Page 16 of 84 FirstFirst ... 61213141516171819202666 ... LastLast
Results 376 to 400 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #376
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Predlazem moderatoru da se stavi za sticky topiz "Iz raznih novina" a ovaj i slicni topici da budu sadrzani u takodje sticky "Drugi o nama" ili nesto slicno...
    Isto tako kako ne bi bilo prenagomilavanja sticky-topica mislim da bi mogli da se obrise Opklada i da se spoje "!!!!!!!!!!! Jedna molba !!!!!!!!!!!!","Od sad pa nadalje u vezi uvreda!!!" i "Pitanja za moderatora i Crna Lista".Nekako bi bilo sexy.Naravno sve u cilju preglednosti foruma.Nije moje da odlucujem,ali mogu da predlozim
    Izvinjavam se guest na zloupotrebi prostora.
    Last edited by MNIP; 29-05-06 at 02:47.

  2. #377
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovih dana je sto je razumljivo bilo dosta slicnih tema i vjerovatne ce mnoge biti spojene. Topic Iz raznih novina je uglavnom pri vrhu strane i tamo je uglavnom i ono sto drugi kazu o nama. Neke postavljene teme iz Ekonomista ili izjave strucnjaka su mozda vazne i da se o njima posebno diskutuje, a ako se niko ne javi one se poslije par dana prebace u taj topic Iz raznih novina.
    U svakom slucaju ako mislite da to treba organizovati kako si ti predlozio nema nikakvih problema.

  3. #378
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u vezi uvreda i jedna molba ce da stoji stalno na sticky jer je jedini nacin da budu vidljivi i da se obrati paznja na to!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #379
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a zar ne bi moglo didi to sve u jednom novom topicu da stane ?

  5. #380
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  6. #381
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja predlazem da ovu temu zakljucate. Nema potrebe gubiti vrijeme i traziti bilo kakva objasnjenja ili, ne daj Boze, trazit da se preispita neka odluka.

  7. #382
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes svi prigovori trebaju biti odbijeni po lipka modelu

  8. #383
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNIP
    jes svi prigovori trebaju biti odbijeni po lipka modelu
    Brze bolje cu se sloziti s' tobom.

  9. #384
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    198
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se. nacional-cetnicko-ksenofobichnu propagandu neka prosipaju nedje drugo. ne bi im ja da pravo ni na jednu zalbu. ovo je najveci i zvanicni net forum na crnogorskom cyber space-u, navracaju i razni ljudi sa strane. cisto da se ne brukamo vise.



    .
    PSSSTT

  10. #385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Ne biste ni vi voljeli da vas prozivaju ovuda da smo izgubili, pustite narod sad da se otrijezni.
    Vala bas.

    Samo da se razumijemo oko necega. Berankrsh (s' obzirom da je pomenut od strane pokretacha teme) se nije bavio nikakvog matematikom na ovom forumu. Njega odje nema ne iz razloga sto se plashi bilo koga vec zato sto je banovan. A banovan je jer je Mila Djukanovica nazvao "glistom". I ne samo da je banovan, nego je njegovom IP broju blokiran pristup forumima pa ne moze ni da chita. Toliko o demokratskom kapacitetu nase lokalne policije koja, eto, zadrzava ovakve teme aktivnim. Valjda je kljucna za crnogorsku buducnost.

  11. #386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pljaka n*1
    slazem se. nacional-cetnicko-ksenofobichnu propagandu neka prosipaju nedje drugo. ne bi im ja da pravo ni na jednu zalbu. ovo je najveci i zvanicni net forum na crnogorskom cyber space-u, navracaju i razni ljudi sa strane. cisto da se ne brukamo vise.



    .
    Bravo. Samo nastaviti brisanje i banovanje politicki nepogodnih.

  12. #387
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica
    Vala bas.

    Samo da se razumijemo oko necega. Berankrsh (s' obzirom da je pomenut od strane pokretacha teme) se nije bavio nikakvog matematikom na ovom forumu. Njega odje nema ne iz razloga sto se plashi bilo koga vec zato sto je banovan. A banovan je jer je Mila Djukanovica nazvao "glistom". I ne samo da je banovan, nego je njegovom IP broju blokiran pristup forumima pa ne moze ni da chita. Toliko o demokratskom kapacitetu nase lokalne policije koja, eto, zadrzava ovakve teme aktivnim. Valjda je kljucna za crnogorsku buducnost.
    nemoj da izmisljas (da ne kazem da lazes)

    kao prvo banovan je jer je mene vrijedjao! i maknut mu je ban!

    kako drugo IP mu je banovao provajder kao mnoge IP iz inostranstva jer su bili napadi na servere provajdera pa se oni tako stite, neka izvuce svoj ip i posalje mail na [email protected] i objasni im da ne moze da pristupi forumima i da prilozi IP!

    i sledeci put prije nego sto pocnes da optuzujes malo se raspitaj kako i sto jer nema potrebe da siris dezinformacije!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeste lutkice odje pravimo etnicki i politicki ciste forume, odje niko ne moze da prica kako on hoce :roll: epa vrijedjat se necemo pa ne znam za koga da smo

    ugledajte se malo na skoj-a, covjek ima suprotno misljenje i pise bez vrijedjanja vodi zdravu komunikaciju
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    jeste lutkice odje pravimo etnicki i politicki ciste forume, odje niko ne moze da prica kako on hoce :roll: epa vrijedjat se necemo pa ne znam za koga da smo

    ugledajte se malo na skoj-a, covjek ima suprotno misljenje i pise bez vrijedjanja vodi zdravu komunikaciju
    Sve bi to bilo lijepo da imas iste arshine za sve ucesnike foruma.

    Kad vec pomenu SKOJA-a; i njegovi postovi su prekrajani.

  15. #390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    nemoj da izmisljas (da ne kazem da lazes)

    kao prvo banovan je jer je mene vrijedjao! i maknut mu je ban!

    kako drugo IP mu je banovao provajder kao mnoge IP iz inostranstva jer su bili napadi na servere provajdera pa se oni tako stite, neka izvuce svoj ip i posalje mail na [email protected] i objasni im da ne moze da pristupi forumima i da prilozi IP!

    i sledeci put prije nego sto pocnes da optuzujes malo se raspitaj kako i sto jer nema potrebe da siris dezinformacije!
    Ada choche nemas se potrebe autocenzurisat. Sljedeci put slobodno reci da lazem. Necu te banovat.

    Kao prvo, ti prvi vrijedjas intelegenciju ljudi time sto im brises i/li prekrajas postove samo zato sto ti se ne svidjaju. Ponasas se prema odraslim ljudima ka da su djeca. I onda se cudis sto neki izgube zivce pa udre i po tebi. Kada se to dogodi, ti i ne razmisljas sto je dovelo do takve situacije.

    Kao drugo, konkretno Berankrsh je poslao nekoliko email-ova i niko mu nije odgovorio niti skidao ban (ovo se odnosi na vrijeme prije referenduma).

    Ove informacije mi je dao licno on. Iako nijesmo istog politickog opredjeljenja, odlucila sam da vjerujem njemu, a ne vama.

  16. #391
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Lutkica]
    Kao drugo, konkretno Berankrsh je poslao nekoliko email-ova i niko mu nije odgovorio niti skidao ban (ovo se odnosi na vrijeme prije referenduma).

    Ove informacije mi je dao licno on. Iako nijesmo istog politickog opredjeljenja, odlucila sam da vjerujem njemu, a ne vama. [/quote]
    Aoooo, i meni se to isto desilo jedno nedelju dana prije referenduma pa je posle 2 dana sve bilo ok.
    A ti vjerujesh narodu u zavisnosti od politichkog opredjeljenja jel? I on je izuzetak kao sad... Cccc... Ne mogu da vjerujem.
    Never Complain, Never Explain

  17. #392
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica
    Bravo. Samo nastaviti brisanje i banovanje politicki nepogodnih.
    Interesantno je koliko su osjetljivi prema unionistima, dodje mi da se i ja rasplacem za njima. Daytona je bila jedina koja je konkretno rekla da je Srpkinja-Liberal, 100% za nezavisnu CG, podrzavala argumentovano na ovom forumu politiku nezavisnosti Mila DJ. i legalnu vladajucu garnituru, pa je dobila "dozivotni" ban. Zato, mogu reci da pojedini stvarno pretjeruju sa brzopletim ocjenama o strukturi stavova moderatora po politickim afinitetima.

    p.s. ako ce nekome biti lakse, zaplakacu i ja za unionistima sve sa usklikom 'nepravda'.:mrgreen:
    "rekla je pricaj mi o sreci, reko sam ne mogu stojeci..."

  18. #393
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Nikolina]
    Quote Originally Posted by Lutkica
    Kao drugo, konkretno Berankrsh je poslao nekoliko email-ova i niko mu nije odgovorio niti skidao ban (ovo se odnosi na vrijeme prije referenduma).

    Ove informacije mi je dao licno on. Iako nijesmo istog politickog opredjeljenja, odlucila sam da vjerujem njemu, a ne vama. [/quote]
    Aoooo, i meni se to isto desilo jedno nedelju dana prije referenduma pa je posle 2 dana sve bilo ok.
    A ti vjerujesh narodu u zavisnosti od politichkog opredjeljenja jel? I on je izuzetak kao sad... Cccc... Ne mogu da vjerujem.
    Ne mogu ni ja da vjerujem da ti nijesi shvatila da je pominjanje politickog opredjeljenja bila ironija.

  19. #394
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica
    Ada choche nemas se potrebe autocenzurisat. Sljedeci put slobodno reci da lazem. Necu te banovat.

    Kao prvo, ti prvi vrijedjas intelegenciju ljudi time sto im brises i/li prekrajas postove samo zato sto ti se ne svidjaju. Ponasas se prema odraslim ljudima ka da su djeca. I onda se cudis sto neki izgube zivce pa udre i po tebi. Kada se to dogodi, ti i ne razmisljas sto je dovelo do takve situacije.

    Kao drugo, konkretno Berankrsh je poslao nekoliko email-ova i niko mu nije odgovorio niti skidao ban (ovo se odnosi na vrijeme prije referenduma).

    Ove informacije mi je dao licno on. Iako nijesmo istog politickog opredjeljenja, odlucila sam da vjerujem njemu, a ne vama.
    berankrsh laze da mu niko nije na mailove odgovarao, hoces da ti dam poslate mailove???
    kad se ponasaju kao djeca ponasacu se i ja prema njima kao djeca, nisi shvatila jednu bitnu stvar, ovi forumi imaju neka pravila koja se moraju postovati, e sad sto je neko naucio da pise tako sto ce svaki cas vrijedjat nekoga ja mu ne mogu nista, neka udaraju oni na mene i upozoren je bio da ne vrijedja pa je nastavio,

    i editujem samo uvrede, ne pisem nikome nista u postove niti mijenjam, one **** znace da je bila neka uvreda, ako do sad nisi to mogla sama shvatiti ja ti ne mogu nista, i to ce tako bit uvijek, jer necu stvarno da se skrece tema zbog uvreda
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by morf
    Interesantno je koliko su osjetljivi prema unionistima, dodje mi da se i ja rasplacem za njima. Daytona je bila jedina koja je konkretno rekla da je Srpkinja-Liberal, 100% za nezavisnu CG, podrzavala argumentovano na ovom forumu politiku nezavisnosti Mila DJ. i legalnu vladajucu garnituru, pa je dobila "dozivotni" ban. Zato, mogu reci da pojedini stvarno pretjeruju sa brzopletim ocjenama o strukturi stavova moderatora po politickim afinitetima.

    p.s. ako ce nekome biti lakse, zaplakacu i ja za unionistima sve sa usklikom 'nepravda'.:mrgreen:
    hoces da kazes da je dobila ban zbog toga sto je bila za mila i za dps?
    e stvarno ste nemoguci!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #396
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Necu to da kazem, ajde jos jednom na citanje
    "rekla je pricaj mi o sreci, reko sam ne mogu stojeci..."

  22. #397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh ne zamjeri moja greska :smajli-koji-se-lupa-po-glavi:

    svi koji su banovani prije referenduma mogu da koriste forume, osim monteboy-a koji je radio neke stvari koje odje necu da pominjem!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #398
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    berankrsh laze da mu niko nije na mailove odgovarao, hoces da ti dam poslate mailove???
    Za ovo cu jos jednom s njim provjerit. Ukoliko mi potvrdi da ih nije dobijao, zamolicu te da mi ih posaljes na PP, a ja cu se tebi izvinut (javno, a ne preko PP).


    Quote Originally Posted by DIDI
    i editujem samo uvrede, ne pisem nikome nista u postove niti mijenjam, one **** znace da je bila neka uvreda, ako do sad nisi to mogla sama shvatiti ja ti ne mogu nista, i to ce tako bit uvijek, jer necu stvarno da se skrece tema zbog uvreda
    Ovo jednostavno nije tacno. Nekoliko puta sam bila u prilicu da procitam postove koji su kasnije jednostavno nestajali. U tim postovima nije bilo niti jedne uvrede. Uostalom, Didi, nijesam ja jedina koja je ovo primjetila.

  24. #399
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lutkice stvarno ja nisam lud pa da narodu pisem ili prekrajam postove, samo uvrede diram i nista drugo, niti sam ikad,
    i neka nego se nekad desi kad je zadnji post da mi ne pise dolje da sam ja editovao, pa u postu stavim da sam editovao, tako da nemoj molim te da pricas takve stvari!
    Last edited by DIDI; 30-05-06 at 19:58.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #400
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    DIDI i ako tene poznajem licno strasno te gotivim preko foruma, ali i ja sma primijetio da i moje postove neko ``uredjuje`` mada nijesam reagovao iz razloga sto se nije desilo jos nista da kazem strasno , da je napisano nesto sto ne mislim...
    TO vi administratori treba da se presaberete
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

Page 16 of 84 FirstFirst ... 61213141516171819202666 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 17:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 14:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 11:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 07:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •