View Poll Results: Da li ste pusac?

Voters
260. You may not vote on this poll
  • Nisam pusac

    130 50.00%
  • Prestao/la sam

    49 18.85%
  • Zelim da prestanem i radim na tome

    18 6.92%
  • Zelim da prestanem ali ne preduzimam nista po tom pitanju

    22 8.46%
  • Pusim i ne zelim da prestanem

    41 15.77%
Results 1 to 25 of 1289

Thread: Pušenje ili zdravlje...

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pušenje ili zdravlje...

    Cudi me da niko jos nije postavio ovu temu ;ako jeste ja cu ovu moju obrisati.Po nekim statistikama oko 50% crnogoraca i crnogorki pusi.Nisam se potrudio da trazim tacne statisticke podatke jer ne vjerujem da ce nekoga zanimati a i svak moze sam da progoogla ako ga zanima. Ja bih volio da cujem koliko medju forumasima ima pusaca, od kad pusite, koliko cigareta u prosjeku, je li neko pokusao da ostavi, ko je uspio..Je li neko pokusao da sebi objasni razlog zbog kojeg pusi itd..
    Ja sam pusio 18 godina, dakle od svoje 14-e..U poslednje vrijeme preko 2 kutije dnevno.Gusio sam se od dima, nisam mogao da spavam od ubrzanog lupanja srca, teskih nogu i neke cudne nervoze u tijelu. Poslije mnogo pokusaja uspio sam da ostavim i sad ne pusim vec 4 mjeseca.I dalje sanjam cigare i kad osjetim da neko pusi neke fine cigarete ja volim da sam u blizini da udahnem malo tog dima.Zainatio sam se da necu propusit najvise jer sam zabrinut za svoje zdravlje ali plasim se da bih u nekom trenutku slabosti mogao da pokleknem.
    Volio bih da ovo bude ne bude samo mjesto za razmjenu misljenja nego i mjesto dje cemo svi sadasnji i bivsi pusaci moci mozda da uticemo pozitivno jedni na druge i da damo podrsku onima koji zele da prestanu sa pusenjem ili su (poput mene) vec prestali ali ih hvataju krize..
    Molio bih sve da uzmu ucesce i u anketi.Hvala
    Last edited by igor2011; 23-08-11 at 15:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  2. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •