Page 5 of 84 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast
Results 101 to 125 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #101
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari, o čemu se tačno radi ... ajde, reci slobodno ... i gorima ste odgovarali ...

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tema je izbrisana jer se o tom optimizmu raspravljalo na drugom forumu, a ta se pretvorila u chat.

  3. #103
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    Sto se ti brate ne bavis fudbalom a pustis da forum regulise sam sebe. KAD LJUDI VRISTE KAKO IH NEKO VRIJEDJA, LAZU, JER JE NAUCNO DOKAZANO DA LJUDE NAJVISE BOLI ISTINA KOJU BI NEKI ODAVDE RADO ZABORAVILI. A kako se odje brani Srpstvo, ako ikad citas ovaj forum KOJI UREDJUJES bice ti odmah jasno. Koliko sam ja puta odje procitao izraz tipa placenici, siptari, mudzahedini, ****** i sl. o tome necu ni da zborim.

    A jesu li ljudi pravili zlocine jesu. Problem je u tome sto je iza srpskih zlocina stala i sama Srbija. Dakle njena politika je bila zlocinacka i zbog toga joj se sada sudi. A sad sto to nekoga boli sto se njegovoj zemlji sudi to je vec stvar sujete.

    Treba biti apsolutni moralni bogalj pa reci da je Srebrenica "incident", kako to zovu profesori pravnog fakulteta u Beogradu. Znas sta kaze Rale Mladic kad ulazi u Srebrenicu - Poslije bune protiv dahija, doslo je vrijeme da se osvetimo Turcima.

    Znas li kako su se partizani svetili cetnickim sinovima i kcerima - tako sto su ih slali na fakultete, dok su samo partizanska djeca ucestvovala na radnim akcijama.

    Jos kad vidim da crnogorsku vecinu koja je izabrala ovu vlast, na sondiranju tokom emisije sa Rankom i Predragom na RTS-u, smatraju antisrpskom sto jos da ti kazem. Ja njemu ruku a on mene $ekiru u glavu??? Ili da cutim ka jagnje dok ga vode na klanje? Na kraju stvari treba nazvat pravim imenpom. Ako to nekoga boli nek se promijeni. Ljudi grijese svaki dan ali se i izvinu poslije. Pitanje za tebe Didi - Kako nazvat ove druge???
    a sto cini ovaj radule.... misljah da je ovo mirni i povuceni momak nebi zgazio mrava kad vidji dosa na forume da mafija

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milice, što su obrisane moje poruke sa teme o Ljubu Čupiću? Nisam napišao ništa uvredljivo?!

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Izbrisano je jer na toj temi nije mjesto za rasprave zasto nekog politcara ima ili nema.

  6. #106
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    160
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto brisete moje tekstove bez ikakvog obrazlozenja?

  7. #107
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ce se neko udostojiti da odgovori - zasto je obrisan topic o filmicu koji se zafrkava na racun Mirasa a ostavljen onaj o Amfilohiju?

  8. #108
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To sam ja htio da pitam. Nije obrisan nego je prebachen u vec zakljuchani topic, kao, da se "sjedini s temom". Prebacivanje u zakljuchani topic je ravno brisanju i prilicno mi je krivo. Niti ja koji sam taj film napravio imam neku korist od toga sto ce topic o njemu odje da stoji niti je to pravljeno u svrhu neke propagande, ali se jednostavno osjecam shikaniranim od strane moderatora na forumu na kojem sam aktivan vec vishe od osam godina, a koji to pravdaju nekim arogantnim politickim govorima koji im ne prilice. Bez ponovne priche o precima od kojih su neki zivi i o tome kako s pravom smatram da meni i mojoj porodici ova crna gora pripada ne isto, nego vishe nego mnogima od njih, mislim da je u redu da se svaki korisnik i na ovome forumu tretira ravnopravno. Ono sto se naslo u tome topicu je bilo ocigledna zajebancija, i njegovo sklanjanje nije napravljeno da bi se dobili neki politicki poeni nego da bi se natrljao nos korisnicima koji ne misle isto kao i moderator koji je to uradio. Nije prvi put da se ovako nesto desava. I ovi forumi nisu jedino mjesto na kojima se to radi, ali na srecu jesu jedini na kojima to prolazi. Chitao sam ucvijeljene zalopojke nekih od tih ljudi blogmasterima kako ih moj blog vrijedja na nacionalnoj i vjerskoj osnovi (ko se prepoznaje, nisam mu kriv) i znam da slichnih poteza ima. Necu se ja ubit sto ce neko da mi makne link prema necemu sto sam napisao, ali mislim da ovakvi potezi polako pocinju da izlaze iz granica dobronamjernog.

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    Ono sto se naslo u tome topicu je bilo ocigledna zajebancija, i njegovo sklanjanje nije napravljeno da bi se dobili neki politicki poeni nego da bi se natrljao nos korisnicima koji ne misle isto kao i moderator koji je to uradio. Nije prvi put da se ovako nesto desava. .....
    Onaj koji je to uradio ne zna ni sta ti mislis niti ga to bas posebno interesuje uz svo postovanje tvoga misljenja. Ne radi o nikakvm sikaniranju i iskreno govoreci dosad tvoj nick nijesam ni primijetio, a kad nesto obrisem ili prebacim to radim samo prema onom sto je napisano i ne gledam da li je to prvi, drugi ili 102 put.
    Ako si htio izreklamirati svoj blog i to djelo to si uradio i efekat je postignut.
    To je spojeno sa vec zakljucanom temom jer onaj koji je to uradio smatra da takve sale i nijesu bas neke sale, imaju malo veze sa naslovom podforuma......

  10. #110
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ta tema sa kojom je sjedinjen bila je prilicno dugo otkljucana i zakljucana je kad se utvrdilo da vise nije aktuelna. Kako i koliko ja taj blog reklamiram zna svako. Drugi covjek je postavio topic, drugi covjek je rekao i odakle je (posto je link bio na moj video hosting). I taj i svi drugi filmovi i dobar dio bloga u cjelini imaju za cilj da izreklamiraju mene (u komercijalnom smislu, jer slicne stvari naplacujem). Nije ovaj topic jedino sto se radi na ovome forumu, niti sam od tebe licno zapazio ikad ikakvu nepravdu (bar prema meni). Moj nick je ovakav od kad irc.cg.yu i ovi forumi postoje, a internet je tada bio pun neopterecenih ljudi koji su na njega gledali kao zajebanciju... kad je svaki seljak kupio modem ponekome je pocelo da smeta. Opet ponavljam, skoro devet godina sam ovdje, od kad su se na "bulleting board" poruke slale mailom pa sjutra ujutro, kad se neko smiluje da ih okachi, izlazile, i znaju ti moderatori da se nikad ni protiv koga od njih bunio i da sam, i kad mi je izbrisan post i kad sam bio kickovan ili banovan sa toga chata, uvijek razumio i vidio svoju gresku. Ovdje je ne razumijem. I nemam namjeru da se opterecujem sa tim uopste. Vash posa.

  11. #111
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by MonterO
    Milice, što su obrisane moje poruke sa teme o Ljubu Čupiću? Nisam napišao ništa uvredljivo?!
    nijesam ja moderator ovog podforuma, pa me nemoj ođe više prozivat jedino možda ako hoćeš da me hvališ :twist:
    Kako Vaša bolest ?

  12. #112
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Izbrisano je jer na toj temi nije mjesto za rasprave zasto nekog politcara ima ili nema.
    Hari, post prije mene je mil´ca pomenula toga političara i post još uvijek stoji.


    Milceee, doći ću i kod tebe da vidim kako moderišeš :-)

  13. #113
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    šta se tripuješ da si inspekcija?
    Kako Vaša bolest ?

  14. #114
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kolumb0
    Ako ce se neko udostojiti da odgovori - zasto je obrisan topic o filmicu koji se zafrkava na racun Mirasa a ostavljen onaj o Amfilohiju?
    brisu sve sto im ne odgovara kao separatistima.Da ne bi slucajno neko pomislio da u CG ima i Srba koji su jos pri tom i za zajednisku drzavu...mozes misliti?!!!

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kovac
    brisu sve sto im ne odgovara kao separatistima.Da ne bi slucajno neko pomislio da u CG ima i Srba koji su jos pri tom i za zajednisku drzavu...mozes misliti?!!!
    da je tako, mislis da bi mogao da napises to sto si sad napisao?? razmisljaj malo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #116
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Ja glasam za to da se banuju svi useri koji nisu za svoju domovinu Crnu Goru, makar do referenduma...
    I am the one who locks.

  17. #117
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tako pricam jer vise od pola obrisu

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kovac
    tako pricam jer vise od pola obrisu
    ma neka, ti bolje znas, aj podji malo po srbijanskim forumima, pa vidji moze li se sto pisat a da ne odgovara njihovim moderatorima, a odje se brisu samo bespotrebni postovi, i to ne selektivno no i jedne i druge strane
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #119
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    ma neka, ti bolje znas, aj podji malo po srbijanskim forumima, pa vidji moze li se sto pisat a da ne odgovara njihovim moderatorima, a odje se brisu samo bespotrebni postovi, i to ne selektivno no i jedne i druge strane
    nista gore nego kad se brani recenicom "Ima i gorih" sta mene to interesuje

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ti ocito pogresno citas. Niko ne kaze koji je forum bolji, koji gori i svako moze izabrati za sebe najbolji forum. Ovdje su najprostija pravila, a to je minimum kulture i tolerancije prema misljenju sagovornika. Ako je neko dosao da bi psovao vrijedjao, provocirao..... ocigledno je dzabe dolazio i to se nece uskoro mijenjati.

  21. #121
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ti ocito pogresno citas. Niko ne kaze koji je forum bolji, koji gori i svako moze izabrati za sebe najbolji forum. Ovdje su najprostija pravila, a to je minimum kulture i tolerancije prema misljenju sagovornika. Ako je neko dosao da bi psovao vrijedjao, provocirao..... ocigledno je dzabe dolazio i to se nece uskoro mijenjati.
    nit sam psovao nit vrjedjao nit provocirao...samo iznosio svoje misljenje i istorijske fakte pa opet mi brisu postove.Ako se neko prepoznao zar sam ja za to kriv.

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kovac
    nista gore nego kad se brani recenicom "Ima i gorih" sta mene to interesuje
    ja to nidje nisam rekao!
    citaj malo bolje!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #123
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nisam Srbijanac no Srbin. U mojoj porodici, sa obje strane, vecina predaka je ratovalo i ginulo za Crnu Goru i imena im stoje u crnogorskim udzbenicima. Zato me povredjuju izjave "podji na srbijanske forume". Trazim da me ovdje gdje zivim neko tretira jednako kao nekoga ko na taj zivot i ovu drzavu nema vece pravo od mene.

    Nevezano za moje postove, smetaju mi arogantni moderatori (brojcano u manjini, ali djelom najvise eksponirani, kao sto je to slucaj i sa mnogim stvarima u ovoj zemlji) koji su utuvili u glavu da su boga za muda ufatili, ti DIDI kao kolovodja te grupacije, i da mogu da se izivljavaju nad clanovima foruma, a sve u cilju glorifikacije antisrpske politike koju posto-poto sa televizije zele da prenesu i na ostale medijume.

    Znam da ce gro ovoga posta biti obrisan, ali iz moderatorske politike i postova vidi se koliko je izvitoperena slika o nekim pojmovima u ovoj drzavi: isti ti ljudi koji brisu sto god im ne odgovara pricaju kako su, zaboga- liberali! Veci sam ja, srpski nacionalista, liberal od svih njih.

    Wikipedia:
    Либерализам је политичко учење које обухвата неколико историјских и модерних идеологија које сматрају одбрану личних слобода основном сврхом државног устројства (владе). Либерали по правилу стоје на страни права на одступање од установљених норми и ауторитета по политичким или религиозним питањима, и у том смислу напротив конзервативизма. Пошто је право појединаца да сами обликују своје друштво такође међу основним поставкама либерализма, либерали су такође готово увек супротстављени тоталитарним, и често колективистичким идеологијама (фашизму, комунизму).

    Kakvi ste vi liberali kad brisete/zakljucavate MISLJENJA (ne uvrede ili offtopic diskusije, jer taj posao se ovdje relativno dobro obavlja) onda kad na njih ne mozete da reagujete sopstvenima? Meni se to ne radi, zato sto sam odustao od redovnog postovanja na forumima na kojima "moderatori" zavode red, ali slavnih primjera ima na sve strane. No, dobr, vazda se tako radilo u ovoj drzavi. Recimo ovako:

    Znameniti crnogorski junak Milovan Perišin Pavićević, iz Pješivaca, umro je u Nikšiću gladan i žedan, i bos i go. Na dan sahrane došao narod iz čitave oblasti da ga požali. Vojvoda Šako Petrović, bliski rođak knjaza Nikole, guverner nikšićke oblasti, drži posebno slovo i završava:
    „Zbogom Milovane Perišin, veliki crnogorski junače, da Bog da, dokle Crne Gore trajalo, nikad joj takvih vitezova ne manjkavalo”.
    Na to će Šakoje Bogdanov, takođe poznati junak, sa Čeva:
    „A što mu to vojvodo ne reče za života, pa da produži još jedno deset godina”.

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odje nema mjesta ni za srpske ni crnogorske nacionaliste, malo cemo da zadrzimo neki nivo konverzacije, zato i pominjem srbijanske forume, jer tamo ne moze da se pise nikako osim kako njima, odgovara, i niko se ne izivljava, neka se pravila moraju postovati, neki ljudi su davno banovani zbog ruznih rijeci i prijetnji, pa dolaze pod drugim nickovima, pa se brzo odaju pa budu banovani, svako ko pise normalno i iznosi normalno svoje stavove, bez vrijedjanja drugih, moze da pise na ovom forumu, za druge su vrata zatvorena!
    napokon smo napravili normalnu konverzaciju, bez pljuvanja jedni drugih, e sto ti ne moze bit drugacije ne mogu nista
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nacionalista je rijec koja se sa ponosom izgovara. Nacionalista nije ni radikal, ni nacista. Nacionalista je (definicija) covjek koji vjeruje da je etnicki, a ne geografski princip bliskosti onaj kojim se treba rukovoditi- covjek koji voli svoju naciju na nacin na koji patriota voli svoju drzavu- ne mrzeći nikoga druge nacije (to bi bio, valjda, nacizam). Tako da ima mjesta za nacionalizam, jednom kad se moderatori POLITICKIH foruma nauce osnovnim politickim terminima. Ovaj chas necu naplacivat.

Page 5 of 84 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 17:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 14:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 11:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 07:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •