Page 8 of 84 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #176
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ti si hari diskutovao na tu temu juce na bg studenti samo sto si ti htio Srbe na visoki napon ili si salu malo lose srocio...tako da dobro znas dje je to napisano

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ti ocito imas problema sa razumijevanjem topica i ubuduce trazi da ti neko objasnjava sta se pise.
    PS.
    Monteboy, prestani spamove stavljati na forum jer i za to ima vrlo efikasan lijek.

  3. #178
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto je obrisana moja tema sa slikama reklama bloka za SCG, a tema suverenista još uvijek stoji?

  4. #179
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bio bi red da ti pocnes i citati pomalo forum.

  5. #180
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DIDI vidim da brišeš sve moje postove, prije nego obrišeš i ovaj možda bi mogao da mi objasniš zašto!!!

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dok si ovakav post pisao redom gdje stignes mogao si vidjeti da si otvorio temu o anketama kojih je bar 5 i tvoja je spojena sa vec postojecom.

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pristrasnost moderatora na ovom forumu poodavno već nije upitna. Ali ovo je je već postalo više nego očigledno:

    ''Pop Radomir Nikcevic,aka Pop u paciotti obuci stari je ratni hushkach i covjek koji je sve samo ne svesteno lice.Dje ima da pop ima robe na sebi u vrijednosti od preko 500 maraka,dje ima da pop ima telefonski mobilni racun preko 350 maraka tad,dje ima da pop vodi sledeci razgovor

    Kolega moj:"Pope jeste umorni"
    Pop:"Jesam sinko doshao juce iz Ulcinja"
    Kolega moj:"Kako je dolje pope"
    Pop:"Grdno brate,nakotilo se te gamadi albanske,sve to treba pod brener i nozh metnut".

    Toliko,ko ne vjeruje ne mora.

    Pop Radomir Nikcevic nije normalna osoba,to je bolesni krvozderni nacionalista,da se razumijemo to ne opravdava gorepomenuti chin.''

    --- po svim kriterijumima zdrave pameti ovo bi moralo biti obrisano. Ili mu i vi vjerujete na riječ? (snimci u Zeti vam opet nisu toliko vjerodostojni) ---
    ''U Trebinju je prosečna visina 183 cm - u najviše skupine idu i Crnogorci, sa prosekom od 177 cm.''

  8. #183
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rankovic
    ''

    --- po svim kriterijumima zdrave pameti ovo bi moralo biti obrisano. ) ---

    a, vidis , mene je ovakva popova prica odmah na tebe asocirala (na tebe s drugim nadimcima, kad se ono nisi bojao banovanja, pa si bio u pravom izdanju)
    i sad ti nesto pominjes 'zdravu pamet'...svasta!

  9. #184
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Dok si ovakav post pisao redom gdje stignes mogao si vidjeti da si otvorio temu o anketama kojih je bar 5 i tvoja je spojena sa vec postojecom.
    Odakle tebi pravo da ti moje teme trpaš tamo gje hocesh? Tema je bila "20 dana do Referenduma, vaša lična prognoza". Kako se ti osjeti pozvanim da cijeniš jel tema pozeljna ili nije za ostale forumashe i da mi je zavlačiš u nekakve rasprave o DAMARovoj ili ne znam čijoj anketi. Mogao si pustit malo vremena da se vidi jesu li ljudi zainteresovani za diskusiju ili ne, pa ako nisu mogao si je izbrisat da ne pravi guzvu ljudima po ekranu. Ti si je normalno sklonio u roku od 5 sekundi.
    Ako ste poltroni izbrišete i ovaj post a ako cete bit ljudi onda imajte mjeru da bi ovaj forum zadržao kakvu takvu svrhu.

  10. #185
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na forumu ne postoje tvoje,moje, Marka, Janka... teme vec su sve teme za diskusiju. To nije sklonjena i objasnjeno ti je, a vecina forumasa zna odabrati temu i vidjeti o cemu je pa nema potrebe da se dupliraju. To je upravo zbog toga da forum ima svrhu.

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Daytona
    phenomenonu nisu izbrisani postovi i nemoj da brinesh za tu damu... Hani je ipak bio dzentlmen za Cg fenomena do kraja...sto jes, JEC
    Dozvolio je propustanje phenomenovih damskih vrijedjanja na moj rachun... podojio ga podrshkom i izostavljanjem takvih postova... Hani je bio maksimalno nadrazen i odradio je za damu-phenomenona sve kako treba. Nema razloga da ga neko sad zbog toga proziva..ok?
    Vidite da i dalje stiti tu damu...i zbog toga je NAJ ovdje

    p.s. uostalom niste vidjeli koliko je dama phenomenon plakala za njegovom paznjom u svojim postovima?
    Koji senzibilitet...zalosno i romanticarski tuzno... ali ok barem je pohvalila angazovanost po njoj 'cijenjenog' admina .

    Kenny sa ovakvim stvarima samo ozbiljno... tema je bitna jer to je savrshenstvo sklopa romantike, imbecilnih postova, arogantnog *****luka itd..morash biti uporan maximalno....u pocetku cesh imati zelju da se izrazish, posle ce da te vrijedjaju lichno ma koliko se ti trudio da pishesh o temi, kasnije cesh pokusati da se distancirash, a onda da cesh da shvatish o chemu se radi i da pozdravish kako treba i po zasluzi.Zato potrudi se!
    ne obracaj paznju na brisanje postova...Hani je postigao sta je konstruisao, raj za Gay CG popuaciju - caskanje
    -mnogo su zenstveni i Hani mora da ih stiti kao svete krave na ovom serveru
    Pazi sta pishesh jer se mogu vidjeti u svakoj temi koju postujesh. Ako ti kazu te Hanijeve dame da si ovakav onakav... iscooliraj jer ce ti Hani presloziti tako postove da cesh biti izvrijedjan kako god...Oprez
    Ah da..a kad im kazesh onako srpski pravoslavno ponesto -vec iz zezancije jer ti je sve postalo neozbiljno i povrshno...onda ce Hani opet da uleti i da namjesti postove kako treba sve za njegovu dragu damu phenomenona... Da mu se ne naljuti -senzibilna je pa da mu ne platje...
    Hani...i gel za nokte please
    Ovo cemo ostaviti jer je zaista konstruktivno i na visokom intelektualnom nivou napisana kritika na rad moderatora.

  12. #187
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Bio bi red da ti pocnes i citati pomalo forum.
    Hoćeš li mi otvorit još jednu kolonu, da ne lupam konačno rješenje?

  13. #188
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daytoni boracku penziju ka sto neki vele za sve zasluge, a Harijy Medal of Honor za rukovanje sa ovakvim napasnicima...
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  14. #189
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaaa ne bi ja tebe preskocio da medalje dijelim, posebno poslije onoga posta sa vladarima crnogorskim, ako se dobro sjecam,
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  15. #190
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma nikako...to je bio pokusaj ili samo moja iluzija da se moze sa chinjenicama zrelim stavovima i znanjem diskutovati oko nekih tema...medjutim, sve je banalizovano dozvoljavanjem odredjenim 'zasluznim' licima da svoje neznanje prenose vrijedjanjem onih koji znaju i koji zaista misle ono sto pisu. No, eto pokazalo se da je ovo piskaranje samo zabava i zelja da se ponizi bilo koji pokusaj diskusije osoba koje znaju odlichno teme o kojim pishu. Justice se povukao s razlogom.. kao sto ce svako ko je stvarno doshao ovdje da komunicira sa ostalima bez vrijedjanja ikoga lichno.
    Obrati paznju koji topici na ovom podforumu funkcionishu, samo oni koji su za brljavljenje ..ostalo je u svakom trenutku podlozno blokadi.

  16. #191
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kenny Dope
    DIDI vidim da brišeš sve moje postove, prije nego obrišeš i ovaj možda bi mogao da mi objasniš zašto!!!
    upoznaj se sa pravilima foruma, pa onda ce ti biti jasno zasto su ti obrisani postovi, i naravno potrudi se da malo kulturnije pises, jer se neces dugo zadrzati na ovim forumima!


    rankovicu, ne vidim razlog da taj post bude obrisan jer ovdje i jedna i druga strana imaju neke price licne ili nekih prijatelja, pa na tebi je hoces li ili neces vjerovati!
    druga stvar, mislim da to nije vrijedjanje, jer rec za nekog da je nacionalista ne znam jel uvreda
    Last edited by DIDI; 02-05-06 at 00:43.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    nadam se da cemo vratiti malo kulture u konverzaciji!!!, posto ako nastavite ovako ne valja rabota
    Didi,

    zasto si obrisao kompletni Berankrshov post? Ja sam taj post prochitala i, ti oprosti, ali Berankrsh nije presao granicu pristojnosti. Tacno je da je Mila Djukanovica nazvao "glistom" (mislim da bijashe glista), ali odje se ne brishu slicne rijechi kojim se karakterisu neki drugi politichari. Razumijem licne preference, ali malo fer pleja ne bi bilo na odmet.

  18. #193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da se pisu, al se isto tako brisu, a ja sam lijepo napisao, posto su me odje pojedini nacerali na to, da nema vrijedjanja niti onih sa kojim se diskutuje niti onih o kome se diskutuje! i to stoji u sticky! a na ovom topic je obrisano najmanje 50 postova uvreda, tako da necu da editujem ni hari ni ja, nego da brisemo, pa ce nekog da zaboli kad mu zbog jedne rijeci citav post bude obrisan!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #194
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    naravno da se pisu, al se isto tako brisu, a ja sam lijepo napisao, posto su me odje pojedini nacerali na to, da nema vrijedjanja niti onih sa kojim se diskutuje niti onih o kome se diskutuje! i to stoji u sticky! a na ovom topic je obrisano najmanje 50 postova uvreda, tako da necu da editujem ni hari ni ja, nego da brisemo, pa ce nekog da zaboli kad mu zbog jedne rijeci citav post bude obrisan!
    Znam sto se odje danas dogadjalo. I zaista vam obojici hvala na trudu koji ste ulozili da iscistite i odrzite temu. Ipak, brisanje cijelog odgovora (koji je itekako bio u skladu sa temom) zbog jedne rijechi kojom je on, u stvari, okarakterisao Djukanovicevo ponasnje tokom intervjua je ipak malo previse. Zbilja biste nam trebali dozvolit malo vise slobode kada pisemo o politicarima. Naravno, sve ima i granicu, ali gospoda su se odluchila bavit' javnim poslom pa mogu tu i tamo istrpit i da budu "gliste".


  20. #195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lutkice da li smo slobode jako puno vjeruj mi, tj neke granice kulture, al pocece jedan glisto, drugo svinjo, i tako redom, a vjeruj mi da ce se prije nauciti ovako kad se citav post izbrise, nego kad se opomene ili edituje post, jer smo probali razne nacine, jedino ovo ovako uspijeva (ono sa +)

    ps: ovu nasu prepisku prebacicu na dio za moderatore tj onaj topic crna lista jer mu je i tamo mjesto
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #196
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default you hide all my post.

    DIDI
    What is the rising that you hide all my post, i do not remember that i ever use bad language, please tel my way
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam na sto mislis stvarno, nisam vidovit!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #198
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos zilioniti primjer kako Hari Krisna podrzava nezdravu diskusiju:

    Quote Originally Posted by komsija
    Today 12:38
    a neka eto i njima jadovima da sa sto manje izgube pa neka znaju
    Dakle umjesto da sankcionise uvredu on je i ne konstatuje vec nastavlja da diskutuje sasvim normalno kao da je na sastanku dps-a a ne na forumima


    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Today 12:38
    Ako budu provjeravali da li je idealan krug ili malo jajasto onda ce brojanje glasova trajati malo duze. Neka Lipka naredi da u kabinu stave neki metalni novcic pa oko njega da okruzuju.
    Nego bi bila dusa provjeravati da ga ko ne ukrade.
    I tako se kao "previde" stvari jer se ne moze stizat sve procitat hehe ...

  24. #199
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad sam ja i koga sam uvrijedio,
    ako MODERATORIMA nije teshko, rado bi to vidio svojim ochima,
    jel moze??
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #200
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Skrivanje Postva.

    DIDI
    Zasto nijesam u stanju da nadjem nijednu repliku ili post koji sam napisa, nadam se da nijesam nikog uvrijedio, ukoliko jesam jako mi je zao, ali baram nemojte mi sklanjati postove, hvala.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

Page 8 of 84 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 17:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 14:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 11:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 07:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •