Results 1 to 8 of 8

Thread: Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore

    Crnogorski sovinizam
    Antimason - 15. март 2005. ISTINA (WAHRHEIT)
    Wöchentliche elektronische Zeitung in serbischer Sprache im Ausland

    SaopštENJE ZA JAVNOST

    Bec, 15. mart 2005.

    Redakcijski kolegijum lista „ISTINA” najostrije osuđuje
    jucerasnji
    sovinisticki napad od strane rukovodstva i clanova
    crnogorsko-austrijskog
    udruzenja „Montenegro” na knjizevnika i novinara Petra Milatovica
    Ostroskog,
    predsednika SRPSKE NARODNE ODBRANE (SNO) u Austriji, glavnog i
    odgovornog
    urednika lista „Istina”, koji se dogodio u Becu, u 15 casova i 30
    minuta, u
    sali (Eschenbachg 11) u kojoj je, bez objašnjenja, novinaru Petru
    Milatovicu uskraceno prisustvo i potom, od strane telohranitelja,
    preceno
    likvidacijom u ime Vlade Crne Gore, čiji su clanovi (ministar
    inostranih
    poslova, predsednik parlamenta, ministar za evropske integracije) bili
    prisutni i nisu reagovali, sto je sasvim neprimerno i za svaku
    opravdanu
    kritiku.
    Odmah posle ovog sovinistickog napada i zlikovackih pretnji, Petar
    Milatovic Ostroski je sa celim slučajem upoznao državnu policiju
    (Staatspolizei), a ona austrijsko državno tuzilastvo i sada je ovaj
    neprimeran, sovinisticki, odnos prema javnoj reci u redovnoj proceduri
    kod
    odgovarajucih austrijskih organa koji su duzni da stite integritet
    licnosti,
    slobodu javne reci i pravo na informaciju.
    Redakcijski kolegijum lista „ISTINA” upoznace sa ovim
    sovinsitickim
    ispadom sve relevantne međunarodne institucije i javnost, jer ovakva
    sovinisticka ostrascenost i pretnje likvidacijom novinara Petra
    Milatovica
    Ostroskog u ime Vlade Crne Gore, u direktnoj su suprotnosti sa
    Evropskom
    konvencijom o ljudskim pravima, sa Konvencijom UN o zastiti ljudskih
    prava i
    sa svim ostalim međunarodnim ugovorima koji važe u civilizovanom
    svetu.

    Redakcijski kolegijum
    lista „ISTINA”

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    komentar:

    Dobro je što se Milova stoka zaletela.
    naletela je na tvrd orah.
    Sada će ovo dobiti teze diplomatske dimenzije u Becu, jer Becu je sada nezgodno da preko ovoga predje, a koliko znam Milatovica , on se neće na ovome zaustaviti.
    Kako sam obavesten on ovog vikenda gostuje u Parizu gde se priprema Osnivacka Skupstina crnogorskih SRBA koji žive u celoj Evropi, tako da ovaj incident i ova kompromitacija Milove klike dodje samo dobro.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajde mali neseri taj majmun od ostroskoga ja napisa dvije tri slikovnice po kafana isbjeglickim po***** mu se majci slinavoj usta !! Ito nije ih moga lijepit ljepilom no ih je ***** poserbljena izdajnicka slala postom u kkomate ,***** mu rodbinu usta slinavu ja sam mu preko novosti iz Beca narucijo tri knjige po***** mu se jopet majci i ocu mrtvome raspalome usta ,i kad sam ih dobijo mali dzepni exsemplari (sve mu ***** mrtvo i zivo) u komate sam ih dobijo da ih lijepim ljepilom ovamo .........! Koji pisac u***** mu se usta slinavome !!! Ja mnim da u serbsko udruzenje u Becu mu je ulaz slobodan i piva ima dzabe od gedzovana ka on dokle ne se raspane majmun pljani !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eo Ti Stih Jednoga Srbina Koji Umrije U Swecku Ka Najveci Pljandura Koji Postoji ,samo Ovi Mrco Nije Bijo Proklet Ka Ova ***** Od Ostroskoga Dabogda Mu Se Dom Iskopa Ka I Jes Na Cetiri Coska !

    Zeko Mrceni Pokojni Ovo Je Stih Pocetni Iz Njegove Knjizice Za Koju Se Mucijo Kukavas Kolko Je Moga I Umijo :
    ................................. O Zemljo Luda .................................................. .....
    .......................imas Li Suda,da Ne Sijes Grobove Svuda !!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    arambasa majmune glupi oli da ti prepisem ovoga goveceta ostroskoga pljanoga ,koju knjizicu da vidis kako majstor u sekunde nabrojava ubistva serba po svijetu ,zakoje on veze zive nema ,a nabrojava da je serbin " arkan " izvrsijo pola oid njih hahahahahaahhahaahahaa ! ! A mrs spalcino neljucka ,zar o tome nije bilo zbora na sajtu ,smecaru glibavi cetnjicki a ??!!!!!! E spalcino od splacine ,gnjido od gnjide !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by harambasa
    komentar:

    Dobro je što se Milova stoka zaletela.
    naletela je na tvrd orah.
    Sada će ovo dobiti teze diplomatske dimenzije u Becu, jer Becu je sada nezgodno da preko ovoga predje, a koliko znam Milatovica , on se neće na ovome zaustaviti.
    Kako sam obavesten on ovog vikenda gostuje u Parizu gde se priprema Osnivacka Skupstina crnogorskih SRBA koji žive u celoj Evropi, tako da ovaj incident i ova kompromitacija Milove klike dodje samo dobro.
    А знајући и аустријску полицију и правосуђе, не сумњам да ће ту стоку довести у ред.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KOMENTAR JOS JEDNOG SRBINA :

    Pa verovatno da je gospodin Milatović u nekom od tekstova u pomenutom listu nagazio Mila tako da je on preko svojih satelita reagovao. Znamo Mila i njegovu demokratiju, samo mi nije jasno da tako nesto dozvoljavaju Austriske vlasti. Jest da je prijavljen ovaj incident i tuženo, ali Milo ima dobre veze u Austiji i neznam dali će moći Milatović da bilo šta učini.

    Sobzirom da je Milatović Srbin crnogorskog porekla, a takvi Milu ne odgovaraju jer zbog njih nemože da stvori svoju privatnu državu sasvim je zaočekivati da se sa takvim razračunava na svakom koraku.

    Sećam se da je gospodin Milatović nekada bijo aktivan član ovog foruma i odjednom se izgubio. Mada bi bilo dobro da se javi i objasni tačno šta je bilo i zbog čega je tako grubo izbačen. Verovano postoji neki razlog zašto su tako reagovali? Ipak nije to tako jednostavno i naivno kad ispred rukovodstva Crne Gore neko preti smrću.

    Pozdrav,KOBAC

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ubazda slinava serbaljska koja ka svi debili koji su poludjeli po kazamata i socijalnih ustanova zapada ,milatovic debilni zivi u staovitoj paranoji od izmisljenijeh vojnika spremni da ubiju smece nistavno ,u svescicama pisljivijem koje samo serbalji debilni citaju ,ovi majmun i izdajnik Crne Gore i Crnogorstva ja placen od serbaljske propagandne masinerije poceo da pljuje na vladu Crne Gore ,ka najveca olos i nista NEcojek ,samo sto sreca da ovu stoku slinavu samo cetnje u zizbjeglistvu citaju tako da mu je tiraz 42 svescice ! Majmunce je pisa prije kako je ozna i KGB njemu specijalno slala najstrasnije ubice ,ali kad su ga sreli uzivo ,oni su se pokajali izvinuli ,poljubili u skut i u ruku ,i tako napustili N A J J J V E C E G A .. S E R B A L J A (POSERBICU) SVIJE VREMENA !! Aahahahahahahhahahahahahahahhhhahahahahh !
    Kaze u sve serbsko udruzenje svije serba Svijeta (ahahahahahaha) kafani sa sto dvjesta pljanije kriminalno gonjenije serba kako je on veci od Njegosa (makar za 24,7 cm) hahahahahahahahah E spalacino od splacine ,dje nadje ovu rugobu tj. ruglo koje je cerano ka pasce da dovodis u icesovom kontekstu sa premijerom vlade Crne Gore fukaro od fukare !!!!!!

    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •