak je i Butragenjo tokom meča rekao nekom od operativaca Dinama (nisam siguran za ime i prezime, isto sam čitao u Jutarnjem) - taj mali sa brojem 8 je sjajan igrač (misleći na Kovačića) , zainteresovani smo.

    Ovaj mu je samo odgovorio ''to zadovoljstvo bi vas koštalo 20 miliona eura''.
    Ali baš je Kelava već duže vrijeme jedna od najjačih Dinamovih karika.
    Na ovoj utakmici najslabija karika su bili stoperi i Rukavina koji je svoje kredite odavno ispucao ali Jurčić mu i dalje vjeruje. Da se mene pitalo Bećo bi igrao od prve minute, a pred kraj bi nakon crvenog kartona Marcelu uveo i Krstanovića koji ima visinu i dobar je u prekidima. Jurčić je igrao na što manji poraz a ne na bod. Dinamo je igrao bez dva standardna stopera Cufrea i Šimunića te Vrsaljka na desnom defenzivnom kojega je odlično zamijenio Leko što mi je bilo ugodno iznenađenje jer je on vezni igrač.
    Za Kovačića se slažem. Prate ga i traže ManU, Arsenal, Bayern, Roma, Juventus, navodno i Real....a tek mu je 17 godina. Ibanez možda ne vrijedi toliko ali će Mamić na njemu sigurno zaradit dobru lovu. Tu je i mladi Šitum kojega također prate skauti nekih velikih europskih klubova. Uglavnom Dinamo ima solidnu ekipu i bila bi šteta bilo koga prodavati barem još dvije sezone, ali poznavajući Mamića - vrlo teško.

  9. #509
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Pa to ti upravo i pričam. Kad igraju Kufre i Šimunić, tj. kad je Dinamo kompletan - Kelava je najslabiji dio tima.

  10. #510
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam bas, ja koliko sam gledao Kelavu - a pratio sam poprilicno, momak odlicno brani. Onaj se Dinamo moze obogatit na ljeto. Imaju igraca mladih i odlicnih. Onaj Ibanez vrijedi grdne pare. Kelava je dobar. Kovacic ODLICAN. Samir isto dosta dobar, ima 24 godine, ako se ne varam. Vrlo lako se moze prodat' osrednjim klubovima u 3 najjace lige. Ima tu jos igraca.
    DICIOTTO

  11. #511
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vraćamo se

    Od atraktivnijih mečeva večeras su:

    Bajern - Siti,
    Viljareal - Napoli,
    Real - Ajax.

    Zna li se što se prenosi na IN?!


  12. #512
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post

    Zna li se što se prenosi na IN?!

    specijalna emisija kao uvod u meč Milan - Plzen.. šofro je već tamo..

  13. #513
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,351
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    371 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    Vraćamo se

    Od atraktivnijih mečeva večeras su:

    Bajern - Siti,
    Viljareal - Napoli,
    Real - Ajax.

    Zna li se što se prenosi na IN?!

    noćas na IN prenose Bajern vs Siti.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  14. #514
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima Sofro da se trese,da mu dodamo odma secerane vode :glee:

  15. #515
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    noćas na IN prenose Bajern vs Siti.
    Zahvaljujem. Uplaših se da nije stvarno Milan - Plzen Uz dužno poštovanje bio bi grijeh ne prenosit meč iz Minhena.


  16. #516
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,005
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Milan svakako igra sjutra veche.. Prepametni ste mi vi odje...
    Slazem se.

  17. #517
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sujeta je čudo...


  18. #518
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    jeli postoji neko pravilo oko ovih prenosa da moraju samo jednu dnevno? ladno su mogli danas prenosit i cska - inrer....

  19. #519
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne postoji pravilo, nego ne kupuju pravo na prenos. Preskupo im. Bice ti na Arenu, svakako, ako je imas.
    DICIOTTO

  20. #520
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na Arenu bi trebalo da bude CSKA-Inter.

  21. #521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Inter pomalo srecno vodio 0-2 (prvi gol Lusija nakon greske odbrane CSKA i odbijale, dok je drugi gol vec bio nakon odlicnog prodora Nagatoma, driblinga i asistencije za Pacinija). CSKA smanjio 1-2 odlicnim golom Dzagojeva, mada ne znam sto je radio zivi zid i golman (doduse, ono je bio projektil, al po sred gola).

    CSKA vise napada, vise drzi loptu. Inter igra na siguricu, cvrst u defanzivi i na polukontre. Mada vidim da ce im trebat Koutinjo i Zarate, mislim da im je bolje da oni napadnu ruse nego sto se brane.

    Sve u svemu, bez Maikona, Motte i Snajdera mislim da ova ekipa ide sasvim OK. Posebno kad imamo u vidu veliki pad koji su imali pod Gasperinijem. Ranieri je vratio mir u ekipi, sad treba laganezi da se ide. Nadam se da ce Inter osvojit to prvo mjesto u grupi, ali igra treba definitivno jos da napreduje ukoliko zele da naprave nesto iole ozbiljnije.

  22. #522
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,005
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Ne gledam utakmicu, po txt, izjednachi CSKA na 2-2, pa odma 2-3... Svakako, milo mi je shto su pobijedili.. Ako je zavrsheno tako.
    Slazem se.

  23. #523
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  24. #524
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,673
    Thanks Thanks Given 
    580
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Kraj... Uh... Vazna pobjeda Grande Intera!
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  25. #525
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Page 21 of 184 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  2. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  3. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •