View Poll Results: da li vjerujete u boga?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • da

    33 36.67%
  • ne

    57 63.33%
Page 13 of 16 FirstFirst ... 3910111213141516 LastLast
Results 301 to 325 of 400

Thread: Ateisti vs. vernici

  1. #301
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ništa manje ni više

    Koji kreten ne može dokazati da je šećer sladak...
    Last edited by gaul; 06-07-11 at 15:38.

  2. #302
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Ništa manje ni više

    Koji kreten ne može dokazati da je šećer sladak...
    A imas one vjecne i uzaludne filosofe koji ce da dangube oko toga na isti nacin na koji dangube oko boja. Sa filosofske tacke gledista i ne mozes da dokazes. Ali podjeli ljudima po kocku secera i pitaj ih kakvog je ukusa i samo ce ti Dawud rec da je slan.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #303
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    A imas one vjecne i uzaludne filosofe koji ce da dangube oko toga na isti nacin na koji dangube oko boja. Sa filosofske tacke gledista i ne mozes da dokazes. Ali podjeli ljudima po kocku secera i pitaj ih kakvog je ukusa i samo ce ti Dawud rec da je slan.
    Ono što ti je nedokučivo nije obavezno i pogrešno.
    Ako već toliko prezireš filosofsko dangubljenje, zašto onda dangubiš na filosofiju...koji je to oblik samodestrukcije koji te tjera da radiš to sebi. Koliko samo degradirajuće za bilo koga.

    Spoznaja sama po sebi izaziva ushićenje,sreću...nažalost neko to jednostavno ne zna biti,sav taj naboj izbija u obliku agresije i tada ima taj poriv da pokaže svoju visinu potkopavajući okolinu.

    koliko je samo debilno,da neko ko nema kompetencije dokazati da je šećer sladak...a ima toliko nevaspitane drskosti ubijati nečiju vjeru i osuđivati nečiju filosofiju življenja.

  4. #304
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Ono što ti je nedokučivo nije obavezno i pogrešno.
    Ako već toliko prezireš filosofsko dangubljenje, zašto onda dangubiš na filosofiju...koji je to oblik samodestrukcije koji te tjera da radiš to sebi. Koliko samo degradirajuće za bilo koga.
    Nisam ni rekao da je nedokucivo obavezno pogresno. Kako i da kazem tako nesto kad prihvatam mnoge naucne teorije koje je nemoguce u potpunosti dokazati. A inace postoji filosofsko dangubljenje a postoje i interesantna pitanja. Ja sam ovdje zbog interesantnih. Stvarno me ne zanima da li svi vidimo crvenu boju na isti nacin i da li nam je svima secer istog ukusa. Vazan je osjecaj koji svi imamo kad probamo secer.

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Spoznaja sama po sebi izaziva ushićenje,sreću...nažalost neko to jednostavno ne zna biti,sav taj naboj izbija u obliku agresije i tada ima taj poriv da pokaže svoju visinu potkopavajući okolinu.
    Zasto ti mislis da ja ne osjecam srecu i ushicenje spoznajom? Ja nemam razlog da prenosim emocije na forum ili bilo gdje drugo. Radije ih zadrzavam za sebe. Nema niceg emotivnog u ovim postovima. Mozda izgledaju drsko i arogantno, ali u njima nema emocija, samo misljenje. Mozda pogresno, ali sta da se radi.

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    koliko je samo debilno,da neko ko nema kompetencije dokazati da je šećer sladak...a ima toliko nevaspitane drskosti ubijati nečiju vjeru i osuđivati nečiju filosofiju življenja.
    Debilno, mozda, ali nesumnjivo interesantno, i naravno za dobrobit samih ljudi koje osudjujem. Je*i ga, opet ta drskost. Ali ja za razliku od mnogih ovdje prihvatam svaku kritiku, i pozitivnu i negativnu.
    Last edited by VanjaTheMan; 06-07-11 at 17:20.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. #305
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam o cemu pisete ima bas puno postova tako da necu citat evo nasao jedan zanimljiv video




    jako zanimljiva emisija pogledajte do kraja pa posle nesto pricajte :-)
    Last edited by ms.; 06-07-11 at 17:39.

  6. #306
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ms. View Post
    ne znam o cemu pisete ima bas puno postova tako da necu citat evo nasao jedan zanimljiv video
    jako zanimljiva emisija pogledajte do kraja pa posle nesto pricajte :-)
    Dakle usao si na temu, javno izjavio da nemas pojma o cemu pricamo i da neces da citas ono sto je napisano do sad, i onda ocekujes od nas da pricamo o onome o cemu se tebi prica? Jesam li dobro ovo shvatio za sad? Ispravi me ako grijesim, molim te. Ne kazem da to sto si postavio nije zanimljivo. Imam Dawkinsovu knjigu "The God Delusion" i mnogo je interesantna, ali ipak bi dobro bilo da se informises o dosadasnjoj raspravi na ovoj temi prije nego upadnes u temu kao terorista u zgradu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #307
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    citao sam neke i koliko sam mogao da primijetim ima vise vjernika zato sam napisao pa posle nesto pricajte ....i ne moras da mi odgovaras stvarno nemam namjeru da se raspravljam sa tobom!

  8. #308
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Ne bih rekao da ima vise vjernika. Sto bi znao da si bacio pogled na neke ranije postove ili, eto da si samo bacio pogled na poll

    da li vjerujete u boga?
    da 35.96%
    ne 64.04%

    P.S. Dawuda nema na forumu od kako sam mu rekao da proba da skoci sa zgrade da vidi da li moze da leti :shock:
    Last edited by VanjaTheMan; 06-07-11 at 17:59.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #309
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    @MS.
    Odličan je ovaj video, prosvijetlio me je. Od sad više neću ići pod Ostrog i ljubiti one ikone jer ih svako ljubi i mogu mi prenijet neku zarazu Takođe ću pokrenuti neku inicijativu da se svi oni kojima se dogodilo neko čudo tamo proglase mentalno bolesnima, hvala još jednom i živ bio junače!!!
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  10. #310
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    P.S. Dawuda nema na forumu od kako sam mu rekao da proba da skoci sa zgrade da vidi da li moze da leti :shock:
    e ne bi me cudilo da je dawud skocio mislim ipak takav mozak... vanja ubio si ga! :O
    p.s. svidja mi se video na 3 dio sam pomislio da ce oni da se pobiju a onaj vjernik mi je bio dosta smijesan kao i onaj na kraj cetvrtog dijela ocigledno bi on trebao da procita ovaj tekst na prvi post xD

  11. #311
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Lo, there do I see my Father

    Lo, there do I see my Mother

    And my Sisters and my Brothers

    Lo, there do I see the line

    Of my people back to the beginning

    Thay do bid me to take my place among them

    In the Halls of Valhalla

    Where the Brave may live forever

  12. #312
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Evo mene nazad. Nisam pobjegao imao sam radnih obaveza

    Evo malo što se tiče "Svetog" Konstantina.
    Pošto se vi pozivate na wiki. Samo je fer da i ja radim copy/paste
    During the course of his life he progressively became more Christian and turned away from any syncretic tendencies he appeared to favor at times and thus demonstrating, according to his biographers, that "The God of the Christians was indeed a jealous God who tolerated no other gods beside him. The Church could never acknowledge that she stood on the same plane with other religious bodies, she conquered for herself one domain after another".[21]
    According to the historian Ramsay MacMullen Constantine desired to obliterate non-Christians but lacking the means he had to be content with robbing their temples towards the end of his reign.[22] He resorted to derogatory and contemptuous comments relating to the old religion; writing of the "true obstinacy" of the pagans, of their "misguided rites and ceremonial", and of their "temples of lying" contrasted with "the splendours of the home of truth".[4]
    The first episodes of persecution of Paganism in the Christan history of the Roman Empire started late on Constantine's reign, with his orders for the pillaging and the torning down of pagan temples.[3][4][5]
    Constantine had a complex attitude towards morality; he killed both his son and wife (the consensus view of ancient sources), destroyed the Temple of Aphrodite in the Lebanon,[23] and ordered the summary execution of eunuch priests in Egypt[3] because they transgressed his moral norms. Even if Constantine had desired to Christianize the state, expediency dictated otherwise; it is estimated that Christians formed only a small portion of the population, being a fifth part in the West and the half of the population in a large section of the East.[4][24] He therefore limited himself in the main to the pillaging of pagan temples,[3] to derogatory and contemptuous comments relating to the old religion; writing of the "obstinacy" of the pagans, of their "misguided rites and ceremonial", and of their "temples of lying" contrasted with "the splendours of the home of truth".[4] A Christian historian also records that he had some pagan temples torn down.[25] According to his Christian biographers, he progressively became more Christian during the course of his life, and turned away from any syncretic tendencies he appeared to favour at times, thus demonstrating, that "The God of the Christians was indeed a jealous God who tolerated no other gods beside him. The Church could never acknowledge that she stood on the same plane with other religious bodies, she conquered for herself one domain after another

    PS.
    Ima milion raznih izvora, ali pošto se u vašim postovima koristi wikipedianašao sam ovo. Da bih izbjegao pristrasnosti izbjegavao sam stranice u kojima se Konstantin naziva "Svetim" kao i one sa nekim pridjevima. Koga interesuje koliko je ljudi(pagana) pobio i to se može naći
    Last edited by Rakun; 07-07-11 at 08:19.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #313
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by misllish View Post
    e ne bi me cudilo da je dawud skocio mislim ipak takav mozak... vanja ubio si ga! :O
    p.s. svidja mi se video na 3 dio sam pomislio da ce oni da se pobiju a onaj vjernik mi je bio dosta smijesan kao i onaj na kraj cetvrtog dijela ocigledno bi on trebao da procita ovaj tekst na prvi post xD
    Pa dobro sad, morete ynati da Sinan nije magistar Fizike već nečeg drugog (ne sjećam se čega)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #314
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Evo mene nazad. Nisam pobjegao imao sam radnih obaveza

    Evo malo što se tiče "Svetog" Konstantina.
    Pošto se vi pozivate na wiki. Samo je fer da i ja radim copy/paste
    During the course of his life he progressively became more Christian and turned away from any syncretic tendencies he appeared to favor at times and thus demonstrating, according to his biographers, that "The God of the Christians was indeed a jealous God who tolerated no other gods beside him. The Church could never acknowledge that she stood on the same plane with other religious bodies, she conquered for herself one domain after another".[21]
    According to the historian Ramsay MacMullen Constantine desired to obliterate non-Christians but lacking the means he had to be content with robbing their temples towards the end of his reign.[22] He resorted to derogatory and contemptuous comments relating to the old religion; writing of the "true obstinacy" of the pagans, of their "misguided rites and ceremonial", and of their "temples of lying" contrasted with "the splendours of the home of truth".[4]
    The first episodes of persecution of Paganism in the Christan history of the Roman Empire started late on Constantine's reign, with his orders for the pillaging and the torning down of pagan temples.[3][4][5]
    Constantine had a complex attitude towards morality; he killed both his son and wife (the consensus view of ancient sources), destroyed the Temple of Aphrodite in the Lebanon,[23] and ordered the summary execution of eunuch priests in Egypt[3] because they transgressed his moral norms. Even if Constantine had desired to Christianize the state, expediency dictated otherwise; it is estimated that Christians formed only a small portion of the population, being a fifth part in the West and the half of the population in a large section of the East.[4][24] He therefore limited himself in the main to the pillaging of pagan temples,[3] to derogatory and contemptuous comments relating to the old religion; writing of the "obstinacy" of the pagans, of their "misguided rites and ceremonial", and of their "temples of lying" contrasted with "the splendours of the home of truth".[4] A Christian historian also records that he had some pagan temples torn down.[25] According to his Christian biographers, he progressively became more Christian during the course of his life, and turned away from any syncretic tendencies he appeared to favour at times, thus demonstrating, that "The God of the Christians was indeed a jealous God who tolerated no other gods beside him. The Church could never acknowledge that she stood on the same plane with other religious bodies, she conquered for herself one domain after another

    PS.
    Ima milion raznih izvora, ali pošto se u vašim postovima koristi wikipedianašao sam ovo. Da bih izbjegao pristrasnosti izbjegavao sam stranice u kojima se Konstantin naziva "Svetim" kao i one sa nekim pridjevima. Koga interesuje koliko je ljudi(pagana) pobio i to se može naći
    Sad ćeš da kažeš da Ostrogorski nije valjan izvor.... ne serinjaj obrazati pojmašu jedan

  15. #315
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Nagrdi te Raquel moj gaule. Zabranjujem ti da se druzis sa njom. Ona je los uticaj. Dje je? Dje je da joj re cem dvije, mozda i tri
    Last edited by VanjaTheMan; 07-07-11 at 10:13.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #316
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Sad ćeš da kažeš da Ostrogorski nije valjan izvor.... ne serinjaj obrazati pojmašu jedan
    Ovo što sam ja napisao nije od političara srećkoviću moj pametni ovo je direkno iz Katoličke enciklopedije. POJMAŠU
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #317
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ovo što sam ja napisao nije od političara srećkoviću moj pametni ovo je direkno iz Katoličke enciklopedije. POJMAŠU
    Ko je rekao da nije? mislim ubijao

    KOga briga uopšte...nisam ovdje da branim crkvene maliverzacije

    Pričali smo o mračnom dobu...koje kako ti rekoh da nije tako univerzalno i niti ga je uzrokovala crkva. Da li je koristila i dejstvovala u skladu sa tadašnjim političkim prilikama, jeste.

    PS... POJMAŠU jedan

  18. #318
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Ko je rekao da nije? mislim ubijao
    Pročitaj šta si pisao u ranijim postovima

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    KOga briga uopšte...nisam ovdje da branim crkvene maliverzacije
    Konstantinov dokument o toleranciji o kome si pričao??? I pored koga je

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Pričali smo o mračnom dobu...koje kako ti rekoh da nije tako univerzalno
    Pa nisam ni mislio na Arape. Njihov mračni vijek je 20-ti na 21

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    niti ga je uzrokovala crkva. Da li je koristila i dejstvovala u skladu sa tadašnjim političkim prilikama, jeste.
    U Španiji i Francuskoj kao zemljama koja je su bile najznačajniji faktor Evrope crkva je diktirala sve. Pa i potpuni progon Jevreja. Inkvizicija
    Jeste progon Jevreja vjerovatno korišćen radi prisvajanja njihove imovine, ali to ne mijenja stvari.
    Mračni vijek se ne računa samo 5 vijek već od 5~10

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    PS... POJMAŠU jedan
    potpuno si u pravu. Ja pojmaš u klin ti u ploču.
    Ja o Evropi ti o Arapima i istočnom rimskom carstvu koje je činjenično bilo u dobrom stanju ali...

    PS.
    neko pomenu grčku. Evo par podataka o hramovima
    http://ethnikoi.org/persecutions.html
    Last edited by Rakun; 07-07-11 at 13:28.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #319
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Onog trenutka kada su se stekli uslovi za razvoj zap.evrope religija gubi toliki uticaj koji je imala za vrijeme njenog posrtanja. Poslijedično crkva je (se) koristila u političke svrhe.

    Pravi uzroci dešavanja, poput ubijanja templara,raznih progona jevreja je zapravo korist iz toga što su vlasti izvlačile. Ipak ne bih toliko prao razne državne sisteme na račun ideologije crkve.

    kao i danas...mnogi muslimani djelovanje na njih gledaju iz ugla religije. Novi krstaški rat, hrišćanski šejtan nas napao itd...prava slika svega nam je jasna da jasnija ne može biti. Ideološki lakše je jadnika poćerati da pogine tako, nego mu reći da se bori oko tvoje bušotine za naftu, od koje ionako nema nikakve koristi. tehnički mu je sve jedno ko je vlasnik kompanije da li John Smith ili Navukodonosor Niananadžibad.

    PS. POJMAŠU
    Last edited by gaul; 07-07-11 at 12:39.

  20. #320
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    313
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Politika je na drugom mjestu ovaj PDF se zove "Religija i Filozofija"
    Ne pričam o politici, no obrazovanju.. A samo odgovaram na prvi offtopic one cure, koja hvali komunizam i "poslovne prilike" tada

  21. #321
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Uchiha_Grim View Post
    Ne pričam o politici, no obrazovanju.. A samo odgovaram na prvi offtopic one cure, koja hvali komunizam i "poslovne prilike" tada
    Političko obrazovanje...opet dio politike :P

    Pa upravu je čovjek...ovdje se trudimo da se baziramo na religijsko - filosofske teme.

  22. #322
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Onog trenutka kada su se stekli uslovi za razvoj zap.evrope religija gubi toliki uticaj koji je imala za vrijeme njenog posrtanja. Poslijedično crkva je (se) koristila u političke svrhe. PS. POJMAŠU
    Stara priča kako je zapravo neko koristio crkvu. Vjerovatno jje najbogatijaa institucija zato ššto ju je neko jadnu koriistio.Samo ti nedostaje da kao Sinan optužiš ateiste da su oni sve to skuvali.

    PS.
    Zaista sam mislio da si pametniji od tog starog pro**ravanja.

    PPS.
    POJMAŠU
    Last edited by Rakun; 07-07-11 at 14:36.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #323
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Stara priča kako je zapravo neko koristio crkvu. Vjerovatno jje najbogatijaa institucija zato ššto ju je neko jadnu koriistio.Samo ti nedostaje da kao Sinan optužiš ateiste da su oni sve to skuvali.

    PS.
    Zaista sam mislio da si pametniji od tog starog pro**ravanja.

    PPS.
    POJMAŠU
    Sada mi nemoj reći da Risto Radović nije bio agent udbe ?
    Šta sam ja tu mogao da uradim ili bilo ko drugi...bez ikakvih pros****anja...

    Kako Risto tako i čelnici raznih nacionalnih pokreta i bijelih i zelenih...tako se preventivno djeluje da ne izbije revolucija i nabavlja topovsko meso.
    Danas bi zaista bila drugačija priča da je još 1991 izbila revolucija , a ne onako besmslena podrška bezumlju...


    Dobro razmisli zašto je Perović sve navodno napuštio zbog očaja i razočaranosti, kada se toliko zgomilalo energije da je bilo nemoguće više sanjati da se kontroliše...poslednji akt preusmjeravanja...ugasi pokret i sve restartuj.

    Ah da...POJMAŠU
    Last edited by gaul; 07-07-11 at 15:55.

  24. #324
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    AAAAAAAAAAAAAAAAA! Hari zakljucaj ovu bruku bog ti pomogao! Prestanite vise obojica sa tim nadjebavanjem. Treba li lenjir da vam donesem da ga izmjerite?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #325
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Odakle ti znas da se lenjir uopste moze donijeti...? :mrgreen:
    Just to slip the skin...

Page 13 of 16 FirstFirst ... 3910111213141516 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ateistička filozofija morala
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 105
    Last Post: 12-04-11, 20:30
  2. Vjernici i zločin vs. Ateisti i zločin
    By Rakun in forum Religija i filozofija
    Replies: 424
    Last Post: 26-01-11, 15:51
  3. KAD ATEISTI VODE CRKVENA POSLA???
    By seerotheenya! in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 24-02-05, 12:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •