Page 738 of 775 FirstFirst ... 238638688728734735736737738739740741742748 ... LastLast
Results 18,426 to 18,450 of 19361

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #18426
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Ako se ne razumije šta je javno preduzeće neka se otvori nova tema da se ova ne bi opterečivala.

    Hvala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #18427
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Parking servis Niksic, vlasnik: Opstina Niksic 100%.
    Parking servis Podgorica, vlasnik: Skupstina glavnog grada 100%.

    Sva ostala prica je preskocena jer tvrdis da su privatne firme a ustvari su drzavne, ne znam o cemu si pisala ali niko nije lud da cita kad pravis ovako katastrofalne greske.
    Gdje to pise?
    Kako moze biti Skupstina vlasnik DOO?
    Pojasni?
    Zasto nije odsjek pod rukovodstvom Grada PG?
    U cemu je fazon?
    Po mom shvatanju to je privatna firma - DOO.
    https://javnapreduzeca.mojnovac.me/
    Nema. Mozda vi bolje pretrazujete.
    Last edited by LadyHawk; 10-04-23 at 18:17.

  3. #18428
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,975
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Mozes ti i na Goli otok na prevaspitavanje kaznama, normalan narod ne pliva u tim vodama. Lijepo ti pritrci pa plati kazne kad su ti vec sica i za te obicne ljude koji zive od njihove prosjecne plate od 450e, jer ti i slicni bahati ocigledno nabijate generalni prosjek obicnom narodu jer zivite od budzeta gradjana nizasta.Ne placate parking ni auto ni gorivo od vasih plata nego od budzeta gradjana.
    Cus preoteli drustveno i drzavno, pa sad naplacuju sopstveni nerad od djece ciji roditelji su izgradili kompletnu infrastrukturu za svog radnog vijeka.
    Rekoh mazohisti nisu za ovu moju pricu, a birokratski profiteri nad gradjanima posebno jer im je prica za skretanje s ocigledne profiterske jame bez dna i nije u njihovom profitersko izrabljivackom interesu.
    Narod je bahat i bezobrazan, samo ga treba udarati po dzepu. Kazna za parkiranje na zelenoj povrsini 100? Treba da je 200. Ma 300. Ako nema parkinga prodajte auta i idite pjeske...sta ste uradili od PG? Unistili ste je. Grad je projektovan za 50-100k stanovnika a vi ste naselili grad sa 200-250 hiljada i jos unistavate postojece ulice sa raznim glupostima tipa biciklistickim stazama i stazama za elektricne trotinete. Toliko o roditeljima koji su nesto izgradili.

  4. #18429
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,975
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    P.s normalan narod ne krsi zakon i ne biva kaznjen.

  5. #18430
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Ova LadyHawk liči na nekadašnju Maju s ovog foruma, nadam se da znate o čemu pričam.

    Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to the Genius For This Useful Post:


  7. #18431
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,975
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Gdje to pise?
    Kako moze biti Skupstina vlasnik DOO?
    Pojasni?
    Zasto nije odsjek pod rukovodstvom Grada PG?
    U cemu je fazon?
    Po mom shvatanju to je privatna firma - DOO.
    https://javnapreduzeca.mojnovac.me/
    Nema. Mozda vi bolje pretrazujete.
    https://www.companywall.me/ tu mozes ukucati ime firme.

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Ova LadyHawk liči na nekadašnju Maju s ovog foruma, nadam se da znate o čemu pričam.

    Sent from my MAR-AL00 using Tapatalk
    Majina prica je imala nekog smisla, ovo nema nikakvog.

  8. #18432
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    https://www.companywall.me/firma/par...DRvhzyGdt_z9Ug

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  9. #18433
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Ja jesam da se meni omoguci sa doo firmom da budem podizvodjac za parking servis pa da uzmem 300000 za godinu , ko da trajekt imam

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. #18434
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ja sam iz projektovanog grada, a svi ostali ljudi su debelo platili da bi mogli da zive u Pg. Ako su platili posredno i neposredno dzasto taj novac nije ulozen za 500 000 gradjana nego su pojeli narodni novac a nisu omogucili tim ljudima ljudski prostor pa i parkinge? Nisu mogli od partijskog zaposljsvanja, a ne moze se od birokratskih automobila koje narod placa da se vozaju privatno, da se parkiraju i da zauzimaju mjesta obicnim gradjanima.
    Zato to uputite onima koji ne patisu kilometrazu na racun naroda CG.
    Ako ste njih mislili da kaznjavate, dresirate i saljete na pjesacenje, ok, vas problem. Ja sam uz poziciju obicnih gradjana i protiv terorisanja bilo kakve vrste.

  11. #18435
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Da firma u vlasnistvu opstine kao i vodovod i zelenilo i cistoca itd. ima ih jos. Nekad su to bila javna preduzeca kao oblik organizacije ali je cilj bio da se vremenom privatizuju ali eto srecom jos nisu..
    Last edited by Apolo; 10-04-23 at 18:32.

  12. #18436
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ja jesam da se meni omoguci sa doo firmom da budem podizvodjac za parking servis pa da uzmem 300000 za godinu , ko da trajekt imam

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Izgleda da je to u pitanju. Smislili foru.

  13. #18437
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Još jedna opomena, prvo sam lijep zamolio, a od sada imam i druge metode da zaustavim trolovanje.

    Hvala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #18438
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,975
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    554
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyHawk View Post
    Ja sam iz projektovanog grada, a svi ostali ljudi su debelo platili da bi mogli da zive u Pg. Ako su platili posredno i neposredno dzasto taj novac nije ulozen za 500 000 gradjana nego su pojeli narodni novac a nisu omogucili tim ljudima ljudski prostor pa i parkinge? Nisu mogli od partijskog zaposljsvanja, a ne moze se od birokratskih automobila koje narod placa da se vozaju privatno, da se parkiraju i da zauzimaju mjesta obicnim gradjanima.
    Zato to uputite onima koji ne patisu kilometrazu na racun naroda CG.
    Ako ste njih mislili da kaznjavate, dresirate i saljete na pjesacenje, ok, vas problem. Ja sam uz poziciju obicnih gradjana i protiv terorisanja bilo kakve vrste.
    Zasto bi se tebi (i ostalima) omogucavalo da svojim autom od kuce dodjes do ispred lokala u city kvartu? Ljudi koji tamo zive nemaju dje da se parkiraju.

    Zasto ti ne bi otisla pjeske, eventualno taksijem do tog lokala?

  15. #18439
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ja sam na forumu da bih nesto saznala sto me interesuje, posebmo kad procitah za kaznu od 100e kad ljudi primaju 450e. a komsija noda kese svojoj djeci i bahati se, jer radi na budzetu tih gradjana koje kaznjavaju 100e oduzimajuci od njihove djece. Kome je to normalno alal mu na humanos5. Meni nije. A da znam sve ne bih ni diskutovala na forumu ili katarzirala pisuci velike misli jedne zenske da cvetam. Ne sprdajte se. Ovo su realni problemi i realni izdaci obicnog naroda. Ako je elitisticki forum sveznajucih, i onih koji realnost ne primjecuju iz fotelja od koze gradjana, ja sam promasila mjesto diskusije. Wulfy ovo ja tebi prvenstveno pa mom slatkom konjastom drugu sa pm.
    Last edited by LadyHawk; 10-04-23 at 18:40.

  16. #18440
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Hvala za link. Detaljno bas.
    Registrovani cudo i brzo posle nezavisnosti ...2007.
    Fin prosjek jel da? 752e plate / oko 1300e bruto/ za 136 zaposlenih. Korespondira sa troskovima 2miliona i nesto godisnje...
    236 000 dobiti za budzet Skupstine grada?
    Tolika skalamerija, obrt od novca gradjana koji su natjerani da placaju, da bi oni imali ovoliku prosjecnu platu i beneficije, i zaebavali gradjane koji su vec odrani na sve strane od crkavice 450 prosjek? Pa sto ne damo Skupstini grada tih 230 000 eura po euro godisnje da se najedu, nego ovoliko vrcenje prazne slame zbog jaslica za 136 njihovih odabranika 752e prosjek plata plus bruto naplata, ole?
    Domacinski nema sta, zato ovdje zagovaraju teror nad gradjanima, dresure, ogromne novcane kazne i maltretiranje. Malo im trecina plate za gazenje przine jer im pojeli decenijama novac za parkinge i ulice.
    Hvala vam jer shvatih o cemu je rijec, a to je i svrha pisanja.
    Last edited by LadyHawk; 10-04-23 at 19:54.

  17. #18441
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,794
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,514
    Thanked in
    2,607 Posts

    Default

    Ladyhawk, prica ti je kao da si jedna od Karen iz Utah-a.
    O cemu ti pricas i palamudis?

    Gdje god da ides u svijetu moras da platis kaznu za napropisno parkiranje, i do par stotina eura, i ne pitaju te imas ili nemas, ili kolika ti je plata.
    Parkinga u PG ima dovoljno ali parking nije besplatan. Vi koji ne placate parking kazete da nema dovoljno parking mjesta, naravno nema dovoljno besplatnih parking mjesta.
    Po meni parking je regulisan koliko toliko, mozes da platis preko telefona, imas table gdje ima i koliko slobodnih mjesta. I kad smo kod slobodnih mjesta, jos ne vidjeh NULA slobodnih parking mjesta.

    Podzavam kazne za sve prekrsaje, 100, 200, 300 eura...jedino ne podrzavam selektivno kaznjavanje.
    I ne mozemo odrediti kaznu po prosjecnoj plati, niti po plati nekog lica.


    Svaki dan sam u PG (i u ostalim gradovima), ne moze da se desi da ostavim auto van mjesta predvidjenog za parkiranje.


    Ljudi su stipse, bezobrazni, mudonje, ljubomorni, bahati. I tu smo gdje smo.





    Za kraj, parking servis PG, je li drzavno ili privatno vlasnistvo?
    Last edited by TAKUMI; 10-04-23 at 20:17.


  18. The Following 3 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  19. #18442
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,686
    Thanks Thanks Given 
    1,087
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Ljudi voze auta po 50k eura a zao im 50 centi parking da plate.

  20. #18443
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ladyhawk, prica ti je kao da si jedna od Karen iz Utah-a.
    O cemu ti pricas i palamudis?

    Gdje god da ides u svijetu moras da platis kaznu za napropisno parkiranje, i do par stotina eura, i ne pitaju te imas ili nemas, ili kolika ti je plata.
    Parkinga u PG ima dovoljno ali parking nije besplatan. Vi koji ne placate parking kazete da nema dovoljno parking mjesta, naravno nema dovoljno besplatnih parking mjesta.
    Po meni parking je regulisan koliko toliko, mozes da platis preko telefona, imas table gdje ima i koliko slobodnih mjesta. I kad smo kod slobodnih mjesta, jos ne vidjeh NULA slobodnih parking mjesta.

    Podzavam kazne za sve prekrsaje, 100, 200, 300 eura...jedino ne podrzavam selektivno kaznjavanje.
    I ne mozemo odrediti kaznu po prosjecnoj plati, niti po plati nekog lica.


    Svaki dan sam u PG (i u ostalim gradovima), ne moze da se desi da ostavim auto van mjesta predvidjenog za parkiranje.


    Ljudi su stipse, bezobrazni, mudonje, ljubomorni, bahati. I tu smo gdje smo.





    Za kraj, parking servis PG, je li drzavno ili privatno vlasnistvo?
    Procitaj jadan ne bio, rekoh vec nemojte qaqit o drugim zemljama jer se ni u CG nista ne pitamo, a kamoli o porijeklu infrastrukture i imovine na zapadu. CG je izgradjena od novca naroda jer su im uzimali po sili zakona, i sva zaduzenja je platio narod i sad izigravati zapad koji je gradjen kao sto vec rekoh drugacijim metodama. NEUPOREDIVO. PG posle rata nije bilo. Sravnjeno. Zero. Nula.
    Ako nisi shvatio posle ovoliko pitanja ili link nisi pogledao, ovo je doo za plate 136 odabranih ljudi koji su prosli provjeru. Obrcu 2 miliona za svoje odabranike i bogate plate preko 700e, i imaju siguran priliv za plate do penzije, jer su izglasali zastitu za svoje privilegije - zakon gdje su ljudi primorani da ih finansiraju. Za 236 000 e u budzet Skupstine, oderu narod za 2 miliona za niista.
    Nikakve usluge gradjanima, nikakve produktivnosti, ma nista.
    Uzeti preko 2 miliona od gradjana a palamuditi o litri ulja i borbi protiv inflacije, a kazne dobijati od onih koje placas, pa ludilo. 100e je koliko litara ulja, brasna, sira, mlijeka, pa i cokolade djeci poskupili. Ma smrdljiva neljudska licemjernost.
    Srecom nije forum odlika CG. Za psihopate i teroru sklone bahatnike lako nadju epitete.
    Prezir.
    Last edited by LadyHawk; 10-04-23 at 21:17.

  21. #18444
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,794
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,514
    Thanked in
    2,607 Posts

    Default

    Jesu li odrali koga bez razloga? Znaci da ako je CG izgradjena od novca naroda (sto nije tacno) onda treba stoku pustit da rade sta god hoce i da se ne zna red? Pa da nema pauk sluzbe, da nema komunalne policije kroz grad, pa ne bi se moglo proci od bahatih.
    Po tvojoj prici, narodu treba dozvoliti da se bavi kriminalom jer su skocile cijene ulja, brasna, mlijeka i cokolade.
    Onda, vidim da ti je bas krivo sto pare od kazni idu na plate ovih radnika. Bolesno.

    Provjerio sam link, pise da je parking servis u vlasnistvu Podgorice a ne privatna firma kako si ti rekla.


  22. #18445
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Da ne ostanes bez odgovora, a prikljucih se sokirana bahatoscu i neljudskoscu pojedinih komentatora na ovoj temi. Stokom nazivati gradjane koji glasaju i silom zakona / izglasanih od tih funkcionera u svoju finansijsku korist/, ne svojom voljom su primorani da placaju neproduktivne birokrate da bi se isti izivljavali nad njima, sijali strah, silom odredjivali kazbe otimajuci im od usta porodice, jer ti isti, iako placeni od te " stoke" kako ih nazivas, nisu projektovali i izgradili potrebne parkinge i uslugu od birokratije koju decenijama izdrzavaju, e previse.
    Stoka ti, sta?
    Stoka je za koristenje, dranje, prehranu, lose tretiranje?
    Stoka treba da se dresira, maltretira, izmuzuje, shisa, i pojede na kraju? E pa sa tom ideologijom i nisi dio gradjana. Ti si dio patoloske elite koja gradjane tretira kao stoku.Znas sto je najjadnije a i najsmjesnije? To sto i tebe i slicne ce slicni korisnici stoke tretirati i imenovati, ako vec nisu, stokom.
    Kriminal je sto novac koji uzimaju silom svojih zakona nisu ulozili u korist gradjana, nego u koist svojih beneficija, pa ispada da namjerno nisu napravili dovoljno parkinga, da bi " stoci" nasli caku da im naplacuju 100e kako neko rece, za parkiranje na przini po 10tak i vise automobila, i tako napunili frizidere svojima, i zaposlili podobne da primaju plate na kozi te " stoke".
    Doci ces i ti na red, ako ne na mostu, na cupriji svakako. Redom ide redica, i sto vidis, ocekuj. Uvijek bilo.
    Koristan ti je komentar, ovo za stoku posebno vrijedi lajkovanja. Bravo.
    Upakujte drustveno u drzavno, pa u javno, ovo doo po iznosima sluzi kao privatna firma ili nvo za samozaposljavanje i beneficije odabrano zaposlenih.
    Last edited by LadyHawk; 10-04-23 at 23:46.

  23. #18446
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ne znam kako je u drugim zapadnim državama ali u Holandiji državno preduzeće ne može biti ni D.O.O. ni akcionarsko, a mislim da ni kod nas nekad nije moglo tako
    She is only here to annoy herself!

  24. #18447
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    2,688
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,450 Posts

    Default

    Lady Hawk je u pravu samo sto ne umije da formulise svoj komentar, da kratko sazeto izjasni svoje stavove . Na kraj kazna ko kazna ali bole uhljebi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  25. #18448
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    247
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    https://www.companywall.me/firma/par...O2MoJ3OQGwK3Am
    Jel neko mora da bude clan akademije nauka da bi ukapirao ovu sprdacinu?
    7 miliona eura cca samo u 3 godine dobiti silom zakona od naroda, da bi cca 560 000 od tog novca usuli u budzet Skupstine opet za privilegije odbornika?
    I cuditi se sto nema dovoljno parkinga, bolje gradske infrastrukture, i sto cuce po przini hvatajuci jadan narod sto se nema gdje parkirati / pojeli skakavci/ da bi zavrsili OBAVEZE. Kao da gradjani nemaju drugog posla nego da traze podgoricke livade da bi se jackali zakonima koje su izglasali oni koji se dohvate sile i moci da im smisljaju dresuru i kako im zagorcati zivot i otet tesko zaradjen novac za porodicu, kredite itd.

    Sve coce idealni oslovi pa iz inata. Ma za sprdnju.
    Koliko je onda uzeto od 2007. koje nisu prikazali?
    Ja sam toliko sokirana bezobrazlucima koje iznose kao primjer da nemam sta paziti na formulacije, a stavove sticem po etickim normama. Zna se sta je dobro a sta zlo, a ovo je sila izivljavanja.
    Last edited by LadyHawk; 11-04-23 at 10:27.

  26. #18449
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    646
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Zdravo, druga zaustavljala patrola i bio sa 0.57 promila. Nisu mu uzeli vozacku i pustili ga tako kuci da ide. Sad mu dosao poziv za sud. Koliko ce mu bit kazna zna li neko? Hvala


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #18450
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,794
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,514
    Thanked in
    2,607 Posts

    Default

    Kolika mu je plata?


Page 738 of 775 FirstFirst ... 238638688728734735736737738739740741742748 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •