Page 624 of 775 FirstFirst ... 124524574614620621622623624625626627628634674724 ... LastLast
Results 15,576 to 15,600 of 19363

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #15576
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    sramota je da pišu takve kazne a bolji biciklisti mogu da uvate 80 po ravnom... nego treba napunit budžet
    Bash blah pricha, ozbiljan si?! Ostavit na slobodnu procjenu takve stvari?!

    Treba podic kazne, a slobodne procjene ostavit za sport. A ako zakon-ogranichenje nije dobro, mijenjat, no nece bit da je do ogranicenja. Ti isti procjenjivachi koji vele da je ogranicenje besmisleno na pojedinim dionicama voze identichnom brzinom i pored Volija i bilo gdje onuda.
    Vozim obilaznicom chesto, zivim pored, i vozim pro, -po ogranichenju. Za to vrijeme pretekne me 95% vozila, od toga dostina da mi se uchini da sam stacionaran. Bez blama 80-100 kroz grad, pa i vise. I onda pricha -pune budzet.

    Za te stvari treba drat, iz gaca istresat. Ako se ponovi, drat do treceg koljena. Za ponavljanje i posle druge javne, -krivichna prijava, Spuz, potencijalno oduzimanje vozila, itd.

    Za ove sto vele kako se ne moze oduzimat imovina, nebitan preksaj, moze moze, itekako moze. Zakon za to bi bio kranje jednostavan, za ponovljeno ugrozavanje bezbjednosti, -pretvoranje auta u meteorit, oduzimanje taman kao i oruzja bez dozvole. To je extremna mjera, ali zGovedima nema druge, njima a kish a guscj ne znachi nista.
    Last edited by NexusVI; 04-09-18 at 14:44.
    ><

  2. #15577
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kažnjavanje naroda koji vozi potpuno normalno sigurno nema veze sa povećanjem bezbjednosti saobraćaja
    Normalno ?!
    Jes' normalno ako vozač piše zakon u toku vožnje


    I dalje ne mogu zaboraviti onog koji je optuživao za punjenje budžeta to što policija za slave ne pušta ljude da voze pripiti

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 04-09-18 at 16:14.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #15578
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Dosta ogrinicenja kod nas su bismislena. Primjer, ogrinicenja uz Kufin 50-60 km/h, jedini razlog za to ogranicenje vidim u punjenju budzeta.

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  4. #15579
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ne može ograničenje u urbanoj sredini biti veće od 50 km/h osim ako nisu mreže sa obje strane puta.
    I ne postoji način da me neki ubijedi u to da treba bulevarom da se "leti"

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine P10 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #15580
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Izadjoh iz Srbije bez kazne..vjerujem da ce me cekati kad sljed put odem..samo je 3 dana proslo od prekrsaja ipak..

    Sent from my SM-A720F using Tapatalk

  6. #15581
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    da li se ijedna saobraćajna nesreća desila tuda zbog toga što je neko vozio 80 km/h? Veća je vjerovatnoća da će neko zaspat i ubit neđe zato što je vozio 50 nego zato što je vozio 80. Opasnije je kroz njegoševu 40 (što je potpuno legalno) nego tuda 140, za šta se oduzima vozačka i kazna ogromna. Naravno da ne treba vozit 140 tuda ali samo dajem primjer besmislenosti.
    She is only here to annoy herself!

  7. #15582
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,271
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Oboren rekord.
    Opuvaše ovu ulicu za 15min.

    3min su se zadržavali na kola.
    Nisam mogao da vjerujem da ovako to brzo ide.
    3 ih je bilo.
    1 postavlja kandze
    2 slika
    3 odma dize.



    windows screenshot

  8. #15583
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Pa no sto si mislio? Kaze jedan stavlja kandze, drugi slika a treci dize.. Boze mu ti pomozi.
    But if you never try, you'll never know..

  9. #15584
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,373
    Thanks Thanks Given 
    87
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Pisase mi kaznu za voznju neregistrovnog vozila.Auto je na holandske tablice i od dokumenata sam dao ponistenu saobracajnu holandsku i moju vozacku.Tablice su odavno istele.Ovaj policajac mi je trazio carinske papire da procita neki broj numerisani sa tih papira al ja to nisam imao kod sebe. Dao mi br tel da mu to posaljem kao da mi ne uzimaju auto. Ako mu ne posaljem taj broj moze li mi sta jer nema nikakvih podataka o vozilu samo marku koliko sam vidio u zapisiniku je napisao da sam upravljao ne regisrovanim vozilom ima samo broj vozacke i maticni br.Dal da mu saljem ovaj broj i moze li mi sta sa ovim?Potpisao sam zapasnik.

  10. #15585
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    A važi, što ima ti da mu šalješ što?
    To što je imao zapisao je. Kakve su ovo priče? Sad ću ja da vam ispišem pa vi prosudite sami:


    Petak veče, standardno izlazak u City Kvart i naravno opijanje do 1h i tako vidno pripit sijedam za volan, razvezem društvo jer sam ja logično imao cojnes da pjan sjednem da vozim. I dešava se sledeća situacija zaustavlja mene policija da izvrše alko test. Standardna priča dobro veče jeste li pili što, kod kolege da duvate. Dođem ja do kolege dok ovaj vreba koga sledećeg da zaustavi, daje mi alko test u ruku kad ne lezi vraže, na raskrsnicu tu 30m od nas dešava se manja saobraćajka. Jedan prošao na crveno i pocukali se, štete poprilično. Pođoše ova dva policajca do auta da vide što se desilo i mene ostave tu da čekam. Čekam ja jedno 5-10 minuta oni zaboravili na mene. Ja što ću kako ću, uzmem ona dokumenta, upalim auto i odvezem se doma, uredno parkiram auto u garažu i odem u krevet. Ujutro oko 7h zvoni neko na vrata. Ko je ovako rano mislim se ja, kad otvaram vrata 2 policajca na vrata. Dobro jutro jeste li vi vlasnik Opel Astre bijele tablice PG xx xxx reko ja sam što se desilo? Veli dal ste vi sinoć bili u tu i tu ulicu sa vašim vozilom? Reko jesam što? Možete li da nam pokažete svoje vozilo? Mogu reko nije problem, ja uzeh ključ od garaže i siđem do garaže kad otvaram garažu imam šta da vidim. Policijska opel astra u garažu. Ja sam ladno sio u njihovo auto i poveo se s njim doma. Veli mi ovaj jedan da će me tužit za krađu vozila, al da možda i zanemare slučaj ako priznam da sam pjan bio. Pa sad ne znam što mi je bolje?

    P.S. Bizbi je malo dijete kakve ću priče da vam pišem. da ne ispadnete iz forme dok je on banovan.

  11. #15586
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    kazi mi da se salis


  12. #15587
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,373
    Thanks Thanks Given 
    87
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    hahah jok no je ozbiljan

  13. #15588
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    hahahahahah dobra priča u svakom slučaju
    She is only here to annoy herself!

  14. #15589
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Stara fora ali dobra

  15. #15590
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Napumpani View Post
    A važi, što ima ti da mu šalješ što?
    To što je imao zapisao je. Kakve su ovo priče? Sad ću ja da vam ispišem pa vi prosudite sami:


    Petak veče, standardno izlazak u City Kvart i naravno opijanje do 1h i tako vidno pripit sijedam za volan, razvezem društvo jer sam ja logično imao cojnes da pjan sjednem da vozim. I dešava se sledeća situacija zaustavlja mene policija da izvrše alko test. Standardna priča dobro veče jeste li pili što, kod kolege da duvate. Dođem ja do kolege dok ovaj vreba koga sledećeg da zaustavi, daje mi alko test u ruku kad ne lezi vraže, na raskrsnicu tu 30m od nas dešava se manja saobraćajka. Jedan prošao na crveno i pocukali se, štete poprilično. Pođoše ova dva policajca do auta da vide što se desilo i mene ostave tu da čekam. Čekam ja jedno 5-10 minuta oni zaboravili na mene. Ja što ću kako ću, uzmem ona dokumenta, upalim auto i odvezem se doma, uredno parkiram auto u garažu i odem u krevet. Ujutro oko 7h zvoni neko na vrata. Ko je ovako rano mislim se ja, kad otvaram vrata 2 policajca na vrata. Dobro jutro jeste li vi vlasnik Opel Astre bijele tablice PG xx xxx reko ja sam što se desilo? Veli dal ste vi sinoć bili u tu i tu ulicu sa vašim vozilom? Reko jesam što? Možete li da nam pokažete svoje vozilo? Mogu reko nije problem, ja uzeh ključ od garaže i siđem do garaže kad otvaram garažu imam šta da vidim. Policijska opel astra u garažu. Ja sam ladno sio u njihovo auto i poveo se s njim doma. Veli mi ovaj jedan da će me tužit za krađu vozila, al da možda i zanemare slučaj ako priznam da sam pjan bio. Pa sad ne znam što mi je bolje?

    P.S. Bizbi je malo dijete kakve ću priče da vam pišem. da ne ispadnete iz forme dok je on banovan.

    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue: ^Top prica
    Sate sate sate

  16. #15591
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    razmisljao sam jesi li lud, dok ne vidjeh ovo bijelim slovima sto si iskucao
    top prica



  17. #15592
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Napumpani je apgrejdovani, pismeniji bizbi.
    War. War never changes.

  18. #15593
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    samo da vidimo kakav je sa skicama



  19. #15594
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Uzeli su mi vozacku prije tri nedelje zbog prekoracenja brzine. Tad mi je receno da ce mi stici poziv za sud na kucnu adresu, a da se vozacka oduzima na 21 dan. Kako mi jos nista nije stiglo na kucnu adresu, kakav je procedura sad, mogu li sjutra da podjem nedje da pruzmem vozacku? Zna li iko ista oko toga...
    Last edited by Kradem_Shahte; 16-09-18 at 15:11.

  20. #15595
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Meni je stiglo od suda nakon 2 dana, parafrazirsm: "odbija se predlog mupa-a da se okrivljenom priduži mjera nadzora kao neosnovan", i sa tim papirom sam podigao vozačku. Ne znam stiže li tako svakome

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  21. #15596
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    300
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Uzeli su mi vozacku prije tri nedelje zbog prekoracenja brzine. Tad mi je receno da ce mi stici poziv za sud na kucnu adresu, a da se vozacka oduzima na 21 dan. Kako mi jos nista nije stiglo na kucnu adresu, kakav je procedura sad, mogu li sjutra da podjem nedje da pruzmem vozacku? Zna li iko ista oko toga...
    Meni je poziv stigao poslije mozda 30ak dana... A vozacku su mi bili uzeli na 10 dana... Poslije tacno 10 dana sam otisao u MUP u Zagoric i vratili su mi je... Ostalo mi je jos da odem na sudjenje koje nije skoro..

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  22. #15597
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Uzeli su mi vozacku prije tri nedelje zbog prekoracenja brzine. Tad mi je receno da ce mi stici poziv za sud na kucnu adresu, a da se vozacka oduzima na 21 dan. Kako mi jos nista nije stiglo na kucnu adresu, kakav je procedura sad, mogu li sjutra da podjem nedje da pruzmem vozacku? Zna li iko ista oko toga...
    Idi kod masinske u mup da uzmes vozacku, ja sam je posle 10 dana uzeo...
    Poziv mi je stigao posle mjesec ipo i za par dana mi je sudjenje

  23. #15598
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Hvala na pomoci, posto mi je republicka oduzela, moram sam u Zagoric da podignem....eto ako se kome desi, da zna dje da ide...

  24. #15599
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Momci vidim da ste se opustili dosta i da vam fali još jedna priča o policiji i njihovim kaznama. Evo da vas obavijestim da cim zavrsim sa poslom dobijate sledecu. Jer me zadržaše pa nemam kad kucat...

  25. #15600
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    kakva je ova sprdnja kroz grad ne smijes parkirat auto e ce ovi sa dacijom da slikaju i da pisu


Page 624 of 775 FirstFirst ... 124524574614620621622623624625626627628634674724 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •