Page 67 of 84 FirstFirst ... 175763646566676869707177 ... LastLast
Results 1,651 to 1,675 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #1651
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    Uđoh samo da se uvjerim da je nastao pičvajz i bez starwalkera. Je l' moguće ovo?!!!



    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  3. #1652
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,266
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Zašto ne možete da se igrate politike kao i sva druga dobra dječica?

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  5. #1653
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Drama na forumu je vazda dobrodosla
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  6. #1654
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,273
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Ovo se odnosi na vas nekoliko koji ste se vratili na politiku. Podsjetiću vas na pravilnik foruma i što je sve zabranjeno:

    1. Vrijeđati, omalovažavati, uznemiravati učesnike zbog vjerske, nacionalne, polne, stranačke ili druge pripadnosti ili zbog neslaganja u stavovima.
    2. Na uvrede odgovarati na isti način (uvredama).
    3. Širiti mržnju, netrpeljivost i propagirati agresiju i nasilje.
    4. Na bilo koji način kršiti ljudska prava i/ili važeće zakone.
    5. Lažno predstavljanje i korištenje višestrukih identiteta
    6. Prepravljati imena ili se izrugivati nadimku (nick name-u) sagovornika.
    7. Otvoriti raspravu o bilo kojem korisniku foruma ili analizirati 'psihološki profil' nekog korisnika foruma.
    8. Neistomišljenike nazivati ustašama, četnicima, komunjarama i sličnim imenima radi vrijeđanja.
    9. Otvarati rasprave koji tematski ne pripadaju ovom forumu.
    10. Nepotrebno skretati sa osnovne teme rasprave (otvorite novu temu ukoliko želite pričati o nečemu drugome).
    11. Otvarati rasprave o temama koje su već obrađivane u nekoj od ranijih rasprava, a koja se još uvijek nalazi među zadnjih 50 topica (čitaj kao: ne otvaraj istu temu!)
    12. Vrijeđati političare ili druge javne osobe krajnje nepristojnim imenima i riječima, kao i prijetiti im ili pozivati na linč i nasilje protiv njih.
    13. Na bilo koji način ometati normalno odvijanje rasprava.
    14. Kršenje privatnosti, kao što je npr. objavljivanje tuđe e-mail adrese, broja telefona, objavljivanje imena i prezimena ili drugih privatnih podataka diskutanata i trećih lica, osim opštepoznatih podataka o javnim ličnostima.
    15. Objavljivati materijal zaštićen autorskim pravima, osim u slučaju da sami posjedujete ta autorska prava.
    16. Objavljivati sadržaje koji su neistiniti ili netačni.
    17. Koristiti vulgarne izraze.
    Ono što je problem kod podforuma politike je što nikako ne uspijevate da vodite civilizovanu raspravu, i tako olako jedni drugima uvrede pišete da je to nevjerovatno.
    I onda kad par dana a nekad i sati nema moderatora, naređaju vam se infrkacije i nastaje problem. Samo pogledajte boldovano, i razmislite sami sa sobom koliko bi infrakcija trebali da dobijete dnevno da do zadnjega poštujemo pravilnik foruma.

    To što vam moderator stavi infrkaciju spamovanje, često je ne stavlja zbog spamovanja samog, već zbog činjenice da nosi najmanje poena. Jer dvije infrakcije sa "uvrede i prijetnje" i dobijate momentalno ban.

    Isto malo povedite računa o boldovanom. Naročito "padate" na pravilo broj 2. Sačekajte da moderator vidi, ili prijavite post i odmah će mu doći mail da provjeri i po potrebi sankciniše a nikako nemojte odma odgovoriti uvredom.
    Time i sami se kandidujete za infrakciju.

    I da ne bude zabune, nisam moderator na politiku što je u ovom slučaju veliki plus za vas.
    Last edited by hercules; 07-04-21 at 00:54.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #1655
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    Sta bi sa onim da se novim clanovima zabrani pisanje na pdf politika, bar 1 mjesec od pocetka registracije?
    Pitamo li se mi forumasi tu sta, pa da se baci jedno glasanje?
    I mogli bi maci ovo ispiranje mozga mjenjanja pasvorda u toku godine, jes da je valjda 1x godisnje, ali je smarando žešći.
    Forever young, i want to be forever young

  8. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  9. #1656
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,521
    Thanks Thanks Given 
    1,040
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    544 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Sta bi sa onim da se novim clanovima zabrani pisanje na pdf politika, bar 1 mjesec od pocetka registracije?
    Pitamo li se mi forumasi tu sta, pa da se baci jedno glasanje?
    I mogli bi maci ovo ispiranje mozga mjenjanja pasvorda u toku godine, jes da je valjda 1x godisnje, ali je smarando žešći.
    godina prodje, dan nikad
    je li to na godinu? meni se cini da je cesce
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  10. #1657
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Sta bi sa onim da se novim clanovima zabrani pisanje na pdf politika, bar 1 mjesec od pocetka registracije?
    Pitamo li se mi forumasi tu sta, pa da se baci jedno glasanje?
    I mogli bi maci ovo ispiranje mozga mjenjanja pasvorda u toku godine, jes da je valjda 1x godisnje, ali je smarando žešći.
    prenijeli smo i čekamo odgovor od admina, kad uzmogne uradiće, obećao je.

    Ostalo neću da komentarišem, pošto vi kolege forumaši strašno olako etiketirate kolege sa foruma...i što je najgore svoju riječ NIKAD ne mjerite istim aršinima kao tuđe....ja gledam sa strane i nikad neću reagovati i nekome dati ban zato što ste vi tražili ban za nekog ko je po vašem misljenju DPS bot?! I šta je po vašem mišljenju DPS bot? Onaj ko pokaze otvorenu simpatiju prema toj partiji! Ili onaj ko ne pokaže simpatiju prema svakom ma i lošem potezu vaših političkih prvaka???? Je li realno da na forumu trazite da svi isto mislite, da pobanujmo sve dps glasace da bi vi uzivali u slozi i miru koji vam niko koga ste etiketirali kao dos bota (nepravedno u 50% slučajeva minimum)ne remeti....ili da banujem nekoga jer je po vama taj neko nacionalista...i da komedija bude veća, srpski nacionalista (sa čestim šovinističkim, da budem blaga, ispadima) traži da se banuje crnogorski nacionalista (on, srpski nacionalista koji za sebe misli da je cvEće, je procijenio da je kolega crnogorski i fašista i šovinista i sve živo) a sebe ne vidi...
    Jeste li vi svjesni da su u ovoj drzavi prije sest mjeseci bili izbori? Da je DPS osvojio 143 ipo hiljade glasova građana ove drzave, a koalicija u kojoj je 13 partija je zajedno osvojila 133 hiljade i trista glasova?! I što biste vi? Da na forumu ne bude niko ko podrzava partiju koja ima najvise glasaca u CG? Kako reče naš kosmopolita sa foruma, koji se buni za svaku infrakciju, sve DPS glasače treba satrijeti i proćerati iz države...143 ipo hiljade ljudi...permanent ban bi trebao za to da se da, no ajde...smiriće se i ovo, a računam da dolazite ovdje jer volite da dodjete, zato i progledam kroz prste
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #1658
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,154
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Ja bih pitao u vezi infrakcije koja mi je dodijeljenja juce zbog postovanja Youtube videa sa pjesmom/pjesmama.Ne nekom odredjenom pjesmom nego mi je napisano da je zabranjeno na ovom podforumu postavljat bilo kakavu pjesmu,link sa pjesmom,i napisano mi je da to pise u pravilniku,nisam mogao naci dje to u pravilniku pise?

    Sve i kad bi bilo tako,niko ne izigrava DJ-a,postaviti jednu pjesmu u 15 dana na podforumu ga nece ucinjet muzickim podforumum,muzika dodje tu da omeksa i relaksira pricu a pjesme koje sam postovao su uglavnom bile pjesme o Crnoj Gori,o cijoj se buducnosti prica na podforumu,razumio bih da su pjesme bile nidje veze tematski..

    Ljudi odje na dnevnom nivou ispisu mnogo toga,postave mnogo linkova raznog sadrzaja,slika,ne razumijem kako jedna pjesma od Ljuba Sevaljevica zasluzuje infrakciju..to su bile pjesme koje su se na neki nacin nadovezivale na moj post,tako mi se bar cinjelo..

    Eto to,i ako moze da mi se napise dje pise da su muzicki linkovi zabranjeni,i jesu li zabranjeni samo na zbirnim postovima a na licnim dozvoljeni? Zafaljujem. Nemojte sto zamjerit.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  12. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  13. #1659
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Ja bih pitao u vezi infrakcije koja mi je dodijeljenja juce zbog postovanja Youtube videa sa pjesmom/pjesmama.Ne nekom odredjenom pjesmom nego mi je napisano da je zabranjeno na ovom podforumu postavljat bilo kakavu pjesmu,link sa pjesmom,i napisano mi je da to pise u pravilniku,nisam mogao naci dje to u pravilniku pise?

    Sve i kad bi bilo tako,niko ne izigrava DJ-a,postaviti jednu pjesmu u 15 dana na podforumu ga nece ucinjet muzickim podforumum,muzika dodje tu da omeksa i relaksira pricu a pjesme koje sam postovao su uglavnom bile pjesme o Crnoj Gori,o cijoj se buducnosti prica na podforumu,razumio bih da su pjesme bile nidje veze tematski..

    Ljudi odje na dnevnom nivou ispisu mnogo toga,postave mnogo linkova raznog sadrzaja,slika,ne razumijem kako jedna pjesma od Ljuba Sevaljevica zasluzuje infrakciju..to su bile pjesme koje su se na neki nacin nadovezivale na moj post,tako mi se bar cinjelo..

    Eto to,i ako moze da mi se napise dje pise da su muzicki linkovi zabranjeni,i jesu li zabranjeni samo na zbirnim postovima a na licnim dozvoljeni? Zafaljujem. Nemojte sto zamjerit.
    Prvo, izvinjavam se što nijesam prije odgovorila., ali nijesam bila na forumu danima....
    Postavljanje muzičkih klipova van mjesta predvidjenog za to je i pravilnikom definisano:

    35. Zabranjeno postavljanje FACEPALM i MEME umjesto odgovora na temu (ako ne znate što je ovo, onda se ne brinite zbog ovog pravila) kao i odgovaranje na temu muzičkim klipovima van dijela foruma predviđenog za to.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...avilnik-foruma

    Nijesam to ja izmislila niti je to pravilo postavljeno zato što je meni merak da postoji, nego zbog toga što je bukvalno svaka tema bila maksimalno "okićena" muzikom pošto ako jedan korisnik odgovori pjesmom, kao po defaultu svi krenu da se takmiče ko će bolju pjesmu kao odgovor postaviti...a dje je pjesme tu se zapođene i šala i za čas posla ode tema u propast a spamovanje nadvlada...

    Pošto veliš da si čitao pravilnik, ti si slika koliko se bilo ko od vas zainteresuje za pravila "kuće" pošto ipak nijesi čitao jer da jesi našao bi ...ajde kad se bar pomiriš sa tim što ti je moderator napisao, nego se još i pobuniš...pri tom ne kažeš da ti je moderator prvo dao upozorenje pa tek posle infrakciju kad si šostavio još dva ili tri klipa, ne sjećam se.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #1660
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,154
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    U redu, fala, procitah Pravilnik, preporucujem i drugima. Ranije sam citao (odredjena) pravila a ne citav Pravilnik, zato i nisam naleceo na dio sa muzikom. Razumijem, zasluzen crveni karton. Dje je red price red pjesme brzo pjesma nadvlada : )"Pobunio" sam se jer nisam procitao nazalost sva pravila a i nekako mi je zvucalo nelogicno da se nekad ne moze metnut pjesma, ali to je moj problem, nisam ih metao poslije crvenog kartona svakako.

    Moram te ispravit u vezi ovoga "pri tom ne kažeš da ti je moderator prvo dao upozorenje pa tek posle infrakciju kad si šostavio još dva ili tri klipa, ne sjećam se."

    Nije bilo tako. Ali poslacu privatnu poruku sa detaljima jer kapiram zbog ovog ispod pravila da se odje ne bi smjelo.

    26. Zabranjeno je iznošenje sadržaja privatnih poruka i reputacijskih komentara na javnom dijelu foruma.

    Prastaj, nemoj sto zamjerit.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  15. #1661
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,154
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Partnerka mi voli veli da je u vrtlogu strasti i sladostrasca svu izgrebinjam noktima..to joj je veli fetis..

    ..elem..pustaj ja nokte al ne mogu se odrzat od pranja sudja od ovo od ono..ona opet nezadovoljna..

    ..Sto veli ne bi uradio manikuru..Ona je iz zapadne Hercegovine, tamo vele manikura..

    ..udario ja Francusku manikuru, eo mi u nokte sad tacno 10 cm.

    ...Sad nam odnos odlicno funkcionise ali imam drugi problem...kad kucam odje prelijepe komentare, desi mi se da pogrijesim cesto u kucanju sa tim cudom..i onda se to ne meze ispravit..

    Ako bi mogao taj "edit" da se remontuje..mi forumasi cemo nadleznu osobu bila muska ili zemska castit najskuplju...po njenom/njegovom izboru manikuru ili pedikuru..

    Fala.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  16. #1662
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Obavezno bez edita na politicke teme.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  17. #1663
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Partnerka mi voli veli da je u vrtlogu strasti i sladostrasca svu izgrebinjam noktima..to joj je veli fetis..

    ..elem..pustaj ja nokte al ne mogu se odrzat od pranja sudja od ovo od ono..ona opet nezadovoljna..

    ..Sto veli ne bi uradio manikuru..Ona je iz zapadne Hercegovine, tamo vele manikura..

    ..udario ja Francusku manikuru, eo mi u nokte sad tacno 10 cm.

    ...Sad nam odnos odlicno funkcionise ali imam drugi problem...kad kucam odje prelijepe komentare, desi mi se da pogrijesim cesto u kucanju sa tim cudom..i onda se to ne meze ispravit..

    Ako bi mogao taj "edit" da se remontuje..mi forumasi cemo nadleznu osobu bila muska ili zemska castit najskuplju...po njenom/njegovom izboru manikuru ili pedikuru..

    Fala.
    Kapiram da vam EDIT opcija često sluzi u regularne svrhe, ali nazalost, oni koji se najvise sluze uvredama umiju posle da izbrisu svoje uvrede ili postove čak, pa ispadne da se pojedini korisnici svadjaju sami sa sobom....Imamo i sučajeve nekoliko forumaša koji bukvalno sve postove napisu i prodiskutuju sa nekim sa foru,a, a onda odjednom postovi nestanu....e pošto je to uzelo maha, odlučili smo prvo da EDIT smanjimo na prilicno kratko vrijeme, mislim da je nekih pet minuta bila opcija i bicu iskrena, ispustila sam zašto je EDIT nestao potpuno na politici...vjerujem zbog nekih tehničkih prepravki podforuma EDIT opcija nestala kao kolateralna šteta. Čeka se admin već duže vremena, tako da se svi zajedno nadamo da ce se to popraviti...ako grijesim, neka me isprave kolege moderatori
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #1664
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,154
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    E na taj kratki i misljah,trajao je 10 minuta.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  19. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  20. #1665
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Dovvoljno je cak i 5 min jer tek kad postujem vidim stamparsku gresku.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  21. #1666
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Mi smo adminu poslali molbu, nadamo se da će odgovoriti....mada moram priznati da je poprilično "gluh" na naše apele @dnikola
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #1667
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,266
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Dovvoljno je cak i 5 min jer tek kad postujem vidim stamparsku gresku.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Takođe...
    To je nevjerovatno a isto mi se dešava i na email.

    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #1668
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Jel moguće da postoji tema na kojoj svakog dana Takumi lijepi screenshot sa worldometers-a? Hahaha

  24. #1669
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,576
    Thanks Thanks Given 
    10,456
    Thanks Thanks Received 
    4,986
    Thanked in
    2,319 Posts

    Default

    Cijeko popodne nisam mogao da se ulogujem preko TT na forum(valjda je bio generalni problem).Oko 23h sam uspio i poslije 20min mo stiže mail:
    "Someone has tried to log into your account on Cafe del Montenegro with an incorrect password at least 5 times....The person trying to log into your account had the following IP address: 77.222.25.41"
    Tada sam bio logovan pa ne znam da li bi i mogao da se loguje dok sam ja logovan.Svakako,porastoše mi uši malo:"Neko oće da mi preuzme nalog

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. #1670
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    To se često dešava i meni
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  26. #1671
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,576
    Thanks Thanks Given 
    10,456
    Thanks Thanks Received 
    4,986
    Thanked in
    2,319 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    To se često dešava i meni
    Meni se do juče nije nikad dešavalo.Od juče evo 3 puta i svaki put su pokušaji sa različitih IP adresa.
    Treba li što činjet? Informatički sam na nivou leptira.Hvala.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  27. #1672
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,767
    Thanks Thanks Given 
    827
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Meni se do juče nije nikad dešavalo.Od juče evo 3 puta i svaki put su pokušaji sa različitih IP adresa.
    Treba li što činjet? Informatički sam na nivou leptira.Hvala.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Nije radio forum juče, bio je problem sa serverom.
    Vjerovatno je TT pokušavao da se uloguje, ali nije moglo jer je server bio offline.
    Love, peace and respect.

  28. #1673
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    I forum i ono korito od portala su "pali" juče.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #1674
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,576
    Thanks Thanks Given 
    10,456
    Thanks Thanks Received 
    4,986
    Thanked in
    2,319 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    To se često dešava i meni
    Koleginice,je li to prestalo kod tebe?
    Meni je počelo to na svaka 3-4 sata da dolazi.
    Malo,malo notifikacija za mail u koji piše ono što već napomenuh.
    Ako je prestalo,pomaži...što da činim?
    Ili je savjet ka glumcima u porno filmove:"Opušti se"


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  30. #1675
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Opušti se....


    Sad ozbiljno...nijesam rekla da mi se sad desilo, nego mi se često dešava....a nije mi se desilo ovih dana i nemam recept, jer samo ni prestane....pojma nemam...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  31. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


Page 67 of 84 FirstFirst ... 175763646566676869707177 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 18:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 15:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 12:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 08:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •