Page 84 of 84 FirstFirst ... 34748081828384
Results 2,076 to 2,093 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #2076
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Evo pitat ću ubuduće smijem li se ulogovat.

    Forum ste sjebali,ništa lično ne velju- no uopšteno,prićerali mnoge vašim infrakcijama i firerisanjem bez ikakve fleksibilnosti...mada svakako i tvojeg ima udjela tu,nemamo se što ljeporečit..
    Šibali ste sa kaznama na oglase zbog najmanjih gluposti, rašćerali ljude i što sad imamo:15 ljudi koji nešto prodaju. Vas 15 što se znate između sebe. Jača je ponuda na pjacu u Rijeku Crnojevića. Hahahahahah.

  2. The Following User Says Thank You to HENKEL For This Useful Post:


  3. #2077
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Vidim da ste se raspisali i prakticno napunili spamom ovu temu koja apsolutno nije namjenjena za te stvari.

    Imate gro tema za svakodnevni spam, predlozio bih
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...i-i-osjecanja/

    Nakon ovog mog post-a ce moci da se ostavljaju samo konkretne primjedbe, sa konkretnim primjerom i link-om do onog sto, po vama, nije bilo na mjestu.

    Sve ostalo ce se brisati, u skladu sa namjenom same teme.

    Nakon toga ce se obrisati i sav prethodni spam sa prethodnih nekoliko stranica ove teme.

    Hvala na razumijevanju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #2078
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    Kako ostaviti link do (bez razloga) obrisanog posta?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  6. #2079
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Kako ostaviti link do (bez razloga) obrisanog posta?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Podrazumijeva se da se link stavlja, ukoliko je to moguce.

    Ako je post obrisan, moze se staviti link do teme a moderatori na tom dijelu foruma ce biti u mogucnosti da vide sporan post iako je "obirsan" za clanove.

    Imperativ je da su prijave konkretne, ne samo lajanje u etar koje je mnogo cesce od bilo kakve konstruktivne kritike ili konkretne zalbe.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  8. #2080
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Evo pitat ću ubuduće smijem li se ulogovat.

    Forum ste sjebali,ništa lično ne velju- no uopšteno,prićerali mnoge vašim infrakcijama i firerisanjem bez ikakve fleksibilnosti...mada svakako i tvojeg ima udjela tu,nemamo se što ljeporečit..
    Šibali ste sa kaznama na oglase zbog najmanjih gluposti, rašćerali ljude i što sad imamo:15 ljudi koji nešto prodaju. Vas 15 što se znate između sebe. Jača je ponuda na pjacu u Rijeku Crnojevića. Hahahahahah.
    Tvrdim da nijesi u pravu, ne da ja nijesam "rašćerala" mnoge koji su bili "problematični"-naprotiv, slažem se sa tobom da ima moje odgovornosti, nego nijesi u pravu da smo forum sjebali....pojava fb i twitera je znatno uticala na članstvo, ali ono što vidim i znam jeste da i dalje ovdje ljudi dodju da pročitaju nešto da raspravljaju sa razumnim ljudima...naš zadatak je da one nerazumne upozorimo i udaljimo sa foruma...da li nekad napravimo grešku, sigurno, ali mahom pomažemo da se odrzi forum i da i dalje živi. Eto tako.
    P.S. ako se ponašaš normalno, možeš se bez straha logovati
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #2081
    Join Date
    May 2022
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    180
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pojava fb i twitera je znatno uticala na članstvo
    Ne bih se bas slozio. CDM je sve manje privlacan upravo zbog ovoga sto je naveo Raulio, previse istomisljenika na jednom mjestu. U jednom trenutku dosadi i njima (da se stalno slazu oko svega) a dosadi i "kontrasima" da za svako misljenje koje vecina ne prihvata budu zasuti salvom uvreda, omalovazavanja, itd... Mada, ne vidim nacin kako bi moderacija mogla da utice na to, jednostavno, takvi smo ti mi. Mislim da i ovo ljudi sto je ostalo da prati ovaj forum, tu su vise zbog neke navike, nostalgije, ne znam kako to da formulisem, nego sto su tu da bi nesto pametno procitali.
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  10. The Following 7 Users Say Thank You to diVerso For This Useful Post:


  11. #2082
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Tvrdim da nijesi u pravu, ne da ja nijesam "rašćerala" mnoge koji su bili "problematični"-naprotiv, slažem se sa tobom da ima moje odgovornosti, nego nijesi u pravu da smo forum sjebali....pojava fb i twitera je znatno uticala na članstvo, ali ono što vidim i znam jeste da i dalje ovdje ljudi dodju da pročitaju nešto da raspravljaju sa razumnim ljudima...naš zadatak je da one nerazumne upozorimo i udaljimo sa foruma...da li nekad napravimo grešku, sigurno, ali mahom pomažemo da se odrzi forum i da i dalje živi. Eto tako.
    P.S. ako se ponašaš normalno, možeš se bez straha logovati
    Top,sad imaš 15 razumnih, tipa Mstislav,extravaganca,itd.

    Kad ste viđeli što se napravili,ublažili ste kriterijume malo.
    Ali je i dalje prisutno firerisanje,brisanje bez razloga korektnih postova,ponašanje kao da je forum privatno vlasništvo moderatora.
    Zatim prijetnje istih da se ponašamo normalno i slično, te fore su prošlost,drugovi.Prijetnje Firer Kastra da će sve pobrisati što nije u skladu sa kalupom,itd.
    Zatim šampion infrakcija za nestavljanje cijena na oglase,onaj Monstr...ma nije on kriv,dosljedno se držao protokola.

    Uvreda vi je po srbica, a nije uvreda neo komita, montenegrini, milogorac...
    Izbačite nam jedan spisak što možemo da koristimo,s'il vous plaît.

  12. #2083
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,828
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    O kakva priča...
    Pravila postoje, poštuj pravila i nema zime.

    Ako već želiš da kažeš nešto, imao mnogo riječi na domaćem jeziku koje su sinonimi.

    Ovako ispada da se žališ na kritrerijum, a imaš ljudi koji su deklarisani Crnogorci, Srbi, Muslimani, čak ateisti i niko ih ne dira zbog toga što jesu.
    Diramo ih jer vrijeđaju drugu stranu

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #2084
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Ja na ovakve 'primjedbe' odavno ne odgovaram a vise puta sam napisao i zasto. Pogotovo nema potrebe da ponavljam clanovima koji su ovdje duze vrijeme i jako su im poznata i pravila foruma kao i nacin prijave problema na istom.

    Apsolutno me ne tengiraju nikakve prozivke od likova koji ne umiju da postuju pravila. Ocigledno je srozanje drustva uslijed takvih ali na forumu ne moramo da imamo kasabu koja se odvija na drugim mjestima.

    Kad budes imao konkretnu zalbu, fino napisi koji je to "korektni post" obrisan pa cemo pogledat'. To tada, ove pausalne kritike nemaju apsolutno nikakvu tezinu niti ikakvog efekta.

    Kapiram ja da je to nas mentalitet danas... da se samo pljuje bez ikakve konkretne kritike a nedaj boze rjesenja problema. Ali eto, ima toliko boljih mjesta gdje mozete da pisete svakakve bljuvotine da mi nije jasno sto ste onda na rezimskom forumu koji drze naci moderatori. Onda imate neki veci problem koji zahtjeva profesionalnu pomoc.

    P.S. Oglasi su najlaksi za pracenje i najjednostavnija pravila koja treba postovat'. Nema tu "sampiona moderatora", ima samo oglasivaca koji ne umiju da procitaju pravila koja se godinama nisu mjenjala. A takvima ce UVIJEK oglas bit' obrisan i UVIJEK dat' infrakcija. Isti metod treba da se koristi i za mnoge druge sfere drustva pa bi nekome mozda i doslo do mozga. Mozda.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #2085
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    990
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Fidele, prijavio sam par komentara na report dugme. Ako to radi uopšte.

    Ne tražite od nas da radimo vaš moderatorski posao.
    Vaše je da prelistate svaku poruku. Brišete moj post a ne vidite 1 post iznad koji obiluje neo komitama i milo gorcima...

    I nemoj da ponižavaš,molim te. Ja nijesam "lik",mene ne treba profesionalna pomoć,itd.
    Sa malo poštovanja,moliću.

  15. #2086
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Fidele, prijavio sam par komentara na report dugme. Ako to radi uopšte.
    Nisi prijavio komentare nego si prijavio privatne poruke. Privatne poruke NE kontrolisemo i to je bas odavno utvrdjeno.

    Evo i Pravilnika gdje je to napisano ima 5-6 godina, najmanje.

    Quote Originally Posted by Goran69
    Prepucavanja i eventualne nesuglasice, razmirice, prijetnje preko Privatnih Poruka - PM ili bilo kojim putem van javnog dijela foruma ćete sami rješavati!
    Pravilnik se nalazi na vrhu svakog foruma, vidljiv svakom, u svakom trenutku: https://forum.cdm.me/showthread.php?...avilnik-foruma

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Ne tražite od nas da radimo vaš moderatorski posao.
    Vaše je da prelistate svaku poruku.
    Grijesis, nije to nas posao. Niti je 'nase' da prelistavamo svaku poruku. Mi ne radimo. Mi volonterski odrzavamo red na forumu, kad naidjemo na nesto protivno pravilima ili kad neko prijavi nesto sto smatra da je protivno pravilima, u skladu sa svojim mogucnostima i vremenom.

    Prvi pasus istog ovog pravilnika prilicno jasno objasnjava osnovne stvari u vezi foruma i 'bivstvovanja' na njemu.

    Quote Originally Posted by Goran69
    Prije svega, dobro je znati da je ovaj forum privatno vlasništvo. Pristup forumima je slobodan uz obaveznu registraciju, a korišćenje naših servisa je PRIVILEGIJA, a ne PRAVO i može bilo kome biti uskraćeno u svakom trenutku ukoliko administratorski tim CdM foruma procijeni da je pravilnik foruma prekršen od strane korisnika.
    To nisam pisao ja vec admin/vlasnik pa se obrati redakciji ako imas problema sa tim.

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    Brišete moj post a ne vidite 1 post iznad koji obiluje neo komitama i milo gorcima...
    Ponovo, pausalna kritika bez ikakvog link-a ili teme gdje je to napisano. Napisao sam iznad (kao i milion puta prije toga) da me pausalne kritike ne interesuju. Ako neko ima konkretan post, slobodan je da postavi link bilo na ovoj temi, preko PP poruke ili na drugi nacin pravilno prijavi problem. Svaka druga kritika 'napamet' ce biti iskulirana jer sa sobom ne nosi nikakvu tezinu.

    Quote Originally Posted by HENKEL View Post
    I nemoj da ponižavaš,molim te. Ja nijesam "lik",mene ne treba profesionalna pomoć,itd.
    Sa malo poštovanja,moliću.
    Pisao sam uopste o forumasima koji su ovdje navodno protiv svoje volje, kao da ih neko sili da tu budu. Ti si, ocigledno, jedan od njih.

    Niko te ne tjera da ovdje ostajes, to je iskljucivo tvoja odluka. Samo ako vec ostajes onda i ti pokazi malo postovanja prije nego trazis isto.
    Last edited by Fidel Castro; 14-11-23 at 12:11.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  17. #2087
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Sad cu sve da obrisem i stvarno cete za ovo catovanje ovdje dobiti svi po infrakciju! Lijepa molba ne pomaze onda ce da pomognu infrakcije...
    Molim da me ne tjerate da dijelim infraksn
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  19. #2088
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    172
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Moze li neko obrazlozenje zasto je moj post za infrakciju i brisanje, a kvotovani nije?



    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  20. The Following User Says Thank You to Crni Zuti For This Useful Post:


  21. #2089
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Jer targetiraš ljude da su glasali za nekoga, da pripadaju nekoj političkoj partiji i slično. I to nakon što ste svi viš puta zamoljeni i kažnjeni da to ne radite nastavljate po starom.
    A njegov post ne vrijeđa nijednog učesnika diskusije, a kad bih brisao skaradne nazive koje dijelite političarima i javnim ličnostima onda bi vrlo malo postova ostalo.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  23. #2090
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    515
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Ako sam dobro razumio, "zaostali cetvrtani" nije uvreda koja se kaznjava jer se odnosi na tamo neke osobe, ne na clanove foruma? Dok je "tvoj dps" za kaznu jer se tako proziva ucesnik diskusije licno, da on glasa odredjenu partiju. Ima smisla, ali perfektno nema smisla.

  24. #2091
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    172
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jer targetiraš ljude da su glasali za nekoga, da pripadaju nekoj političkoj partiji i slično. I to nakon što ste svi viš puta zamoljeni i kažnjeni da to ne radite nastavljate po starom.
    A njegov post ne vrijeđa nijednog učesnika diskusije, a kad bih brisao skaradne nazive koje dijelite političarima i javnim ličnostima onda bi vrlo malo postova ostalo.
    Relativno je to, mozda je on dozivio to kao kompliment?
    Njegov post u dijelu osvjezivaci posredno vrijedja svakog ko je glasao protiv prosle vlasti, pa samim tim i ucesnike diskusije.
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  25. #2092
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Čekajte malo DrPS sa aluzijom na drpiti&ukrasti koje je skroz common na forum je OK, a osvježivači je uvreda.
    Sami su smisli slogan "Da osvježi". I jeste osvježilo. Bolje je.
    Dođe više gandže za 10 EUR no dok je bio nenarodni režim (STOP INFLACIJI).
    Dolaze realni rezultati na kladionicu koji popravljaju standard naaaaarodu.
    Malo li je?
    A neki mi kažu da i voćkice bolje daju.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  26. #2093
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,280
    Thanked in
    1,996 Posts

    Default

    Moram da se uključim i stavim tačku na ovu diskusiju

    Quote Originally Posted by Crni Zuti View Post
    Moze li neko obrazlozenje zasto je moj post za infrakciju i brisanje, a kvotovani nije?
    Pravičnosti radi oba posta su sada dobila jednak tretman prema forumskom pravilu:

    12. Vrijeđati političare ili druge javne osobe krajnje nepristojnim imenima i riječima


    Da budemo još pravedniji i ovaj tvoj post je dobio infrakciju radi pravila:

    26. Zabranjeno je iznošenje sadržaja privatnih poruka i reputacijskih komentara na javnom dijelu foruma.



    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jer targetiraš ljude da su glasali za nekoga, da pripadaju nekoj političkoj partiji i slično. I to nakon što ste svi viš puta zamoljeni i kažnjeni da to ne radite nastavljate po starom.
    A njegov post ne vrijeđa nijednog učesnika diskusije, a kad bih brisao skaradne nazive koje dijelite političarima i javnim ličnostima onda bi vrlo malo postova ostalo.
    12. pravilo se vraća sa odmora, pa neka na kraju i ostane vrlo malo postova. Forum će prodisati.

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Čekajte malo DrPS sa aluzijom na drpiti&ukrasti koje je skroz common na forum je OK, a osvježivači je uvreda.
    Sami su smisli slogan "Da osvježi". I jeste osvježilo. Bolje je.
    Dođe više gandže za 10 EUR no dok je bio nenarodni režim (STOP INFLACIJI).
    Dolaze realni rezultati na kladionicu koji popravljaju standard naaaaarodu.
    Malo li je?
    A neki mi kažu da i voćkice bolje daju.
    U vezi čega se buni Gagarin, čovjek koji je lansirao na forumu pogrdni naziv za aktuelnog predsjednika države i koristi ga u svakoj prilici?
    Last edited by starwalker; 05-03-24 at 12:36.
    The more things change, the more they stay the same.

  27. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


Page 84 of 84 FirstFirst ... 34748081828384

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 18:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 15:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 12:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 08:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •