View Poll Results: Da li ste pusac?

Voters
260. You may not vote on this poll
  • Nisam pusac

    130 50.00%
  • Prestao/la sam

    49 18.85%
  • Zelim da prestanem i radim na tome

    18 6.92%
  • Zelim da prestanem ali ne preduzimam nista po tom pitanju

    22 8.46%
  • Pusim i ne zelim da prestanem

    41 15.77%
Page 42 of 52 FirstFirst ... 32383940414243444546 ... LastLast
Results 1,026 to 1,050 of 1289

Thread: Pušenje ili zdravlje...

  1. #1026
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    sad sam iz jedne kafane , prvo skinuh sve od robe sa sebe , dzabe , koza ti smrdi , kosa , sve ...e ove katastrofe
    Неће још дуго, одбројани су им дани

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  2. #1027
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Спавате ли мирно ПУШАЧИ ?!



    Ово је реторичко питање, наравно да не спавате чим морате да се дрогирате хаха

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Retoričko ili ne, spavamo mirno, bar ja. No si ti nešto kao poluđeo, ono, kao duvan mi je razorio familiju i uništio život, u takvom si nekom filmu. Probaj bensedin.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  3. #1028
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Cijeli grad bazdi na spaljene gume, ovi što su donirali dps-u po 100 eura zagadiše nam vazduh crnim dimom koji je nešto najopasnije što se može udisat, elem, računajte noćas ako izađete da prošetate, kao da ste par kutija ispušili. Ali interesantno kako to nikome ne smeta a smetaju nam cigare po bircuza što smrde. Ono, odoh tamo đe se alkohol, opet jedan od najopasnijih otrova, toči, jes da mi neko može glavu slomit bocom piva �� ali bar robu i kosu neću morat prat i, božemesakloni, neću se morat tuširat. Sve u svemu, grad smrad, nekad titograd, podgorica sad, gume bazde, al' riješiće glad.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  4. #1029
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Retoričko ili ne, spavamo mirno, bar ja. No si ti nešto kao poluđeo, ono, kao duvan mi je razorio familiju i uništio život, u takvom si nekom filmu. Probaj bensedin.
    Ada nisam coce no mrzim cigarete kao svaka normalna osoba koja nije zavisna od njih. Mislim da to ima smisla.

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Cijeli grad bazdi na spaljene gume, ovi što su donirali dps-u po 100 eura zagadiše nam vazduh crnim dimom koji je nešto najopasnije što se može udisat, elem, računajte noćas ako izađete da prošetate, kao da ste par kutija ispušili. Ali interesantno kako to nikome ne smeta a smetaju nam cigare po bircuza što smrde. Ono, odoh tamo đe se alkohol, opet jedan od najopasnijih otrova, toči, jes da mi neko može glavu slomit bocom piva �� ali bar robu i kosu neću morat prat i, božemesakloni, neću se morat tuširat. Sve u svemu, grad smrad, nekad titograd, podgorica sad, gume bazde, al' riješiće glad.
    Ti sad ides u krajnost da bi opravdao tvoje cigarete.

    Cigarete su bolest, to svako zna. Idemo jedno po jedno, kad cigarete izbacimo iz upotrebe, smanjice se i lokanje po lokala a i lomnjava casa shodno tome.

    S druge strane koliko god mrzio i alkohol , makar ne mogu biti pasivni pijac hahah.

    A ovo za gume ne znam sto bih ti rekao, sto ti to pade na pamet od svega ne znam
    Sate sate sate

  5. #1030
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Биће добро то само ако се буде поштовао тај закон који треба да се изгласа.
    Last edited by el_del; 07-07-19 at 14:25.
    Полакоте!

  6. #1031
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Cijeli grad bazdi na spaljene gume, ovi što su donirali dps-u po 100 eura zagadiše nam vazduh crnim dimom koji je nešto najopasnije što se može udisat, elem, računajte noćas ako izađete da prošetate, kao da ste par kutija ispušili. Ali interesantno kako to nikome ne smeta a smetaju nam cigare po bircuza što smrde. Ono, odoh tamo đe se alkohol, opet jedan od najopasnijih otrova, toči, jes da mi neko može glavu slomit bocom piva �� ali bar robu i kosu neću morat prat i, božemesakloni, neću se morat tuširat. Sve u svemu, grad smrad, nekad titograd, podgorica sad, gume bazde, al' riješiće glad.
    Kad na taj smog dodaš i dim iz cigareta to je kao da se vješaš sa bodljikavom žicom ... za svaki slučaj , da uže ne omane. Ali ta logika je i dalje neshvatljiva, naravno da se treba boriti svim sredstvima da se zaustavi paljenje guma i to po svaku cijenu ali konstatacija da taj smrad ne smeta a smetaju cigarete je glupa i nerealna. Ja lično prijavim svaki put gance kad zapale gume i kablove i tražim hitnu reakciju vatrogasne i komunalne inspekcije. Za "pušačka prava" u lokalima se nisam zalagao ni kad sam bio strastveni ili bolje rečeno bolesni pušač. Dozvolio bih otvaranje specijalizovanih lokala za pušače, s tim što bi svi takvi lokali morali biti označeni sa VELIKIM upozorenjem kakvim rizicima se izlažu svi koji bi ulazili u njih. Naravno, bez konobara, samo automati za kafu i pića pa ko voli da se guši u dimu neka se guši tamo do mile volje. Ja tebe razumijem, pušači su sebični ljudi koji zbog svog zadovoljstva ne mare za tuđe zdravlje a i kako bi kad ne mare ni za svoje, ja se dan danas izvinjavam ukućanima što sam ih trovao, smrdio i zagorčavao život, priznajem otvoreno, bio sam velika SEBIČNA BUDALA!

  7. #1032
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Kad na taj smog dodaš i dim iz cigareta to je kao da se vješaš sa bodljikavom žicom ... za svaki slučaj , da uže ne omane. Ali ta logika je i dalje neshvatljiva, naravno da se treba boriti svim sredstvima da se zaustavi paljenje guma i to po svaku cijenu ali konstatacija da taj smrad ne smeta a smetaju cigarete je glupa i nerealna. Ja lično prijavim svaki put gance kad zapale gume i kablove i tražim hitnu reakciju vatrogasne i komunalne inspekcije. Za "pušačka prava" u lokalima se nisam zalagao ni kad sam bio strastveni ili bolje rečeno bolesni pušač. Dozvolio bih otvaranje specijalizovanih lokala za pušače, s tim što bi svi takvi lokali morali biti označeni sa VELIKIM upozorenjem kakvim rizicima se izlažu svi koji bi ulazili u njih. Naravno, bez konobara, samo automati za kafu i pića pa ko voli da se guši u dimu neka se guši tamo do mile volje. Ja tebe razumijem, pušači su sebični ljudi koji zbog svog zadovoljstva ne mare za tuđe zdravlje a i kako bi kad ne mare ni za svoje, ja se dan danas izvinjavam ukućanima što sam ih trovao, smrdio i zagorčavao život, priznajem otvoreno, bio sam velika SEBIČNA BUDALA!

    А непушачи који им дозволе да пуше у њиховом присуству, нпр. у кући или у ауту? :grin:
    Полакоте!

  8. #1033
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Cijenjeni pušači, prešao sam na mračnu stranu. Ali ću vas uvijek voljet.

    Jeo bih g**** kad bih rekao da se ne osjećam bolje. A i sve prolazi bez prevelikih kriziranja i žudnji.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  9. #1034
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Može li da se promijeni naziv topika.
    Duvan je štetan, a ne pušenje.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #1035
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Cijenjeni pušači i konzumenti zamjenskih proizvoda na bazi nikotina, koji ne moraju nužno da se puše, da li smatrate da novi zakon o ograničavanju upotrebe duvanskih proizvoda kod pušača budi još veći merak za pušenje? Zašto da i zašto ne?
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  11. #1036
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    ove kafane koje sam ja posjetio ova dva dana , maksimalno se postuje zakon ... nikad ljepsu kafu nisam popio no juce . Razumijem sve , svi oko mene puse (drustvo), vidio sam krize razne , mogu mislit kako je bez heroina ,kad je na garci ovako tesko ,ali probajte da se izborite , uz vas sam

    uip

  12. #1037
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Nijesam pusac, ne dam da se pusi duvan u kolima i kuci se takodje ne pusi. Ali ***** ti ja kafanu bez dima.

    I priucene zakonoprepisivace.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. #1038
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A kome ti to Dejane da objasniš, kome?? Naćeraće nas još da brijemo noge prije nego odemo u kafanu.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  14. #1039
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Za kafanu kako god ali kad neko u restoranu gdje ljudi oko njega jedu... zapali cigar... ugasio bi mu ga u oko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #1040
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eto, a poslije vele zakon u službi zdravlja građana.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  16. #1041
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    70 eura kazna za pusaca u kafanu a 700e za ugostitelja, a nema ima da kazina prorade
    Inace vise stete alkohol cini i sebi i drugima no cigareta.....

    Послато са SM-A530F помоћу Тапатока

  17. #1042
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Pošto smo sve druge probleme riješili, lijepo je što je konačno i pušenje došlo na red.
    Raduje me zbog nepušača što će konačno moći da idu u poluprazne nezadimljene kafane i piju smuti iz teglica, tapšući jedni druge po ramenu i guzi. I gospođe mlade majke će konačno moći s mirom da izvedu bebu do ponoći u kafanu.

    Ono, drumovi će poželjet ludaka.

  18. #1043
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,933
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    136 Posts

    Default

    pravi muškarci su pušači, a nepušači su pe*eri? interesantan pogled na svijet

  19. #1044
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    70 eura kazna za pusaca u kafanu a 700e za ugostitelja, a nema ima da kazina prorade
    Inace vise stete alkohol cini i sebi i drugima no cigareta.....

    Послато са SM-A530F помоћу Тапатока
    molim te, pojasni mi ovo? osim ako nisi mislio na neko nasilje, sto je totalno druga tema.


    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Pošto smo sve druge probleme riješili, lijepo je što je konačno i pušenje došlo na red.
    Raduje me zbog nepušača što će konačno moći da idu u poluprazne nezadimljene kafane i piju smuti iz teglica, tapšući jedni druge po ramenu i guzi. I gospođe mlade majke će konačno moći s mirom da izvedu bebu do ponoći u kafanu.

    Ono, drumovi će poželjet ludaka.
    ne zamjenjuj teze.
    nismo sveprobleme rijesili, ali da li je bolje barem jedan maci ili je ljepsi status quo?
    ili je to mozda samo iz sebicnog razloga jer si pusac?
    da, da, svi su pusaci macho muskarcine, a nepusaci hipsteri/beta/pripadnici lgbt zajednice muskkarci.
    ao, crne price.
    Last edited by technus; 15-08-19 at 18:56.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #1045
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    a dje , ugrozismo ih ka ove na prajd , e pa fine li price

  21. #1046
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    a da li bi pusacima smetalo da se npr. voze u gradski prevoz sa osobom koja se ne kupa godinu dana, ne pere robu i prije voznje se najede pauslja? i tako svaki dan po par puta. ili jos bolje, da je pola takvih likovaa i to ne samo u prevozu, vec u svim zatvorenim prostorima?
    da li su ovi sto se kupaju i imaju ves masinu mekusci i tapšu jedni druge po ramenu i guzi?
    Last edited by technus; 15-08-19 at 16:58.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #1047
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Samo mi nije jasno zasto su kazina postedjena.

    Posto kao drzava strasno kontrolisemo I naplacujemo porez od priredjivaca igara na srecu, sad jos stimulisemo pusace da izlaze po kazinima, pa ono ajde da se oprobamo malo I stavimo koji € kad se zavrti rulet.

    Dakle, ako sam pusac a nijesam kockar ne mogu da fumarim kad izadjem u grad, ali ako sam kockar onda nema problema.

    Sjajna taktika.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  23. #1048
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Е све може али да има људи којима смета што се нећемо давити у смраду канцерогеном, е пааа.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  24. #1049
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Е све може али да има људи којима смета што се нећемо давити у смраду канцерогеном, е пааа.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Evo ja kao pusac nemam problem sa ovim zakonom, jer ni kuci kad su djeca unutra ne pusim no izadjem na terasu. Pa nema potrebe ni druge da trujem po lokalima.

    Ali mi nije jasno zasto su kazina preskocena.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  25. #1050
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Alkohol teško narušava i fizičko i mentalno zdravlje, a skraćuje život i do 15 godina. Životni vek zbog alkoholizma je sveden na 55 do 60 godina (kod prosečnog nelečenog alkoholičara).
    Kada se svemu ovome dodaju posledice zbog saobraćajnih udesa u alkoholisanom stanju, kao i zbog tuča i drugih vrsta, još težih agresivnosti pod dejstvom alkohola slika, postaje još teža.


    Послато са SM-A530F помоћу Тапатока

Page 42 of 52 FirstFirst ... 32383940414243444546 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  2. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •