Page 4 of 84 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 76 to 100 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #76
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto je bannovan Sh0cker?
    Vecina ljudi je zla

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zasto mi je obrisan post na topic 'Dr Kalasnjikov priznao crnogorce', a zatim i pitanje zasto mi je obrisan taj post? (nadam se da mi i ovo nece obrisat)

    A samo sam odgovorio intruderu na ovo :
    Quote Originally Posted by intruder
    jeste...jer u odnosu na to ce sad morat da se postave SNS,NS i SNP jer smo dosad bili jedan sprski narod...naravno u njihovim praznim glavama
    Bili smo Srpski narod i u Milovim, Ficovim... ocima 7 godina, dok im nije bilo u interesu da promjene shvatanje Crnogoraca i Srba.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne zanima mene topic vec moj post koji je obrisan na tom topicu.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehe. Nije ti to nista novo druze :-)
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Shrek, da li si ti zaboravan pa ne znas sta si napisao ili si shvatio svoju gresku pa ovdje saljes sasvim drugaciji odgovor?
    Dobro procitaj pravila a narocito obrati paznju na broj 16 jer si se i na ovom topicu ogrijesio o jedno pravilo.

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Navedi mi sta je u mom postu bilo neistina.
    Je li neistina da je DPS bila prosrpski orijentisana partija 90tih? Sta sam to slagao?
    Last edited by shrek; 22-01-06 at 22:35.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Zasto mi je obrisan post na topic 'Dr Kalasnjikov priznao crnogorce', a zatim i pitanje zasto mi je obrisan taj post? (nadam se da mi i ovo nece obrisat)

    A samo sam odgovorio intruderu na ovo :


    Bili smo Srpski narod i u Milovim, Ficovim... ocima 7 godina, dok im nije bilo u interesu da promjene shvatanje Crnogoraca i Srba.
    yebi ga ...ja gledam svojim ocima

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Shrek, neistina je da ti je post izbrisan zbog toga sto si naveo i da je glasio tako kako si napisao, a nije lijepo pisati neistine, kao ni ono sto ti je izbrisano.

  9. #84
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Samo vi krenite da cenzurisete, brisete, odredjujete neka pravila bezvezna, pa ce na forum da vam dolaze oni sa foruma mitropolije, gzp-a i raznih slicnih bezveznih foruma.

    Ugledajte se malo na B92 a ne na gzp. Jos sad neko daje plusice ka higijenicar iz 80-tih godina. Stvarno ne treba da se psuje i slicno ali uvreda - pa nekoga uvrijedis ako reces da imas pravo na nesto a kamoli kad ga nazoves politickom nulom od coeka - sto nije uvreda!
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    kad ga nazoves politickom nulom od coeka - sto nije uvreda!
    to nije uvreda - uvek tu kvalifikaciju možeš da dobiješ natrag

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    pa ce na forum da vam dolaze oni sa foruma mitropolije, gzp-a i raznih slicnih bezveznih foruma.
    ali ovo jeste - tvoji kriterijumi za ''bezvezno'' se nalaze samo u tvojoj glavi.
    ''U Trebinju je prosečna visina 183 cm - u najviše skupine idu i Crnogorci, sa prosekom od 177 cm.''

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    Samo vi krenite da cenzurisete, brisete, odredjujete neka pravila bezvezna, pa ce na forum da vam dolaze oni sa foruma mitropolije, gzp-a i raznih slicnih bezveznih foruma.

    Ugledajte se malo na B92 a ne na gzp. Jos sad neko daje plusice ka higijenicar iz 80-tih godina. Stvarno ne treba da se psuje i slicno ali uvreda - pa nekoga uvrijedis ako reces da imas pravo na nesto a kamoli kad ga nazoves politickom nulom od coeka - sto nije uvreda!
    sto ces, VI ste nas na to natjerali na te plusice, pa dako se sad budete ponasali kao odrasli ljudi a ne djechina od 9 god, nema vrijedjanja, pa ako ne mozete normalno da raspravljate oko svojih stavova nema potrebe ni da raspravljate!
    ima da se postuje sagovornik!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  12. #87
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Druze Moderatorski - pogledaj malo skupstinu crnogorsku, pa pisi njenom pred$edniku da im napravi neki slican modalitet. Kad bi se tako nesto uvelo, ne bi ni bilo skupstine! Da te pod$etim nasi parlamentarci su ko zna koliko puta dosad bili na granici fizickog razracunavanja, a vi ste, moderatori, nama nasli da solite pamet.

    Svaka dalja prica o cenzuri je bespotrebna!
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    Druze Moderatorski - pogledaj malo skupstinu crnogorsku, pa pisi njenom pred$edniku da im napravi neki slican modalitet. Kad bi se tako nesto uvelo, ne bi ni bilo skupstine! Da te pod$etim nasi parlamentarci su ko zna koliko puta dosad bili na granici fizickog razracunavanja, a vi ste, moderatori, nama nasli da solite pamet.

    Svaka dalja prica o cenzuri je bespotrebna!
    ako si ti umislio da si poslanik i da je ovo skupstina tvoj problem, malo cemo odje da zadrzimo neki nivo konverzacije i postovanja, a ti ako ne mozes bez uvreda da pises svoje misli ne trebas nam na ovom forumu, ni ti niti bilo ko drugi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #89
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Izem ti ja nivo komunikacije kad je ta komunikacija prazna, bezbojna i atroficna.

    Zlo nastaje kad dobri ljudi cute. Ja dodajem - i kad ih mediokriteti cenzurisu. Kome se ne svidja da pretrpi i poneku grubu rijec nek ne dolazi, ali da branite odje kakve tipove sto nose majce Radovana Karadzica od "grubih rijeci", dok oni cute i kolju, potpuno je idiotski.

    Ja sam mislio da ovaj forum pripada svima a ne samo vam sa moderator statusima. Grijesim izgleda. Zato samo naprijed - radite ono sto najbolje radite - cenzurisite! Dok se ostre nozevi vi branite te sto ostre nozeve.

    Na kraju ko si ti Didi i koliko ti imas godina da bi imala ili imao pojma o politici. Mene su bubrezi bili odvaljivani sto sam nosio crnogorsku zastavu! Ti kuckas iz neke tople prostorije. Jesi li kad osjetila/o pendrek radi svojih ubjedjenja??????????????????
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je zao sto su tebi bubrezi odvaljivani zbog bilo cega a najvise zbog cg zastave, al to sto se tebi desilo ne dozvoljavati da vrijedjas onoga sto nosi karadzicevu majicu, isto tako ni njemu da tebe vrijedja, komunikacija bez vrijedjanja nije prazna niti bezbojna, sa vrijedjanjem je primitivna a toga dok sam ja administrator nece biti, odje su svi jednaki, za svakog isto pravilo, rekoh ti jos jednom i zadnji put, ako ne mozes da pises bez uvreda ovo nije forum za tebe
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #91
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ja cu sad samo da me vi nebi cenzurisali da dizem Radovana Karadzica u nebo - muslimane pod noz bre!!! To nije uvreda jel tako, to je samo izraz zelje da uradim nesto. Ratko forever!!! Neka je on malo poubija 8000 ljudi za 3 dana, on ima sva prava kao i ja jel tako. Mozda ga izaberemo za pred$ednika drzave, ali on se krije od normalnih, ups to zaboravih. Steta bas bi bio dobar predsednik.

    Vidim ja da se ovome forumu crno pise. I treba kad bi politiku da uredjuju fuzbaleri.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  17. #92
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li uvreda reci nekom npr - Fuzbaleru jedan!!!???
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja nisam rekao da je to dozvoljeno, no si ti nesto umislio, ako oni brane neke srpske stavove ne mora da podrzavaju srebrenicu, a ti ko da je samo jedna strana pravila zlocine, nemam vista sta da ti kazem rekao sam sto sam imao u vezi vrijedjanja
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #94
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Sto se ti brate ne bavis fudbalom a pustis da forum regulise sam sebe. KAD LJUDI VRISTE KAKO IH NEKO VRIJEDJA, LAZU, JER JE NAUCNO DOKAZANO DA LJUDE NAJVISE BOLI ISTINA KOJU BI NEKI ODAVDE RADO ZABORAVILI. A kako se odje brani Srpstvo, ako ikad citas ovaj forum KOJI UREDJUJES bice ti odmah jasno. Koliko sam ja puta odje procitao izraz tipa placenici, siptari, mudzahedini, ****** i sl. o tome necu ni da zborim.

    A jesu li ljudi pravili zlocine jesu. Problem je u tome sto je iza srpskih zlocina stala i sama Srbija. Dakle njena politika je bila zlocinacka i zbog toga joj se sada sudi. A sad sto to nekoga boli sto se njegovoj zemlji sudi to je vec stvar sujete.

    Treba biti apsolutni moralni bogalj pa reci da je Srebrenica "incident", kako to zovu profesori pravnog fakulteta u Beogradu. Znas sta kaze Rale Mladic kad ulazi u Srebrenicu - Poslije bune protiv dahija, doslo je vrijeme da se osvetimo Turcima.

    Znas li kako su se partizani svetili cetnickim sinovima i kcerima - tako sto su ih slali na fakultete, dok su samo partizanska djeca ucestvovala na radnim akcijama.

    Jos kad vidim da crnogorsku vecinu koja je izabrala ovu vlast, na sondiranju tokom emisije sa Rankom i Predragom na RTS-u, smatraju antisrpskom sto jos da ti kazem. Ja njemu ruku a on mene $ekiru u glavu??? Ili da cutim ka jagnje dok ga vode na klanje? Na kraju stvari treba nazvat pravim imenpom. Ako to nekoga boli nek se promijeni. Ljudi grijese svaki dan ali se i izvinu poslije. Pitanje za tebe Didi - Kako nazvat ove druge???
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znas kako mene politika interesuje nemas pojma, ja sam rekao sto sam imao pa pa
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    KAD LJUDI VRISTE KAKO IH NEKO VRIJEDJA, LAZU, JER JE NAUCNO DOKAZANO DA LJUDE NAJVISE BOLI ISTINA KOJU BI NEKI ODAVDE RADO ZABORAVILI. A kako se odje brani Srpstvo.....
    Bilo bi lijepo kad bi nam naveo taj naucni dokaz o bolovima da nesto pozitivno naucimo. Na ovom forumu se jedino brani kultura dijaloga i naucno je dokazano da argument uz psovku nije jaci.

  22. #97
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Taj dokaz o bolovima mozes naci u radovima dr Stavinskog, Garlika Rodzersona i Natje Horvat. Citaj malo. A sto se tice Administratora-fudbalera tako sam i mislio. Uredjuj brate sport ali pusti onda politiku na mir. Dovoljna je i ova tezina od ovoga Nasega a svjetskoga Harija.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    Taj dokaz o bolovima mozes naci u radovima dr Stavinskog, Garlika Rodzersona i Natje Horvat. Citaj malo.
    Google radi punom parom? Ipak, dugo ti je trebalo za odgovor.
    ''U Trebinju je prosečna visina 183 cm - u najviše skupine idu i Crnogorci, sa prosekom od 177 cm.''

  24. #99
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Alo, administracija

    Đe se đede topic pun optimizma?

  25. #100
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema optimizma???????

Page 4 of 84 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 18:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 15:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 12:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 08:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •