Page 198 of 277 FirstFirst ... 98148188194195196197198199200201202208248 ... LastLast
Results 4,926 to 4,950 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #4926
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    A sada da zgaze ono staro pasce od Freja, inace zalud ce im biti sva vojska kad zlatokosa more predje mada kad bjelasi nagrnu na zid ...
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #4927
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Dako Arja odradi Freja, taman da precrta jedno ime sa liste... Da vidimo oće li Zid preživjeti...
    #fakenews

  3. #4928
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A taj Dol dje se nalazi? Kako to da nisu ni na ciju stranu i da ih niko ne dira?
    I to sve dok im je glavna bila ludaca.

    Taj cik-cak... Dajte, ne zajebajte. Remzi je cio zivot proveo u igri s lukom, a Rikona je promasivao cisto da se ponadaju, a onda ga strefio kad je htio.
    I cik-cak da je radio strefio bi ga. Nije ga pustio da prezivi, vec ga je pustio jer znao da ce ga ubiti.

    Svaki Stark preminuo. Pa i Sansa ce. Na kraju krajeva, ako se sjetite, nikad nije ni bila neki covjek. Zbog Dzofrija je oca pustila niz vodu...
    Sve to treba potamanit.
    Na kraju krajeva i oni su tamanili da dodju do vlasti.
    Sve bagra.
    Tamo-vamo.
    Imate Dzejmija koji je sad jedan od najpozitivnijih likova, a serija je pocela tako sto je gurnuo hladnokrvno djecaka s kule.
    Bron ubica se pokazao kao veliki prijatelj.
    Ima li lika da nije klackao?
    Jedink sto su Sersi i Deneris bile i ostale psihopate.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  4. #4929
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Slayer View Post
    Ona je otisla pa je tek onda Remzi rekao da mu psi nisu jeli sedam dana...
    Prepricali su joj

  5. #4930
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zid noćas mora pasti što bi rekao drug Tito jer kako drugačije da bjelaši krenu na kontinent i konačno pokrenu tu priču.


    BTW bez obzira na sve slažem se sa nekim youtube teoretičarima da Deni neće biti oslobodilac nego terorista kad se istrca sa hiljadama genocidno nastrojenih divljaka. Finalna bitka će biti između nje i Džona


    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A taj Dol dje se nalazi? Kako to da nisu ni na ciju stranu i da ih niko ne dira?
    Dol je nedodirljiv i to se često pominje. Planinski kraj a sedište im je na stenčugi do koje možeš samo peške
    Last edited by Miss_Lucifer; 20-06-16 at 20:39.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #4931
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    BTW bez obzira na sve slažem se sa nekim youtube teoretičarima da Deni neće biti oslobodilac nego terorista kad se istrca sa hiljadama genocidno nastrojenih divljaka. Finalna bitka će biti između nje i Džona
    Osim ako se ne pojavi tacno na vrijeme sa svojim zmajevima da se bori protiv ledenih kockica ili je neko ubijedi da je to jedini rat koji je vrijedan ratovanja a ne igra prestola. Onda ce je vidjeti kao spasioca.

  7. #4932
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    3 od 5 djece Stark je zhivo, tako da nije frka sa njima josh...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  8. #4933
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Osim ako se ne pojavi tacno na vrijeme sa svojim zmajevima da se bori protiv ledenih kockica ili je neko ubijedi da je to jedini rat koji je vrijedan ratovanja a ne igra prestola. Onda ce je vidjeti kao spasioca.
    moguće ali hiljade Dotraki divljaka je ipak zajeban činilac. Ne verujem baš da će postati farmeri. Šta će s njima, da ih vrati nazad?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  9. #4934
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    3 od 5 djece Stark je zhivo, tako da nije frka sa njima josh...
    Littlefinger ne zna da je Bran ziv. To je jedna od rijetkih vaznih informacija koje ne posjeduje.

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    moguće ali hiljade Dotraki divljaka je ipak zajeban činilac. Ne verujem baš da će postati farmeri. Šta će s njima, da ih vrati nazad?
    Evo spoiler za sledecu sezonu. Varis otvara skolu za integraciju ilegalnih Dotraka u Westeros.
    Last edited by VanjaTheMan; 20-06-16 at 20:40.

  10. #4935
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Littlefinger ne zna da je Bran ziv. To je jedna od rijetkih vaznih informacija koje ne posjeduje.


    Evo spoiler za sledecu sezonu. Varis otvara skolu za integraciju ilegalnih Dotraka u Westeros.
    Znam nego napisashe gore da je svaki Stark preminuo, a svi bitni za prichu su zhivi...

    Mozhda Deneris dodje u potpuno spaljenu Kraljevu Luku i ne ostane niko ko ima zhelju da joj se suprotstavi...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  11. #4936
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Odavno sam prica za Bejlisa sta bi sve moga da postigne, pogotovo ako Sansa odluci da ne zadrzi Remzijevo dijete (ako je trudna).

    @Mr_Signore
    aahahaha degenerise :d i da im se rodi zensko lezbo dijete i nazovu ga Ellen, (ovo mozda bude smijesno onima koji znaju Elen Dedzeneris).

    Ne zamjerajte Rikonu za "cik cak" nije odrasa uz filmove Marinci, Snajperista i sl, a i ima 10ak godina. Jedino da kazete da je mozda u Winterfelu bio upoznat sa streljastvom.
    Pitanje opet ostaje da li ce Melisandra htjeti da ga vrne.

    ahahahahha "bjelasi" aj so wot ju did deer

    Dzejmi Lanister bi od Brijeninog pogleda moga da zatrudni. Kako me smore nesto scene sa njom, ima neki dosadan pogled.

    Ako koga zanimaju brojke, "potkovicu" koja je okruzila Dzonovu vojsku je brojala oko 600-750 ratnika + Umberi.

  12. #4937
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mozhda Deneris dodje u potpuno spaljenu Kraljevu Luku i ne ostane niko ko ima zhelju da joj se suprotstavi...
    Tako nesto predvidjaju odvano zbog one vizije iz druge sezone


  13. #4938
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    765
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default




    Ovo ti je Vale. Mada je u knjizi drukčije opisan. Ova kapija se kao nalazi na ulazu između planina i tu se pruža ogromna teritorija i onda tek ide ovaj Main Keep da ga nazovemo. To je nešto kroz maglu kako se sjećam.

    Sansa je drolja! Od prvog dana gleda svoje pedu ali nije toliko kriva za Neda, već je bila naivna i vjerovala im je. Postala je hladnokrvna nakon što su joj se desile neke stvari ali opet dalo se viđet' koliko je boli uvo za familiju.

    Što se tiče Džejmija: On se jeste popravio masu nakon ekskurzije sa Brijen. Ali činjenica je da on voli Sersei i samo nju i do nje mu je jedino stalo (pa hajde i Brijen) i uradiće sve što treba da bude sa njom . Što se dalo viđeti u konverzaciji sa Edmundom bijaše. On je možda vazda bio častan ali nakon incidenta u Red King sa Mad King-om stekao je neku reputaciju lošu i bilo mu je preko kite vjerovatno pa je samo, ono što se kaže, "play allong". Ali i tu je htio svoje da zaštiti. Tako sam ja steka' utisak. Brijen ga je podsjetila da je on zapravo ima dobrog u njemu. Sve u svemu jedan od najzanimljivijih likova

    Bron je i dalje plaćenik, kad je treba' da se bori na strani Tirion protiv Planine odbio je. Ne znam po čemu je dokaza' da je dobar prijatelj. Gleda svoj interes. Ali je jedan od jačih likova u svakom slučaju.
    Last edited by Ser Bronn; 20-06-16 at 21:23.

  14. #4939
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Sto bi bio bitan bogalj i dvije ... (da ne upotrijebim sad jedan starocrnogorski izraz)?
    Rob je trebao da zivi a mrtav je.
    Imao harizmu, mozak, srce, izgled...
    Mali Rikon je trebao biti neki odgovor za Tomena. Postajao je pravo musko, prosao sve kroz divljinu...
    To sto ce sad Martin da aveta i zaplijece me ne zanima mnogo.
    Starkovi su za mene istorija.

    Dzon Stark nije. One dvije male su "prsle", a i da nisu, nije im mjesto na celo sjevera.
    Bogalj je tu da nas smara svojim vizijama, kao da se sve to nije moglo samo ispricati.

    Sad kad se osvrnem... Stvarno mnogo fluktuacija.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  15. #4940
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Sto bi bio bitan bogalj
    Taj bogalj je samo jedan od najvaznijih likova od samog pocetka. Ne znam jesi li knjige citao ali ako jesi morao bi da znas koliko paznje mu je posveceno.

    Ako nista drugo bitan je zato sto je jedini legitimni muski nasljednik Winterfella koji samim svojim postojanjem moze da pomrsi planove Littlefingeru koji ocigledno cilja da bude Zastitnik Sjevera zenidbom sa Sansom.

  16. #4941
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Bron nije mogao pobijediti Planinu.
    Onda u cemu je svrha? Da pogine on i umre Tirion.
    Bron zna sto moze a sto ne moze.
    A to je sorta ljudi (bar svi sem Bron) koja te proda za sicu.
    Bron je ostao uz one koju su ga uveli u pricu.
    Znaci svaki slican njemu je najgore sorte, taki da je on prva liga za mnoge.

    Napisao sam ranije kada su se iscudjivali za Sansu... Sansu je boljelo pedu za Rikina i Dzona.
    Cak kad je Dzon trcao na Vinterfel nema brige kod nje no cak se stice utisak da ne bi imala nista protiv ni da on strada.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  17. #4942
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Taj bogalj je samo jedan od najvaznijih likova od samog pocetka. Ne znam jesi li knjige citao ali ako jesi morao bi da znas koliko paznje mu je posveceno.

    Ako nista drugo bitan je zato sto je jedini legitimni muski nasljednik Winterfella koji samim svojim postojanjem moze da pomrsi planove Littlefingeru koji ocigledno cilja da bude Zastitnik Sjevera zenidbom sa Sansom.
    Ja gledam seriju i taj bogalj je bogalj kako god uzmes.
    I jos mu dali na znacaju kao neki palac od "varga"... Mislim, koja je poenta tog vargovanja?! O.o
    Ajde da bar savija pupak, ili izliva olovo, pa da recemo da ima se koristi od toga.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  18. #4943
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja cekam trenutak oce li sansa zajebat maloprstica, sad je ipak ona zajebaniji igrac, mozda se oni uzmu, pa ona bude gospodarica dola, tako zaokruzi cijeli sjever i onda otruje maloprstica. Zadnja scena pokazuje da jeste postala malo podmukla. Inace ode remzi, jos sercei da ode, i nema vise zlobnika. sledece sezone mozda odrade sto napisa vec neko, da se izmakazaju ova ajronbornka i deneris, pa dariju bude krivo, pa bude malo spletki i tako da podju 3-4 fillera.

    Inace dje mi je Dzora the Thing iz fantastic4, nisu ga odavno prikazivali ? Jel se osevapio ?

  19. #4944
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Sansa je imala pravo sto im je vjerovala, svi su bili protiv pogubljenja Neda, samo sto nijesu znali sto je s glavom mladjanog kralja Dzofrija.

    Brijen je Bright side of the moon Dzejmija.

    Pa Bron je medju cistijima likovima, zna svoje mogucnosti, i radi po principu koliko para toliko muzike. Kada su jahali prema Riveranu, Bron me podsjetio na Zhileta iz Kad porastem bicu Kengur

    Ako bude to sto pricate, negativno, za Sansu, volio bih da u zatvorenoj prostoriji "popricaju" malo ona i Liana Mormont :joint:
    A i ne zamjerajte puno Starkovima, dobri su oni kakvi su mogli bit, prakticno sircoad 5-6 godina, i to smucana dje sve ne i u kakvim okolnostima (najvise politickim, sto je mozda i najgrdje).


    edit: Jos Freja da olade?
    Ima izvora koji potvrdjuju da se Dzora zaljubio u jednu stijenu ili trola i da opste ujutru...
    Meni samo nije jasno sto bi vise sa fakin Dorncima, sto bi ono? Hoce li njih ostavit za s7?
    Last edited by St.Dzonny; 20-06-16 at 21:17.

  20. #4945
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ova Liliana mormont mi je za Warden of the north, sve bi ih u red ucerala za 7 dana !

    Edit: a najbolje finale bi mi bilo da u zadnju scenu se pojavi arja i recne cercei.
    Last edited by MIM; 20-06-16 at 21:18.

  21. #4946
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ja gledam seriju i taj bogalj je bogalj kako god uzmes.
    I jos mu dali na znacaju kao neki palac od "varga"... Mislim, koja je poenta tog vargovanja?! O.o
    Ajde da bar savija pupak, ili izliva olovo, pa da recemo da ima se koristi od toga.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Gledas seriju ali kao da je ne pratis jer ne vidis dalje od epizode koju si pogledao. Ako do sad nisi uspio da vidis poentu u varganju i vizijama slobodno batali sa gledanjem.

  22. #4947
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    765
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Meni samo nije jasno sto bi vise sa fakin Dorncima, sto bi ono?
    Mislim da će oni ući u igru kad bude Deni došla. Ima da pane' u trans kad vidi da 3-4 čoke vladaju Dornom. Do tad ne vidim njihovu značajniju ulogu.

  23. #4948
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Veci smisao bi dobila radnja kad bi Dzejmiju ubacili jedan dobar bootycall da malo skala od sestre...

    Dorna je najgora stvar sto se desila u seriji. Da tamo neke ludace preuzmu jedno "kraljevstvo".

    Cus, zena ratnik i jos joj sve tri cerke ratnice. Moglo je to sve bit ali onda je veca sansa bila da su sve glupacice a ne da hirurski precizno odrade puc.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  24. #4949
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Vala kakva god da je Sansa dobro ga je platila ubola je dvojicu najvecih psihopata za jednog kao muza drugog skoro malo srece i nju da pogleda.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  25. #4950
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Gledas seriju ali kao da je ne pratis jer ne vidis dalje od epizode koju si pogledao. Ako do sad nisi uspio da vidis poentu u varganju i vizijama slobodno batali sa gledanjem.
    Ako te ne mrzi prosvijetli me.

    Evo kako vecina gleda (ne zeleci koga da uvrijedim) "ono mozda nije bila Ajra, cudno ono sto se pokazivala u gradu, razbacivala parama..."
    A ono bi Ajra i jos nam priredise zesce samaranje sivih celija.
    Tako se gleda i na ovaj "varg" kao i sve u GOT.
    Svemu se pokusava naci neki veci znacaj. Neka dublja pouka.
    A ono cemo na kraju skapirati da nista tu nije bilo "duboko" no da smo citali/gledali samo jedan hajpovani bestseler.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Page 198 of 277 FirstFirst ... 98148188194195196197198199200201202208248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 13:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 07:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 09:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 15:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •