Page 3 of 84 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    Tita sam ja prebacila ...
    Ti bacila, ti prebacila... Nemas ti, Pipy, pojma o svemu tome. Jedino imas u rukama gumicu (da je bar ona prava, jel') koju trapavo koristis. Gumicu koju ti je ne znam ko i ne znam zasto dao.
    Vjerovatno ima stvari koje znas, u koje se razumijes, pa nema potrebe da se bez veze trosis ovdje. Nego, sto bi ti bila izuzetak od okoline koja je spremna na sve sto joj se ponudi: i da bude ambasador u Americi, i pilot shatla, i ukrotitelj lavova, i.... moderator foruma.
    Kad Bog nekoga da za sve...

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da da... upravo tako
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njegus-novi kandidat za ban!
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  4. #54
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ZIPPY!
    Daj nemoj mi jadna ne bila mijenjat rijeci u postu, na primer napisao sam "Ljeb" ati ga pretvori u L*** ne vidim tu nikakvo vrijedjanje.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  5. #55
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    zippy je malo nervozna
    a i premlada

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crrncogorac
    zippy je malo nervozna
    a i premlada
    Ts, gde ti je kultura, zar te tvoja mama nije vaspitala...

    Za Zippy:

    http://www.2m-mediterranean-market-d...o/b/b03102.jpg
    http://www.nabooisland.com/digital-art/rose.jpg
    http://www.stern.de/_content/51/41/5...00_dpa_400.jpg
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala Carski
    ali zippy viise nije moderator ovog foruma
    volim vas ja sve sa svim vasim bubicama... ostajte mi u zdravlju i veselju
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    zippy viise nije moderator ovog foruma
    Šteta..
    http://volcanocom.com/redskelton-gal...SadWhtFCln.jpg
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    hvala Carski
    ali zippy viise nije moderator ovog foruma
    volim vas ja sve sa svim vasim bubicama... ostajte mi u zdravlju i veselju

    Zippy, sve najbolje ti zelim. :-)

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitanje moderaorima:

    Zippy nije više moderator ovog podforuma, zašto i zbog čega ne znam.. No, da li ovo sada podrazumeva neku novu politiku na ovom podforumu, gde se recimo uvrede od strane "suverenista" tolerišu, a odgovori njima od strane "unionista" opet ne tolerišu? Tako ste na primer u toku ovoga dana dva puta izbrisali moj odgovor Dobruskim.

    Zašto i zbog čega ovaj Musliman, koji uopšte nije iz Crne Gore već iz Srbije, ima pravo da vređa nas Srbe i Crnogorce koji smo zajedničku državu odnosno državnu zajednicu Srbije i Crne Gore - isto važi i za druge učesnike poput Grada ili onog Crnogorca_Dukljanina (ili kako se sad zove) - a nama se ovo pravo uskraćuje ako u našim komentarima odgovorimo na jedan isti ili sličan način, jer isprovocirani..?

    Treba li ovo da bude novo shvatanje demokratije i ravnopravnosti na CdM? Jedni smeju, drugi ne smeju.. Ako ste protiv psovanja i brišete psovanje, onda budite toliki demokrati i brišite generalno svako psovanje. A ko su na ovom podforumu najveći psovači, to mislim da je opšte poznato, tako da je dovoljno samo njih pratiti.

    Pozdrav
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, vidim da ste sada izbrisali celu temu. Priznajem da sada ne znam da li treba da se zahvalim ili nešto drugo pisati.. Nadam se da ćete na takvom stavu i dalje ostati.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  12. #62
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bigfoot
    Sve je to u redu!

    samo velika većina studenata pravnog fakulteta iz bg su iz crne gore!

    tako da....
    Mislim da nije u redu da se brišu moji odgovori na ovakve besmislice.

    Ako sam napisao da ovaj tip laže, ja sam napisao apsolutnu istinu.

    Mislite li da je u redu da ovaj postuje TOTALNE besmislice, a da mu se na te besmislice ne može odgovoriti.

    Ovaj tip je napisao da živi na CT i slagao, a ovaj post iznad mu je fašistička propagandna laž, i to je O.K. ??

    Ne treba ga uznemiravati ??

    Treba potvrditi i ne uznemiravati njegovu "istinu", da je od 5000 studenata prava u BG, preko 2500 iz CG ??
    Da se ne uznemirava ova Gebelsovska propaganda ??

    Samo nastavite da moderirate na besmisleni način, ja ću vas prvi pozdraviti !

  13. #63
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari,

    ako ne primjecujes moram ti saopstiti da si na najboljem putu da ugusis ovaj forum !

    Mislim da cemo uskoro morati da ti pisemo molbe da postujemo - da najavimo postove, da se ne bi ti slucajno usplahirio.

    Na najboljem si putu, da "kulturni" Srbi i ******** civilizovano postuju, potpuno sami i neometani visokokulturne i civilizovane postove poput onoga da je na pravnom fakultetu u BG 3000 studenata iz CG.

    Je li ti zelja da sam uzivas i citas postove Carskog kako su Srbi dobili ime posto su bili dobri Hriscani,
    ili Pere Zdere kako su Srbi najstariji narod u Evropi,
    ili Bigfoota kako na pravu u BG studira 3000 studenata iz CG.

    Zelis li da usrecis Carskog i njemu slicne, i ti i oni sami na miru citate te kulturne i visokocivilizovane srpske umotvorine ??

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Otkud tebi uopste ideja da sam se ja usplahirio? Ako bas ti i Carski volite da se psujete i vrijedjate mozete to na PM, ako neko laze neka laze na to se na placa PDV, ali uvrede nemaju nikakve veze sa forumom koji se jos zove Buducnost Crne Gore.

  15. #65
    Join Date
    May 2005
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Zasto sam banovan :mad: :trashcom:

  16. #66
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Otkud tebi uopste ideja da sam se ja usplahirio? Ako bas ti i Carski volite da se psujete i vrijedjate mozete to na PM, ako neko laze neka laze na to se na placa PDV, ali uvrede nemaju nikakve veze sa forumom koji se jos zove Buducnost Crne Gore.
    Hari, ti si dramatično shvatio posao moderatora.

    Ako se na srpske bajke ne plaća PDV, ne plaća se ni na nazivanje tih postova pravim imenom.

    U tvom dramatično shvaćenom poslu moderatora, možeš li da zamisliš situaciju, kako ti sam na ovom forumu, čitaš srpske bajke, od Carskog, Pere Ždere, Bigfoot-a i ostalih ???

    Pošto tvoju nježnu dušicu usplahiri svaka gruba riječ, možeš li me naučiti kako da kvalifikujem post Pere Ždere da su Srbi najstariji narod u Evropu, kako da kvalifikujem tvrdnju Bigfoot-a da na pravnom fakultetu u BG ima 3000 studenata iz CG ...

    Da konstruktivno polemišem sa njima ?

    Gledao sam neke forume đe su se moderatori slično ponašali poput tebe.
    Forum bi sjajno krenuo sa puno postova i sad, sad nema nikoga...

    Na najboljem si putu da ugušiš ovaj forum !

  17. #67
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Hari, ti si dramatično shvatio posao moderatora.

    Ako se na srpske bajke ne plaća PDV, ne plaća se ni na nazivanje tih postova pravim imenom.

    U tvom dramatično shvaćenom poslu moderatora, možeš li da zamisliš situaciju, kako ti sam na ovom forumu, čitaš srpske bajke, od Carskog, Pere Ždere, Bigfoot-a i ostalih ???

    Pošto tvoju nježnu dušicu usplahiri svaka gruba riječ, možeš li me naučiti kako da kvalifikujem post Pere Ždere da su Srbi najstariji narod u Evropu, kako da kvalifikujem tvrdnju Bigfoot-a da na pravnom fakultetu u BG ima 3000 studenata iz CG ...

    Da konstruktivno polemišem sa njima ?

    Gledao sam neke forume đe su se moderatori slično ponašali poput tebe.
    Forum bi sjajno krenuo sa puno postova i sad, sad nema nikoga...

    Na najboljem si putu da ugušiš ovaj forum !


    Ih bre GRADE pa ti ga pretera.Koliko ti toga izlupetas pa se niko ne zali moderatorima(svakako ne bi vredelo).Ono sto ti i Dobruski pisete ni ocevi vam ne bi verovali,a na izmisljotinama bi mogli da vam pozavide Tudjman,Ali Hadri i J.Brkovic,jer i oni se nisu usudjivali da tako bezocno lazu.

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by G R A D
    Hari, ti si dramatično shvatio posao moderatora.

    ...Na najboljem si putu da ugušiš ovaj forum !
    Kazu ljudi, za dobrim konjem prasina se dize.

    Btw, Harija je sam Bog poslao na ovaj forum. Ako ikada ovo mjesto bude napredovalo bice to zahvaljujuci njemu. Znam ponekad da procitam sta je moderirao (mada nikada nisam sumnjao u njega) i mislim da je na najboljem putu da ovaj forum dovede u red.

    Ako ima neko ko misli da moze vrsiti posao moderatora i biti objektivan u nekim normalnim granicama, neka mi se javi privatnom porukom (u obzir dolaze samo korisnici koji cesce navracaju na ovaj forum).
    Last edited by Spider; 30-05-05 at 22:30.

  19. #69
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spider
    Kazu ljudi, za dobrim konjem prasina se dize.

    Btw, Harija je sam Bog poslao na ovaj forum. Ako ikada ovo mjesto bude napredovalo bice to zahvaljujuci njemu. Znam ponekad da procitam sta je moderirao (mada nikada nisam sumnjao u njega) i mislim da je na najboljem putu da ovaj forum dovede u red.

    Ako ima neko ko misli da moze vrsiti posao moderatora i biti objektivan u nekim normalnim granicama, neka mi se javi privatnom porukom (u obzir dolaze samo korisnici koji cesce navracaju na ovaj forum).
    "Buducnost Crne Gore" nije podforum đe će se voditi metafizičke visokocivilizovane prefinjene diskusije.

    Mislim da na ovom podforumu treba brisati samo izrazito teške uvrede i psovke,
    a ove blaže vrste, kao i dosad.

    Ako Hari misli, da bi ovo trebao biti podforum magistara i doktora nauka brzo će ga ugušiti...

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Grade, uvreda i psovka je uvreda i psovka i to sto je za nekoga blaza za nekoga je teza i sasvim dobro se moze polemisati bez njih. Razlog za uvrede nikad ne postoji, a ponajmanje kad nastaje kao nedostatak argumenata. Svak ko je makar i prosao kroz Crnu Goru zna kolika je tezina uvreda i da to nikad nije bilo ono cime se neko ponosio. Zasto bi uvrede i psovke bile ono po cemu bi se ovaj podforum prepoznavao ili neko stavljao na kantar pa provjeravao da li je to teza ili laksa psovka ???
    Zar ti toliko podcjenjujes ljude koji ovdje postuju da mislis "Buducnost Crne Gore" nije podforum dje ce se voditi metafizicke visokocivilizovane prefinjene diskusije?
    Ja za razliku od tebe mislim da je ipak vecini cilj i zelja da diskusije budu civilizovane, da vecina ne obraca paznju na moderatora i postuju kao i da ga i nema.
    Crna Gora se ne brani uvredama, a na previse je mjesta tako napadaju da bi i ovo mjesto bilo takvo.
    Ne znam zasto te toliko opterecuju pitanja "Ako Hari misli ovo ili ono" i ma kako ti cudno izgledalo postovali su ovdje i magistari i doktori nauka i raznorazni pa se forum nije ugusio. Ne brini da je on tako slabasnog zdravlja da se moze ugusiti zbog jedne takve sitnice kao sto je Hari. Zato samo ti pisi o Buducnosti Crne Gore i ne brini nepotrebne hipoteticke brige.

  21. #71
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Moze sa argumentima ali bez uvreda

    Ako se utakmica igra sa chetiri lopte i bez pravila, nikome nece biti zanimljiva.

    Prvo pravilo, ne idi na igracha, nego na loptu.

    Ako se ne ide na loptu, nego na igracha, to nije igra nego borba za zivot i smrt, od te borbe smo umorni na ovim prostorima.

    Zato podrzavam sudiju i liniske sudije, zuti karton, pa crveni, nijesmo na stochnom pazaru nego na forumu.

    Ako gradjani Crne Gore prenesu zarazu sa SC, umjesto da se nauche na forumu B92 argumentovanoj diskusiji, nama nema buducnosti, mozemo da preturamo po proshlosti, ko je vishe klao i strijeljao.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #72
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izbrisa li *****lju, izbrisa? e krepao takav!
    opet cu ja, nas boshnjake ne mozete tako lako da obeshrabrite,

    predlazem sebe za moderatora i obecavam slobodu pisanja i diskutovanja svih mogucih tema vaznih za buducnos crne gore. mene kao boshnjaka boli da vidim da nas boshnjake totalno diskriminishete, ne samo u udbi, nego i u kafanama koje udba kontrolishe. ja moderator, dobrushki pomocnik i mi boshnjaci smo namireni.

    hari krishna je ***** shpijunsko i njega je udba postavila da kontrolishe ovaj forum. one je od onijeh govana shto su za udbu ukopali liberalni savez, a sad radi na tome da ukolje grupu za promjene i svaki moguci oblik slobodnog izrazavanja i kritike ove mafijashke vlasti. naravno, sve je to demokracki zaogrnuto brigom za crnu goru i najprimitivnijim lazljivim patrijotizmom iza kojeg sa crnogorski olosh josh uvijek uspjeshno krije. meketacete kad dushe budete ispushtali, ja vi jemac!!
    ko ne moze podnijeti da mu se pravo kazuje, neka crkne!!!!

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    svashtochino, oli malo da pricas sam sa sobom? Nisi odavno...

  24. #74
    Join Date
    May 2005
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  25. #75
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svashtochina
    izbrisa li *****lju, izbrisa? e krepao takav!
    opet cu ja, nas boshnjake ne mozete tako lako da obeshrabrite,

    predlazem sebe za moderatora i obecavam slobodu pisanja i diskutovanja svih mogucih tema vaznih za buducnos crne gore. mene kao boshnjaka boli da vidim da nas boshnjake totalno diskriminishete, ne samo u udbi, nego i u kafanama koje udba kontrolishe. ja moderator, dobrushki pomocnik i mi boshnjaci smo namireni.

    hari krishna je ***** shpijunsko i njega je udba postavila da kontrolishe ovaj forum. one je od onijeh govana shto su za udbu ukopali liberalni savez, a sad radi na tome da ukolje grupu za promjene i svaki moguci oblik slobodnog izrazavanja i kritike ove mafijashke vlasti. naravno, sve je to demokracki zaogrnuto brigom za crnu goru i najprimitivnijim lazljivim patrijotizmom iza kojeg sa crnogorski olosh josh uvijek uspjeshno krije. meketacete kad dushe budete ispushtali, ja vi jemac!!
    e ovakvu magarad ni u nuznik ne bi pushta a ne na forume...a mrsh nazad na banana drvo odakle si i dosha nesoju jedan nevaspitani i neka su te banovali...
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

Page 3 of 84 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 18:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 15:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 12:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 08:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •