Results 1 to 16 of 16

Thread: Prava Podjela

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Prava Podjela

    Predpolitichko drushtvo u Crnoj Gori, stvara neprirodne i vjeshtachke podjele zbog nerijeshenog drzavnog pitanja.

    Prave podjele u civilizovamim zemljama su socijalne,
    na Liberale i Socijal demokrate,( sirotinju i srednju klasu) i na Konzervativce i nacionaliste na drugoj strani,( poslodavci i imucni).

    Ove predpolitichke podjele odgovaraju i poziciji i opoziciji, jer oni pripadaju istom kartelu bivshih udbasha, ratnih profitera, uspjeshnih menadzera i vladinih i nevladinih fondova, osiguranja, banaka i drugih monopolom na zatvorenom trzishtu profitabilnih poslovnih druzina, sa kumovima, rodjacima i prijateljima na kljuchnim pozicijama.

    Bez pravih podjela na materijalnoj osnovi nema stabilne drzave.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O crni Milovane, odkada to liberali na zapadu predstavljaju sirotinju i srednju klasu..
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    O crni Milovane, odkada to liberali na zapadu predstavljaju sirotinju i srednju klasu..
    Ima i toga oni su obichno u centru i podrzavaju jednu ili drugu vlast,
    ali su dosta uticajni na polozaj gradjana jednih i drugih.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada nishta bez demokrishcana, nishta.
    e blago tebe koliko je tebe shiroko polje!!!!!!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Karove hirushke intervencije

    Quote Originally Posted by karamam
    ada nishta bez demokrishcana, nishta.
    e blago tebe koliko je tebe shiroko polje!!!!!!

    Karo,

    Ti umjesh bolje, zeshce, argumentovano i kruto,
    ka Ljatific Buto,
    predlozi neshto jadan ne bio , da se i mi priglupi nauchimo te uzvishene intelegencije, koju krijesh ka zmija noge.

    Mozda si ti pristalica, hirushkih zahvata,
    za razliku od mene koji bi bolIJesne, lijechio prashkom i sirupom u pristojnim i umjerenim dozama.

    Operacija uspjela, pacijet mrtav.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Karo,

    Ti umjesh bolje, zeshce, argumentovano i kruto,
    ka Ljatific Buto,
    predlozi neshto jadan ne bio , da se i mi priglupi nauchimo te uzvishene intelegencije, koju krijesh ka zmija noge.

    Mozda si ti pristalica, hirushkih zahvata,
    za razliku od mene koji bi bolIJesne, lijechio prashkom i sirupom u pristojnim i umjerenim dozama.

    Operacija uspjela, pacijet mrtav.
    kako za koju bojIJest, mozda ce tovja medicina proradit sad kad ste zgruvali liberale, mada je vasha bolJIest josh neistrazena.
    milovane, ti nijesi dijete i znash da bi se novi zivot stvorio i napravio treba menstruacija, krv da se prospe, bes toga vi lijeka nema. necete nisht popravit i promijenit dok god ovu jalovu grupu drzite i nadate se u njig. kad pane krv, a pashce, onda se moze prichat o boljem sIJutra!
    bolijesnicima bolijesnim od ove opake bolijesti nema spasa, no za to trebaju bistre ochi da bi vidjele u sred mraka!!!!
    nikad nijesam volio vinjak, o ovu frtutmu koju ste stvorili moze smao vinjak da napravi!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default E moj Karo,

    kako za koju bojIJest, mozda ce tovja medicina proradit sad kad ste zgruvali liberale, mada je vasha bolJIest josh neistrazena.
    milovane, ti nijesi dijete i znash da bi se novi zivot stvorio i napravio treba menstruacija, krv da se prospe, bes toga vi lijeka nema. necete nisht popravit i promijenit dok god ovu jalovu grupu drzite i nadate se u njig. kad pane krv, a pashce, onda se moze prichat o boljem sIJutra!
    bolijesnicima bolijesnim od ove opake bolijesti nema spasa, no za to trebaju bistre ochi da bi vidjele u sred mraka!!!!
    nikad nijesam volio vinjak, o ovu frtutmu koju ste stvorili moze smao vinjak da napravi!
    CITAT.



    Ti sve bolje znash od mene, ova moja petoro su u Dansku,
    za sebe se ne plashim, koliko znam imash i ti dosta naslednika,
    shto ce taj hirushki zahvat dobroga donijeti tvojoj djeci?
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    kako za koju bojIJest, mozda ce tovja medicina proradit sad kad ste zgruvali liberale, mada je vasha bolJIest josh neistrazena.
    milovane, ti nijesi dijete i znash da bi se novi zivot stvorio i napravio treba menstruacija, krv da se prospe, bes toga vi lijeka nema. necete nisht popravit i promijenit dok god ovu jalovu grupu drzite i nadate se u njig. kad pane krv, a pashce, onda se moze prichat o boljem sIJutra!
    bolijesnicima bolijesnim od ove opake bolijesti nema spasa, no za to trebaju bistre ochi da bi vidjele u sred mraka!!!!
    nikad nijesam volio vinjak, o ovu frtutmu koju ste stvorili moze smao vinjak da napravi!
    CITAT.



    Ti sve bolje znash od mene, ova moja petoro su u Dansku,
    za sebe se ne plashim, koliko znam imash i ti dosta naslednika,
    shto ce taj hirushki zahvat dobroga donijeti tvojoj djeci?
    i mojoj i tvojoj, ne samo mojoj. a shta moze da im donese, sad kad smo raseljeni posvijetu, kad zivimo od sjecanja, borimo se za nechesove crne gore po prichama i sjecanjima, a te visheee neeeemaaaaaa mooojjj miiilooovaaaaneeeee i ne moze je dic iz pepela ni milo ni jevropa ni nezavisnos ni zavisnos. milovane rachuni se moraju platiti prije no bude bolje za djecu svija, a ne samo probranija. dako bi se sledecima dalo na znanje da se ne za****ju, no da rade svoj posao za svoj narod, a ne za rodbinu i kumove. bolje da to mi sredimo, mo da dolazi neki padi i kuro i muro iz ****ne jevrope da nas uche pameti ka komshije.
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Postoji mirna opcija

    Quote Originally Posted by berserkijer
    i mojoj i tvojoj, ne samo mojoj. a shta moze da im donese, sad kad smo raseljeni posvijetu, kad zivimo od sjecanja, borimo se za nechesove crne gore po prichama i sjecanjima, a te visheee neeeemaaaaaa mooojjj miiilooovaaaaneeeee i ne moze je dic iz pepela ni milo ni jevropa ni nezavisnos ni zavisnos. milovane rachuni se moraju platiti prije no bude bolje za djecu svija, a ne samo probranija. dako bi se sledecima dalo na znanje da se ne za****ju, no da rade svoj posao za svoj narod, a ne za rodbinu i kumove. bolje da to mi sredimo, mo da dolazi neki padi i kuro i muro iz ****ne jevrope da nas uche pameti ka komshije.

    Prava podjela je reshnje za odmjeravanje snaga, sa drzavnimpitanjem nam mashu ispred nosa, da ne vidimo koliko uzeshe za sebe, ova evropa da svakome lichni broj, kad to ukucaju i srede katastar i registraciju firmi,
    vidi se ko je imucan a ko gologuz, ta podjela na bogate kojih nema puno i sirotinju koja je u vecini, mogu da pometu ove shto otimaju,
    i da po ugledu na dansku, zbrinu svakog gradjanina na pristojan nachin, penzionere, uchenike, studente , radnike i poljoprivrednike,
    ova je drzava danska, kao Robin Hud , uzimaju od bogatih , progresivna poreska politika a pomazu sirotinju sa budzetom od 94 miliarde eura.

    Ja ne vidim trenutno ljude koji imaju viziju i u koje narod ima povjerenja, da narodu poloze rachune za minuli rad, priloze plan kako se izvuci iz ove ekonomske krize i koje mogucnosti ima Crna Gora na evropskom trzishtu, turizam, elenergija, drvna industrija, ljudski resursi, poljoprivreda, boksiti da ili ne i.t.d.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Prava podjela je reshnje za odmjeravanje snaga, sa drzavnimpitanjem nam mashu ispred nosa, da ne vidimo koliko uzeshe za sebe, ova evropa da svakome lichni broj, kad to ukucaju i srede katastar i registraciju firmi,
    vidi se ko je imucan a ko gologuz, ta podjela na bogate kojih nema puno i sirotinju koja je u vecini, mogu da pometu ove shto otimaju,
    i da po ugledu na dansku, zbrinu svakog gradjanina na pristojan nachin, penzionere, uchenike, studente , radnike i poljoprivrednike,
    ova je drzava danska, kao Robin Hud , uzimaju od bogatih , progresivna poreska politika a pomazu sirotinju sa budzetom od 94 miliarde eura.

    Ja ne vidim trenutno ljude koji imaju viziju i u koje narod ima povjerenja, da narodu poloze rachune za minuli rad, priloze plan kako se izvuci iz ove ekonomske krize i koje mogucnosti ima Crna Gora na evropskom trzishtu, turizam, elenergija, drvna industrija, ljudski resursi, poljoprivreda, boksiti da ili ne i.t.d.

    ****sh dansku milovane, daleko je a i truline ima dosta. sirotinji nemosh pomoc demagogijom, jer ih evo demagogija cera svakog dana blize materinoj. ima ljudi, al se ne chuju od takih kao ti, jer ih odma stavish na granicu karlobag karlokur i ospesh mishkom perovicem i suzanom manchic po njima. nece ljudi s neljudima ni da divane, a ne da rabotaju. lopovi i shljam se evo izbirikali, svi su kakademici, doktori i magistri, savjetnici i analitichari, a zrna pameti nemaju. samo da znash koliko nepismenih doktora nauka dolazi na ovaj forum zavrcelo bi ti se u tu brskitsku srpsku tintaru, vishe ig je no shpijune, a tek da znash da su oni okosnica rezima koji ti polako donosi gladne godine prikosa i ponosa. uzivaj ti tamo daleko, a ja ovamo josh dalje, njima nek je bogo u pomoc!!!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Milovane, dobro napredujes...

    ...u uljudjivanju ovoga hajvana. Bice od njega nesto, ako ovako nastavis jos sto godina.
    Sjecam se da si mi negdje napisao kako cinis sve da jednoga zagubljenoga brava izvuces, spasis. I, ja sam shvatio da ti ovdje, ustvari, ne dangubis bez veze, nego si u plemenitome poslu. Misiji!! Misionar, ****mti!
    Lijepo je to, nego da, ipak, malo pripazis: negdasnji su misinari svako malo obolijevali - te malarija, te kuga. Tebi ce, ako nastavis misiju s ovime, dopasti najmanje suga, a proliv ti svakako ne gine...

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Nijesam misionar

    Quote Originally Posted by monitor
    ...u uljudjivanju ovoga hajvana. Bice od njega nesto, ako ovako nastavis jos sto godina.
    Sjecam se da si mi negdje napisao kako cinis sve da jednoga zagubljenoga brava izvuces, spasis. I, ja sam shvatio da ti ovdje, ustvari, ne dangubis bez veze, nego si u plemenitome poslu. Misiji!! Misionar, ****mti!
    Lijepo je to, nego da, ipak, malo pripazis: negdasnji su misinari svako malo obolijevali - te malarija, te kuga. Tebi ce, ako nastavis misiju s ovime, dopasti najmanje suga, a proliv ti svakako ne gine...

    Milovan je ponekad bio gladan, to nijesam zaboravio, tachno je da sam sit, ali ne volim da prevrcem korito.
    Vidim da Danci uspijevaju da raspodijele teret ravnomjerno, na shiroka pleca najveci samar, ja svoje mishljenje ne baziram na nauchnoj osnovi, nago na iskustvo stecheno radom u jednoj racionalnoj zajednici, koja ima socijalnu mrezu i hvata svakoga da se ne povrijedi, ako se povrijedi i ne moze sam , oni se brinu o njemu.

    Na lichnom planu sam padao nisko, skoro da se moze reci da sam umirao od sramote i od bola, e kad chovjek sve to preturi preko svoih ledja, i dobije drugi zivot, postane humaniji i razumniji, dok ne izgubish zivot, necesh ga naci.

    Shto zelim svima vama i Crnoj Gori, naka Bog da mojoj djeci, a da sudim drugim ljudima ja izbjegavam, jer chovjech chovjeku ne treba sudit,
    neka Bog i sudije sude, a ako je Bog neke ljude nakrivo nasadio,
    'valjda nam i sa njima shalje neku poruku koju treba saslushati i pokushati razumjeti, ako se kosi sa osnovnim ljudskim nachelima, nema te Morache koja ce mu obraz oprat.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Ko je lud ,a ko zbunjen

    Quote Originally Posted by berserkijer
    ****sh dansku milovane, daleko je a i truline ima dosta. sirotinji nemosh pomoc demagogijom, jer ih evo demagogija cera svakog dana blize materinoj. ima ljudi, al se ne chuju od takih kao ti, jer ih odma stavish na granicu karlobag karlokur i ospesh mishkom perovicem i suzanom manchic po njima. nece ljudi s neljudima ni da divane, a ne da rabotaju. lopovi i shljam se evo izbirikali, svi su kakademici, doktori i magistri, savjetnici i analitichari, a zrna pameti nemaju. samo da znash koliko nepismenih doktora nauka dolazi na ovaj forum zavrcelo bi ti se u tu brskitsku srpsku tintaru, vishe ig je no shpijune, a tek da znash da su oni okosnica rezima koji ti polako donosi gladne godine prikosa i ponosa. uzivaj ti tamo daleko, a ja ovamo josh dalje, njima nek je bogo u pomoc!!!!

    Karo moj,

    Shto se nekad ne zapitash, je li chovjek demagog ili on stvarno iznosi svoj lichni stav iz te brskutske lude glave, nit sam dr, mr nit shr, jedva sam zavrshio eltehnichku i pobjegao sa fakulteta u mornaricu 23 mjeseca, dje sam ih kleo svaki minut po chetiri put, jer uniformu ne mogu ochima vidjet ni na vatrogasca dok mi kuca gori, od komunista sam uteka dva dana poslije mornarice, njih sam proklinja svaki sat po chetiri put, ove demokrate kunem svake sekunde evo 15 godina.

    Da mogu uzivat u lichnom uspjehu, jer imam mogucnosti, pazio bi svoj posa,
    ali ne lezi vraze, neki djavo se sigra samnom i zbori da bi to bilo sebichno i da sa svakim chovjekom ima neka poruka, pa ako me svevishnji poslao u dansku, da otvorim ochi i vidim kako se moze zivjet ili umirat od rada,
    da to istinito i iskreno saopshtim na forumu, da josh nekoga avizam ili izludim,
    ili da oni mene opamete, jer nijesam siguran , ko je lud a ko je zbunjen i ko koga hebe u zdravi mozak.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #14
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor
    ...u uljudjivanju ovoga hajvana. Bice od njega nesto, ako ovako nastavis jos sto godina.
    Sjecam se da si mi negdje napisao kako cinis sve da jednoga zagubljenoga brava izvuces, spasis. I, ja sam shvatio da ti ovdje, ustvari, ne dangubis bez veze, nego si u plemenitome poslu. Misiji!! Misionar, ****mti!
    Lijepo je to, nego da, ipak, malo pripazis: negdasnji su misinari svako malo obolijevali - te malarija, te kuga. Tebi ce, ako nastavis misiju s ovime, dopasti najmanje suga, a proliv ti svakako ne gine...
    hajvan ti je onak koji te je okotio takvoga, kenjavo kenjo!!!!
    milovan chim propushti smjenu, pristize novi bivshi liberal. mrsh splachino shpijunska!!!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  15. #15
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Karo moj,

    Shto se nekad ne zapitash, je li chovjek demagog ili on stvarno iznosi svoj lichni stav iz te brskutske lude glave, nit sam dr, mr nit shr, jedva sam zavrshio eltehnichku i pobjegao sa fakulteta u mornaricu 23 mjeseca, dje sam ih kleo svaki minut po chetiri put, jer uniformu ne mogu ochima vidjet ni na vatrogasca dok mi kuca gori, od komunista sam uteka dva dana poslije mornarice, njih sam proklinja svaki sat po chetiri put, ove demokrate kunem svake sekunde evo 15 godina.

    Da mogu uzivat u lichnom uspjehu, jer imam mogucnosti, pazio bi svoj posa,
    ali ne lezi vraze, neki djavo se sigra samnom i zbori da bi to bilo sebichno i da sa svakim chovjekom ima neka poruka, pa ako me svevishnji poslao u dansku, da otvorim ochi i vidim kako se moze zivjet ili umirat od rada,
    da to istinito i iskreno saopshtim na forumu, da josh nekoga avizam ili izludim,
    ili da oni mene opamete, jer nijesam siguran , ko je lud a ko je zbunjen i ko koga hebe u zdravi mozak.
    pa ti mi sad svu istoriju nabi na nos, a ne samo ovaj poslednji period lijechenja crnogorchina od srpchina i obratno. kad shjednemo da pijemo onaj prvijenac prichacemo shta je ko izio kad je bio mladji.
    zivjela danska dje se umire od rada, ma ovi tvoji oce nezavisnos po svaku cijenu, pa taman da ce svi danci krepat. ovi tvoji oce da su ka monako, a no kako, ****sh seljachku dansku. kaaa mooonaaaakoooooo!!!!!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje- neka crkne!

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Lijechenje crnogorchina od srbchina i obratno

    Quote Originally Posted by berserkijer
    pa ti mi sad svu istoriju nabi na nos, a ne samo ovaj poslednji period lijechenja crnogorchina od srpchina i obratno. kad shjednemo da pijemo onaj prvijenac prichacemo shta je ko izio kad je bio mladji.
    zivjela danska dje se umire od rada, ma ovi tvoji oce nezavisnos po svaku cijenu, pa taman da ce svi danci krepat. ovi tvoji oce da su ka monako, a no kako, ****sh seljachku dansku. kaaa mooonaaaakoooooo!!!!!!

    Od srca te chekaju tri botilje prvijenca ako pobijedite na demokratskom referendumu i vecina se opredijeli za zajebnicu, samo bez revolucija jer za mojega zivota ne bi volio pochinjat sa ledine sa nekim novim dzemperashima, jedva smo ove uvukli u finu odezdu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ljudska prava
    By flash in forum Religija i filozofija
    Replies: 55
    Last Post: 12-03-05, 17:44
  2. ZAKON O OSTVARIVANJU SLOBODA I PRAVA NACIONALNIH MANJINA
    By Plannco Rufius in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 30-01-05, 19:01
  3. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 02:24
  4. Bosnjaci: Hocemo manjinska prava
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 18:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •