Page 27 of 75 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast
Results 651 to 675 of 1853

Thread: Kosovo i Metohija, opšta diskusija

  1. #651
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post


    PS.
    Albanija je matica Albancima, a ne Kosovu. Albanija nikako ne može polagati pravo na Kosovo zbog toga što su većina stanovnika Albanci.



    Valjda misliš u Grčkoj, a ne u EX YU Makedoniji
    Kosovari se smatraju Albancima, pricaju Albanskim jezikom, viore albansku zastavu. Kampovi za obuku OVK su bili u Albaniji, pravili su autoput jedinstva itd. To ti je kao da kazes da Albanci u CG ne gledaju Albaniju kao njihovu maticu. Smatram da je vrlo glupo raspravljati se o ovome.

    Mislim upravo na Ex Yu makedoniju na cijoj se vlasti odrzavaju nacionalisti po istom receptu kao sto se DPS odrzava " Ukoliko mi ne budemo na vlasti pojesce vas - Srbi, Albanci, Marsovci"


    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Jesmo li mi priznali Kosovo kao narod ili politicari koji su bili placeni, od tih drzava sto si naveo NIJEDNA nije priznala kosovo tako sto je narod bio za to, nego su politicari zavrsili posao. Naveo sam tako strane, jer ne gledam politiku drzave nego kao sto je uvijek bilo kada je rat u pitanju, sta narod zeli, jesi li kad cuo za dobrovoljce? Samo iz CG dobrovoljaca bi otislo oko 5000. A to sto kazes da je Rusija okrenula ledja srbima je presmijesno ali stvarno. Ta Rusija je ratovala sa otomanima, fasistima i napoleonom a svo troje je htjelo da nas unisti, Napoleon najmanje ali isto je htio, tako da ih ja vidim kao naciju zbog koje smo dijelom zasluzni sto postojimo danas i nacija i narod koji vole Srbiju najvise posle Bjelorusije, a ne bih volio da dodje do rata ali ako dodje vidjeces.
    BIGa nije politika za svakoga. Pogotov ne za Srpske nacionaliste. Tako da se malo iskuliraj i kad pricas potrudi se da argumentujes svoju pricu.

    Vlade su izabrane od strane naroda i odluke Vlade su odluke naroda. Koliko god tesko to bilo za shvatiti tako je.

    O kakvim dobrovoljcima pricas? Jesu to oni dobrovoljci(njih 50ak) sto su se zalijetali da pale dzamije po CG? Jesu to ona Muuda sto su isla da ratuju (pljackaju) po Kosovo i Bosni. Kojih 5000 ljudi?

    Dje da idu? Na Kosovo ?

    Cujes li ti sebe sta pricas...

    Na Kosovu trenutno zivi MILION I SEST STOTINA HILJADA ALBANACA (brojevima: 1 600 000) i DVADESET PET HILJADA SRBA (25 000). I ti ces da ides da osvajas Kosovo nanovo iako je kosovo naseljeno Albancima? Pazi tu djetinju zatucanu velikosrpsku pricu.

    Dje su Srbi sa Kosova? Pa 90% ih je papreno prodalo tu zemlju pa se raselili i kupovali stanove po Nishu, Beogradu i Novom sadu. Oni najzadrtiji su ostali.

    Nesto se najezih sav citajuci ovaj tvoj post. Nekako mi te zao... :/

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ja ne znam jesu li neki ovdje ludi ili im je dosadno pa provociraju, gledano iz mog ugla Albanija sa Kosovom se nikad nece ujediniti a da prije toga ne bude rata za koji ne postoje sanse za pobjedu.Zasto? Evo da objasnim, na jednoj strani imamo Crna Gora,Srbija,Grcka,Makedonija + Rusija i okolne pravoslavne drzave koje ce podrzati Srbiju kao sto su Rumunija i Bugarska i da ne stavljam to sto je Albanija jedna od zemalja koju skoro svi u Evropi bar malo mrze, na drugoj strani imamo Albaniju + SAD i trt milojku? Salite li se vi malo?
    Koja CG, Srbija, Grcka i Makedonija?

    Sta zanima CG sto se Kosovo ujedinjuje sa Albanijom?

    Srbi su Kosovo prodali za ulazak u EU.

    Grcka to apsolutno ne zanima jer ima svojih problema dosta a Makedonija ne smije zucnuti jer Albanci zapalise pola drzave.

    Kakva pravoslavna braca? Kakva Bugarska i Rumunija? Sto njih briga sto se Kosovo i Albanija na miran nacin ujedinjuju. HALOOOO nijesu ovo 90te covjece. Probudi se aman - 2015 godina je, kad je geopoliticka situacija potpuno drugacija nego prije 25 godina. Pravoslavni brate


    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    A
    Rusija je priznala Kosovo zbog Krima, a osim toga je uvjek okrenula leđa Srbiji kad je to bilo potrebno

    Rusija nije priznala Kosovo.

    A sto se tice ovog drugog djela recenice, na ostalim temama je objasnjeno kako su i Srbi i Crnogorci i ostala pravoslavna braca prnula u chabar svaki put kad su se oslonila na pomoc rusije, koja bi ih iskoristila kao kondom, i bacila kad bi zavrsila posao.

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    Prisajedinjenje Kosova Albaniji se nece desiti nikad, niti je to moguce. Prvo, zbog balansa - Evropi ne bi trebao jos jedan rat pored onog u Ukrajini. Ne pita se vise SAD (samo), stvari su se promijenile. Albanija je vjestacka drzava, nije sposobna da odrzi ravnotezu ni u svojim granicama. Vjecito imaju takve pretenzije jer nijesu zadovoljni uslovima koje imaju.
    Drug koji zivi u Italiji mi je pricao da Albanci kod njih imaju status kao i Afrikanci, to govori o njihovom standardu.
    Srbi na Kosovu u poslednje 2 godine imaji veci natalitet od Albanaca.
    Ne branim Albance, kao sto sam nedje naveo pokusavam da budem politicki i ljudski realan. Ovo da je Albanija vjestacka drzava je propaganda Vojsilava Seselja. Iako prije toga nije postojala, sto sam objasnio na prethodnoj stranici. Albanija 103 godine postoji kao nezavisna drzava.


    Vecina Balkanaca ima isti status kao Afrikanci bilo gdje po inostranstvu. Zato sto idu i rade najgore poslove, kradu, rade sa drogom i da ne nabrajam.

    Pa u CG Srbe gledaju kao Afrikance pa sta je problem? Sta to govori o standardu Srba.

    Posto pretpostavljam da si kao ostali Srpski nacionalisti "cuo od druga" "rodjaka" itd a da nikada nijesi izasao nidje iz ove zemlje, dozvoli da ti neko ko je malo zivio sa strane objasni kako to ide.

    Albanci, Srbi, Makedonci, Bosanci ciste toalete i ulice, rade kao snajderi, kradu po buticima, rade na auto otpadima, najcesce na crno da imaju kuci da posalju par stotina i da kad se vrate dignu kucu na 3 sprata i kupe mercedesa. Vjeruj mi na rijec, da kao sto mi gledamo cigane, tako pojedini stranci gledaju pojedine emigrante sa balkana


    Quote Originally Posted by Дирижабл View Post

    Косово је независно прије свега присуством страних оружаних снага на његовој територији. Све остало је чиста козметика, ако и толико.
    Kosovo je nezavisno prije svega sto 92.9% populacije cine Albanci koji su zeljeli svoju drzavu :*
    Last edited by Gandalf_White; 23-04-15 at 19:55.
    One Ring to Rule them all...

  2. #652
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kosovari se smatraju Albancima, pricaju Albanskim jezikom, viore albansku zastavu. Kampovi za obuku OVK su bili u Albaniji, pravili su autoput jedinstva itd. To ti je kao da kazes da Albanci u CG ne gledaju Albaniju kao njihovu maticu. Smatram da je vrlo glupo raspravljati se o ovome.

    Mislim upravo na Ex Yu makedoniju na cijoj se vlasti odrzavaju nacionalisti po istom receptu kao sto se DPS odrzava " Ukoliko mi ne budemo na vlasti pojesce vas - Srbi, Albanci, Marsovci"




    BIGa nije politika za svakoga. Pogotov ne za Srpske nacionaliste. Tako da se malo iskuliraj i kad pricas potrudi se da argumentujes svoju pricu.

    Vlade su izabrane od strane naroda i odluke Vlade su odluke naroda. Koliko god tesko to bilo za shvatiti tako je.

    O kakvim dobrovoljcima pricas? Jesu to oni dobrovoljci(njih 50ak) sto su se zalijetali da pale dzamije po CG? Jesu to ona Muuda sto su isla da ratuju (pljackaju) po Kosovo i Bosni. Kojih 5000 ljudi?

    Dje da idu? Na Kosovo ?

    Cujes li ti sebe sta pricas...

    Na Kosovu trenutno zivi MILION I SEST STOTINA HILJADA ALBANACA (brojevima: 1 600 000) i DVADESET PET HILJADA SRBA (25 000). I ti ces da ides da osvajas Kosovo nanovo iako je kosovo naseljeno Albancima? Pazi tu djetinju zatucanu velikosrpsku pricu.

    Dje su Srbi sa Kosova? Pa 90% ih je papreno prodalo tu zemlju pa se raselili i kupovali stanove po Nishu, Beogradu i Novom sadu. Oni najzadrtiji su ostali.

    Nesto se najezih sav citajuci ovaj tvoj post. Nekako mi te zao... :/



    Koja CG, Srbija, Grcka i Makedonija?

    Sta zanima CG sto se Kosovo ujedinjuje sa Albanijom?

    Srbi su Kosovo prodali za ulazak u EU.

    Grcka to apsolutno ne zanima jer ima svojih problema dosta a Makedonija ne smije zucnuti jer Albanci zapalise pola drzave.

    Kakva pravoslavna braca? Kakva Bugarska i Rumunija? Sto njih briga sto se Kosovo i Albanija na miran nacin ujedinjuju. HALOOOO nijesu ovo 90te covjece. Probudi se aman - 2015 godina je, kad je geopoliticka situacija potpuno drugacija nego prije 25 godina. Pravoslavni brate





    Rusija nije priznala Kosovo.

    A sto se tice ovog drugog djela recenice, na ostalim temama je objasnjeno kako su i Srbi i Crnogorci i ostala pravoslavna braca prnula u chabar svaki put kad su se oslonila na pomoc rusije, koja bi ih iskoristila kao kondom, i bacila kad bi zavrsila posao.
    Kao da slusam ove promotere NATO-a, oplakah, nije ga tebi lako brate moj. Niko ovdje ne prica da bi na osnovu Kosova svi ratovali, ja pricam o tome da se Kosovo ujedini sa Albanijom, zar nece Crnogorce zabrinuti ne samo to sto i nasih tamo ima i kako ce im biti nego sto ako krenu da uzimaju Ulcinj,Plav,Tuzi pa iz tog straha krenu na Kosovo, ista situacija sa Grckom, tj sa sjeverom grcke, kapiras li ti da Crna Gora,Srbija,Makedonija(Albanaca ima oko 20% njih ne racunam da mrze svoje) i Grcka najvise na svijetu mrze Albaniju i tako vec godinama, samo fali da se malo jace zagrize ujedinjenje Albanije sa Kosovom pa da pocne rat, kao da zivis u Kanadu pa ti neko prica price, situacija se nije promijenila od 90-tih do sada ama ni 1%, to sto su zapadne drzave evrope dozivjele ekspanziju od 90-te do danas, balkanske zemlje nisu
    Last edited by BIGa; 23-04-15 at 20:00.

  3. #653
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Razjasni ovaj komentar.
    Ne znam sta tu ima nejasno. Zaobidjimo istorijske cinjenice, dovoljno je da vidis samo ponasanje Albanske drzave sad. U 2015. godini oni se jos nalaze u plemenskom sistemu. Osnovica drzave im se sastoji u velikodrzavnim projektima koji ne da nijesu realni, vec ne moze biti jasno po kon osnovu su nastali, iz cega. Od nekoliko miliona stanovnika, vise od polovine nema jasnu sliku kako da prezivi naredni dan. Taman se mogu uporediti sa Sijerom Leone. Kolonija.

  4. #654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Kao da slusam ove promotere NATO-a, oplakah, nije ga tebi lako brate moj. Niko ovdje ne prica da bi na osnovu Kosova svi ratovali, ja pricam o tome da se Kosovo ujedini sa Albanijom, zar nece Crnogorce zabrinuti ne samo to sto i nasih tamo ima i kako ce im biti nego sto ako krenu da uzimaju Ulcinj,Plav,Tuzi pa iz tog straha krenu na Kosovo, ista situacija sa Grckom, tj sa sjeverom grcke, kapiras li ti da Crna Gora,Srbija,Makedonija(Albanaca ima oko 20% njih ne racunam da mrze svoje) i Grcka najvise na svijetu mrze Albaniju i tako vec godinama, samo fali da se malo jace zagrize ujedinjenje Albanije sa Kosovom pa da pocne rat, kao da zivis u Kanadu pa ti neko prica price, situacija se nije promijenila od 90-tih do sada ama ni 1%, to sto su zapadne drzave evrope dozivjele ekspaniju od 90-te do danas, balkanse zemlje nisu

    Au druze kakva percepcija svijeta... Zamisljam te kako zivis nedje u neki katun sa usb internetom, ne citas ni novine, internet portale, niti palis TV.

    Kojih nasih ima tamo? Uzivaju nasi veca prava na Kosovu nego sto ih ti mozes uzivati u CG.

    Dje si cuo da CG i Grci najvise mrze Albaniju. Crnogorci najvise mrze Srbe, a Grci Turke

    Procitaj po koju anketicu sunce, i iskuliraj se da te zamolim. Prica ti je kao da si bio u komi 20 godina i juce se probudio. Znaci moras razumjeti da tvoje misljenje nije relevantno. Politika je vrlo kompleksna stvar, kako bi iznio stav o necemu, moras da citas, da se edukujes a ne samo da kazes to je tako jer sam ja Srbin

    Znas li koliko se ebe Crnogorcima i Grcima sto ce da se ujedini Albanija sa Kosovom Ti mozes kao dobrovoljac da ides koliko hoces niko ti ne brani, ali kad se vratis bices uhapsen zbog novog zakona o ratovanju van granica svoje zemlje

    Ae iskreno reci jesi li u zivotu bio u Plavu. Da krenu da uzimaju sjutra Plav, Ulcinj i Tuzi, trebalo bi im reci : Bujrum braco, izvolite nosite. Ti tamo nemas nista, a ni ja. U Tuzima se prica Albanski, skole su na albanskom, izjutra hohxa vija sa xhamie. I sto tebe briga sto ce tuzi da se odvoje ?
    One Ring to Rule them all...

  5. #655
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Au druze kakva percepcija svijeta... Zamisljam te kako zivis nedje u neki katun sa usb internetom, ne citas ni novine, internet portale, niti palis TV.

    Kojih nasih ima tamo? Uzivaju nasi veca prava na Kosovu nego sto ih ti mozes uzivati u CG.

    Dje si cuo da CG i Grci najvise mrze Albaniju. Crnogorci najvise mrze Srbe, a Grci Turke

    Procitaj po koju anketicu sunce, i iskuliraj se da te zamolim. Prica ti je kao da si bio u komi 20 godina i juce se probudio. Znaci moras razumjeti da tvoje misljenje nije relevantno. Politika je vrlo kompleksna stvar, kako bi iznio stav o necemu, moras da citas, da se edukujes a ne samo da kazes to je tako jer sam ja Srbin

    Znas li koliko se ebe Crnogorcima i Grcima sto ce da se ujedini Albanija sa Kosovom Ti mozes kao dobrovoljac da ides koliko hoces niko ti ne brani, ali kad se vratis bices uhapsen zbog novog zakona o ratovanju van granica svoje zemlje

    Ae iskreno reci jesi li u zivotu bio u Plavu. Da krenu da uzimaju sjutra Plav, Ulcinj i Tuzi, trebalo bi im reci : Bujrum braco, izvolite nosite. Ti tamo nemas nista, a ni ja. U Tuzima se prica Albanski, skole su na albanskom, izjutra hohxa vija sa xhamie. I sto tebe briga sto ce tuzi da se odvoje ?
    Ti pominjes portale,ankete, novine ovo ono, je li bila anketa prije nekih godinu dana kod nas u Pg, a pitanje je glasilo: Sta ne biste voljeli da imate u svom komsiliku 1. narkomana, 2. albanca, 3. gej osobu. Gej osobe niko nije pomenuo, narkomana je odgovorilo za 3 ili 4 ispitanika vise nego albanca, i sad ti meni objasni edukovani covjece putem interneta , zivis li ti u Cg, ili samo ovako volis da peglas narod po forumima, stvarno si mi nejasan, pozivas se na stvari koje ja argumentovano tvrdim i to bas koje su bile preko onih stvari o kojima ti meni pricas da ne pratim, znaci haos.
    Last edited by BIGa; 23-04-15 at 20:19.

  6. #656
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ti pominjes portale,ankete, novine ovo ono, je li bila anketa prije nekih godinu dana kod nas u Pg, a pitanje je glasilo: Sta ne bi ste voljeli da imate u svom komsiliku 1. narkomana, 2. albanca, 3. gej osobu. Gej osobe niko nije pomenuo, narkomana je odgovorilo za 3 ili 4 ispitanika vise nego albanca, i sad ti meni objasni edukovani covjece putem interneta , zivis li ti u Cg, ili samo ovako volis da peglas narod po forumima, stvarno si mi nejasan, pozivas se na stvari koje ja argumentovano tvrdim i to bas koje su bile preko onih stvari o kojima ti meni pricas da ne pratim, znaci haos.

    Daj tu Anketu molim te i nema problema. Ja kazem Biga izvini u pravu si, ja sam zatucan ti nijesi.

    Ja zivim u gradjanskoj CG, gdje svi na papiru uzivaju ista prava. A ti pricas o dobrovoljcima koji ce da idu na Kosovo i u Tuzi da brane Albance od Albanaca
    One Ring to Rule them all...

  7. #657
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    @biga tebra,ta anketa moze samo da pokaze koliko smo zaostali,koliko su ljudi odje puni mrznje,ukljucujuci i tebe.nemoj sto zamjerit,ali ne valja ti to nista.

    bas se o
    pterecujes oko nekih stvari koje ne bi trebale da nas se ticu.pisem i ja odje i na temu o nato-u,ali mi se hebe sta se radi van naseg dvorista. ako se bude aktuelizovala prica o otimanju crnogorske teritorije,bez obzira jel to ulcinj,tuzi ili neka opstina sa sjevera(odakle su moji porijeklom)prvi bih bio protiv toga naravno.
    i ne samo ja i ti,nego i svi ostali crnogorci,bez obzira na vjeru. a to sto ti gledas samo
    pravoslavlje pa pravoslavlje,mislim da je pogresno.nije ovo vise 19 vijek,sad ljudi raznih vjera zive zajedno,nismo u kalifat pa da sve ostale narode smatramo nizim od sebe samo zato sto su druge vjere...
    Last edited by AdO_pG; 23-04-15 at 20:22.

  8. #658
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    @biga tebra,ta anketa moze samo da pokaze koliko smo zaostali,koliko su ljudi odje puni mrznje,ukljucujuci i tebe.nemoj sto zamjerit,ali ne valja ti to nista.

    bas se o
    pterecujes oko nekih stvari koje ne bi trebale da nas se ticu.pisem i ja odje i na temu o nato-u,ali mi se hebe sta se radi van naseg dvorista. ako se bude aktuelizovala prica o otimanju crnogorske teritorije,bez obzira jel to ulcinj,tuzi ili neka opstina sa sjevera(odakle su moji porijeklom)prvi bih bio protiv toga naravno.
    i ne samo ja i ti,nego i svi ostali crnogorci,bez obzira na vjeru.
    Ja pun mrznje nisam brate, nego pricam logicki, drustven sam i imam drustva mnogo, i zakljucak je jedan i samo jedan crnogorci ne vole albance, da li sto se krve sa srbima ili zato sto nam skadar uzese posto nas 10 hiljada izgibe ne znam, samo kazem kakvo je stanje, nisam ni za kakav vid ratovanja, ali jedini koji na balkanu zele rat,sirenje teritorija su Albanija i albanci.

  9. #659
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    ako se bude aktuelizovala prica o otimanju crnogorske teritorije,bez obzira jel to ulcinj,tuzi ili neka opstina sa sjevera(odakle su moji porijeklom)prvi bih bio protiv toga naravno.
    i ne samo ja i ti,nego i svi ostali crnogorci,bez obzira na vjeru.
    Crnogorskim teritorijama ne prijeti opasnost samo sa te strane. Što se tiče otimanja naših teritorija od strane drugih ne bi bili protiv svi Crnogorci
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #660
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Daj tu Anketu molim te i nema problema. Ja kazem Biga izvini u pravu si, ja sam zatucan ti nijesi.

    Ja zivim u gradjanskoj CG, gdje svi na papiru uzivaju ista prava. A ti pricas o dobrovoljcima koji ce da idu na Kosovo i u Tuzi da brane Albance od Albanaca
    Anketu je vrsila televizija Vijesti cini mi se, oko 20-30 ispitanika je bilo. Ovo je sve samo ne gradjanska Crna Gora, jer da smo gradjanska pitali bi se nesto, a kao sto se vidi svakim satom da se ne pitamo nista. Mislim da si kao i svi DPS-ovci umislio da je ovo Monte Carlo ali nije bratski ovo je Montenegro

    Evo je pjesma za gandalfa i njegovu gradjansku Crnu Goru:
    Last edited by BIGa; 23-04-15 at 20:27.

  11. #661
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kosovari se smatraju Albancima, pricaju Albanskim jezikom, viore albansku zastavu. Kampovi za obuku OVK su bili u Albaniji, pravili su autoput jedinstva itd. To ti je kao da kazes da Albanci u CG ne gledaju Albaniju kao njihovu maticu. Smatram da je vrlo glupo raspravljati se o ovome.

    Mislim upravo na Ex Yu makedoniju na cijoj se vlasti odrzavaju nacionalisti po istom receptu kao sto se DPS odrzava " Ukoliko mi ne budemo na vlasti pojesce vas - Srbi, Albanci, Marsovci"




    BIGa nije politika za svakoga. Pogotov ne za Srpske nacionaliste. Tako da se malo iskuliraj i kad pricas potrudi se da argumentujes svoju pricu.

    Vlade su izabrane od strane naroda i odluke Vlade su odluke naroda. Koliko god tesko to bilo za shvatiti tako je.

    O kakvim dobrovoljcima pricas? Jesu to oni dobrovoljci(njih 50ak) sto su se zalijetali da pale dzamije po CG? Jesu to ona Muuda sto su isla da ratuju (pljackaju) po Kosovo i Bosni. Kojih 5000 ljudi?

    Dje da idu? Na Kosovo ?

    Cujes li ti sebe sta pricas...

    Na Kosovu trenutno zivi MILION I SEST STOTINA HILJADA ALBANACA (brojevima: 1 600 000) i DVADESET PET HILJADA SRBA (25 000). I ti ces da ides da osvajas Kosovo nanovo iako je kosovo naseljeno Albancima? Pazi tu djetinju zatucanu velikosrpsku pricu.

    Dje su Srbi sa Kosova? Pa 90% ih je papreno prodalo tu zemlju pa se raselili i kupovali stanove po Nishu, Beogradu i Novom sadu. Oni najzadrtiji su ostali.

    Nesto se najezih sav citajuci ovaj tvoj post. Nekako mi te zao... :/



    Koja CG, Srbija, Grcka i Makedonija?

    Sta zanima CG sto se Kosovo ujedinjuje sa Albanijom?

    Srbi su Kosovo prodali za ulazak u EU.

    Grcka to apsolutno ne zanima jer ima svojih problema dosta a Makedonija ne smije zucnuti jer Albanci zapalise pola drzave.

    Kakva pravoslavna braca? Kakva Bugarska i Rumunija? Sto njih briga sto se Kosovo i Albanija na miran nacin ujedinjuju. HALOOOO nijesu ovo 90te covjece. Probudi se aman - 2015 godina je, kad je geopoliticka situacija potpuno drugacija nego prije 25 godina. Pravoslavni brate





    Rusija nije priznala Kosovo.

    A sto se tice ovog drugog djela recenice, na ostalim temama je objasnjeno kako su i Srbi i Crnogorci i ostala pravoslavna braca prnula u chabar svaki put kad su se oslonila na pomoc rusije, koja bi ih iskoristila kao kondom, i bacila kad bi zavrsila posao.



    Ne branim Albance, kao sto sam nedje naveo pokusavam da budem politicki i ljudski realan. Ovo da je Albanija vjestacka drzava je propaganda Vojsilava Seselja. Iako prije toga nije postojala, sto sam objasnio na prethodnoj stranici. Albanija 103 godine postoji kao nezavisna drzava.


    Vecina Balkanaca ima isti status kao Afrikanci bilo gdje po inostranstvu. Zato sto idu i rade najgore poslove, kradu, rade sa drogom i da ne nabrajam.

    Pa u CG Srbe gledaju kao Afrikance pa sta je problem? Sta to govori o standardu Srba.

    Posto pretpostavljam da si kao ostali Srpski nacionalisti "cuo od druga" "rodjaka" itd a da nikada nijesi izasao nidje iz ove zemlje, dozvoli da ti neko ko je malo zivio sa strane objasni kako to ide.

    Albanci, Srbi, Makedonci, Bosanci ciste toalete i ulice, rade kao snajderi, kradu po buticima, rade na auto otpadima, najcesce na crno da imaju kuci da posalju par stotina i da kad se vrate dignu kucu na 3 sprata i kupe mercedesa. Vjeruj mi na rijec, da kao sto mi gledamo cigane, tako pojedini stranci gledaju pojedine emigrante sa balkana




    Kosovo je nezavisno prije svega sto 92.9% populacije cine Albanci koji su zeljeli svoju drzavu :*
    Samo si ti kumasine nacitan, samo si ti u pravu i samo ti imas pravo na misljenje. Svi su ostali nacionalisti i ljudi koji bucaju net i neizivljeni pisu po forumima. Samo cu te pitati, po cemu si zakljucio da sam SRPSKI nacionalista? Moram li da volim Albance da ne bih bio SRPSKI nacionalista Dvii iznosimo stavove i zato smo odje. Ne branis Albance, ali ih branis.

  12. #662
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ja pun mrznje nisam brate, nego pricam logicki, drustven sam i imam drustva mnogo, i zakljucak je jedan i samo jedan crnogorci ne vole albance, da li sto se krve sa srbima ili zato sto nam skadar uzese posto nas 10 hiljada izgibe ne znam, samo kazem kakvo je stanje, nisam ni za kakav vid ratovanja, ali jedini koji na balkanu zele rat,sirenje teritorija su Albanija i albanci.
    cisto sumnjam da imas ijednog druga albanca

    za ovu zadnju recenicu si vjerovatno u pravu,to mi se nikako ne svidja sto u zadnje vrijeme,pogotovo posle one utakmice,albanci provociraju srbe.ne znam sto ce im to bas,mada to su vecinom huligani i propalice pa nije vrijedno obracati paznju na to.bilo je sta je bilo s kosovom,ono je vecinski albansko i to su mnogi prihvatili.ne znam sto bi se mi onda odje uzrujavali oko toga ako ce zivjet u miru sa svojim komsijama srbima i ostalim nealbancima.

  13. #663
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    Ne znam sta tu ima nejasno. Zaobidjimo istorijske cinjenice, dovoljno je da vidis samo ponasanje Albanske drzave sad. U 2015. godini oni se jos nalaze u plemenskom sistemu. Osnovica drzave im se sastoji u velikodrzavnim projektima koji ne da nijesu realni, vec ne moze biti jasno po kon osnovu su nastali, iz cega. Od nekoliko miliona stanovnika, vise od polovine nema jasnu sliku kako da prezivi naredni dan. Taman se mogu uporediti sa Sijerom Leone. Kolonija.
    Albanska država ima presedan još od 1190 godine. Principat koji je postojao do 1255 godine, a i kasnije u obliku vazalne državice tako da Albanija ima istorijsku podlogu. Osim toga tu je i Prizrenska Liga koja je osnovana 1878 godine koja je promovirala albanski nacionalizam unutar Otomanske imperije (kao u ostalom i sve tadašnje nacionalnosti u Otomaskom carstvu).

    Oni imaju jednakih pretenzika kao i sve ostale nacionalnosti na ovom području, samo je igra slučaja takva da je raspodjela teritorija ovakva kakva je danas.

    Govoriti da jedan narod nema pravo na samoopredjeljenje je bezobrazno.

    A vidim da nisi ni upoznat sa istorijom Sjera Leone.

    Sjera leone je bila važna provincija u vrijeme Malijske Imperije (Malijska Imperija je postojala od 1230 do 1600) i da je Malijka imperija opstala Evropljani nikada ne bi osvoili i kolonizirali Afriku a kamoli tu oblast. Tako da i taj dio svjeta ima pravo na samoopredjeljenje (kako to samoopredjeljenje koriste to je već njihov problem).

    Ne postoje narodi koji nemaju pravo da se bore za svoja prava i mjesto pod suncem.

  14. #664
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Crnogorskim teritorijama ne prijeti opasnost samo sa te strane. Što se tiče otimanja naših teritorija od strane drugih ne bi bili protiv svi Crnogorci
    nisam siguran sta si htio da napises s ovim.

    crnogorci na koje sam ja mislio,oni koji se izjasnjavaju kao muslimani/bosnjaci,srbi/crnogorci su narod koji nikad ne smije i nece dozvoliti,bez obzira na
    podjele da se cijepa nasa teritorija,jer ovo je nasa zajednicka kuca i opet kazem iako smo podijeljeni po mnogim pitanjima,po tome cemo ostati jedinstveni.mislim da ostatak,od kojih najvise ima albanaca ne moze biti prijetnja tome,a iskreno mislim i da albanci u crnoj gori ne balave previse za tim velikoalbanskim projektom.

  15. #665
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Albance istorija nije nista naucila. Tesko njima kad dojade svakom a oce brzo... Nece imat leba da jedu a i ovako nemaju...

  16. #666
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Albanska država ima presedan još od 1190 godine. Principat koji je postojao do 1255 godine, a i kasnije u obliku vazalne državice tako da Albanija ima istorijsku podlogu. Osim toga tu je i Prizrenska Liga koja je osnovana 1878 godine koja je promovirala albanski nacionalizam unutar Otomanske imperije (kao u ostalom i sve tadašnje nacionalnosti u Otomaskom carstvu).

    Oni imaju jednakih pretenzika kao i sve ostale nacionalnosti na ovom području, samo je igra slučaja takva da je raspodjela teritorija ovakva kakva je danas.

    Govoriti da jedan narod nema pravo na samoopredjeljenje je bezobrazno.

    A vidim da nisi ni upoznat sa istorijom Sjera Leone.

    Sjera leone je bila važna provincija u vrijeme Malijske Imperije (Malijska Imperija je postojala od 1230 do 1600) i da je Malijka imperija opstala Evropljani nikada ne bi osvoili i kolonizirali Afriku a kamoli tu oblast. Tako da i taj dio svjeta ima pravo na samoopredjeljenje (kako to samoopredjeljenje koriste to je već njihov problem).

    Ne postoje narodi koji nemaju pravo da se bore za svoja prava i mjesto pod suncem.
    Naravno, ali za mene drzava koja se zasniva na nekim suludim teorijama, bez neke vise organizacije, dje 80% stanovnistva prezivljava zahvaljujuci sitnom kriminalu, nije 'prava' drzava. To je moje vidjenje.Na to sam mislio. I jos imaju pretenzije na druge drzave. To za mene predstavlja pojam vjestacke drzave. 'Moderna' Albanija je stvorena iskljucivo zahvaljujuci velikim silama i nicemu vise. To mozes naci i u udzbenicima. A ova prica se odnosi na osnovu moderne Albanije.
    Sijera Leone - provincija ali ne i drzava?
    Danas je nezvanicno i dalje kolonija kao i vecina Africkih drzava - znaci vjestacka.
    Last edited by Stawrony; 23-04-15 at 20:49.

  17. #667
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Vala ako mi ne trazimo ono sto smo regularno zauzeli, mogli bi oni da se smire da ne traze nesto sto nije njihovo, jer vrlo lako mogu da ostanu i bez ovoga sto imaju. Pitanje do kad ce valjati SAD-u i NATO-u, samo da ih oni puste na mjesec dana, ostao bi prah i pepeo upravo zbog njihovih zlih ambicija.

  18. #668
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kosovo je nezavisno prije svega sto 92.9% populacije cine Albanci koji su zeljeli svoju drzavu :*
    Не прави се неук.

    Није питање проценат становништва који може бити и 100%. Питање је да ли су Албанци (и уопште други народи у сличним ситуацијама) једини народ на свијет који има ексклузивно право да нипошто не смије живјети као мањина у другој држави (Будући да своју националну државу већ имају, дакле нису Курди)

    Те наравно, питање легитимитета цијеле ствари. Просто присуство мањине не даје легитимитет сепаратизму, то је ваљда буквар међународног права.

    Дакле да поновим, такозвано "право" по тим питањима је чисто жонглирање јер 99%-тни консензус не може учинии де факто ваљаним нешто што ће да брани супериорна сила. Дакле у крајности, побиједио је јачи. И на то се све своди. Хоћеш анексију, сецесију ? Ако си довољно јак, узми је, све остало ће само да се посложи. 90% планете подржава Палестиу па не гледају државе већ 60 година, зато што се интереси Израела морају узети у обзир. А зашто ? Па јер су довољно јаки. Мора се

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Vala ako mi ne trazimo ono sto smo regularno zauzeli
    Регуларно заузели јесмо, само нисмо регуларно регулисали то заузимање

  19. #669
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dje si cuo da CG i Grci najvise mrze Albaniju. Crnogorci najvise mrze Srbe, a Grci Turke
    Sjećaš li se ti onog iz priče ljubičastog crnogorca? Kako mogu crnogorci da mrze ove iz srbije, kad ih je po toj priči pun Beograd? Reče li neko da albance u Italiji tretiraju specifično, kontam ja želje i tako to, ali činjenice su drugo. Turci možda mrze grke to je tačno, ali grci su vrlo miroljubiv narod, uvijek su bili, i ti ljudi realno vole sve svoje komšije jer turizam je to brate, nisu oni kao mi, ono pošaji mi ti pare i nemo dolazit, lakše mi je.

    Ipak, ljubav za ljubav, a sir za pare, kakve veze ima ko koga voli u politici? Možemo dalje!

    Ovo oko doborovoljaca i ratovanja vam granica države, može tako da bude, ali jedino ako se dokaže đje je ko bio, mada ima i tome doskočica, nije sporno.

    Što se tiče crnogoraca i Kosova, ima dosta porodica koje su na ovaj ili onaj način vezane za Kosovo i Metohiju, kao što je bila kolonizacija u Vojvodini, bilo je i ljudi koji su na Kosovu i Metohiji živjeli, pa zatim ljudi koji su izbjegli od tuda ovamo, baš kod nas. Tako da će makar jedan jedini da se popuni ako do toga dođe (ujedinjenja Kosova i Albaniej), vi zaboravljate đje živite. Ovđe kod nas je dovoljno da mrko pogledaš nekog pa da bude muka. Politika u Crnoj Gori može cirkus da napravi, samo ako je nekome u interesu, koliko god se pametni suprotsavljali tome. Makar imamo do sad takvih, ne suprotnih primjera, dosta.
    Last edited by SpongeBob; 23-04-15 at 22:04.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  20. #670
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Anketu je vrsila televizija Vijesti cini mi se, oko 20-30 ispitanika je bilo. Ovo je sve samo ne gradjanska Crna Gora, jer da smo gradjanska pitali bi se nesto, a kao sto se vidi svakim satom da se ne pitamo nista. Mislim da si kao i svi DPS-ovci umislio da je ovo Monte Carlo ali nije bratski ovo je Montenegro
    Daj anketu

    I nijesi mi odgovorio na pitanja. Jesi li bio kada u Plavu? Sta ti imas da je tvoje u tuzima? I ako krene sjutra da se puca, hoces li ici da branis Albance u Tuzima od Albanaca? Kao sto bi isao da branis Kosovo od Kosovara

    Stavljanje mene i DPS-a u istu recenicu u afirmativnom smislu...

    Quote Originally Posted by Stawrony View Post
    Samo si ti kumasine nacitan, samo si ti u pravu i samo ti imas pravo na misljenje. Svi su ostali nacionalisti i ljudi koji bucaju net i neizivljeni pisu po forumima. Samo cu te pitati, po cemu si zakljucio da sam SRPSKI nacionalista? Moram li da volim Albance da ne bih bio SRPSKI nacionalista Dvii iznosimo stavove i zato smo odje. Ne branis Albance, ali ih branis.
    Kao sto rekoh ovome drugome gore. Stav se donosi na osnovu deduktivnog zakljucivanja. Deduktivno zakljucivanje je logicki metod.

    E sad logicno bi bilo da si ti bio u Albaniji, da znas nesto o Albanskoj istoriji ili da blisko poznajes Albance pa da na osnovu njih logicki doneses licni stav.

    Tvoj stav se zasniva na tome sta si "cuo od druga" i sta si cuo na ulici. Tako da nemoj zamjeriti ukoliko tvoj stav odmah diskreditujem kao glupost

    Moj licni stav se zasniva na osnovu poznavanja Albanske i Balkanske istorije, nezadojenoscu nacionalizmom, ne mrznjom prema Albancima, zivota sa Albancima i dobrog poznavanja geopoliticke situacije

    Mozemo da pricamo tako a mozemo da pricamo i normalno. Ali ako cemo da pricamo, daj da iznosimo brojke, linkove, dokaze. A ne kao Biga - bila je nedje jedna anketa, Ja gledao Kakav mediokritet
    Last edited by Gandalf_White; 23-04-15 at 22:22.
    One Ring to Rule them all...

  21. #671
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Albanska država ima presedan još od 1190 godine...
    Nije li se upravo država koja se zove Albanija stvorila skoro na silu neđe skorije i to zahvaljujući uglavnom Italijanima? Vjerovatno da neka ideja tradicija i tako to postoji od ranije, ali govorimo o današnjoj Albaniji, ne o pokrajinama i željama pisaca i pjesnika.

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Ne postoje narodi koji nemaju pravo da se bore za svoja prava i mjesto pod suncem.
    Postoje, zaboravljaš činjenicu da neki koje opisuješ ovom rečenicom podrazumijevaju, pokušavaju i ostvaruju to pravo istovremenim oduzimanjem ili što gore tog istog prava drugima, ti takvi narodi su sporni. Ipak je to sve politika. Sad ovako, sad onako, u zavisnosti od onoga ko više ima da plati, itd.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  22. #672
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Postoje, zaboravljaš činjenicu da neki koje opisuješ ovom rečenicom podrazumijevaju, pokušavaju i ostvaruju to pravo istovremenim oduzimanjem ili što gore tog istog prava drugima, ti takvi narodi su sporni. Ipak je to sve politika. Sad ovako, sad onako, u zavisnosti od onoga ko više ima da plati, itd.
    Postavicu ti jedno vrlo prosto pitanje.

    Dodjem ja kod tebe kuci, kuca je u tvom vlasnistvu.

    E od danas ja cu da ti pricam sta ces da radis sa svojim zivotom, ja cu da ti vodim finansije i plus ces mjesecno da mi placas rentu.

    Da li bi pristao na ovo?
    One Ring to Rule them all...

  23. #673
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Daj anketu

    I nijesi mi odgovorio na pitanja. Jesi li bio kada u Plavu? Sta ti imas da je tvoje u tuzima? I ako krene sjutra da se puca, hoces li ici da branis Albance u Tuzima od Albanaca? Kao sto bi isao da branis Kosovo od Kosovara

    Stavljanje mene i DPS-a u istu recenicu u afirmativnom smislu...



    Kao sto rekoh ovome drugome gore. Stav se donosi na osnovu deduktivnog zakljucivanja. Deduktivno zakljucivanje je logicki metod.

    E sad logicno bi bilo da si ti bio u Albaniji, da znas nesto o Albanskoj istoriji ili da blisko poznajes Albance pa da na osnovu njih logicki doneses licni stav.

    Tvoj stav se zasniva na tome sta si "cuo od druga" i sta si cuo na ulici. Tako da nemoj zamjeriti ukoliko tvoj stav odmah diskreditujem kao glupost

    Mozemo da pricamo tako a mozemo da pricamo i normalno. Ali ako cemo da pricamo, daj da iznosimo brojke, linkove, dokaze. A ne kao Biga - bila je nedje jedna anketa, Ja gledao Kakav mediokritet
    Ne mogu ti naci anketu kad je bila na TV ne na forum. U Plav nisam nikad bio, ali za ovu teritoriju su mi djedovi ginuli i svaki metar kvadratni mi je kao dio srca, a srce mi niko nece dirati. Prije svega albanac nece ubiti albanca jer su oni prije svega nacionalisti, to sto se malo pokoskaju katolici i muslimani to je jer im je dosadno. A da bih branio Tuzi, naravno da bih. Kosovo branim jer je na njemu ginuo srpsko-crnogorski narod da bi ga sad albanci zauzeli i otudjili, tamo je Pecka patrijarsija, centar moje sprske pravoslavne vjere, ja nikad ne bih srusio crkvu,dzamiju,sinagogu ma koje vjere bio, to rade bezboznici i gnjili ljudi.

  24. #674
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nikšić
    Posts
    698
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Daj anketu

    I nijesi mi odgovorio na pitanja. Jesi li bio kada u Plavu? Sta ti imas da je tvoje u tuzima? I ako krene sjutra da se puca, hoces li ici da branis Albance u Tuzima od Albanaca? Kao sto bi isao da branis Kosovo od Kosovara

    Stavljanje mene i DPS-a u istu recenicu u afirmativnom smislu...



    Kao sto rekoh ovome drugome gore. Stav se donosi na osnovu deduktivnog zakljucivanja. Deduktivno zakljucivanje je logicki metod.

    E sad logicno bi bilo da si ti bio u Albaniji, da znas nesto o Albanskoj istoriji ili da blisko poznajes Albance pa da na osnovu njih logicki doneses licni stav.

    Tvoj stav se zasniva na tome sta si "cuo od druga" i sta si cuo na ulici. Tako da nemoj zamjeriti ukoliko tvoj stav odmah diskreditujem kao glupost

    Moj licni stav se zasniva na osnovu poznavanja Albanske i Balkanske istorije, nezadojenoscu nacionalizmom, ne mrznjom prema Albancima, zivota sa Albancima i dobrog poznavanja geopoliticke situacije

    Mozemo da pricamo tako a mozemo da pricamo i normalno. Ali ako cemo da pricamo, daj da iznosimo brojke, linkove, dokaze. A ne kao Biga - bila je nedje jedna anketa, Ja gledao Kakav mediokritet
    Iznio sam dovoljno cinjenica, a zasto i necije iskustvo ne bi bilo adekvatan argument za ono o cemu sam pisao? Shvatam da si se uhvatio za jednu recenicu i da si potpuno pogresno razumio ono sto sam napisao, ali ne mozes da prihvatas samo tvoje stavove kao jedine ispravne. I vjeruj mi, na internetu svako moze naci tekst ili link za ono sto mu odgovara, tako da je to mnogo manji argument nego necije iskustvo.
    Ti nijesi saglasan sa mojim misljenjem, isto kao sto ni ja nijesam saglasan sa tvojim 'boli me briga za Plav i Tuzi', sto govori koliko drzis do nacionalnih vrijednosti.

  25. #675
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno, Gandalf, na ovim prostorima se uvjek tako živjelo i sad se tako živi i sjutra će se tako živjet! Tačka, kraj, nema više, sve je rečeno!
    Bitno je dal ti to vidiš ili ne, a tek kad možda uspiješ to da vidiš, da sagledaš, možeš sebi postavit pitanje dal ćeš imat živaca da trpiš i može li drugačije.
    Moderno društvo je nasuprot opštem mišljenju i ideji koju reklamira, grđe od turaka pod kojima su ovi narodi živjeli ranije. Pitanje je vidimo li to?
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

Page 27 of 75 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum CdM Arhiva
    Replies: 6
    Last Post: 10-05-15, 17:35
  2. Metohija
    By Krilatica in forum Politika generalno
    Replies: 16
    Last Post: 31-10-08, 09:51
  3. Kosovo i Metohija
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 14-04-08, 22:49
  4. EU: KOSOVO I METOHIJA - NEMA POVRATKA NA SITUACIJU PRE 1999
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-05, 19:49
  5. Diskusija.. (Interesantno)
    By shrek in forum Muzika
    Replies: 10
    Last Post: 17-04-04, 15:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •