Page 274 of 775 FirstFirst ... 174224264270271272273274275276277278284324374774 ... LastLast
Results 6,826 to 6,850 of 19366

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #6826
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,087
    Thanks Thanks Given 
    3,979
    Thanks Thanks Received 
    6,556
    Thanked in
    3,127 Posts

    Default

    ovo mi je super http://www.portalanalitika.me/drustv...-i-lisice.html

    ovo je sve poluđelo...

  2. #6827
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    blago ti u pamet
    Hahahahaha


    Poslato sa Huawei pomocu Tapatalk

  3. #6828
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,711
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    240
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Mlada, lijepa i okretna...


  4. #6829
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    Tako je... ja tako vazda kad mogu, prije 2 mjeseca sam se vracao kuci iz neke stete i seta neki policajac mozda u 5-6 ujutro po gradu... Ja stao covjeku, mogu li vas dje povesti? Ide batica za Podgoricu, pa da ga bacim do podgorickih semafora... Ja ga povezao do Goranovica skroz, ispricali se, dao mi broj i rekao zovi sta god ti treba (y) dosao sam kuci 20 minuta kasnije, a sjutra me moze cimnut ako mi sta zatreba.... Jedne sam jednom poslusao da im odem po sendvice kao zec zadnji, od tada mi samo masu u salju poljupce
    Ao...nemoj poredit ovo moje i tvoje leba ti.... Danas se ispricao sa covjekom,na kraj ispade da imamo dosta poznanstava,tako da banja

  5. #6830
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Još ne mogu da vjerujem postu ovoga lika feeleep-a hahahahahhaha :lolblue:

    Išao im čovjek za sendvič :lolblue:
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  6. #6831
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,711
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    240
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    "Ajde mali za bureke, necemo ti pisati za pojas"

  7. #6832
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,438
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    879
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Mene jednom ufatise prije 2-3 godine uvece oko 11 malo sam brze vozio, i ja ti tu neku zalopojku, nemote mene ja student nemam okle, drz nedaj, i oni se smilovase da mi vozacku ne uzimaju i da mi ne pisu kaznu i ladno mi daje 5 eura i kaze podji kupi 4 limenke niksickog piva i neke grickalice za kusur.... ja kupio i pustise me
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #6833
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    Tako je... ja tako vazda kad mogu, prije 2 mjeseca sam se vracao kuci iz neke stete i seta neki policajac mozda u 5-6 ujutro po gradu... Ja stao covjeku, mogu li vas dje povesti? Ide batica za Podgoricu, pa da ga bacim do podgorickih semafora... Ja ga povezao do Goranovica skroz, ispricali se, dao mi broj i rekao zovi sta god ti treba (y) dosao sam kuci 20 minuta kasnije, a sjutra me moze cimnut ako mi sta zatreba.... Jedne sam jednom poslusao da im odem po sendvice kao zec zadnji, od tada mi samo masu u salju poljupce
    i popushio bi im ga ti da su ti trazili...

  9. #6834
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    37,092
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    3,360
    Thanked in
    1,884 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    Tako je... ja tako vazda kad mogu, prije 2 mjeseca sam se vracao kuci iz neke stete i seta neki policajac mozda u 5-6 ujutro po gradu... Ja stao covjeku, mogu li vas dje povesti? Ide batica za Podgoricu, pa da ga bacim do podgorickih semafora... Ja ga povezao do Goranovica skroz, ispricali se, dao mi broj i rekao zovi sta god ti treba (y) dosao sam kuci 20 minuta kasnije, a sjutra me moze cimnut ako mi sta zatreba.... Jedne sam jednom poslusao da im odem po sendvice kao zec zadnji, od tada mi samo masu u salju poljupce
    E da te Rade vidi...


    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note 2 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #6835
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ovo mi je super http://www.portalanalitika.me/drustv...-i-lisice.html

    ovo je sve poluđelo...
    Procitajte ovaj tekst,ovo je plakanje

    Kad se upotrebljava palica: Palica se može upotrijebiti ako je upotreba fizičke snage bezuspješna ili ne garantuje uspjeh.

    Udarci palicom se ne nanose u predjelu glave, vrata, kičmenog stuba, grudnog koša, trbušnog zida, genitalija i zglobova, osim kao krajnja mjera.

    Prema licima mlađim od 14 godina, očigledno bolesnim i iznemoglim licima, licima sa teškim invaliditetom i zenama čija je trudnoća vidljiva,
    a sta ako nije vidljiva(udri po zeni)
    Last edited by Randy Orton; 14-05-13 at 20:11.

  11. #6836
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jastuk pod majcu, obrije noge i brkove, junace Randy pa prkosi ovoj miliciji.... Pa tacno cu da kupim one cokoladne metke i da, i da... ma ne znam!!!!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  12. #6837
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni maloprije iskoci policajac na bulevar dzordza vasingtona kod zgrade normal kompanije tacno na cosak posle semafore,cak nije ni na prolaz dje inace stoje i to bez obiljezja (fluorescentni rukavi,prsluk..) imao je doduse palicu STOP, i to je mahao palicom kad sam ga vec bio prosao a nisam imao dje da mu stanem, a bio sam skroz regularan (i sa pojasom vezanim samo sam produzio, ko zna sta ce ker da ispise
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  13. #6838
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,588
    Thanks Thanks Given 
    136
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Sta rade ljudi, povezao coeka do stajalista i odma sam spijun policijski, je li? Dva covjeka sto sam poslusao, pustili su me prije toga, zbog 85 khm u naseljenom, mogli su vozacku da mi uzmi, i pustili su me... Nisam mogao da vjerujem da su me pustili, i kazem nemam para kod sebe inace bih vas nesto castio sigurno, i kad mi rece covjek da ga poslusam ( kazem POSLUSAM jer meni je 20g a njemu malo vise) bio sam srecan sto mogu nekako da im se oduzim.
    Samo pozitivno sa ljudima, a to da bi im popusio, vrhunska logika... Kucno vaspitanje i osnovna kultura je u pitanju momci.
    067-123456

  14. #6839
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    DVO*JI*CA MLA*DI*ĆA VRA*TO*LOM*NU VO*ŽNJU NA PU*TU BU*DVA – CE*TI*NJE PO*DI*JE*LI*LI NA „FEJ*SBU*KU”

    Preko pune 160 na sat
    Vo*žnja dvo*ji*ce mla*di*ća na pu*tu Bu*dva – Ce*ti*nje, br*zi*nom od 160 ki*lo*me*ta*ra na čas, i su*lu*do pre*ti*ca*nje ko*lo*ne auto*mo*bi*la pre*ko pu*ne li*ni*je osva*nu*li su na dru*štve*noj mre*ži „Fej*sbuk”. Mla*di*ći u „na*bu*dže*nom” vo*zi*lu „ju*go” u vi*še na*vra*ta pre*ti*ca*li su auto*mo*bi*le na pu*noj li*ni*ji, na ma*gi*stral*nom pu*tu na iz*la*zu iz Bu*dve. Na snim*ku, ko*ji tra*je dva mi*nu*ta i 29 se*kun*di, sa na*slo*vom „Gle*daj i uži*vaj”, u jed*nom tre*nut*ku se vi*di ka*ko vo*zač „ju*ga” ula*zi pre*ko pu*ne li*ni*je u tre*ću ko*lo*vo*znu tra*ku. U tom mo*men*tu oni se kre*ću br*zi*nom ve*ćom od 120 ki*lo*me*ta*ra na čas. Na di*je*lu pu*ta iz*nad Bu*dve, gdje po*sto*je tri sa*o*bra*ćaj*ne tra*ke, „ju*go” se kre*će br*zi*nom ve*ćom od 160 ki*lo*me*ta*ra.
    Sni*mak je to*kom ju*če*ra*šnjeg da*na po*stao pra*vi hit na „Fej*sbu*ku”, a kao oso*ba ko*ja je po*sta*vi*la klip na toj dru*štve*noj mre*ži na*vo*di se iz*vje*sni Ni*ko*la Fra*ne*ta iz Bu*dve. Za krat*ko vri*je*me vi*še de*se*ti*na ma*hom mla*dih lju*di, iz*ra*zi*lo je di*vlje*nje pre*ma po*me*nu*tom snim*ku, a je*dan od njih pro*ko*men*ta*ri*sao je „ko god da vo*zi, vo*zi–raz*bi*ja”.
    To*kom vo*žnje dvo*ji*ca mla*di*ća ko*ji se na*la*ze u „ju*gu” ne pri*ča*ju mno*go, već su skon*cen*tri*sa*ni na vo*žnju i sni*ma*nje. U jed*nom mo*men*tu, pri*li*kom pre*ti*ca*nja pre*ko pu*ne li*ni*je, uma*lo ni*je*su iza*zva*li udes sa vo*zi*lom ko*je se kre*ta*lo iz su*prot*nog smje*ra.
    Da je br*za vo*žnja, uz kr*še*nje sa*o*bra*ćaj*nih pro*pi*sa, po*sta*la hit me*đu omla*di*nom svje*do*če i snim*ci ko*ji su u po*sled*njih ne*ko*li*ko mje*se*ci po*sta*vlje*ni na in*ter*ne*tu.
    Na dvo*mi*nut*nom snim*ku, ko*ji je po*sta*vljen po*čet*kom ja*nu*a*ra, vi*di se vra*to*lom*na vo*žnja mo*to*rom, naj*vje*ro*vat*ni*je mar*ke „su*zu*ki”, ma*gi*stral*nim pu*tem pre*ma kru*žnom to*ku na Za*bje*lu i obrat*no. Vo*za*ča mo*to*ra re*gi*star*skih ozna*ka BR AJ56 sni*ma*ju dva mom*ka, naj*vje*ro*vat*ni*je nje*go*vi pri*ja*te*lji, dok kraj njih pro*la*zi za*stra*šu*ju*ćom br*zi*nom. Na po*čet*ku snim*ka vo*zač u cr*nom, sa cr*no-bi*je*lom ka*ci*gom, ju*ri na zad*njem toč*ku, a ka*sni*je se za*u*sta*vlja na pred*njem.
    Na snim*ku, ko*ji je oso*ba pod ši*from „da*fu*qist*his” ob*ja*vi*la na Ju*tju*bu 14. apri*la, vo*za*či žu*tog „audi*ja S4 sta*ge 2” i „audi*ja R8 4.2 spajder” tr*ka*ju se pri br*zi*ni znat*no ve*ćoj od do*zvo*lje*nih 70, od*no*sno 80 ki*lo*me*ta*ra na čas. Na snim*ku se vi*de re*gi*star*ske ozna*ke žu*tog „audi*ja S4”. Dvo*ji*ca vo*za*ča, s vre*me*na na vri*je*me vo*ze*ći je*dan na*spram dru*gog, do*go*va*ra*ju uslo*ve tr*ke, „ga*ze” ma*ši*ne u dru*goj i tre*ćoj br*zi*ni, dok mo*to*ri ur*la*ju...
    Na tre*ćem snim*ku, po*sta*vlje*nom 6. apri*la, vi*di se br*za vo*žnja već po*mi*nja*nog žu*tog „audi*ja” i „gol*fa VR6”. Na tro*to*a*ru po*red auto*mo*bi*la je i oso*ba ko*ja to fo*to*gra*fi*še. Na če*tvr*tom snim*ku, ko*ji je na*vod*no ob*ja*vi*la ista oso*ba, mo*že se vi*dje*ti jur*nja*va „audi*ja”, čak do 180 ki*lo*me*ta*ra na čas.
    D.Ž.

    Po*li*ci*ja is*pi*tu*je slu*čaj

    Iz po*li*ci*je nam je sa*op*šte*no da oni ni*je*su upo*zna*ti sa po*me*nu*tim snim*kom, ali da će slu*čaj is*pi*ta*ti.
    – Pr*vi put ču*je*mo za to, ali će*mo slu*čaj is*pi*ta*ti, a li*ca ko*ja se na*la*ze u vo*zi*lu iden*ti*fi*ko*va*ti – is*ti*ču u po*li*ci*ji.
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  15. #6840
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Izvinjavam se zbog ovakvog texta, ima li ko link da pogledamo ovaj snimak..
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  16. #6841
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene je ovo muka citat iskreno

  17. #6842
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Kotor
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preko pune 160 na satVožnja dvojice mladića na putu Budva – Cetinje, brzinom od 160 kilometara na čas, i suludo preticanje kolone automobila preko pune linije osvanuli su na društvenoj mreži „Fejsbuk”. Mladići u „nabudženom” vozilu „jugo” u više navrata preticali su automobile na punoj liniji, na magistralnom putu na izlazu iz Budve. Na snimku, koji traje dva minuta i 29 sekundi, sa naslovom „Gledaj i uživaj”, u jednom trenutku se vidi kako vozač „juga” ulazi preko pune linije u treću kolovoznu traku. U tom momentu oni se kreću brzinom većom od 120 kilometara na čas. Na dijelu puta iznad Budve, gdje postoje tri saobraćajne trake, „jugo” se kreće brzinom većom od 160 kilometara.
    Snimak je tokom jučerašnjeg dana postao pravi hit na „Fejsbuku”, a kao osoba koja je postavila klip na toj društvenoj mreži navodi se izvjesni Nikola Franeta iz Budve. Za kratko vrijeme više desetina mahom mladih ljudi, izrazilo je divljenje prema pomenutom snimku, a jedan od njih prokomentarisao je „ko god da vozi, vozi–razbija”.
    Tokom vožnje dvojica mladića koji se nalaze u „jugu” ne pričaju mnogo, već su skoncentrisani na vožnju i snimanje. U jednom momentu, prilikom preticanja preko pune linije, umalo nijesu izazvali udes sa vozilom koje se kretalo iz suprotnog smjera.
    Da je brza vožnja, uz kršenje saobraćajnih propisa, postala hit među omladinom svjedoče i snimci koji su u poslednjih nekoliko mjeseci postavljeni na internetu.
    Na dvominutnom snimku, koji je postavljen početkom januara, vidi se vratolomna vožnja motorom, najvjerovatnije marke „suzuki”, magistralnim putem prema kružnom toku na Zabjelu i obratno. Vozača motora registarskih oznaka BR AJ56 snimaju dva momka, najvjerovatnije njegovi prijatelji, dok kraj njih prolazi zastrašujućom brzinom. Na početku snimka vozač u crnom, sa crno-bijelom kacigom, juri na zadnjem točku, a kasnije se zaustavlja na prednjem.
    Na snimku, koji je osoba pod šifrom „dafuqisthis” objavila na Jutjubu 14. aprila, vozači žutog „audija S4 stage 2” i „audija R8 4.2 spajder” trkaju se pri brzini znatno većoj od dozvoljenih 70, odnosno 80 kilometara na čas. Na snimku se vide registarske oznake žutog „audija S4”. Dvojica vozača, s vremena na vrijeme vozeći jedan naspram drugog, dogovaraju uslove trke, „gaze” mašine u drugoj i trećoj brzini, dok motori urlaju...
    Na trećem snimku, postavljenom 6. aprila, vidi se brza vožnja već pominjanog žutog „audija” i „golfa VR6”. Na trotoaru pored automobila je i osoba koja to fotografiše. Na četvrtom snimku, koji je navodno objavila ista osoba, može se vidjeti jurnjava „audija”, čak do 180 kilometara na čas.
    D.Ž.

    Policija ispituje slučaj

    Iz policije nam je saopšteno da oni nijesu upoznati sa pomenutim snimkom, ali da će slučaj ispitati.
    – Prvi put čujemo za to, ali ćemo slučaj ispitati, a lica koja se nalaze u vozilu identifikovati – ističu u policiji.

  18. #6843
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    a dosadni li su ovi iz vijesti brate mili....ae razgulite malo ....

  19. #6844
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Danas, dva policajca u teget pezo 607 PG TC919, kod nekadasnjeg ABS-a, cisto da znate.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  20. #6845
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branee View Post
    Na dijelu puta iznad Budve, gdje postoje tri saobraćajne trake, „jugo” se kreće brzinom većom od 160 kilometara.
    jugo ne moze na ravno 160 a ne uz onu pedencu
    She is only here to annoy herself!

  21. #6846
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nabudzeni yugo
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  22. #6847
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danasb zaustavljao neki smeker sa naocarima kod lide u ivana milutinovica

  23. #6848
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugu su koji je raznosac pica trazili da im donese dvije pice pa ce mu vratit vozacku, a kako su mijenjali pozicije uzeli mu broj telefona i posle 10min ga zovu da mu kazu 'Za kolegu posna ako ima'
    ---Chelsea Fc---

  24. #6849
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Nabudzeni yugo
    mozda onaj hibrid trkacki..i to samo mozda
    She is only here to annoy herself!

  25. #6850
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    Danas, dva policajca u teget pezo 607 PG TC919, kod nekadasnjeg ABS-a, cisto da znate.

    Tu su stalno, mamicu im...
    TAKUMI

Page 274 of 775 FirstFirst ... 174224264270271272273274275276277278284324374774 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •