Page 76 of 84 FirstFirst ... 2666727374757677787980 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #1876
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Da, rekapitulirali smo da nije do nicka Maja
    The more things change, the more they stay the same.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  3. #1877
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Pa vi bi da pisete kako bi vi htjeli da Maja pise, tj. pod mojim nickom?
    Vase okice bi da vide i usi da cuju samo sto se vama svidja?
    Socijalno sazreli za razlicitosti?

    Hvala Lepo
    Koleginice, da možda bacim malo svijetla na razmišljanja ostalih forumaša. Nije u pitanju netoleratnost nego nerazumjevanje onog što napišete. U prilog tome govori da Vas do sad niko nije klasifikovao kao chatnika ili ustašu što je podvig na ovom forumu i uzrokovan je totalnim nerazumjevanjem onog što napišete. Kad kažem nerazumjevanje mislim na nesrazmjeran odnos napora koji je potrebno uložiti u čitanje i shvatanje Vaših postova i kvaliteta onog što ste htjeli da kažete tako da je bolje ne razumjeti nego se mučiti. Ja sam se par puta svojski potrudio i pročitao par postova i utvrdio da ste rekli nešto sasvim obično i normalno sa čim se slažem ili ne slažem nebitno. U prilog ovome ide i frekvencija Vaših postova, a svi zanamo da pametnih i lijepih stavri nema previše odnosno svakako ne koliko Vaših postova. Mi introverti imamo često tendenciju da najobičnije stvari toliko prežvaćemo u glavi i kad ih konačno "ispljunemo" to ne liči ni na šta. Inženjering rekreiranja prvobitne misli za sagovornika je težak i iscrpljujući, a ponekad i nemoguć. Najgore što tuđe opravdano nerazumjevanje ponekad tumačimo kao trijumf sopstvene mudrosti i romantičnog bunta što umije da bude iritirajuće kod sagovornika. Odatle možda taj malo oštriji stav forumaša prema onome što napišete koji se ogleda u izabranoj opciji Ignore ili stavu da se od Maje nešto priželjkuje čuti. Nadam se da ovo pojašnjava stvari i ako uvažite istinitost ovog mehanizma koji sam opisao siguran sam da ćemo mi dobiti dobrog sagovornika, a Vi opet etiketu chatnik, komunista, komita, ustaša... kako ovdje to i priliči među nama : )

    Vaš C.
    Last edited by Caesar; 30-09-22 at 13:20.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  4. #1878
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Što se ovo supermod razmahao kao vilin konjić i raspršuje vilinsku prašinu mudrosti đe stigne iz svog kofera teorija zavjere.

    Od propalih analitičara ratovanja i dokonih domaćica kako jednom članove nazva, izmjeri iq članovima u mili sekundu.
    A kolege "mudro" ćute.

    Halo,Centrala.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-09-22 at 13:30.
    No pasaran!

  5. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  6. #1879
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Postovani Caesar,
    U eri informatike(mnogo vece nego sto ljudski um trenutno moze da razumije), i sa spoznajom funkcionisanja(cak i programerski bazicno je dovoljno).. uobicajena, kolokvijalna razmjena misljenja nije bas prihvatljiva..
    Ovo govorim kad je obican gradjanin u pitanju, a ne na izmanipulisane kao sredstvo manipulacije (ovo moze razumjeti nekoliko mojih pratilaca- citaca).
    Tok misli, formulacija, sredstvo, konekcija.. Sve ima svoje zasto, ali osnovno je ovo prvo u obracanju.
    Simbolika postoji u svakoj rijeci, znacima interpunKcije - namjerno, slovima itd.
    A sto se tice razumjevanja i "muke".. niko nije bas expert pri rodjenju, ako mu to nije dozvoljeno biti. Opet, i ovo je posebnost.
    Zasto iritacija...pa postoji razlog i nije do mene, vec je to unutar bica koji funkcionisu po nametnutoj matrici (osjecaju se laganije po utabanoj simbolici tumacenja). Nije po sablonu, a sablon kontrolise sve.
    Zasto neko zeli da kontrolise i uvede u sablon sve? Opet zbog sablona - moci kontrole pojedinca.
    Da covjek zeli zaista da razumije, procitao bi i doktorat onog koga zastupa.. Medjutim, tu koncentracija pada, onemogucava "sledbenike" da zadju u suRz..
    Jasno je da bih zeljela kao humana osoba da ukazem na mnogo sto sta, linkove, itd.. Ali to nije moZno..Jer ja sam samo jedan obican gradjanin a spoznaja je licni izboR.. Razumljivo.

    Cijenim.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 30-09-22 at 14:10.

  7. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  8. #1880
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Samo da odgovorim na jedan dio.

    Maja je, što se kaže, kao čaj od nane, niti pomaže niti odmaže... zato je niko ne etiketira, trenutno, jer je to bilo u prethodnom periodu.

    Mnogi su je stavili na ignore, a prije toga naravno da je dobijala uvrede.

    Ovđe sam jedini ja pitao za Maju i tražio da joj maknu ban, a onda sam i dobio poruke nekih članova da je ignorišem u potpunosti.
    Uvijek sam govorio da je ignore opcija za one koji nemaju hrabrosti i slobode da pročitaju nešto drugačije od njihovog isprogramiranog mozga.

    Ali uglavnom Majo nisi ti trenutno ni vrijedna nekog etiketiranja jer tvoja neutralnost je u ovom trenutku bezvrijedna... Dok se i ti ne otvoriš, a onda si gotova
    Love, peace and respect.

  9. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  10. #1881
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vi ste jako drag sagovornik... a za "otvaranje" sam cula samo u CG.. Trebalo mi je dosta vremena da razumijem sta to lokalno znaci. Nevjerovatna potreba za podmetanje ramena.. Evidencije radi.
    Stavovi se mijenjaju, u info se sumnja jer da su realne info obican gradjanin ih nikad ne bi dobio. Info su samo one koje informatori hoce da ih serviraju..
    Caj.. nana.. dosta ste rekli.. Bitno.
    Hvala Lepo

  11. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  12. #1882
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Što se ovo supermod razmahao kao vilin konjić i raspršuje vilinsku prašinu mudrosti đe stigne iz svog kofera teorija zavjere.

    Od propalih analitičara ratovanja i dokonih domaćica kako jednom članove nazva, izmjeri iq članovima u mili sekundu.
    A kolege "mudro" ćute.

    Halo,Centrala.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    prijavi o kome se radi i dje se desava i ko cuti_?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  14. #1883
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Meni je potpuno svejedno da se radi o bilo kojoj drugoj temi,ali ovo je već ko zna koji put da članove koji pišu na temi o najvećem ratu na tlu Evrope poslije ww2 naziva propalim vojnim analitičarima a danas leftardima jer podržavaju Ukrajinu u oslobađanju svoje zemlje na koju je izvršena invazija.

    Pri tom je znao cinično da stavlja Slava Ukraine i doda kako svi što podržavaju tu zemlju da se odbrani su "saučesnici u nekoj propasti svijeta."

    Ništa posebno, sem da ako može da se suzdrži sa takvim ispadima jer to nije polje đe tako nečem treba dati prostora posebno iz mjesta moderatora.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-09-22 at 21:04.
    No pasaran!

  15. The Following 3 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  16. #1884
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Ja shvatam da moderatori pa i supermegagiga moderatori imaju prava na lični stav kao i svi mi. Shvatio sam i da je ovo tema gdje se kritikuje rad moderatora, a ne njihovi licni stavovi. U pomenutom postu da sam ja primjetio nije nista uradjeno na stetu forumskih prava bilo kojeg pojedinca, grupe ili same teme. Da li je to samo jedan ili jedan u nizu postova ne pravi razliku.

    Da li se namjerno brka lični stav moderatora sa radom moderatora zarad jeftinih poena za bilo koju stranu to je vec po meni mnogo ozbiljnije pitanje od uvreda ili bilo cega drugog jer urušava integritet foruma koji nam je svima u interesu. Pa evo u tom svijetlu i moje urgencije presvijetlim moderatorima da se to ispita.


    Sent from आत्मन:
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  18. #1885
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Pa evo u tom svijetlu i moje urgencije presvijetlim moderatorima da se to ispita.
    Sent from आत्मन:
    I naravno orden da se uruči jer to nije mala stvar.
    U ratovima gdje je izvršena invazija na jednu zemlju inače postoji samo jedna ispravna strana a to je nešto što se tiče i ove priče o integritetu.
    Ništa tu lično nema već je univerzalna vrijednost.




    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 01-10-22 at 11:25.
    No pasaran!

  19. #1886
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Koleginice, da možda bacim malo svijetla na razmišljanja ostalih forumaša. Nije u pitanju netoleratnost nego nerazumjevanje onog što napišete.
    Ja savrseno razumijem ono sto Maja napise. Zato sam je i stavio na ignore. Ona se iznervirala kad sam provalio sta pokusava da uradi i kad sam pred svima pokazao koliko u stvari ne zna nista ni o cemu. Onda je zbog sizofrenih ispada uzrokovanih padom maske koju je kreirala, vise puta bila banovana.

    Najprostije receno, Maja je neko ko pokusava da predstavi sebe kao analiticara, ali u sustini nista ne predvidja, nista ne analizira i nikad nista konkretno ne kaze. Ne smije, jer ne zna. Napise gomilu gluposti koje ne znace nista, a onda kad se nesto desi, bilo sta, pokusa da poveze to sto se desilo sa nebulozom koju je napisala.

    Na primjer, kad bi se vratili u period prije invazije Rusije na Ukrajinu, normalna osoba bi napisala "Rusija ce (ili nece) napasti Ukrajinu iz ovog i ovog razloga. Invazija ce se desiti tada i tada".
    A sta bi Maja uradila. Ona bi napisala na temi koja nema veze sa Ukrajinom nesto tipa: "vi ne vidite sta se desava. Igre...manipulacija...rekla vam je Maja...lazne info, MSM...vakcine...sve je to igra...cijena krastavca...insulin...kornjacin vrac i pitomi oblak...zna Maja..."

    I kad dodje do invazije ona bi taj post quotovala kao da je predvidjela invaziju na Ukrajinu. To je Maja. Samo pokusava da ispadne pametna, a nema trika da bi smjela nesto konkretno da napise, jer ne zna i dobro je svjesna toga da ne zna. Kad se jednom usudila da napise nesto konkretno to je bilo kad je predvidjela Trampovu drugu pobjedu 2020. godine. Svi znamo kako se to zavrsilo. Ona nije smjela konkretno da napise da li misli da ce Crna Gora da udje u NATO. Svi smo znali da hoce, kad smo nju pitali nije smjela da kaze.

    Osim toga, Maja je i neko ko vjeruje u Qanon, sto je automatski diskvalifikuje kao osobu cije postove vrijedi citati. A tek razgovarati sa takvom osobom kao da ima nesto pametno ili normalno da kaze. Tek to je iracionalno.

    Sto se starwalkera tice, samo neka ste zdravo sto ste takvom liku dali da bude moderator. Bilo bi smijesno da nije tragicno.
    Last edited by VanjaTheMan; 01-10-22 at 11:32.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. The Following 8 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  21. #1887
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    I naravno orden da se uruči jer to nije mala stvar.
    U ratovima gdje je izvršena invazija na jednu zemlju inače postoji samo jedna ispravna strana a to je nešto što se tiče i ove priče o integritetu.
    Ništa tu lično nema već je univerzalna vrijednost.




    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Moj stav se ticao zamjene teza kojoj ste skloni koleginice što smo više puta utvrdili. Dakle kako je lični stav moderatora osnov za kritiku moderatora? I da li ovo dvoje brkate namjerno ili nesvjesno? To je pitanje, a ne jel zemlja ima pravo da se brani ili ne. Nemote da vrdate.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  22. #1888
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ja savrseno razumijem ono sto Maja napise. Zato sam je i stavio na ignore. Ona se iznervirala kad sam provalio sta pokusava da uradi i kad sam pred svima pokazao koliko u stvari ne zna nista ni o cemu. Onda je zbog sizofrenih ispada uzrokovanih padom maske koju je kreirala, vise puta bila banovana.

    Najprostije receno, Maja je neko ko pokusava da predstavi sebe kao analiticara, ali u sustini nista ne predvidja, nista ne analizira i nikad nista konkretno ne kaze. Ne smije, jer ne zna. Napise gomilu gluposti koje ne znace nista, a onda kad se nesto desi, bilo sta, pokusa da poveze to sto se desilo sa nebulozom koju je napisala.

    Na primjer, kad bi se vratili u period prije invazije Rusije na Ukrajinu, normalna osoba bi napisala "Rusija ce (ili nece) napasti Ukrajinu iz ovog i ovog razloga. Invazija ce se desiti tada i tada".
    A sta bi Maja uradila. Ona bi napisala na temi koja nema veze sa Ukrajinom nesto tipa: "vi ne vidite sta se desava. Igre...manipulacija...rekla vam je Maja...lazne info, MSM...vakcine...sve je to igra...cijena krastavca...insulin...kornjacin vrac i pitomi oblak...zna Maja..."

    I kad dodje do invazije ona bi taj post quotovala kao da je predvidjela invaziju na Ukrajinu. To je Maja. Samo pokusava da ispadne pametna, a nema trika da bi smjela nesto konkretno da napise, jer ne zna i dobro je svjesna toga da ne zna. Kad se jednom usudila da napise nesto konkretno to je bilo kad je predvidjela Trampovu drugu pobjedu 2020. godine. Svi znamo kako se to zavrsilo. Ona nije smjela konkretno da napise da li misli da ce Crna Gora da udje u NATO. Svi smo znali da hoce, kad smo nju pitali nije smjela da kaze.

    Osim toga, Maja je i neko ko vjeruje u Qanon, sto je automatski diskvalifikuje kao osobu cije postove vrijedi citati. A tek razgovarati sa takvom osobom kao da ima nesto pametno ili normalno da kaze. Tek to je iracionalno.

    Sto se starwalkera tice, samo neka ste zdravo sto ste takvom liku dali da bude moderator. Bilo bi smijesno da nije tragicno.
    Ja ću se držati svoje teze jer ove stvari "vi ne vidite sta se desava. Igre...manipulacija...rekla vam je Maja...lazne info, MSM...vakcine...sve je to igra...cijena krastavca...insulin...kornjacin vrac i pitomi oblak...zna Maja..." meni nisu i neće biti jasne. Ako ništa bezazlenije je i može se problem, ako smo u pravu da postoji, korigovati i situacija učiniti jasnijom. Niko mi nije na ignore zbog nejasnosti, a tek nije zbog stavova. Zna da nekad bude iritirajuće al ko me uostalom tjera da čitam.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  23. #1889
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Ako ste vi, (ko god to bili vi) utvrdili ne sumnjaj da bih mogla sad pristojno da ti zamijenim teze umjesto da budem nepristojna.

    I hajde da ovdje završimo besmislenu konverzaciju pa da se sve to pripiše na moj račun šta god, ne mari.


    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  24. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  25. #1890
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,790
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Što se tiče starwalkera predvidio sam da treba da ide u zasluženu penziju jer je počeo da zaboravlja njegovu ulogu pa iz toga imamo ono tardi i slično...

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...50#post5789750

    Zato nemojte zaboraviti 4 čarobne riječi: hvala, molim, izvini i izvoli...
    Love, peace and respect.

  26. #1891
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Na primjer, kad bi se vratili u period prije invazije Rusije na Ukrajinu, normalna osoba bi napisala "Rusija ce (ili nece) napasti Ukrajinu iz ovog i ovog razloga. Invazija ce se desiti tada i tada".
    A sta bi Maja uradila. Ona bi napisala na temi koja nema veze sa Ukrajinom nesto tipa: "vi ne vidite sta se desava. Igre...manipulacija...rekla vam je Maja...lazne info, MSM...vakcine...sve je to igra...cijena krastavca...insulin...kornjacin vrac i pitomi oblak...zna Maja..."
    Prividjanje...
    Kakve veze ima Maja sa istocnim frontom kad nije nikad komentarisala bilo sta ruzno tog tipa, a posebno na forumu gdje je u tom periodu bila banovana.
    Nesto nije ok..
    Ono sto mi se moze reci jeste da sam spominjala TrAmpa u pozitivu da on nije za te sukobe, da jeste uspio da za svog mandata umanji intwrvencije i to je pokrijepljeno njegovim govorom u UN. Vanja se tu sprdao, ponizavao, vrijedjao, nisko provocirao, gnjavio i to je to..
    Da li pored toga da se cudim konstrukciji koju je plasirao i koja nema veze s Majinim formulacijama. Naravno , nije mogao od samoljubljivog sadizma ni da citira bar jednu napisanu misao.. Jako opasna licnost spremna na svasta da imputira svoje konstrukcije bilo kome, a u ovom slucaju nicku Maji...Sta reci? Pravnik?
    Maja i Qanon... to je sledeca nebuloza, jako maliciozno u svakom slucaju. Nema iznenadjenja..
    Zasto ovoliko napada Maju i njene tekstove?
    Zlo mrzi dobro? Da, da...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-10-22 at 15:21.

  27. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  28. #1892
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Jako opasan za šta? Teorije zavjere, populizam, vjerski fanatizam, antivakserske pokrete i sve ono što se eto zove danas sloboda mišljenja i "stav" bez ijednog validnog argumenta.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 01-10-22 at 15:38.
    No pasaran!

  29. #1893
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Svako nek pise sta hoce, meni ne smeta nista osim vrijedjanje i s tim imputiranje neceg sto nije nikad napisano.
    Moje teme su poznate, stavovi takodje, tako, da, kome smeta i to.. Nek izmislja sta hoce.. tudji problem, ali moje je da skrenem paznju sta nije tacno.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-10-22 at 15:58.

  30. #1894
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Neko bi cancel kulturu na forumu.
    The more things change, the more they stay the same.

  31. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  32. #1895
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,389
    Thanks Thanks Given 
    14,539
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Tako se i Trump smješkao pa vidješe da je štetan i nesta mu traga sa twitera.

    Evo ne znam.
    Ali, za muziku stvarno imaš ukusa što jes jes, zato rekoh od milošte vilinski konic.



    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 05-10-22 at 13:00.
    No pasaran!

  33. #1896
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Zamoliću vas da temu o primjedbama na rad moderacije ne koristite za raspravu o vakcinama...imate temu za to! Dio postova je tamo prebacen dio je obrisan i ubuduce bukvalno svaki post koji bude off cu kaznjavati infrakcijom. Jer mjere nemate. Priču sa vakcinacija ste ladno ovdje prebacili?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  34. #1897
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,324
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Zamoliću vas da temu o primjedbama na rad moderacije ne koristite za raspravu o vakcinama...imate temu za to! Dio postova je tamo prebacen dio je obrisan i ubuduce bukvalno svaki post koji bude off cu kaznjavati infrakcijom. Jer mjere nemate. Priču sa vakcinacija ste ladno ovdje prebacili?!
    Hvala!

  35. #1898
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,480
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    This infraction is worth 3 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

    Original Post:
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...54#post5826854

    ---Quote---
    ---Quote (Originally by Mr_Gospodin_Signore)---
    Ja koliko pratim rad Fejzica uopste ne funkcionise tako.

    Nije bez neke napisao sto je napisao, niti sam ja bez neke napisao sto sam napisao.

    Ili hajde na sve da zacutimo dok ne budu radile letve po ulicama.

    Tad nece imat ko da progovori.
    ---End Quote---
    Rifat Fejzic
    @RifatFejzic
    ·
    Follow
    Rastužila me vijest o hapšenju Seada Šahmana.
    Mlad, perspektivan, doktorant...
    NE ZNAM ZBOG ČEGA JE UHAPŠEN, ALI ZBOG KORUPCIJE I KRIMINALA SIGURNO NIJE.
    @SejoSahman, kaže sufijska poslovica "bu da geçer ya hu (i ovo će proć)"
    To nije tvoja sramota, već...
    10:28 AM · Jul 13, 2022
    106
    Reply
    Share

    hahaha singapur neka čoče....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    ---End Quote---
    All the best,
    Cafe del Montenegro

    ovo nije spam no aj sad na. njegovo branjenje doticnog odgovoreno je drugim argumentom
    makni mi 3 poena nema potrebe sem ako nije singapur alter ego neciji....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  36. #1899
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A nije Singapur niciji alter ego, nego mozda moze bit da si u krivu?

    Anyway, just suck it up.

  37. #1900
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    NetworkMaster, mnogo smo puta pomenuli, pa ćemo opet nije na odmet, ako ti se na nekom postu koji ti se čini "normalan" da infrakcija i napiše u opisu "spamovanje" to ne znači da je baš taj post spamovanje...ima više opcija
    Jedna je da je brisano mnogo postova (konkretno Starwalker je na toj temi u jednom naletu obrisao skoro tri strane off topica, uvreda i spama), te i tvoji postovi nijesu postedjeni, a svi ucesnici su kaznjeni sa jednim, dva ili tri poena, a neko ko je bas pretjerao i sa par infrakcija....
    Druga je da je brisan post na koji si ti odgovorio te je i tvoj odgovor suvišan a kako si prije toga imao nekoliko obrisanih postova, to je moderator smatrao da si zasluzio te infrakcijske poene za minuli rad
    Treća opcija je da generalno ima mnogo off topica na temi pa moderator nakon mnogo brisanja odluci da da infrakciju radi upozorenja, ona za to i služi, jel'te?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  38. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


Page 76 of 84 FirstFirst ... 2666727374757677787980 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 18:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 15:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 12:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 08:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •