Page 28 of 75 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast
Results 676 to 700 of 1854

Thread: Kosovo i Metohija, opšta diskusija

  1. #676
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ne mogu ti naci anketu kad je bila na TV ne na forum. U Plav nisam nikad bio, ali za ovu teritoriju su mi djedovi ginuli i svaki metar kvadratni mi je kao dio srca, a srce mi niko nece dirati. Prije svega albanac nece ubiti albanca jer su oni prije svega nacionalisti, to sto se malo pokoskaju katolici i muslimani to je jer im je dosadno. A da bih branio Tuzi, naravno da bih. Kosovo branim jer je na njemu ginuo srpsko-crnogorski narod da bi ga sad albanci zauzeli i otudjili, tamo je Pecka patrijarsija, centar moje sprske pravoslavne vjere, ja nikad ne bih srusio crkvu,dzamiju,sinagogu ma koje vjere bio, to rade bezboznici i gnjili ljudi.
    Ok. Sumiramo

    U Plavu nijesi nikad bio.

    Tuzi bi isao da branis, iako u istim tim tuzima od 4000 stanovnika samo 200 su Crnogorci Od koga da ih branis? Znaci Tuzi su Albanski grad, i ti ides da branis brata mog Rookia od Albanaca. Razumijes li sta je problem Znaci tamo se prica drugim jezikom, ljudi su vlasnici zemlje na kojoj su, ni ti ni ja nikakve veze sa tom teritorijom nemamo i ti bi isao da je branis Ista je stvar sa Kosovom. Preko milion ipo Albanaca je tamo i 20 000 srba (gradic velicine Pljevalja) i ti radi Pecke patrijarsije(koju su inace Turci obnovili i postavljali patrijarhe 200godina) i peckih patrijarha koji su vecinom bili Bugari, zelis da uskratis jednom narodu pravo na samoopredjeljenje.

    A ovo za djedove, to je istorija. Mojih je 18 prezimenjaka dalo zivot na Tarabosh. I sad ja treba da svojatam Skadar jel? Turci su drzali Podgoricu preko 400 godina (cetiri puta duze od crnogoraca) i sad trebaju da dodju sve da nas isele jer su im djedovi tu kosti ostavljali. Logika ti je pre pre prejaka

    U politici nema emocija, nego su stvari kakve jesu ili nijesu uopste.
    Last edited by Gandalf_White; 23-04-15 at 22:39.
    One Ring to Rule them all...

  2. #677
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ok. Sumiramo

    U Plavu nijesi nikad bio.

    Tuzi bi isao da branis, iako u istim tim tuzima od 4000 stanovnika samo 200 su Crnogorci Od koga da ih branis? Znaci Tuzi su Albanski grad, i ti ides da branis brata mog Rookia od Albanaca. Razumijes li sta je problem Znaci tamo se prica drugim jezikom, ljudi su vlasnici zemlje na kojoj su, ni ti ni ja nikakve veze sa tom teritorijom nemamo i ti bi isao da je branis Ista je stvar sa Kosovom. Preko milion ipo Albanaca je tamo i 20 000 srba (gradic velicine Pljevalja) i ti radi Pecke patrijarsije(koju su inace Turci obnovili i postavljali patrijarhe 200godina) i peckih patrijarha koji su vecinom bili Bugari, zelis da uskratis jednom narodu pravo na samoopredjeljenje.

    A ovo za djedove, to je istorija. Mojih je 18 prezimenjaka dalo zivot na Tarabosh. I sad ja treba da svojatam Skadar jel? Turci su drzali Podgoricu 400 godina i sad trebaju da dodju sve da nas isele jer su im djedovi tu kosti ostavljali. Logika ti je pre pre prejaka

    U politici nema emocija, nego su stvari kakve jesu ili nijesu uopste.
    Ako nisi znao Tuzi pripadaju Podgorici i u njima se nalaze Plantaze, jedina jaka fabrika od koje nam drzava zivi, znaci posto tamo nije nase vecinsko stanovnistvo ajde da se odreknemo pa im eto Plantaze. Zbog takvih crnogoraca kakav si ti da oprostis zato smo od junackog naroda spali na bijedu bijednu koja ne smije da progovori.
    Tvojom teorijom treba da se odrekenemo svega, da ne vjerujemo ni u Boga niti u bilo sta drugo, da gledamo mozemo li dje koji dinar zakucit' a da ko ne vidi, i tako da zivimo, taj zivot se zove pacovski

  3. #678
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ako nisi znao Tuzi pripadaju Podgorici i u njima se nalaze Plantaze, jedina jaka fabrika od koje nam drzava zivi, znaci posto tamo nije nase vecinsko stanovnistvo ajde da se odreknemo pa im eto Plantaze. Zbog takvih crnogoraca kakav si ti da oprostis zato smo od junackog naroda spali na bijedu bijednu koja ne smije da progovori.
    Tvojom teorijom treba da se odrekenemo svega, da ne vjerujemo ni u Boga niti u bilo sta drugo, da gledamo mozemo li dje koji dinar zakucit' a da ko ne vidi, i tako da zivimo, taj zivot se zove pacovski

    Ne mojom teorijom ja ne idem na kosovo da iseljavam Albance sa njega 7 godina posto su proglasili nezavisnost. Mojom teorijom ukoliko Albanci zele Ulcinj, Tuzi itd treba im dati bez ispaljenog metka jer su to teritorije na kojim oni zive.

    A ovo za plantaze, lako bi se dogovorili ne boj se, ne bi uzeli tu kompaniju od koje zivi drzava(ne znas dje si shupalj).

    Niko tebe ne tjera da ne vjerujes u Boga, nego si ti sam rekao da ti kao veliki pravoslavac postujes Pecku Patrijasisju i ja ti fino rekao da su ti istu tu pecku patrijarsiju obnovili turci i turci postavljali patrijarhe. Vec 250 godina ne postoji Pecka patrijarsija a ti kao turista mozes da odes na hodocasce na Kosovo niko ti ne brani. Ako ti se posjecuju Decani, Gracanica ili sta hoces od ovih sto nijesu zapaljeni, slobodno se spakuj imas bus svaku noc u 20:05 iz PG za Pristinu i odes posjetis, pomolis se. Kakve veze ima jel taj manastir na Srpskoj ili Kosovskoj teritoriji? Mislis da je Boga briga?

    Zbog ovakvih Crnogoraca kao ja, u CG i dalje moze da se zivi. Da se pitas ti i tvoji, davno bismo bili donji.
    One Ring to Rule them all...

  4. #679
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Zbog ovakvih Crnogoraca kao ja, u CG i dalje moze da se zivi. Da se pitas ti i tvoji, davno bismo bili donji.
    Ahahahahaha, kukuuu sto je ovo, dje zivis ti brate moj? Znas li da svaka 3-4 porodica jedva da ima za 3 obroka dnevno? A ti pricas o tome da moze i dalje da se zivi? Tvoja politika je politika DPS-a, prodaj i podijeli sve, naguzi se kad vidis jaceg pa ti mozda da nesto, pusti narod neka krepa bitno je sebe spasit'. Crna Goro majko moja sto izrodi.

  5. #680
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    podji pomoli se u Visoke Decane bice ti lakse.

    Mozda te Bog obdari sa 2 grama mozga :*
    One Ring to Rule them all...

  6. #681
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Stav se donosi na osnovu deduktivnog zakljucivanja.


    Дoноси се закључак (суд).При томе се користе,или би макар тако требало да буде, дедукција или/и индукција.Опет,тако формиран закључак (суд) не мора нужно бити и истинит.

    А став се има или нема.

  7. #682
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mojom teorijom ukoliko Albanci zele Ulcinj, Tuzi itd treba im dati bez ispaljenog metka jer su to teritorije na kojim oni zive.
    Tvojom teorijom prodao bi ti obraz za 10e da ti zafali za gorivo.

  8. #683
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Tvojom teorijom prodao bi ti obraz za 10e da ti zafali za gorivo.
    istina ziva za 2l dizela.

    Jos jedan Srbijanac sto bi da ratuje

    Bujrum pravoslavni brate, pusku o rame i pravac Tuzi, srpstvo se brani puskom.

    A iskreno, ono uvece kad legnete jel vas sramota svoje zatucanosti i primitivnosti?
    Ili je to moderno pa morate ? Ono macho stajl ubi zakolji, a kad je neka muka podvije se rep i cvili se
    One Ring to Rule them all...

  9. #684
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Gandalf

    zar si zaboravio da svako ima pravo na svoje mišljenje? Nebitno je dal se ti sa njim slažeš ili ne, zar ne? Ukoliko je tako, nejasno je zašto provociraš čovjeka? Čak i da si u pravu 100%, a realno je da nisi, otkud ti pravo da na ovakav način razgovaraš sa njim?

    Istina i on se brani, pa bi mogao i on da iskulira malo, ali neki vid dobre volje i sa jedne i sa druge strane bi bio poželjan. Ovako se ne ide u Evropu!

    Neznam dal bi se na sličan ili gori način ophodio prema ovim sirijcima i sličnim što bježe glavom bez obzira i što se dave po moru.

    A sad malo veselije, evo ti neki link, đe se eventualno možeš detaljnije upoznati sa svojom istorijom, i istorijom svojih predaka:
    http://www.telegraf.rs/vesti/832272-...nci-i-arijevci
    Ovo naglašavam, jer ovaj lik je neki naučnik sa neke američke obrazovne ustanove itd., a oni (amerikanci) znaju šta pričaju i njima je svaku za vjerovati, to smo makar nekoliko stotina puta čuli na ovom forumu.

    Lagano i izvinite se jedan drugome, ljudski je!
    Last edited by SpongeBob; 24-04-15 at 09:05.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  10. #685
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Ova 'fenomen' traje vec nekoliko godina. Vjerovatno proradio odbrambeni mehanizam (borba za opstanak).
    http://www.radiokim.net/vesti/?AID=34904
    Не'рно болсесни!

  11. #686
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Srba na Kosmetu je oko 75 hiljada a ne 25 kako neko reče(mada nije neka velika razlika).


    Uglavnom, na ovoj temi Gandalf je već raspisao referendum u Malesiji i Ulcinju, a ostali su pripremili puške da idu na Skadar

    Samo javite talijanima za te teorije separatizma da raspišu referendum u Little Italy, dosta su trpjeli tiraniju njujoršku.
    Last edited by chucknorris; 24-04-15 at 09:40.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  12. #687
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Srba na Kosmetu je oko 75 hiljada a ne 25 kako neko reče(mada nije neka velika razlika).


    Uglavnom, na ovoj temi Gandalf je već raspisao referendum u Malesiji i Ulcinju, a ostali su pripremili puške da idu na Skadar

    Samo javite talijanima za te teorije separatizma da raspišu referendum u Little Italy, dosta su trpjeli tiraniju njujoršku.

    Ja koristim samo oficijelne podatke, nagadjanja me ne zanimaju

    http://prntscr.com/6xjpxg


    Poenta cijele moje price prosle noci bila je, da radi zatucanih ljudi koji zive u paklu srpskog nacionalizma, ne mozemo krenuti naprijed.

    Tip koji prica kako mu je vjera na Kosovu i Pecka patrijarsija koju su Turci poklonili Srbima. I sad treba dokazati tipu da on i dalje moze posjetiti sve te svetinje, bez ikakvih problema, predje granicu, pomoli se i vrati se kuci. Za njega je ista stvar sad ili kada je Kosovo bilo Srpsko.
    Tip prica da ce dobrovoljci da idu na Kosovo ukoliko se ujedini sa Albanijom, sto je toliko smijesna i idiotska izjava, da bih je najprije ocekivao od navijaca Zvezde sa Novog Beograda od 14 godina ali sigurno ne od nekog ko zivi u CG i ima 30+.
    Da neko pita sad tipove sto su krvavili gace po Dubrovniku i Bosni da li bi opet otisli 90% njih odgovorilo bi ne.

    A ovi uber srbijanci sto su jaki na pricu, sto kosovo brane bombom, i sto su kretali da pale dzamije... To nijesu ljudi, to je nesto drugo
    One Ring to Rule them all...

  13. #688
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja koristim samo oficijelne podatke, nagadjanja me ne zanimaju

    http://prntscr.com/6xjpxg


    Poenta cijele moje price prosle noci bila je, da radi zatucanih ljudi koji zive u paklu srpskog nacionalizma, ne mozemo krenuti naprijed.

    Tip koji prica kako mu je vjera na Kosovu i Pecka patrijarsija koju su Turci poklonili Srbima. I sad treba dokazati tipu da on i dalje moze posjetiti sve te svetinje, bez ikakvih problema, predje granicu, pomoli se i vrati se kuci. Za njega je ista stvar sad ili kada je Kosovo bilo Srpsko.
    Tip prica da ce dobrovoljci da idu na Kosovo ukoliko se ujedini sa Albanijom, sto je toliko smijesna i idiotska izjava, da bih je najprije ocekivao od navijaca Zvezde sa Novog Beograda od 14 godina ali sigurno ne od nekog ko zivi u CG i ima 30+.
    Da neko pita sad tipove sto su krvavili gace po Dubrovniku i Bosni da li bi opet otisli 90% njih odgovorilo bi ne.

    A ovi uber srbijanci sto su jaki na pricu, sto kosovo brane bombom, i sto su kretali da pale dzamije... To nijesu ljudi, to je nesto drugo
    Ja ti pricam kako nas narod razmislja. Na Kosovo ne mozes mirno da se pomolis jer ce ti auto biti demolirano cim se zaustavis, komsija je bio kod rodjaka 2 puta i oba puta su mu slomili auto, najopasniji dio evrope a ti pricas lagano podjes zavrsis posao i niko te ne dira, ocigledno nikad tamo nisi bio i niko tvoj pa ne znas.

  14. #689
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    istina ziva za 2l dizela.

    Jos jedan Srbijanac sto bi da ratuje

    Bujrum pravoslavni brate, pusku o rame i pravac Tuzi, srpstvo se brani puskom.

    A iskreno, ono uvece kad legnete jel vas sramota svoje zatucanosti i primitivnosti?
    Ili je to moderno pa morate ? Ono macho stajl ubi zakolji, a kad je neka muka podvije se rep i cvili se
    Hahah jeste taj sam :lolblue:
    A isto te pogodilo ovo sto sam rekao.
    Po tvojoj logici pola njemacke treba da pripada turcima? Pola francuske alzircima? Procitaj svoje postove po 2-3 put mozda uvidis kakve gluposti pises...

  15. #690
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ja ti pricam kako nas narod razmislja. Na Kosovo ne mozes mirno da se pomolis jer ce ti auto biti demolirano cim se zaustavis, komsija je bio kod rodjaka 2 puta i oba puta su mu slomili auto, najopasniji dio evrope a ti pricas lagano podjes zavrsis posao i niko te ne dira, ocigledno nikad tamo nisi bio i niko tvoj pa ne znas.
    Pa vidis, opet imamo licno iskustvo (sa moje strane) i imamo iskustvo od nekog prijatelja, druga, komsije.

    Na Kosovu sam bio 15 puta od 2008, i ako me nijesu fino docekali, nije mi nista falilo. Ni meni ni autu.

    A "nas" narod kako razmislja ti mi nemoj pricati molim te. Da "nas" narod razmislja kao i ti, CG bi i dalje bila Srpska Sparta i vodio bi je Slobo Milosevic


    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Hahah jeste taj sam :lolblue:
    A isto te pogodilo ovo sto sam rekao.
    Po tvojoj logici pola njemacke treba da pripada turcima? Pola francuske alzircima? Procitaj svoje postove po 2-3 put mozda uvidis kakve gluposti pises...
    Ne moja logika je potpuno drugacija i ti je izvrces.

    Turci, Alzirci i Marokanci su imigranti, koji su emigrirali proteklih 20ak godina.

    Albanci su domicilno stanovnistvo na teritorijama koje sam ja naveo. Dok su ovi ostali imigranti. Tako da su to potpuno 2 razlicite price.

    Ljudi u danasnjoj Malesiji a i Albanci na teritoriji konkretno CG, zive na tim teritorijama duze i od mene i od tebe i od nasih predaka. Recimo PG, Albanske familije su zivjele tamo stotinama godinama dok su Crnogorci sisli krajem 19og vijeka... Ista stvar sa Ulcinjom, Malesijom itd.

    E nadam se da kontas moju logiku sad :*
    Last edited by Gandalf_White; 24-04-15 at 14:35.
    One Ring to Rule them all...

  16. #691
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Vala ako mi ne trazimo ono sto smo regularno zauzeli, mogli bi oni da se smire da ne traze nesto sto nije njihovo, jer vrlo lako mogu da ostanu i bez ovoga sto imaju. Pitanje do kad ce valjati SAD-u i NATO-u, samo da ih oni puste na mjesec dana, ostao bi prah i pepeo upravo zbog njihovih zlih ambicija.
    Zaboravio si jednu bitnu stavku:

    Kosovo i Albanija su pa i ako se ujedine oko 90% muslimanskog stanovnistva.

    Na stotine ljudi sa ovih prostora trenutno ratuje u Šam - dio izmedju Sirije i Iraka.

    Zamisli sta bi se desilo kad bi ovamo poceo rat...



    GASI OVO

  17. #692
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa vidis, opet imamo licno iskustvo (sa moje strane) i imamo iskustvo od nekog prijatelja, druga, komsije.

    Na Kosovu sam bio 15 puta od 2008, i ako me nijesu fino docekali, nije mi nista falilo. Ni meni ni autu.

    A "nas" narod kako razmislja ti mi nemoj pricati molim te. Da "nas" narod razmislja kao i ti, CG bi i dalje bila Srpska Sparta i vodio bi je Slobo Milosevic
    Tipicno za jednog cetinjanina da se predstavlja kao srbin, mislim da ti to misljenje o meni imas. Prije svega sam crnogorac veci od tebe, jer ja ne prodajem svoj narod i ne gledam samo sebe nego sam se uvijek vodio time da pomognem prijatelju pa cu sebi ako vidim da je njemu veca muka, a za mene su srbi bratski narod, ista imena, ista prezimena, sa albancima nemam nista zajednicko, prema tome bas ne znam o cemu ti pricas. Uz to me nece u albaniji nazivati brate nego u srbiji.

  18. #693
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Zaboravio si jednu bitnu stavku:

    Kosovo i Albanija su pa i ako se ujedine oko 90% muslimanskog stanovnistva.

    Na stotine ljudi sa ovih prostora trenutno ratuje u Šam - dio izmedju Sirije i Iraka.

    Zamisli sta bi se desilo kad bi ovamo poceo rat...



    GASI OVO
    Desilo bi se isto ono sto je trebalo da ih NATO nije spasio, drzava opkoljena sa svake strane jacim drzavama i vecim brojem stanovnistva.

  19. #694
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa vidis, opet imamo licno iskustvo (sa moje strane) i imamo iskustvo od nekog prijatelja, druga, komsije.

    Na Kosovu sam bio 15 puta od 2008, i ako me nijesu fino docekali, nije mi nista falilo. Ni meni ni autu.

    A "nas" narod kako razmislja ti mi nemoj pricati molim te. Da "nas" narod razmislja kao i ti, CG bi i dalje bila Srpska Sparta i vodio bi je Slobo Milosevic




    Ne moja logika je potpuno drugacija i ti je izvrces.

    Turci, Alzirci i Marokanci su imigranti, koji su emigrirali proteklih 20ak godina.

    Albanci su domicilno stanovnistvo na teritorijama koje sam ja naveo. Dok su ovi ostali imigranti. Tako da su to potpuno 2 razlicite price.

    Ljudi u danasnjoj Malesiji a i Albanci na teritoriji konkretno CG, zive na tim teritorijama duze i od mene i od tebe i od nasih predaka. Recimo PG, Albanske familije su zivjele tamo stotinama godinama dok su Crnogorci sisli krajem 19og vijeka... Ista stvar sa Ulcinjom, Malesijom itd.

    E nadam se da kontas moju logiku sad :*

    Po tvojoj logici cg treba da bude samo Cetinje i par kilometara u okolini istog :*

  20. #695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Tipicno za jednog cetinjanina da se predstavlja kao srbin, mislim da ti to misljenje o meni imas. Prije svega sam crnogorac veci od tebe, jer ja ne prodajem svoj narod i ne gledam samo sebe nego sam se uvijek vodio time da pomognem prijatelju pa cu sebi ako vidim da je njemu veca muka, a za mene su srbi bratski narod, ista imena, ista prezimena, sa albancima nemam nista zajednicko, prema tome bas ne znam o cemu ti pricas. Uz to me nece u albaniji nazivati brate nego u srbiji.
    Oces da ih stavimo na sto da ih mjerimo ko je veci Crnogorac? Nemoj molim te u tu pricu da ulazimo, garantujem da sam za 10 godina za CG i Crnogorce uradio vise nego ti i cijelo Cetinje zajedno.

    Moj je problem sto sam ja dosta realan, a *ebe mi se sto to ljudi ne podnose.

    Crnogorskog sam imena i prezimena ali sto bih ja isao da koljem Albance po Tuzima, ako tamo nema nista moje, niti je iko moj ikad tamo bio. A imas ljude koji tamo zive stotinama godina na SVOJOJ teritoriji. Manje je bitno sto je ta teritorija unutar CG. Da neko krene na PG i ovamo to bi vec druga prica bila, i morala bi se braniti drzava. A to ko mrzi Albance i sta radi nas narod, toliku plitkoumnost jos vidio nijesam.
    Sa Albancima sam radio, zivio i dan danas saradjujem. Nikad se nije desilo da me Albanac zaebe. Dok su npr. Srbi najgori narod, i samo gledaju da te zaebu i ufate krivinu. A posto si ti iz Cetinja (tkz. doline lopova, tj shanera) razumjeces o cemu ti pricam


    Tako da ja zavrsim pricu lagano, ti se polako spremi na ratiste da branis Sprsko kosovo od njegovog Albanskog stanovnistva, i kad krene frka u Tuzi, obavezno u prve redove da se razneses u dzamiju u znak protesta zbog otimanja vjekovne Crnogorske casne zemlje, dje zivi 50 crnogoraca


    P.S.

    Kad ti se bude islo na Kosovo da se molis, javi se da ti osiguram slobodan prolaz i da svratis na mijesano kod mog drugara Cjazima


    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Po tvojoj logici cg treba da bude samo Cetinje i par kilometara u okolini istog :*
    Ocigledno nemas intelektualni potencijal da skontas o cemu pricam, tako da se necu truditi vise, jer smatram da sam objasnio
    One Ring to Rule them all...

  21. #696
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Oces da ih stavimo na sto da ih mjerimo ko je veci Crnogorac? Nemoj molim te u tu pricu da ulazimo, garantujem da sam za 10 godina za CG i Crnogorce uradio vise nego ti i cijelo Cetinje zajedno.

    Moj je problem sto sam ja dosta realan, a *ebe mi se sto to ljudi ne podnose.

    Crnogorskog sam imena i prezimena ali sto bih ja isao da koljem Albance po Tuzima, ako tamo nema nista moje, niti je iko moj ikad tamo bio. A imas ljude koji tamo zive stotinama godina na SVOJOJ teritoriji. Manje je bitno sto je ta teritorija unutar CG. Da neko krene na PG i ovamo to bi vec druga prica bila, i morala bi se braniti drzava. A to ko mrzi Albance i sta radi nas narod, toliku plitkoumnost jos vidio nijesam.
    Sa Albancima sam radio, zivio i dan danas saradjujem. Nikad se nije desilo da me Albanac zaebe. Dok su npr. Srbi najgori narod, i samo gledaju da te zaebu i ufate krivinu. A posto si ti iz Cetinja (tkz. doline lopova, tj shanera) razumjeces o cemu ti pricam


    Tako da ja zavrsim pricu lagano, ti se polako spremi na ratiste da branis Sprsko kosovo od njegovog Albanskog stanovnistva, i kad krene frka u Tuzi, obavezno u prve redove da se razneses u dzamiju u znak protesta zbog otimanja vjekovne Crnogorske casne zemlje, dje zivi 50 crnogoraca


    P.S.

    Kad ti se bude islo na Kosovo da se molis, javi se da ti osiguram slobodan prolaz i da svratis na mijesano kod mog drugara Cjazima




    Ocigledno nemas intelektualni potencijal da skontas o cemu pricam, tako da se necu truditi vise, jer smatram da sam objasnio
    O cetinjanima znas koliko o mongolima kao sto vidim. Ne bih pominjao nista vezano za albance da nisam slusao price od djeda koji je bio pukovnik JNA, koji je 3 puta bio ranjavan na Kosovo hvatajuci kriminalce i balije pa znam sto mi je pricao, nikad ne VJERUJ albancu, imao je jednog u svojim redovima koji je spijao svojima DZABE, a djed mi nije bio ceetnik nego komunista. Uz to sam jednom bio prevaren od strane albanca za punih 400e i od tada ni traga ni glasa. A sa tobom su dobri kad vide kakav si da su ti pare prece od svog naroda. I da napomenem da mi je cukun djed bio prvi perjanik kralja Nikole, znam zi kakve sam familije znam kako su moji svi vaspitani. A ti si kao i tvoj vodja Milo Djukanovic ciji je djed bio cetnicki vojvoda a danas je na predsjednicki sat rekao da je prvo sto je trebalo u Pljevlja da se uradi jeste da se proceraju cetnicke horde, znaci covjek koji se stidi svojih korijena.

  22. #697
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Gandalfe sto cemo sa srbima koji zive u cg duze od albanaca i njima da damo teritoriju ? haha kakvu pricu ima momak

  23. #698
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Po tvojoj logici cg treba da bude samo Cetinje i par kilometara u okolini istog :*

  24. #699
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Desilo bi se isto ono sto je trebalo da ih NATO nije spasio, drzava opkoljena sa svake strane jacim drzavama i vecim brojem stanovnistva.
    Kojim drzavama? Imas samo Srbiju koja ne smije da pisne i moze ga samo ispusit na Kosovo ne bi sanse imala...

    Makedonija je u granici sve albansko.
    Crna Gora se ne bi mjesala kao drzava.

    Ostalo gasi.

    Druze, Edi Rama je sad glavni lider i TATA zapadnog Balkana. Jesi vidio kako ga Vučić, Milo i co. slušaju ka mala djeca...

    Kosovo ce se pripojiti Albaniji i vi srbi mozete samo da se pomirite stim ili crknite od muke jer ste sad goli kur*ac i niko vas ne siba 5%

    Vi nemate nikog jer zapad se sprda sa vama, vidis kako vam pustaju Seselja pa ga opet oce nazad i tako u krug.

    I da ti pojasnim jednu stvar:

    Bipolarni svijet je prestao postojati 1989te godine. Od tad postoji samo jedna super sila a to je naravno SAD, kojoj je glavna doktrina u spoljnoj policiti, suzbijanje i sirenje ruskog uticaja po svijetu.

    Kad se JNA povukla sa Kosmeta, prvi su rusi posli tenkovima tamo ali su odmah po naredjenju USA morali da se povuku. E tu ste druze vi srbi potpisali kapitulaciju, pristali ste na veliku Albaniju uz "amin" Rusije.

  25. #700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Gandalfe sto cemo sa srbima koji zive u cg duze od albanaca i njima da damo teritoriju ? haha kakvu pricu ima momak
    Cujes price )))


    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    O cetinjanima znas koliko o mongolima kao sto vidim. Ne bih pominjao nista vezano za albance da nisam slusao price od djeda koji je bio pukovnik JNA, koji je 3 puta bio ranjavan na Kosovo hvatajuci kriminalce i balije pa znam sto mi je pricao, nikad ne VJERUJ albancu, imao je jednog u svojim redovima koji je spijao svojima DZABE, a djed mi nije bio ceetnik nego komunista. Uz to sam jednom bio prevaren od strane albanca za punih 400e i od tada ni traga ni glasa. A sa tobom su dobri kad vide kakav si da su ti pare prece od svog naroda. I da napomenem da mi je cukun djed bio prvi perjanik kralja Nikole, znam zi kakve sam familije znam kako su moji svi vaspitani. A ti si kao i tvoj vodja Milo Djukanovic ciji je djed bio cetnicki vojvoda a danas je na predsjednicki sat rekao da je prvo sto je trebalo u Pljevlja da se uradi jeste da se proceraju cetnicke horde, znaci covjek koji se stidi svojih korijena.

    Blagosh sa tobom i sa djedom Ja kao sto vec rekoh nema potrebe da ga vadim i dokazujem ko je veci Crnogorac, jer znam da sam tu nenadjebiv

    Ja sam vaspitan tako da ne mogu Srbina koji je poklao pola Crne Gore, palio i silovao, nasilno pripojio moju zemlju nekom drugom zvati bratom.

    Vise su Srbi pobili Crnogoraca za godinu dana nego Albanci za cijeli svoj vijek. A trebao je to djed da te uci, a ne da mrzis naciju sa kojom nikakvog dodira nemas.

    Kao sto ti rekoh, javi se na pvt. ako budes kretao put pecke patrijarsije, da te docekaju na Kosovo bolje nego Srbi
    Last edited by Gandalf_White; 24-04-15 at 15:11.
    One Ring to Rule them all...

Page 28 of 75 FirstFirst ... 1824252627282930313238 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum CdM Arhiva
    Replies: 6
    Last Post: 10-05-15, 17:35
  2. Metohija
    By Krilatica in forum Politika generalno
    Replies: 16
    Last Post: 31-10-08, 09:51
  3. Kosovo i Metohija
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 14-04-08, 22:49
  4. EU: KOSOVO I METOHIJA - NEMA POVRATKA NA SITUACIJU PRE 1999
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-05, 19:49
  5. Diskusija.. (Interesantno)
    By shrek in forum Muzika
    Replies: 10
    Last Post: 17-04-04, 15:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •