Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 128

Thread: Zbog čega?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zbog čega?

    Primijetila sam da muškarci znaju često opučati druga koji se zaljubio i želi više vremena da provodi sa svojom djevojkom. Komentari tipa "A kako te vezala", "Nema, samo još kecelju da ti kupi", "Ti samo što se nisi oženio" i slično znaju biti često prisutni kod muškog roda, posebno ako drugovi nemaju stalnu vezu. Koja je potreba da se ovakvi komentari daju na nešto što očigledno prijatelja čini srećnim ili mu makar pričinjava zadovoljstvo? Pitanje za muškarce, a i za žene, je da li ste bili u ovoj situaciji i što su ovakvi komentari izazivali u vama? Mislite li da je to samo odraz nezrelosti ili ipak ima ljubomore? Navalite.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  2. #2
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    pljevlja-berane
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    maja mislim da ej to samo sala makar e koda mene takona da se posalijevam sa drugovima koji su u drugackoj vezi sa djevojkom a ja nisam nego u kratkoj sam vezi i onda oni malo budu isto se smiju ne ljute se a ja to nekazem iz lubomore i misim da sa zreo ali se ne ponasam tako u vezu jer imam kad za to a bogume ako vidim da mi dobar drug pocne u dugu vezu pa onda samo zaboravlja drugove onda mu skreneme malo paznje i on se ispravi toliko o ovome problemu rastko

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako se ispravi? skrati vezu
    Slazem se s tobom da su to sale (mozda i neumjesne), a kakav bi to bio prijatelj koji bi bio ljubomoran na dobru i stabilnu vezu svog prijatelja.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    pljevlja-berane
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sad hari kada bi se medju drugaricama i drugovima odnosito medju prijatelje zbivale samo umjesne sale onda to nije tako zanimljivo ja mislim i da je to lazno priateljstvo ali kada je drug spreman odnosito prijatel da privati i neumjesno posalijevanje onda je to pravo prijatelstvo a sad duga veza nekad se i omakne pa se kaze papucare jedan evo jedan mi drug dobar bijo s nekom djevojkom 2 mjeseca i nije mi se javio da se vidio posale poruku ali ne javi se kad dodje u grad da izidjemo na kafu e onda mu ja kazem e papucare jedan i ondar se on smije ne ljuti se a ja nisam to iz bilokakve ljubomore reka rastko

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da je zaista to u pitanju, tj da nema ljubomore nego da je čisto peckanje. Doduše, nekako ispada da jednom fora zauvijek fora ipak dosadi. Makar se meni čini tako, kad je riječ o ovima koji su zezani od strane drugara. Znam čak i one koji drugovima znaju reći da idu neđe drugo, jer im je dosadila ta preduhovita "fora".
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  6. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sjede lav i bik za sankom i piju. U neko doba zazvoni lavu mobitel. Javlja se lav kad ono njegova žena:
    - "Ajde, kući iz te birtije, čekam te!", na što će lav: "Evo draga stižem odmah."
    I tako, krenu lav plaćati račun i da popije što mu ostalo u časi i da krene kući, a bik će:
    - "E, da mene tako žena zove kad sam u birtiji sa prijateljima, ne bi to tako prošlo. Ja bi ostao u birtiji s društvom, a ne se pokupio kući!"
    A, na to će njemu lav:
    - "Razumijem ja tebe, prijatelju, ali moja žena je lavica, a tvoja je krava!"
    Slicno je i u "vezi"..

    Hvala Lepo

  7. #7
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je to sasvim ok. Ne zalim se na takav tretman a i zasluzujem ga.

    Ali! Volim i ja svoju slobodu pa isto tako ne mogu non stop biti sa momkom.
    Last edited by Oljce; 19-08-11 at 20:06.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekad je to zavist,nekad osjećaj da gubiš prijatelja i da nećete provoditi vrijeme zajedno u onoj mjeri kao prije,već mnogo manje a tek kad veza postane ozbiljna tek onda je vjerujem taj osjećaj teži i veći i onda počinju komentari kao što su gore navedeni.Zavist je meni neshvatljiva ljudska osobina i čovjek mora biti mislim,mnogo prazan iznutra da bi je posjedovao.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    tome da ne odgovara da bude sa njom toliko, ne bi ni bio, tako da...
    i ja ne bih "krivila" njegovu djevojku, nego njega
    i ja kad se zaljubim, mogla bih 24/7 sa njim, biće da mi je On kriv

    a što se tiče nekog iz mog društva, nekad mi je bilo krivo, jer poželim da provedem vrijeme sa njim/njom, ali eto, ne mogu a sad, vljada kako sam starija, razumijem
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #10
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tesko da cete to vi moci ikad da razumijete, isto kao sto mi cesto ne razumijemo vas. potpuno je normalno da svaki momak ima svoju musku slobodu, momente kad ce se posvetiti samo drustvu, i da ga zove pamela anderson. Na primjer u toku fudbala, sony-ja, piva, pikada E sad ako neki momak pocne totalno da zanemaruje drustvo zbog drage, to je klasicni primjer osobe koja nema svoje ja. Ja se nikad ne bih vezao tako da nemam prostora za moje stvari, koje su bile i prije nje. To ne znaci da mi je ONA manje ona, nego jednostavno da sam ja uvijek ja. mozda je to izgleda sebicno, ali utakmica na sony-ju se ne prekida ni da ti je zena na porodjaju. Muski kod, jbg A inace rijetko kad cu dobacit nekom zbog "papucarenja", ali kad je jednom prilikom drug doveo dragu da gleda fudbal, i jos pritom cokao posle svakog postignutog gola, nijesam mogao da odolim. Posle toga se nije vracala, a i mi smo igrali ljepsi fudbal

    P.s. to nije zavist, ni ljubomora. Momci cesto rade mnogo gluposti zbog djevojaka, i to je super, ima li sta ljepse nego kad se tako zaljubis. Ali ponekad, treba se sjetiti da nema vece gluposti nego izgubiti druga.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  11. #11
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,242
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    84
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Jer kad ti se prijatelj ponaša retardirano, tvoja je dužnost skrenuti mu na to pažnju.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Svakako, pogotovo kad i djevojka prati fudbal.
    A igrice smatra djetinjastim.
    A drug koji igra igrice nema djevojku.
    I skrene paznju drugu koji je ima.
    Pa onda djevojka ne dodje vise, da njenog dragog ne bi zvali papucarom, a ne jer dragi misli da je papucar.

    Smijesno.
    Ja bih rekla.
    A ne mora da znaci.

    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kad dragi zna da je papucar, a ne smije da kaze dragoj sta misli.

    1 ljud, 10000 cudi.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #14
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,962
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Ma i ako mu kazem, kazem radi zajebancije, cisto da ga malo cacnem...
    Tu es mon héro!

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Dragi ne mora da zna, ako sam to ne misli. Mozda kaze drugovima, jer pretpostavlja sta oni mogu misliti. Uostalom, vjerovatno je i poveo djevojku da ne bi morao da bira strane. Djevojka ga, iako, recimo, ne gleda fudbal, ispostovala, a drugovi ga caste. Ja bih da sam ''dragi'' znala koga bih i kako izabrala.

    Rjesenje za sve probleme:
    Okupe se samo drugovi sa djevojkama, a oni koji ih nemaju - naprave drugu grupu, tj u drugu sobu predju.

    Ha.
    Last edited by Raquel; 19-08-11 at 23:02.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to spada u polje diskriminacije. Nazalost, tu se ama bas ne razumijem.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  17. #17
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,971
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    Primijetila sam da muškarci znaju često opučati druga koji se zaljubio i želi više vremena da provodi sa svojom djevojkom. Komentari tipa "A kako te vezala", "Nema, samo još kecelju da ti kupi", "Ti samo što se nisi oženio" i slično znaju biti često prisutni kod muškog roda, posebno ako drugovi nemaju stalnu vezu. Koja je potreba da se ovakvi komentari daju na nešto što očigledno prijatelja čini srećnim ili mu makar pričinjava zadovoljstvo? Pitanje za muškarce, a i za žene, je da li ste bili u ovoj situaciji i što su ovakvi komentari izazivali u vama? Mislite li da je to samo odraz nezrelosti ili ipak ima ljubomore? Navalite.
    Crnogorski kvazi macizam ne poznaje granice. Ako momak, ne daj boze, usudi se da u pauzi izmedju provodjenja vremena po kafana sa drustvom i u kladionici, odredjeno vrijeme provede sa zenskom osobom koja mu znaci i sa kojom ce imati prilike da pokaze svoju njeznu stranu i zapravo vidi da uziva vise u tome nego kafancenju i kladionici, odma je svezan, gubi se u ocima drustva i pada mu rejting macizma. Izem ti ja taj crnogorski rezon.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    to spada u polje diskriminacije. Nazalost, tu se ama bas ne razumijem.
    Zbilja?

    Ahahahahahahah

    Pa pogledaj kako druga diskriminisa lol
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    drug je jos uvijek tu.

    i bice.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    a kad dragi zna da je papucar, a ne smije da kaze dragoj sta misli.
    Kako se zbilja zna kad neko postane papučar? Kad donosi samo papuče ili i carape cizme cipele... Prije neki dan bio u Slovacku a tamo ogromni natpis krevetový festival. Pomislih vala se mora tu svratiti kad ono ....

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    drug je jos uvijek tu.

    i bice.
    To o njemu govori sve.
    U ovom slucaju, naravno.

    Nego, vjerovatno i sam zna koliko su mu drugovi djetinjasti, pa ono... sha znam.
    Vjerovatno mu je prag tolerancije ono baaaas......

    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  22. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Uvijek kad sam imao neku malo duzu vezu ista prica je bila vazda neko gorenje papucar ovo ono..Sva sreca pa me ne interesuje ko mi sto prica jer nije njihov posa' pa neka prdinjaju.Mada uglavnom u Pg ti to biva zbog toga sto neko cim vidi da si ti imalo srecan i zaljubio se ljubomoran je ,pa je on kao kralj nema on djevojku i tih muka da mu naredjuje.Svako svoj posa' brate a za pravoga druga(drugove) vazda se nadje vremena. Sa normalnom djevojkom se napravi kompromis pa se vidjaju i jedno i drugo sa drugarima..
    Last edited by PrijekiLijek; 19-08-11 at 23:35.

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Objasnio covjek.
    Rekoh nedje - moj Irac. Zna znanje.
    No nisam htjela da budem gruba, posto sam zensko.

    Milo mi je da i decki, ili bar ti kao ti i Mojsije, misle kao i mi - zene.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    tesko da cete to vi moci ikad da razumijete, isto kao sto mi cesto ne razumijemo vas. potpuno je normalno da svaki momak ima svoju musku slobodu, momente kad ce se posvetiti samo drustvu, i da ga zove pamela anderson. Na primjer u toku fudbala, sony-ja, piva, pikada E sad ako neki momak pocne totalno da zanemaruje drustvo zbog drage, to je klasicni primjer osobe koja nema svoje ja. Ja se nikad ne bih vezao tako da nemam prostora za moje stvari, koje su bile i prije nje. To ne znaci da mi je ONA manje ona, nego jednostavno da sam ja uvijek ja. mozda je to izgleda sebicno, ali utakmica na sony-ju se ne prekida ni da ti je zena na porodjaju. Muski kod, jbg A inace rijetko kad cu dobacit nekom zbog "papucarenja", ali kad je jednom prilikom drug doveo dragu da gleda fudbal, i jos pritom cokao posle svakog postignutog gola, nijesam mogao da odolim. Posle toga se nije vracala, a i mi smo igrali ljepsi fudbal

    P.s. to nije zavist, ni ljubomora. Momci cesto rade mnogo gluposti zbog djevojaka, i to je super, ima li sta ljepse nego kad se tako zaljubis. Ali ponekad, treba se sjetiti da nema vece gluposti nego izgubiti druga.

    Da mi ne zamjeris,ove izjave sto ti boldovah su ravne 13-togodisnjem đetetu...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  25. #25
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok, ali ti ne mozes da vjerujes koliko je kretenski da nas 10 igra fudbal i on dovode djevojku da gleda i svako malo trckara na drugi kraj terena i kulira igru. to se jednostavno ne radi. ajde da je ispred zgrade ili nesto, ali odes na termin da se ispraznis od svega, da to sat vremena bude tvoje sa drustvom, i eventualno kasnije da se popije koje pivo. muski momenti jbg. da svi dovedemo djevojke, to bi izgubilo svaki smisao. ako je to ono sto me cini 13-togodisnjakom, onda sam ponosan na tu napast sto se koprca u glavici



    p.s. Zamisli odes na depilaciju sa drugaricama, a jedna povede momka da joj bude lakse.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Posvadjali se zbog...
    By Hari Krisna in forum Ljubav
    Replies: 60
    Last Post: 23-02-11, 23:42
  2. Jeste li srećni, i zbog čega?
    By mladić in forum Sve i svašta
    Replies: 71
    Last Post: 01-04-10, 20:51
  3. zbog cega kod nas.....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 10-02-06, 18:39
  4. Zbog ulica na ulicu?
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 189
    Last Post: 24-02-04, 08:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •