Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 150 of 150

Thread: AdSense isplata

  1. #126
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hipotekarna isto dere oko 20e provizija...
    Zna li neko neku povoljniju banku,sto uzima manje ???

  2. #127
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A bogomi slabo to u principu su iste koresporedentne banke tako da je isto 2,3 eur gore dolje

    Sent from my Lenovo K900 using Tapatalk
    Web Hosting, VPS Hosting, Kolokacija, Google Apps, Microsoft Exchange
    www.victoriagroup.me

  3. #128
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bank transfer druze, 70€ min

  4. #129
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Čekove u KOMERCIJALNA BANKA AD BUDVA.... Imate je u stari PC Kruševac poslovnicu... 5-10 eura trošak... čeka se 20-40 dana...

  5. #130
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto resenje

    Sent from my Lenovo K900 using Tapatalk
    Web Hosting, VPS Hosting, Kolokacija, Google Apps, Microsoft Exchange
    www.victoriagroup.me

  6. #131
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto se ceka 20-40 dana za isplatu? Kako je situacija u PG ? Koja banka isplacuje najbrze ? Nije u pitanju cek od adsense.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Dok ti dođe ček do zadnje banke (tj. one koja je izdala ček) - koja potvrdi da ček ima pokriće... i onda šalje pare preko drugih banaka dalje... i onda ti svaka klepa proviziju i zato košta dosta

    Za eurske čekove se manje čeka!

  8. #133
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    In The Sky
    Posts
    3,314
    Thanks Thanks Given 
    87
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    .......

  9. #134
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NLB - 50E fee + fee od drugih banaka.
    First Financial - Ne rade uopste sa cekovima.
    Atlas - Ne
    Hipotekarna - Ne prihvacaju dolare
    CKB - Isto kao hipotekarna

    Ima li koja druga banka u PG da provjerim?

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,656
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Komercijalna Budva


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #136
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znači ja iz ovih postova zaključih da ovih 50$ što mi se nakupi na YT nema šanse da podignem osim u Budvu, i to će mi udarit takvu proviziju da ću poć u minus hahahahaha .. ? U stvari piše mi na AdSense da je ovaj threshold 70 eura, tako da ću puštit još da mi se nakupi malo, ali čudno mi je to dosta da ne mogu podić pare bez tih trista čuda.


  12. #137
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Znači ja iz ovih postova zaključih da ovih 50$ što mi se nakupi na YT nema šanse da podignem osim u Budvu, i to će mi udarit takvu proviziju da ću poć u minus hahahahaha .. ? U stvari piše mi na AdSense da je ovaj threshold 70 eura, tako da ću puštit još da mi se nakupi malo, ali čudno mi je to dosta da ne mogu podić pare bez tih trista čuda.
    Komercijalna Budva ima i u PG.

    Barem je prije bila

  13. #138
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konačno mi stiže ovaj PIN jebeni, sad potvrdih ovaj account ... 70 eura je minimum jel? I moram li ja baš da uzimam te čekove, zar ne mogu samo ovo 'Wire transfer to bank account', ukucam SWIFT i IBAN i to je to ... ? I zašto mi ne piše zarada od septembra, samo za avgust vidim?
    Last edited by Maleni; 04-10-14 at 13:11.


  14. #139
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozes i wire transfer, za 3 dana ti uplate pare.Fee ti zavisi od banke u kojoj primas novac.

  15. #140
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Htio bih da malo uplovim u ove vode, da registrujem youtube kanal na AdSense, čisto eto da probam, pa imam par nedoumica o kojima pokušavam da nađem odgovor na netu, pa evo da čujem i vaše mišljenje.

    Što se tiče Copyright-a, youtube account mi je u Good standing-u, međutim što se tiče Community guidelines-a account mi je iz nekog razloga, u Bad standing-u na period od 6 mjeseci. Hoće li mi to predstavljati prepreku da se registrujem na AdSense, ili da sačekam još mjesec dana da mi taj strike istekne?

    Pošto mi je kao država navedena Crna Gora, opcija Monetization nije mi dostupna, tj. YouTube Partner Program. Postoji li mogućnost kako da monetizujem kanal a da ne budem dio ovog programa, jer koliko sam shvatio čitajući po internetu to je samo za nešto veće igrače? Drugim riječima, da li mogu da promijenim u podešavanjima na neku drugu državu (npr. Njemačku) a da kod registracije na AdSense stavim svoje prave podatke i našu državu, ili to nije dozvoljeno?

    1. Dakle, da li je uslov da mi youtube kanal bude monetizovan i u good standing-u, i što se tiče Community guidelines-a i Copyright-a, da bih mogao da se registrujem na AdSense?

    2. Da li AdSense ima neku svoju politiku kršenja autorskih prava ili se isključivo gleda da li public video na youtube kanalu ima copyright strike pa na osnovu toga gledaju da li si prekršio Adsense politiku? Dakle, da li je moguća situacija da ti video klip bude u svemu legalan po youtube pravilima, a da ne bude legalan po Adsense pravilima, pa da mi zbog toga banuju nalog na Adsense?

    3. Da li je moguće da ako mi banuju nalog na AdSense zbog kršenja njihovih pravila, banuju zbog toga i youtube kanal, iako nemam nikav strike?

    4. Treba li youtube kanal da mi bude verifikovan, tj. da ga registrujem preko telefona ili sms poruke?

    5. Da li kao email adresu prilikom registracije na AdSense mogu da stavim neku drugu email adresu, a ne onu koja je povezana sa youtube kanalom koji želim da registrujem?

    6. Da li je sada moguća isplata direktno na račun u našoj banci, ili su i dalje aktuelni ti njihovi čekovi?

    7. Jel' neko pokušavao da ostvari neku zaradu preko nekih nezavisnih partnera? npr. http://quizgroup.com/en/

  16. #141
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Htio bih da malo uplovim u ove vode, da registrujem youtube kanal na AdSense, čisto eto da probam, pa imam par nedoumica o kojima pokušavam da nađem odgovor na netu, pa evo da čujem i vaše mišljenje.

    Što se tiče Copyright-a, youtube account mi je u Good standing-u, međutim što se tiče Community guidelines-a account mi je iz nekog razloga, u Bad standing-u na period od 6 mjeseci. Hoće li mi to predstavljati prepreku da se registrujem na AdSense, ili da sačekam još mjesec dana da mi taj strike istekne?

    Pošto mi je kao država navedena Crna Gora, opcija Monetization nije mi dostupna, tj. YouTube Partner Program. Postoji li mogućnost kako da monetizujem kanal a da ne budem dio ovog programa, jer koliko sam shvatio čitajući po internetu to je samo za nešto veće igrače? Drugim riječima, da li mogu da promijenim u podešavanjima na neku drugu državu (npr. Njemačku) a da kod registracije na AdSense stavim svoje prave podatke i našu državu, ili to nije dozvoljeno?

    1. Dakle, da li je uslov da mi youtube kanal bude monetizovan i u good standing-u, i što se tiče Community guidelines-a i Copyright-a, da bih mogao da se registrujem na AdSense?

    2. Da li AdSense ima neku svoju politiku kršenja autorskih prava ili se isključivo gleda da li public video na youtube kanalu ima copyright strike pa na osnovu toga gledaju da li si prekršio Adsense politiku? Dakle, da li je moguća situacija da ti video klip bude u svemu legalan po youtube pravilima, a da ne bude legalan po Adsense pravilima, pa da mi zbog toga banuju nalog na Adsense?

    3. Da li je moguće da ako mi banuju nalog na AdSense zbog kršenja njihovih pravila, banuju zbog toga i youtube kanal, iako nemam nikav strike?

    4. Treba li youtube kanal da mi bude verifikovan, tj. da ga registrujem preko telefona ili sms poruke?

    5. Da li kao email adresu prilikom registracije na AdSense mogu da stavim neku drugu email adresu, a ne onu koja je povezana sa youtube kanalom koji želim da registrujem?

    6. Da li je sada moguća isplata direktno na račun u našoj banci, ili su i dalje aktuelni ti njihovi čekovi?

    7. Jel' neko pokušavao da ostvari neku zaradu preko nekih nezavisnih partnera? npr. http://quizgroup.com/en/
    Što se države tiče to ti je nebitno totalno ... stavi bilo koju, onda sve podesi i napravi, i posle samo vrati na Montenegro ... ja sam to uradio i nisam imao nikakvih problema ...

    1. Samo obriši sve klipove koji ti sadrže bilo kakav copyright, idi enable monetization ili verify ne sjećam se kako se zove ta opcija ... ne znam taj strike kako si dobio, to moraš sam googlat, ali sačekaj ipak da ti to prođe ako ti nije neka žurba, ako jeste, samo napravi novi account ...

    2. Mislim da ti to nema veze sa AdSense-om ... čini mi se samo ako imaš previše klipova koji ti imaju copyright infringement, onda ni ove ostale nećeš moć da monetizuješ jer ti neće bit good-standing. Čini mi se 2,3 najviše da možeš, neka me ispravo neko ako griješim, mislim da je to tako prije bilo. Ali ne, koliko znam to nema veze sa AdSense-om.

    3. Isto mislim da to nema veze, ako ti banuju AdSense, samo nećeš moć pare da primaš, YT ostaje netaknut, ali nisam siguran.

    4. Treba ...

    5. Ja sam i bratov i moj YT account koji su naravno na dva različita gmail-a, nakačio na moj AdSense, tako da vjerovatno nije bitno koja je mail adresa, doduše mislim da te to prilikom registracije pita na AdSense - oćeš li već postojeću gmail, ili neku drugu ...

    6. Možeš direktno na račun, imaš tamo wire transfer kao što reče raske97pro. Meni npr. svakog 23. u mjesecu stiže zarada. Nemaš nikakvu opciju withdrawa, nego ako si zaradio preko 70 eura onda ti same pare stignu na račun koji si tamo odredio. To masu sporo ide u početku. Čini mi se prvo moraš nešto 10 eura zaradit da bi verifikovao AdSense, moraš se za to raspitat. Ja sam mjesec dana čekao verifikacioni kod od Googla da mi stigne PISMOM, da bih mogao da potvrdim AdSense acc. Ne znam je li to još uvijek tako.

    7. Ja nisam zato što mi se kanal ne fokusira sad na nešto specijalno, nego izbačam što oću, i kad oću ... a ne zarađujem sad toliko puno da bih mogao da dajem njima procenat, jer mi onda ništa ostalo ne bi, a i siguran sam da ću bolje izreklamirat klip i podić kanal nego pola tih partnera.


  17. #142
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Zakačih prije par dana adsense na yt kanal čisto da provjerim kako to ide. Totalni sam laik što se ovoga tiče

    Uglavnom, koliko ja shvatih, na ovih 2000 pregleda bi trebalo da bude oko 2-3 eura sa ovolikim RPM-om? Ali meni stoji 0.
    Šta sam uradio pogrešno, ili šta nisam uradio?

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #143
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Koliko ste čekali pismo sa PIN-om? Imam neke pare, bih da podignem ali mi ne stiže pismo evo 2 mjeseca, nakon mjesec sam iskoristio opciju da mi opet pošalju jer mi prvo nije stizalo ali ništa
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  19. #144
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ne zavisi to od pregleda nego od reklama koliko ce ko kliknut i odakle je klik A to pismo provjeri ti adresu fino da ti nije tamo sta pogresno. Mada moguce da imaju i previse partnera sad pa to kasni
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  20. #145
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Riješio sam to oko novca, obračunavaju mjesečno dok se na yt zarada piše posle 2-3 dana.


    Sve mi je tačno oko adrese, čitah po netu da zna tako ponekad da ne stigne, i da nakon nekog vremena umjesto pina zatraže sliku nekog dokumeta, pasoša, lične..
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  21. #146
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default AdSense isplata

    Jedno pitanje, imam klip na jutube koji traje 5 minuta, upload od prije 2 god, ima 99k pregleda, zanima me da li se moze uzet koja para od njega?!

  22. #147
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loner View Post
    Jedno pitanje, imam klip na jutube koji traje 5 minuta, upload od prije 2 god, ima 99k pregleda, zanima me da li se moze uzet koja para od njega?!
    Ako ga nisi monetizovao prije 2 god. kad si ga upload-ovao nemas nista od njega, jedino da ga sad monetizujes pa nekim slucajem dobijes 200-300 hiljada ili par miliona pregleda u tom slucaju bi vjerovatno zaradio nesto...
    Kako kolega @Archi kaze:

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Ne zavisi to od pregleda nego od reklama koliko ce ko kliknut i odakle je klik
    Last edited by nemam ti kad; 14-12-17 at 05:19.

  23. #148
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    972
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jel uspeo neko mozda da povrati banovan AdSense account?

    Imam na YT preko 50k pregleda, centa ne uzeh

  24. #149
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja imam 150k i jos par njih sa po 500 i 1k ali moras imati hiljadu followersa da bi te isplatili ja imam 125 pa sam digs ruke od toga.

  25. #150
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve su danas opcije sto se tice primanja para sa adsensa u crnoj gori? Moze li preko peyoneer kartice? Ili ikakva kombinacija sa paypalom pa da se payoneer poveze sa njim il tako nesto?

    Koje su druge opcije ( sem da ti salju cek )?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Adsense registracija
    By Madzgo in forum Internet
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-11, 17:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •