View Poll Results: Da li ste pusac?

Voters
260. You may not vote on this poll
  • Nisam pusac

    130 50.00%
  • Prestao/la sam

    49 18.85%
  • Zelim da prestanem i radim na tome

    18 6.92%
  • Zelim da prestanem ali ne preduzimam nista po tom pitanju

    22 8.46%
  • Pusim i ne zelim da prestanem

    41 15.77%
Page 29 of 52 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 701 to 725 of 1289

Thread: Pušenje ili zdravlje...

  1. #701
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ja sam nadčovjek i pored toga što pušim.

    I ponavljam svoje pitanje
    Što tebe briga za moje zdravlje ?
    Da mi te je vidjet' kako pusis...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #702
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default Pusenje ili zdravlje...

    Podavismo se.

  3. #703
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Aha, ne duvaju dim direktno u tebe. Dobro objašnjenje, posebno zbog toga što znamo da pušač ne duva dim ni put drugog pušača.
    Zbog čega se ti uopšte družiš sa njima ?

    Tu zapovjed "u autu ne smiju pomisliti da zapale" možeš reći kada je tvoje auto u pitanju
    Cigareta dok je u pepeljari , taj dim ide u nekom pravcu. Ako krene pud mene prijemitila sam bez jedne moje riječi da mahinalno odreaguju i pomjere pepeljaru.
    Pošto uživam dok vozim, obično sam ja ta koja vozi na duže relacije i svaki put sam ispoštovana jer znaju da to kod mene nije nikakvo izigravanje nego da mi zaista smeta a u ljetnjem periodu da se gušim.

    Bog sa tobom Rakune bio, kakvo ti je ovo pitanje: " Zbog čega se ti uopšte družiš sa njima ?" Valjda prijatelje biram po drugim kriterijumima i ovdje pričam o osobama koje imaju moje poštovanje, a ne po tome da li su pušači ili ne.

  4. #704
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Podsjeti me na jednog lika što sam ga upoznao u avionu

    Bijesan čovjek se vraće u Srbiju iz Njemačke u kojoj je živio i radio xy godina zato što mu je policija dolazila jer ga je komšija tužio jer mu dim ulazi u stan kroz zidove, kaže idem ja u svoju slobodnu Srbiju. Ako me je taj čovjek lagao, lažem i ja vas
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #705
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Valjda prijatelje biram po drugim kriterijumima i ovdje pričam o osobama koje imaju moje poštovanje, a ne po tome da li su pušači ili ne.
    Znači ti jedna imaš nekoliko prijatelja koji su pušači i ti jedna želiš da njima nekolicini uskratiš zadovoljstvo
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #706
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Znači ti jedna imaš nekoliko prijatelja koji su pušači i ti jedna želiš da njima nekolicini uskratiš zadovoljstvo
    Griješiš, rekla sam da većina mog društva su nepušači. Recimo, smatraš da od četiri osobe u autu, nas troje treba da ispaštamo jer jedna osoba je pušač.
    Vidi nešto, bar te osobe su itekako svjesne štetnosti cigareta i svjesne šta rade osobama oko njih. Zato i toliko imaju moje poštovanje, jer su u svemu tome uviđajne osobe. Ako svjesno truju sebe, bar smanjuju posledice po one druge.

  7. #707
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Griješiš, rekla sam da većina mog društva su nepušači. Recimo, smatraš da od četiri osobe u autu, nas troje treba da ispaštamo jer jedna osoba je pušač.
    Vidi nešto, bar te osobe su itekako svjesne štetnosti cigareta i svjesne šta rade osobama oko njih. Zato i toliko imaju moje poštovanje, jer su u svemu tome uviđajne osobe. Ako svjesno truju sebe, bar smanjuju posledice po one druge.
    Pošto mijenjaš teze ponavljam

    U tvojem autu ti određuješ pravila pa da su u njemu 4 pušača koji tri dana nisu zapalila (recimo u mojem automobilu se ne puši).
    Rekla si da imaš i nekoliko prijatelja koji su pušači


    Ako ja koji sam pušač sjednem za sto za kojim već sjedi prijatelj koji je nepušač ja sam taj koji ću se prilagoditi njemu, i nemam nikakvih problema sa tim. Ako on sjedne za moj potpuno svjestan da sam pušač neću ni da čujem komentar "kako si zadimio" a redovno ću ga čuti i on će čuti odgovor u obliku "ako ti smeta pređi za drugi sto" ili "što si sio za sto za kojim se puši ? "
    Nepušači koji grinjaju treba da ukapiraju da je prijateljstvo dvosmjerna ulica
    Last edited by Rakun; 30-11-17 at 22:55.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #708
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Pošto mijenjaš teze ponavljam

    U tvojem autu ti određuješ pravila pa da su u njemu 4 pušača koji tri dana nisu zapalila (recimo u mojem automobilu se ne puši).
    Rekla si da imaš i nekoliko prijatelja koji su pušači


    Ako ja koji sam pušač sjednem za sto za kojim već sjedi prijatelj koji je nepušač ja sam taj koji ću se prilagoditi njemu, a ako on sjedne za moj potpuno svjestan da sam pušač neću ni da čujem komentar "kako si zadimio"


    Kada sam bio mlađi imao sam nekoliko prijatelja koji su bili narkomani (ne u smislu trave već onoga što se šmrče) i nije mi ni padalo na pamet da im se priključujem kad ušmrkavaju ono ****** i pored toga što to nema nikakvog fizičkog uticaja na mene
    Ja stičem utisak da ti prosto uživaš da u prisustvu nepušača ih zadimiš da bi dokazao da možeš da radiš šta hoćeš i kad hoćeš. Možda nekad da budeš bar malčice obazriviji možda bi ti ti prijatelji bili zahvalniji jer kometar "kako si zadimio" je bukvalno vapaj za pomoć. Još ukoliko si tip koji plali cigar za cigaretom, onda...

    Dalje, ne znam šta si htio da kažeš sa ovim narkomanima, ali to su već osobe sa ozbiljnim psihičkim problemima, i nemaju veze sa osobama koje su pušači.

  9. #709
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ja stičem utisak da ti prosto uživaš da u prisustvu nepušača ih zadimiš da bi dokazao da možeš da radiš šta hoćeš i kad hoćeš.
    Upravo
    Ako moj prijatelj, brat, iz oka mi kanuo dođe za moj sto potpuno svjestan da se tu puši. i počne da grinja, od 3 cigarete jedna je usmjerena da se on izbaci iz takta jer se ponaša kao *****. Ja kad dođem kod njega neću zapaliti ako njemu smeta
    Kao što rekoh prijateljstvo je dvosmjerna ulica
    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Možda nekad da budeš bar malčice obazriviji možda bi ti ti prijatelji bili zahvalniji jer kometar "kako si zadimio" je bukvalno vapaj za pomoć.
    Ja da budem obazriviji ako on dođe za moj sto ZA KOJIM SE VEĆ PUŠI
    Ajde onda da postavimo nepušače kao arijevsku rasu čiji jedan pripadnik može da dođe za sto za kojim troje ljudi puše i naredi im "prekidajte, gazda je došao"

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Još ukoliko si tip koji plali cigar za cigaretom, onda...
    Kutija dnevno
    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Dalje, ne znam šta si htio da kažeš sa ovim narkomanima, ali to su već osobe sa ozbiljnim psihičkim problemima, i nemaju veze sa osobama koje su pušači.
    Objašnjavam ti šta znači tebi nepoznat pojam "dvosmjerno prijateljstvo"
    Last edited by Rakun; 30-11-17 at 23:22.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #710
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Rakune, mislim da ti čitaš samo ono što hoćeš. Imaš lijepo u mojim prethodnim postovima, da oni pomjere pepeljaru ako dim ide direktno u mene, što znači da kad sjedimo u kafiću oni puše.
    Porazgovaraj sa svojim prijateljem, zašto tako reaguje. Kafići su dosta zadimljeni a tri cigarete na veći prostor uz ventilaciju nije toliko strašno.

  11. #711
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Rakune, mislim da ti čitaš samo ono što hoćeš.
    Upravo si ti ta koja to radi
    Ti nećeš da pročitaš ovo
    ON DOĐE ZA MOJ STO, I JA TREBA DA IGRAM KAKO ON NAREDI. Postoji jedna grupacija koja ima takav princip, a to su nacisti

    Ono što je interesantno je to da niko ko je dobio odgovor "Ako ti smeta pređi za drugi sto" ili "ako ti smeta što si sio za sto za kojim se puši" nije otišao. Tako da je ostao jedini zaključak, a to je da prosto vole da grinjaju
    I što sam primjetio u 80% slučajeva nepušači koji grinjaju su bivši pušači. Zašto ? zato što ih mami da zapale, a sigurno tu ima malo i zbog one američke "missery loves company"
    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Porazgovaraj sa svojim prijateljem, zašto tako reaguje.
    Ponavljam prijateljstvo je dvostruka ulica i ako ja priđem njemu ili njoj ponašaću se tako da ga ne uznemiravam, samo zahtjevam isti odnos
    Last edited by Rakun; 01-12-17 at 00:15.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #712
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Upravo si ti ta koja to radi
    Ti nećeš da pročitaš ovo
    ON DOĐE ZA MOJ STO, I JA TREBA DA IGRAM KAKO ON NAREDI.

    Ono što je interesantno je to da niko ko je dobio odgovor "Ako ti smeta pređi za drugi sto" ili "ako ti smeta što si sio za sto za kojim se puši" nije otišao. Tako da je ostao jedini zaključak, a to je da prosto vole da grinjaju
    I što sam primjetio u 80% slučajeva nepušači koji grinjaju su bivši pušači. Zašto ? zato što ih mami da zapale, a sigurno tu ima malo i zbog one američke "missery loves company"

    Ponavljam prijateljstvo je dvostruka ulica i ako ja priđem njemu ili njoj ponašaću se tako da ga ne uznemiravam, samo zahtjevam isti odnos
    Ne moraš da vičeš Rakune.
    Vjeruj mi da nemam namjere da ulazim u razloge koji su uzrok ponašanja tvog prijatelja, ali ti preporučujem jedan iskreni razgovor sa njim. Možda su njegovi razlozi veći nego što misliš.

  13. #713
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ne moraš da vičeš Rakune.
    Očigledno da moram da bi ti pročitala ono što napišem. I dalje ne želiš
    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Vjeruj mi da nemam namjere da ulazim u razloge koji su uzrok ponašanja tvog prijatelja, ali ti preporučujem jedan iskreni razgovor sa njim.
    Što jednina ?
    Od desetak ljudi sa kojima se družim trojica su nepušači, a od te trojice dvojica vole da grinjaju . Razlog već znam, a to je ljubav prema grinjanju. Jer da to nije jedini razlog barem bi jednom otišli kad ima se kaže "ako ti smeta pređi za drugi sto"
    Last edited by Rakun; 01-12-17 at 00:39.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #714
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Očigledno da moram da bi ti pročitala ono što napišem. I dalje ne želiš

    Što jednina ?
    Od desetak ljudi sa kojima se družim trojica su nepušači, a od te trojice dvojica vole da grinjaju . Razlog već znam, a to je ljubav prema grinjanju. Jer da to nije jedini razlog barem bi jednom otišli kad ima se kaže "ako ti smeta pređi za drugi sto"
    Shvatila sam te sve ne brini.
    Međutim, ti ne shvataš da je užasno da tako "šutneš" prijatelja samog za drugi sto. Čovjek možda trpi, a ako voli da grinja onda ima svoj problem.

    Nego sad si me podsjetio na jednu situaciju, kad sam ušla u jedan kafić u kojem je bilo prezagušljivo od dima i samo izletjela i rekla im da sam počela da se gušim unutra i bez problema promijenili kafić.
    Rakune, da si mi ti drug, ti bi rekao: "Ako ti smeta idi u susjedni kafić, a mi ćemo ovdje." :lolblue:hahahahahah

  15. #715
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Pošto mijenjaš teze ponavljam

    U tvojem autu ti određuješ pravila pa da su u njemu 4 pušača koji tri dana nisu zapalila (recimo u mojem automobilu se ne puši).
    Rekla si da imaš i nekoliko prijatelja koji su pušači


    Ako ja koji sam pušač sjednem za sto za kojim već sjedi prijatelj koji je nepušač ja sam taj koji ću se prilagoditi njemu, i nemam nikakvih problema sa tim. Ako on sjedne za moj potpuno svjestan da sam pušač neću ni da čujem komentar "kako si zadimio" a redovno ću ga čuti i on će čuti odgovor u obliku "ako ti smeta pređi za drugi sto" ili "što si sio za sto za kojim se puši ? "
    Nepušači koji grinjaju treba da ukapiraju da je prijateljstvo dvosmjerna ulica
    Kakva crna dvosmjerna ulica , treba neko da trpi da smrdi kao ***** cio dan dok se ne okupa, takodje i roba, da sebi zdravlje ugrozava, samo da bi ti umirio svoje zivce, koje ne umijes da iskontrolises na zdraviji nacin (kojih ima dosta).

    Taj ti je prijatelj siguran budi, jer da meni kazes predji za drugi sto, presao bih za sva vremena.
    Ukapiraj da ti si taj koji PROIZVODI supstancu u vazduhu koja tu ne treba da bude po majki prirodi, samim tim ti si taj koji treba da se prilagodjavas svima ! To sto ti imas nekakav ego koji ti ne dozvoljava drugacije da razmisljas je druga prica ali ovo ti je sustina svega.
    Sate sate sate

  16. #716
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ukapiraj da ti si taj koji PROIZVODI supstancu u vazduhu koja tu ne treba da bude po majki prirodi, samim tim ti si taj koji treba da se prilagodjavas svima ! To sto ti imas nekakav ego koji ti ne dozvoljava drugacije da razmisljas je druga prica ali ovo ti je sustina svega.
    Velika najezda pušača



    Nije lako, ali je jako rođaci.

  17. #717
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Jes', smog je od duvana sve.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  18. #718
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Rakun nadčovjek, nimfa nešto trabunja.
    Dajte dokaze da vam smrdi roba.

  19. #719
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Rakune,znash koliko te volim,ali dozvoli da ovog puta budesh u krivu,pisao sam tamo i znash koliko sam decenija pushinjao i razlog da predjem na elektronsku...i naravno evo utisak posle 5 mjeseci,najbolje shto sam za sebe lichno uradio ikad...e zashto se ukljuchih u raspravu,zato jer od kad sam pushio,a pocheo jako rano,smetao mi je dim,ne bih dozvolio da nekom kome smeta sjedi na silu sa mnom ili uslovljavanje-predji tamo bla bla,stoga prihvatio ti ili ne,jednostavno ljudima smeta i tachka,ja i sa ovom elektronskom pazim kad parim da ta para ne ide put nekog ko bi mi rekao da mu smeta,a kad bi mi to rekao,ja bih bio taj koji bi prestao,ili zamijenio mjesto,i to bez ljutnje.
    ...

  20. #720
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Meni smetaju ovi što se tripuju, ekstremni anti pušači. Evo ja da ‘ispoštujem’ tako što ću se pobrinuti da se ni mrvicu ne osjećam na cigare i da ne zapalim nijedan...nedje će neko zapaliti cigar i oni su već uništeni.
    Smrdi im roba, smeta im, nervoza, bla bla bla...opet ništa nisam uradio.
    Što je najjače, takve osobe kuvaju, prže, peku...bla bla, i ti ‘mirisi’ im nisu tako veliki problem.
    ‘Hrana ne smrdi, hrana miriše, nek’ ti Bog oprosti, ne znaš šta govoriš. ‘
    A ono kuva kupus i to baaazdi, ne mogu da izdržim.

  21. #721
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Meni smetaju ovi što se tripuju, ekstremni anti pušači. Evo ja da ‘ispoštujem’ tako što ću se pobrinuti da se ni mrvicu ne osjećam na cigare i da ne zapalim nijedan...nedje će neko zapaliti cigar i oni su već uništeni.
    Smrdi im roba, smeta im, nervoza, bla bla bla...opet ništa nisam uradio.
    Što je najjače, takve osobe kuvaju, prže, peku...bla bla, i ti ‘mirisi’ im nisu tako veliki problem.
    ‘Hrana ne smrdi, hrana miriše, nek’ ti Bog oprosti, ne znaš šta govoriš. ‘
    A ono kuva kupus i to baaazdi, ne mogu da izdržim.
    Упоређујеш храну која ти треба да преживиш и цигарете гњиле, неозбиљан си...

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  22. #722
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Kuvani kupus ne bih pojeo ni da mi taman treba da bih preživio. Malboro flejvor plus miriše na vanilu. Malboro tač ima neku aromu i dim od njega ne smrdi.
    Parlamentu te arome nisu previše izražene, ali od njega se ne kašlje i najbolji je cigar u Cg.

  23. #723
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Nimfa je poluđeo potpuno. Proizvode, veli, pušači supstancu koja prirodno ne bi bila tu. Čovjek je dio prirode i sve što proizvede prirodno je. Neprirodno je ne pušit.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  24. #724
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default Pusenje ili zdravlje...

    Koje je boje ta supstanca i njena gradacija? Dje je najviše zastupljena i njena vrijednost u smislu value.

  25. #725
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Rakune,znash koliko te volim,ali dozvoli da ovog puta budesh u krivu,pisao sam tamo i znash koliko sam decenija pushinjao i razlog da predjem na elektronsku...i naravno evo utisak posle 5 mjeseci,najbolje shto sam za sebe lichno uradio ikad...e zashto se ukljuchih u raspravu,zato jer od kad sam pushio,a pocheo jako rano,smetao mi je dim,ne bih dozvolio da nekom kome smeta sjedi na silu sa mnom ili uslovljavanje-predji tamo bla bla,stoga prihvatio ti ili ne,jednostavno ljudima smeta i tachka,ja i sa ovom elektronskom pazim kad parim da ta para ne ide put nekog ko bi mi rekao da mu smeta,a kad bi mi to rekao,ja bih bio taj koji bi prestao,ili zamijenio mjesto,i to bez ljutnje.
    Eeee, ni tu elektronsku nećeš moć zapalit zato što im i to navodno smeta.
    Ti zbog kojih su u svijetu zabranjeno pušenje su isti oni zbog kojih je zabranjena i ta para koja je bez mirisa i koja nije štetna u smislu fantomskog second hand smoking-a. Što će reći da im "smeta" samo zato kako kaže ona fantastična američka izreka "misery loves company" tj. što bi ti uživao
    Ko je tu u pravu ?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 01-12-17 at 16:56.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 29 of 52 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  2. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •