Page 200 of 277 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250 ... LastLast
Results 4,976 to 5,000 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #4976
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Kakvih sve bolesnika ima, znaci nista me ne nervira kao kritike obicnih usera.

    Dajte momci ne serite vise, ako mozete i ovoj epizodi da zamjerite onda definitivno vi ste ili bolesni ili budale.

    Daj bre koji k. citavi svijet je jos u šoku a vi serete nesto o nekim sitnicama.

    Mislim koji K. sta izigravate neke rezisere?! u cemu je fora sa tolikim trolovanjem...

    I to ste provalili na mini lap top ili neki samsung od 5 inca.

    Gasi ovo vise
    Ajde sto pojedini sebe vide kao rezisere bez premca, nego sad imamo i istoricare i vrsne poznavaoce srednjevjekovnih bitaka. Taman bolesni ljudi. Zamisli tog mozga koji svake nedjelje gleda seriju koju ocigledno ne podnosi jer mu je najveci uzitak da nalazi greske i objasnjava ljudima koje ne poznaje kako je trebalo da bude. Ili jos gore ne objasne kako bi trebalo, ali znaju da ne treba onako kako je prikazano. Da sam religiozan prekrstio bih se.

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Treba biti neobičan juzer da bi komentarisao? A valjda je smisao foruma da ljudi pišu i komentarišu na temu ono što misle..
    Sve to stoji ali pojedinci ovdje idu u neke precudne ekstreme. Ja sam navikao na svakakve gluposti kao neko ko najvise vremena provodi u podforumu Religija i filosofija gdje ljudi svakakve nepovezane stvari pricaju, pa mi je opet ovo na neki nacin cudnije.
    Last edited by VanjaTheMan; 21-06-16 at 07:35.

  2. #4977
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "citav svijet je u soku" lol.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  3. #4978
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Ps, zna li ko ima li 4k stream, torrent za ovo?
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Na BTN nema, a kad tamo nema vjerujem da uopste ne izlazi u 4K. Sto mi je bas bzw s obzirom da Better Call Saul gledam u 4K i slicne "manje popularne" serije...
    War. War never changes.

  4. #4979
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    dobra je epizoda bila bas... izvukla je cijelu sezonu samo kad roknuse onog malog sklempa..
    Sad ovu zadnju da neku sprdnju naprave pa da cekamo april 2017

  5. #4980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne pisah niti sam ulazio na temu jer nemadoh kad da pogledam epizode...

    Sinoc sam bio WTF... kad ubise rikona jebenog srce mi je stalo. Kad pade poslednji dzin zamalo zaplakao nijesam... izvukla je cijelu sezonu
    One Ring to Rule them all...

  6. #4981
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako i bude bitke na moru sa Euonom, ne mora to da bude neka krljacina, dovoljno je da zmajevi spale 1-2 glavna broda i ko u ovu epizodu svi ce se predati. Takodje ce mi zanimljivo bit kako ce deneris osvojiti kraljevu luku, jedino da je zmajevi spale. U suprotnom kako, reci ce ja sam deneris bla, bla bla bla, ovo su moja 3 zmaja i 600k dotrakija i 2000 unsolida koji pojima nemaju pojima o siege weaponima Volio bih da Arja rokne maloprstica, sercei ce se ipak sama utulit

  7. #4982
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Gluma Kita Haringtona... Pa ne moze se sve sa istom facijalnom ekspresijom.
    Ne svidja mi se kako je pogledao Remzija kad je odlucio da krene za njim.

    Sve u svemu dobra epizoda, mnogo dobrih stvari je bilo.

    Serija je pocela sa Starkovima i neki normalni rasplet bi bio da Starkovi na kraju budu sacuvani.

    Bran je ostao da to uradi tako da ce tu biti masa stvari. Ne bi me iznenadilo da prohoda.
    Ozivjese covjeka, vala to ne bi bilo nista vece cudo.
    Ili aki nece magijom, neka stave da nekoliko epizoda nosi kosmodisk ili nesto slicno...

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  8. #4983
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moze da varga nesto non stop pa da jase, tako bi prohodao. A Dzon nije ni pogledao nazad kad se ona rulja zalecela put njega.

  9. #4984
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    sta da ocekujemo u 10tu?
    f6

  10. #4985
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Da saznamo ko su Dzonovi pravi roditelji, eventualno paljenje Kraljeve Luke i rushenje Zida... Vjerovatno ce neko oladit starog Freja, Arja nadam se...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  11. #4986
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post

    Dzabe smo Anonimous i ja gledali okle izbaca wyven vatru kad eo sad iz usne duplje izlazi vatra a ne ona dva otvora sa strane.



    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Iz ta 2 otvora izlazi plin a baca varnicu iz grla.


    Bilo je mana/gresaka ali cu je ipak ocijenit 'dosta dobrom'. Dako zadnja bude pametnija.
    Prifalilo im je para za CGI. Odmah to primijetih kad su oni zmajevi kruzili po ure, bljunuse vatru 2 put i kraj.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  12. #4987
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	13495328_814501432016994_4288826638188704911_n.jpg 
Views:	103 
Size:	9.8 KB 
ID:	140871
    Slazem se.

  13. #4988
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    U 10tu ocekujem da WW dodju do zida ali ne isti i da sruse jer ce se tu zavrsit, ocekujem ujedinjenje Arje sa polubratom i sestrom, Plavokosu kako se ukrcava u brodove i krece preko mora i ubijanje jos jednog od glavnijih likova..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  14. #4989
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Vazda mi je bilo cudno kada neki ljudi progutaju sve sto im se servira, pogotovo ako je nesto popularno, popularno misljenje. Valjda je u pitanju neka bojazan da malo odstupe od mase, da razmisle svojom glavom, da prihvate cinjenicu da ima nesto drugo. Ili selektivno citanje i napadanje dijela dok se cjelina zanemaruje, mozda i manjak kapaciteta da razmisle i shvate, manjak znanja, pa onda ajde da se ponasamo ka neznavena djeca i po @milovanovom principu (ne)"idi na cojeka a ne na loptu".

    Tema je i dalje Game of Thrones a ne film, epizoda, "Battle of the bastards", "No one".. Dakle ono osnovno sto treba ispuniti je dosljednost, sto opet epizoda npr. "Battle of the bastards" to ne ispunjava. Da ponovim, a i dodam:
    - imamo Remzijevu vojsku protiv Stanisa, i to ne neku nego ogromnu konjicu,
    - znamo, da Wildlingsi nemaju konjicu, a da ih je Stanisova samljela
    - dan prije bitke Remzi zna da nemaju konjicu (ili imaju zanemarljivo malu)
    - noc prije bitke najveca briga Dzonova (i savjeta) je konjica
    Sta se desava na bojnom polju? Izjednaceni su.

    Da se posluzim MedoJEovom analogijom, postanemo ja i on komsije godinu dana ranije, on ima ferari i zna sve o meni, zna da nemam novca lise za Ficu, zna da mi Dejo i slicni nijesu kumovi, meni cvrcne jedno jutro da mu uzmem kucu i izazovem ga da se trkamo, i ja se sjutra dan pojavim sa istim njegovim ferarijem.
    Last edited by St.Dzonny; 21-06-16 at 14:19.

  15. #4990
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    U 10tu ocekujem da WW dodju do zida ali ne isti i da sruse jer ce se tu zavrsit, ocekujem ujedinjenje Arje sa polubratom i sestrom, Plavokosu kako se ukrcava u brodove i krece preko mora i ubijanje jos jednog od glavnijih likova..
    Isto mislimo... Samo si zaboravio Sersei, šta će sa njom biti?
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  16. #4991
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Tema je i dalje Game of Thrones a ne film, epizoda, "Battle of the bastards", "No one".. Dakle ono osnovno sto treba ispuniti je dosljednost, sto opet epizoda npr. "Battle of the bastards" to ne ispunjava. Da ponovim, a i dodam:
    - imamo Remzijevu vojsku protiv Stanisa, i to ne neku nego ogromnu konjicu,
    - znamo, da Wildlingsi nemaju konjicu, a da ih je Stanisova samljela
    - dan prije bitke Remzi zna da nemaju konjicu (ili imaju zanemarljivo malu)
    - noc prije bitke najveca briga Dzonova (i savjeta) je konjica
    Sta se desava na bojnom polju? Izjednaceni su.
    Дивљани имају коњицу у књигама, или су је макар имали док их је Менс водио. Могли су преостали коњаници међу дивљанима "посудит" понеког коња од Ноћне страже или од неких сјеверњака који су заклети кућама које подржавају Џона (Мејзини, Хорнвуди, Мормонти). А такође је Џон имао и најмање 100 коњаника од ових сјеверњачких кућа које су му се придружиле. Наравно да је Ремзи имао више коњице, али је на екрану приказан само онај ужи дио око судара када Џонова коњица стиже да га заштити. А Ремзи је рокао стријелама и по својим и по Старковим, а с обзиром на то да је он имао више коњице, већа је била и вјероватноћа да неког од својих погоди. Он је и хтио да ту падне што више лешева да би Џоновој војсци отежао повлачење када га опколи са 3 стране док им Амбер удара у леђа

    Мене искрено речено више нервира како су одређени ликови опремљени за битку, док тактичка страна битке исто није реална али је за разлику од тога прилично ОК испала. Џон иде у битку без шљема, штита, искључиво са оклопом од ушивених металних плочица између којих је по чеперак размака (тако да уопште не штити од убода). Малиџон Амбер такође, лорд једне тако велике куће требао би да је боље опремљен, а он иде у битку без шљема, штита, или честитог оклопа, са једноручним мачем (кад немаш штит онда ти је боље да носиш дворучно оружје). Не могу довољно да нагласим колико је шљем важан, то је дио оклопа који је имао скоро и сваки најнижи кмет, а камоли лорд.
    Last edited by clint; 21-06-16 at 16:17.

  17. #4992
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Vazda mi je bilo cudno kada neki ljudi progutaju sve sto im se servira, pogotovo ako je nesto popularno, popularno misljenje. Valjda je u pitanju neka bojazan da malo odstupe od mase, da razmisle svojom glavom, da prihvate cinjenicu da ima nesto drugo.
    - znamo, da Wildlingsi nemaju konjicu, a da ih je Stanisova samljela
    - dan prije bitke Remzi zna da nemaju konjicu (ili imaju zanemarljivo malu)
    - noc prije bitke najveca briga Dzonova (i savjeta) je konjica
    Sta se desava na bojnom polju? Izjednaceni su.

    Da se posluzim MedoJEovom analogijom, postanemo ja i on komsije godinu dana ranije, on ima ferari i zna sve o meni, zna da nemam novca lise za Ficu, zna da mi Dejo i slicni nijesu kumovi, meni cvrcne jedno jutro da mu uzmem kucu i izazovem ga da se trkamo, i ja se sjutra dan pojavim sa istim njegovim ferarijem.
    Cekaj, izvini u cemu je samo stos prije nego nastavimo?

    Studiras vizuelne umjetnosti ili si reziser, ili mozda smatras da bi bolje odradio seriju od HBO producenata?!

    Jesi li brate svjestan kakve su ovo gluposti u pitanju.

    Najjace od svega mi je od ovih ostalih sjevernjaka koji nalaze mane u scenama, bas svaki detalj zamjerke napisan je blagoreceno retardiran, pocevsi zmajeva preko cik cak Rikona sve do jurisanja Snowa.

    Sve ovo bi bilo ok da smo mi ili Vi neki poznati kriticari a ovaj topic tj forum jedan od poznatih mjesta dje se skupljaju reziseri i kriticari, ali kad vec nije tako, pobogu stop the fuc*king shit and enjoy.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #4993
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Isto mislimo... Samo si zaboravio Sersei, šta će sa njom biti?
    Ne znam, svi od nje ocekuju da zapali grad ali ako se to desi onda Deneris nema protiv koga ratovat kad preplovi. Ne ide mi da poslije toliko muke da skupi vojsku samo udje u zapaljene rusevine. Nekako ocekujem od Sersei da rashoduje septona..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  19. #4994
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Dje si ti vidio da su izjednaceni njihova i Remzijeva konjica? Recimo moglo se vidjet koliko strijelaca je bilo sa jedne i druge strane(sa dzonove nije ni 50tak bilo). Nije stvar u primanju toga shto je servirano jer vecina misli tako, stvar je u izvedbi. Ima li propusta? Ima tonu, samo ne prima svako na isti nacin te stvari. Ja sam 3 puta gledao bitku i svaki put mi je bila bolja i bolja. Ne razmishljam o konjima, ne razmishljam o golorukom dzinu koji je mogao da im se posere u cijelu potkovicu,ne razmishljam o Rikonu i zig-zagu, ne razmishljam o tome da je Dzon svaki put kad su strelice ispalili trebao da umre. Iz prostog razloga shto to shto je "servirano" servirano na dobar nachin.

    Serinjate o Rikonu kako je trebao da trchi tamo vamo....Posto se konstatno pozivate na neke realnosti, Rikon je dijete bio kad je ****** pocelo prvo sa Theonom pa sa Remzijem....6-7 godina je u bjekstvu i najednom dobije shansu da bjezi....I vi prichate o zig-zagu, alo bre pa svako normalan bi se u gace usrao i trchao koliko ga noge nose, niko ne bi o zigzagu razmisljao na njegovo mjesto no bi se ukopa u mjesto ili trchao to shto moze.

    Iako je realno da je Dzon trebao 10 puta da umre, treba se uzet u obzir da vrlo malo strelica pogodi svoj cilj, da ne spominjem da je 3 put vishe Remzijeve vojske bilo u opticaju....I to konja shto je imao vishe od Dzona je pobio sam. Da svaka moguca strijela strefi protivnika, ko bi se koji moj borio u proslosti sa macevima??? Kad bi lagano mogli imat 10 000 strijelaca i poklepat svaku vojsku bez prolivene krvi....

    Jel mogao dzin da ode do one mase pobijenih konja i da krene da roka cijelu potkovicu sa konjima? Jes.... Jel mogao da slomi 5 kopalja sa jedne strane i da se razleti isto ka shto je konjica Vale-a ulecela u njih(jer su ona koplja po 3m minimum dugacka bila....jedva bi ko uspio da ih izvuce iz formacije), Jes... Jesu mogli 20 archera da ga strefe u glavu a ne da ga Remzi ubije u oko? Jes.... Koga boli ***** za to(ako uopste shvatate poentu) kad je svako svoju ulogu odradio dobro i kad je cijela predstava nenormalno dobro odradjena...

    Drugim rijecima, pretjerano serinjate o realnostima u seriji koja je u izmishljenom svijetu sa zmajevima, nemrtvim i slichno..... No ajd... Rdjavom ku*cu i dlaka smeta...
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 21-06-16 at 16:17.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  20. #4995
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ne znam, svi od nje ocekuju da zapali grad ali ako se to desi onda Deneris nema protiv koga ratovat kad preplovi. Ne ide mi da poslije toliko muke da skupi vojsku samo udje u zapaljene rusevine. Nekako ocekujem od Sersei da rashoduje septona..
    Pa ko misliš da će da se bori sa WW-erima kad/ako prođu zid...
    #fakenews

  21. #4996
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Bitka je odlično odrađena ali preglupa i patetična do bola

  22. #4997
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  23. #4998
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Scena kad je Ned Stark dojahao da pomogne :glee:

    "Ko crnogorstvu ne bio vjeran, Bogom i ljudima svud bio ćeran!" - kralj Nikola

  24. #4999
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    U 10tu ocekujem da WW dodju do zida ali ne isti i da sruse jer ce se tu zavrsit, ocekujem ujedinjenje Arje sa polubratom i sestrom, Plavokosu kako se ukrcava u brodove i krece preko mora i ubijanje jos jednog od glavnijih likova..
    Ja sam suprotnog misljenja. Mislim da ce tek u sedmoj sezoni i to u zadnjoj epizodi bjelasi srusit zid i krenut ka jugu. Serija je inace postala dosta predvidljiva, pa ako su sa njima cekali do sad, nista im jedna sezona ne znaci. A jos ce sedma sezona izgleda da ima 7 epizoda, a nedje sa cuo da ce osma imati 6, tako da mi je logicno da ce sedma sezona biti rat za prijesto, a osma sezona rat protiv bjelasa. Ukoliko se to desi sad, serija bi u sedmoj sezoni trebala da se zavrsi, a ne vjerujem da ce HBO tako lako da prestane da muze ovo.
    Last edited by An0n1mUs; 21-06-16 at 17:02.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  25. #5000
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    765
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Ja mislim da je većim dijelom postala predvidiva zbog 100+ teroija koje se svaki dan izbače. I mora se neka od njih potrefit' da yebe oca. Naravno ima stvari koje se mogu predviđet' i bez teorija.

Page 200 of 277 FirstFirst ... 100150190196197198199200201202203204210250 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 13:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 07:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 09:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 15:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •