Page 226 of 775 FirstFirst ... 126176216222223224225226227228229230236276326726 ... LastLast
Results 5,626 to 5,650 of 19359

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #5626
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jbt covjek sad mora dooobro da izanalizira sta sve mora da ima, kako da se ponasa, da se prsluk drzi u auto,i da se u autu obuce pa onda izadje ....milion stvari a opet moras na sve da pazis jer te pandur vreba da ti kaznu napise
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  2. #5627
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Za kroz grad je bolje koristit taxi ili bus. Kola se ne isplati palit nikako.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #5628
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nidje se to ne oostuje kakonsi ti opisa u svijet...
    100x sam na autoputeve izlazio normalno...i sl stvatinpo gradovima da ne pricam...ali citajuci ovo kao strine ste jer bi se svako istraumira s ovim sto pricate...sve vas mrze...vi ka da im a se javljatebsa "jeb m ti mater" pa vas pretresaju i cuda... ne razumijem recnicu da se bolje isplati taxi...

    Sent from my Skup Telefon
    Hellblazer...

  4. #5629
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e i samo da dodam...poceli su da zaustavljaju na neka mjesta dje nikad nisu ranije npr kod hrama, pa kod televizije ...i kontrolisu sve zivo tako da se pazite ...cak bih savjetovao da ako ih vidite izbjegnite da idete tom ulicom pa cak i ako ste ispravni 100% mogu vas dugo zadrzati dok sve iskontrolisete i mozete kasniti na sastanak..posao itd...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  5. #5630
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Šta reći? Koju posluku porati? Kome?
    Brižni otac, mužičar u pokušaju, wannabe faca se diči svojim postupkom. I ćerkici daje primjer.

    Čega se pametni stidi, budala se ponosi.
    Još je ovo tweet dana u Pobjedu bio.
    :icon_cry::icon_cry::cry::cry::cry::cry:
    Last edited by hercules; 30-01-13 at 15:40.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #5631
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    herci ti si ozbiljno ostara zivota mi...

  7. #5632
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    pokušavam da provalim da se sprda al mi nešto ne ide...
    She is only here to annoy herself!

  8. #5633
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,754
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Da ponekad nešto prebačimo prikolicom na selo? Eto jedan razlog.
    Točak koji mi je nakačen na zadnja vrata je više isturen nego kuka tako da za rivkerc nema logike.
    A najviše mi treba ako neki letač ne ukoči na vrijeme, štiti auto pozadi dosta.
    Pa ako ti je tocak najvise isturen na autu, kako te to kuka spasava?
    Aaa da. Ti vozis dzipa pa ti kuka ipak sluzi za jos ponesto sem prebacivanja svari do sela.

    Sa obiljezenim parkinzima, dje se uglavnom parkiras u paralelnu garazu tih 10-20 centi kuke je veliko. + sto ako je ja ne vidim iz moga auta, pa nasadim branik ili ne daj boze far koji ce da prsne momentalno...Nema potrebe za kukom sem ako ne prevozis neku muku s njom. Ovako za kurcenje po gradu i nije neki razlog za zadrzati je.

    Sve u svemu, ako je auto iole ispravno, taj udar koji ce da ti primakne zadnju klupu, primacice je isto toliko imao kuku ili ne. E sad ako je neki trulez od auta onda i sa 20 na sat ode sve u k.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  9. #5634
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitao sam neđe skoro, ali da ponovim, jer se više ništa ne zna:

    Mogu li me o jadu zabaviti, ili ne daj Bože auto oduzeti (pa da se neki inspektor kuuuurči u istom) ZBOG TOGA ŠTO vozim auto CG reg. oznaka, koje se vodi na oca, koji je CG državljanin; a ja nisam CG državljanin, ali imam ovlašćenje koje mi je on dao?

    Ne mogu naći zakon o ovome, tj. mrzi me da čitam... Pa se nadam da neko sa ove teme to ima u malom prstu i folderu na desktopu.

    Ljubim i pokrivam - i dajem reputejšn ko mi izIđe u susret.

  10. #5635
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    neće te dirat za to osim ako ne uvedu neki novi zakon
    She is only here to annoy herself!

  11. #5636
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ne mogu ti ništa...
    #fakenews

  12. #5637
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Pitao sam neđe skoro, ali da ponovim, jer se više ništa ne zna:

    Mogu li me o jadu zabaviti, ili ne daj Bože auto oduzeti (pa da se neki inspektor kuuuurči u istom) ZBOG TOGA ŠTO vozim auto CG reg. oznaka, koje se vodi na oca, koji je CG državljanin; a ja nisam CG državljanin, ali imam ovlašćenje koje mi je on dao?

    Ne mogu naći zakon o ovome, tj. mrzi me da čitam... Pa se nadam da neko sa ove teme to ima u malom prstu i folderu na desktopu.

    Ljubim i pokrivam - i dajem reputejšn ko mi izIđe u susret.


    Ne mogu ti nista.
    Ja sam prije imao auto na oca, CG rega, ja stranu dokumentaciju. Pravili su mi problem dok nisam dobio punomocje od oca.
    TAKUMI

  13. #5638
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Pitao sam neđe skoro, ali da ponovim, jer se više ništa ne zna:

    Mogu li me o jadu zabaviti, ili ne daj Bože auto oduzeti (pa da se neki inspektor kuuuurči u istom) ZBOG TOGA ŠTO vozim auto CG reg. oznaka, koje se vodi na oca, koji je CG državljanin; a ja nisam CG državljanin, ali imam ovlašćenje koje mi je on dao?

    Ne mogu naći zakon o ovome, tj. mrzi me da čitam... Pa se nadam da neko sa ove teme to ima u malom prstu i folderu na desktopu.

    Ljubim i pokrivam - i dajem reputejšn ko mi izIđe u susret.
    Moras imat regulisan boravak u CG, ako ti je to uredno, onda ti ne mogu oduzet auto, ali ti mogu recimo (ako bash hoće) napisat kaznu, jer bi morao da imas uz nacionalnu vozacku dozvolu zemlje ciji si drzavljanin i medjunarodnu.

  14. #5639
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Pitao sam neđe skoro, ali da ponovim, jer se više ništa ne zna:

    Mogu li me o jadu zabaviti, ili ne daj Bože auto oduzeti (pa da se neki inspektor kuuuurči u istom) ZBOG TOGA ŠTO vozim auto CG reg. oznaka, koje se vodi na oca, koji je CG državljanin; a ja nisam CG državljanin, ali imam ovlašćenje koje mi je on dao?

    Ne mogu naći zakon o ovome, tj. mrzi me da čitam... Pa se nadam da neko sa ove teme to ima u malom prstu i folderu na desktopu.

    Ljubim i pokrivam - i dajem reputejšn ko mi izIđe u susret.
    Mislim da sam ti na ovo pitanje već jedanput odgovorio,ali ajde, treba ti boravište i nacionalna vozačka dozvola (države odakle si), jedno vrijeme su trežili i vozačku dozvolu za strance (košta 120 €) ali kada je moja supruga tražila da joj izdaju (vozi motocikl registrovan na moje ime, ja imam crnogorsko, a ona srpsko državljanstvo) rekli su joj da je to nepotreban trošak osim ako ne želi da registruje auto na svoje ime (PR tablice bi tada dobila). Dakle, najbitnije je da imaš sa sobom pasoš ukoji je udaren pečat boravišta.

  15. #5640
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti mozes i da gazis narod sa tim tablicam !!!
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  16. #5641
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    herci ti si ozbiljno ostara zivota mi...
    A jesam kako nijesam, a za ovakve nemam zhivaca
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pokušavam da provalim da se sprda al mi nešto ne ide...
    Ja se ne sprdam, a ni ovaj sa tweetom vjeruj mi
    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Pa ako ti je tocak najvise isturen na autu, kako te to kuka spasava?
    Aaa da. Ti vozis dzipa pa ti kuka ipak sluzi za jos ponesto sem prebacivanja svari do sela.

    Sa obiljezenim parkinzima, dje se uglavnom parkiras u paralelnu garazu tih 10-20 centi kuke je veliko. + sto ako je ja ne vidim iz moga auta, pa nasadim branik ili ne daj boze far koji ce da prsne momentalno...Nema potrebe za kukom sem ako ne prevozis neku muku s njom. Ovako za kurcenje po gradu i nije neki razlog za zadrzati je.

    Sve u svemu, ako je auto iole ispravno, taj udar koji ce da ti primakne zadnju klupu, primacice je isto toliko imao kuku ili ne. E sad ako je neki trulez od auta onda i sa 20 na sat ode sve u k.
    Ajde molim te kazhi mi za chem mi to sluzhi josh? Da vidim ocu li je i za o koristit
    I to shto vozim dzhipa je poseban problem? Razmak izmedju gume i kuke je 30-40cm. Kad idem u rikverc prosjechno auto cu prije udarit gumom nego kukom. Jes da mi se to josh nije deshavalo jer imam osjecaj za prostor dobar ali eto.
    Udes je bio sa jettom a ovo je ipak drugo auto ali za ne daj Bozhe kuka bi pomogla a dio bi udario u gumu.
    Kuka mi najmanje sluzhi za kurchenje vjeruj mi, ja bih je skinuo da je rastavljiva ali koliko sam uspio da vidim nije. Izlazi ispod branika savijena u luk. Pogledacu za vikend josh jednom ali mislim da nije euo kuka nego njeova fabrichka.
    Garantujem da je veci problem ako je okinem brusilicom, jer se neko mozhe nenamjerno posjec, nego da stoji kako je sad
    Da se precizno vishe bih ugrozio ventualne pjeshake koji bi se provalichili izmedju kola po parkingu nego ovako kako sad stoji. Jer ti i ja poshtujemo zakon o bezbjednosi saobracaja. Akcenat na bezbjednost.

    Kad stojish u kolonu, i u tebe pri brzini od oko 60 kmh (vjeshtak uvrdio ne ja) se zalijepi auto iz punog zaleta i stisnute kochnice a trag kochenja 12-13m, onda nema tog tenka koji ce ti pomoc. Bio on zardjao ili ne ugnace ti gepek i cusnut te naprijed pofino tj neka 2m kao shto je mene. Da napomenem da nijesam micao nogu sa kochnice u nijednom trenutku. Nije pricha rekla kazala, nego sam ja bio jedan od uchesnika udesa.
    Last edited by hercules; 30-01-13 at 20:29.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #5642
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Bas ne vidim razlog micanju kuke autu koje ima jos 30cm gume preko te duzine...to je isto ka da mu kuka u gepek stoji...ali mi podrzavamo kuku jer smo kukavci pa kad citam ovo provalim da je presmijesno...zalaze se veli za kuku... nikome nine da cuka narod s kukom i bez kuke...nit zbog sebe nit zbog drugih ali kad vidim kako razmisljate vi sto tako govorite odma mi je jasmo za sta bi vama sluzila... u eu smeta jer su gradovi veliki pa se ljudi parkiraju tik jedan uz drugog ko je ima priliku da vidi jer imaju vecinom senzore pa su na 3cm jedan od drugog...zato su protiv nje...a ne iz tih razloga nasih sekjackih moji dobri momcovi...

    Sent from my Skup Telefon
    Hellblazer...

  18. #5643
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    nista tacke zarezi ovo ono...
    f6

  19. #5644
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    A kako se isparkiraju ako ima 3 cm nazad i 3 cm naprijed? A parking senzor pocne da pisti na 10-15 cm da ti usi otpanu.

  20. #5645
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    Bas ne vidim razlog micanju kuke autu koje ima jos 30cm gume preko te duzine...to je isto ka da mu kuka u gepek stoji...ali mi podrzavamo kuku jer smo kukavci pa kad citam ovo provalim da je presmijesno...zalaze se veli za kuku... nikome nine da cuka narod s kukom i bez kuke...nit zbog sebe nit zbog drugih ali kad vidim kako razmisljate vi sto tako govorite odma mi je jasmo za sta bi vama sluzila... u eu smeta jer su gradovi veliki pa se ljudi parkiraju tik jedan uz drugog ko je ima priliku da vidi jer imaju vecinom senzore pa su na 3cm jedan od drugog...zato su protiv nje...a ne iz tih razloga nasih sekjackih moji dobri momcovi...

    Sent from my Skup Telefon
    mora od nekoga počet, da nije ovoga zakona, dovijeka bi se ugradjivale divlje kuke, a bogami od sad ce svako kome treba kuka gledat da uzme tu sto se sklapa...

  21. #5646
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    nista tacke zarezi ovo ono...

    Batice opusteno njje vazno toliko niste ministri... a ovaj nine nikad cuo za figurativno izrazavanje nisam mislion na 3cm bukvalno...ali dobro ti si pametan

    Sent from my Skup Telefon
    Hellblazer...

  22. #5647
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To sa micanjem kuke je potpuno ispravno.....zabucate se otpozadi u nekog ko ima kuku i ma koliko slab odnosno jak bio udar prodje kuka kroz branik i odose hladnjak vode (a mozda i klime),branik a mozda i ponesto jos. Ovome ispred vas ce branik isto stradati kao da nema kuku.

  23. #5648
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Jer volite da se zabadate u goozove? A ne sprdaj se...
    Bahato razmisljane crnogorsko...standard...
    Sent from my Skup Telefon
    Hellblazer...

  24. #5649
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    DISLOCIRAN...
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    Bas ne vidim razlog micanju kuke autu koje ima jos 30cm gume preko te duzine...to je isto ka da mu kuka u gepek stoji...ali mi podrzavamo kuku jer smo kukavci pa kad citam ovo provalim da je presmijesno...zalaze se veli za kuku... nikome nine da cuka narod s kukom i bez kuke...nit zbog sebe nit zbog drugih ali kad vidim kako razmisljate vi sto tako govorite odma mi je jasmo za sta bi vama sluzila... u eu smeta jer su gradovi veliki pa se ljudi parkiraju tik jedan uz drugog ko je ima priliku da vidi jer imaju vecinom senzore pa su na 3cm jedan od drugog...zato su protiv nje...a ne iz tih razloga nasih sekjackih moji dobri momcovi...

    Sent from my Skup Telefon
    sto ste navalili ima gumu pozadi... pa sto ta guma je minimum 50-60cm od zemlje i pomoce mu ako ga kombi,kamion ili autobus udari (a vise ce stete imat) koliko toliko. Auto koje ga udara pozadi prilikom kocenja spusta se prednji trap i eto ti udarca u kuku ,a pricate o njoj i o gumi u najmanju ruku reka bi covjek da je gumu o kuku okacio pa ce prvo u gumu pa sto prodje u kuku....
    YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
    MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:

  25. #5650
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    Nidje se to ne oostuje kakonsi ti opisa u svijet...
    100x sam na autoputeve izlazio normalno...i sl stvatinpo gradovima da ne pricam...ali citajuci ovo kao strine ste jer bi se svako istraumira s ovim sto pricate...sve vas mrze...vi ka da im a se javljatebsa "jeb m ti mater" pa vas pretresaju i cuda... ne razumijem recnicu da se bolje isplati taxi...

    Sent from my Skup Telefon
    Više goriva potrošiš i parking platiš nego taxi da te negdje prebaci. I to ako imaš sreće da ti policajac ne nađe da je pritisak u jednu gumu manji od 2 bara. Vangradska vožnja je druga priča. A trenutno u PG je bus 40 centi. U mjesecu ima 24-5 tadnih dana. Kome je posao 3km+ od kuće/stana za 20€ mjesečno će svaki dan da pođe i da se vrati.
    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    Bas ne vidim razlog micanju kuke autu koje ima jos 30cm gume preko te duzine...to je isto ka da mu kuka u gepek stoji...ali mi podrzavamo kuku jer smo kukavci pa kad citam ovo provalim da je presmijesno...zalaze se veli za kuku... nikome nine da cuka narod s kukom i bez kuke...nit zbog sebe nit zbog drugih ali kad vidim kako razmisljate vi sto tako govorite odma mi je jasmo za sta bi vama sluzila... u eu smeta jer su gradovi veliki pa se ljudi parkiraju tik jedan uz drugog ko je ima priliku da vidi jer imaju vecinom senzore pa su na 3cm jedan od drugog...zato su protiv nje...a ne iz tih razloga nasih sekjackih moji dobri momcovi...

    Sent from my Skup Telefon
    A dobro, mi nemamo skup telefon pa ne razmišljamo tako :roll: i nijesmo bili kao ti po autoputevima po EU.
    Eto bijah i u tu EU u par zemalja pa ne viđeh da kuka pravi problem na parking.
    Sa 3cm razmaka između kola se možeš parkirat ako si kaskader pa pod ručnom fino zavrneš auto i uknapiraš ga. Nego da ne cjepidlačimo, kuka na parking ponese maximum 10 cm na duzhinu auta. Ako je prosječna dužina auta 3,5m onda treba 35 auta sa kukom da se parkira na parking jedan iza drugog da bi se ukralo to jedno mjesto. Priča ti nema veze sa životom.
    Možda mi jesmo seljaci, ali nijesmo seljačine uglavnom pitanje je kako to ugrožavamo bezbjednost u saobraćaju ako imamo kuku. Ništa više.

    Quote Originally Posted by acs View Post
    nista tacke zarezi ovo ono...
    A okle ja'an to ti je EU a mi smo momcovi sa "sekjackim razlozima". Ali smo dobri.
    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    A kako se isparkiraju ako ima 3 cm nazad i 3 cm naprijed? A parking senzor pocne da pisti na 10-15 cm da ti usi otpanu.
    Vidi se da ne umiješ da voziš
    Quote Originally Posted by Onething View Post
    To sa micanjem kuke je potpuno ispravno.....zabucate se otpozadi u nekog ko ima kuku i ma koliko slab odnosno jak bio udar prodje kuka kroz branik i odose hladnjak vode (a mozda i klime),branik a mozda i ponesto jos. Ovome ispred vas ce branik isto stradati kao da nema kuku.
    A ništa držanje odstojanja po propisu i ono ostalo što treba? Nego ako klepiš nekoga, tebi malo branik pukne, a njemu pukne cijeli, ode glava na naslon i od cimanja istegne žile itd?
    Jesi li doživio udes od pozadi dok si čekao kolonu ili semafor pa tako pričaš?

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    Jer volite da se zabadate u goozove? A ne sprdaj se...
    Bahato razmisljane crnogorsko...standard...
    Sent from my Skup Telefon
    Jes mi bahati i nekulturni. Sram nas bilo.
    Quote Originally Posted by Efo_king View Post
    sto ste navalili ima gumu pozadi... pa sto ta guma je minimum 50-60cm od zemlje i pomoce mu ako ga kombi,kamion ili autobus udari (a vise ce stete imat) koliko toliko. Auto koje ga udara pozadi prilikom kocenja spusta se prednji trap i eto ti udarca u kuku ,a pricate o njoj i o gumi u najmanju ruku reka bi covjek da je gumu o kuku okacio pa ce prvo u gumu pa sto prodje u kuku....
    Ne znam koliko je tachno guma od zemlje, mogu izmjerit nije problem. Priče je kako se ugrožava bebjednost u saobraćaju ako neko ima kuku? Zakon o bezbjednosti saobraćaja. Tako se zove.

    A ja ću prvi ispoštovat zakon, i skinut je ako se bude mogla skinut. Ako ne okinu ću je brusilicom da ne ugrozim ničiju bezbjednost. Nikakva bahatost, nikakvo kurchenjek, da ne kradem parking mjesta i sve ostalo što nabrojaste. A eto nijesmo u EU.
    A tvrdim da kuka pomaže u bezbjednost saobraćaja kad te neko klepi od pozadi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 226 of 775 FirstFirst ... 126176216222223224225226227228229230236276326726 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •