Page 272 of 276 FirstFirst ... 172222262268269270271272273274275276 LastLast
Results 6,776 to 6,800 of 6894

Thread: Game Of Thrones

Top je ovo bravo. Sve teorije pale u vodu hahahhahaha. Hard core fanovi pogodili nista nisu. Hahhahaha aj majko moja. Extra je ovo. Moralo se zavrsiti. Moglo je bolje al i ivo je dobro. Reakcije je izazvalo sto je najbitnije

100% istina

Ne znam jel ko gledao flashforward, nikad mi nece bit jasno sto je ne nastavise. Mada je mozda i bolje ako nisu imali ideja nego sto ovi ucinjese

Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

Top je Flashforward bio mada je i prilično zaokružiše i sa tom jednom sezonom.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Quote Originally Posted by Podgoricanin View Post
    Top je ovo bravo. Sve teorije pale u vodu hahahhahaha. Hard core fanovi pogodili nista nisu. Hahhahaha aj majko moja. Extra je ovo. Moralo se zavrsiti. Moglo je bolje al i ivo je dobro. Reakcije je izazvalo sto je najbitnije

100% istina
    Evo si upravo opisao sta ne valja se serijom, izazvali su reakcije i iznenadili, a to sto je pao kvalitet je nebitno.

Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Evo si upravo opisao sta ne valja se serijom, izazvali su reakcije i iznenadili, a to sto je pao kvalitet je nebitno.
    Tako je, prioritet su im bili preokreti. Kvalitet i veza sa pricom im nisu bitni bili izgleda. U sustini to je GOT. Uvjek ce svi reci moze bolje, al to je sto je...

100% istina

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nema smisla ni kritikovati ovako zbrzanu pricu. Mogli su naustrb nekih nepotrebnih troskova i bacanja para na gluposti napraviti deset epizoda i kada su vec placali glumce toliko dati im priliku i da stvarno glume a ne da statiraju u ovom galimatijasu.

Ja stavljam na stranu samu pricu osme sezone iako mi se ni ona nesvidja vec nacin na koji je jedan visokobudzetni projekat pokusao da tu samu pricu realizuje. Krajnje amaterski, blijedo, plitko i dosadno. Nevjerovatno je da tolike pare bacis za ovo!? Nikad mi se nije desilo kao u ove zadnje dvije epizode da nonstop gledam koliko ima do kraja epizode jer je uzasno dosadno i predvidljivo kao djeca da su scenirala. Uopste me ne interesuju ni eventualni remake, neke price prije i poslije kao ni Martinova knjiga. Uzeli su pare skarabudzili kraj na brzinu i to je to. Kraj price.
    Serija je potpuno posla u drugom smjeru u odnosu na knjige, meni se cini da je njima Martin prodao ****** pricu i da tacno je ovo planirao, da vise od pola ce biti potpuno drugacije u knjigama koje treba da objavi ona dzora.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Najteze je realno zavrsiti neku pricu, svi su ocekivali vise ali...moralo se nekako zavrsiti ))
    Eto makar i Bran ima neku ulogu, koju necemo vidjeti kako obavlja

Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Serija je potpuno posla u drugom smjeru u odnosu na knjige, meni se cini da je njima Martin prodao ****** pricu i da tacno je ovo planirao, da vise od pola ce biti potpuno drugacije u knjigama koje treba da objavi ona dzora.

Win win situacija.
    Ovi ce snimiti boga pitaj jos koliko serijala ,a Martin kad izbaci knjige prodavace se kao nikad.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Win win situacija.
    Ovi ce snimiti boga pitaj jos koliko serijala ,a Martin kad izbaci knjige prodavace se kao nikad.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Dzora Martin je sve planski odradio, provukao neke svoje ideje kroz poslednje 3 sezone i sve sto ne valja ce da sada prepravlja, naravno dosta su knjige drugacije a i tek ce biti posle ovog fijaska.

Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Uhh, ja sam nedje odlagao gledanje GOTa dosta vremena. Prvo nisam planirao da gledam uopste jer sam citao knjige, a posle kad je postalo jasno da ce serija da ide sa radnjom I poslije knjiga nisam mogao vremena da nadjem.

Nekako sam odgledao do kraja cetvrte sezone I napravio vecu pauzu, a onda sam u zadnjih otprilike mjesec I nesto dana pogledao sve I tempirao da pretposlednju epizodu odgledam prije par dana.

Posljednja I pretposljednja epizoda seste sezone su bas vrhunske, a ova osma nakon smrti NK bas nesto ispod ocekivanog nivoa.

Bran na prestolu mi I nije toliko lose rjesenje, odnosno nijesam se iznenadio sto nije bilo nesto ocekivano, odnosno John ili Deneris, to je nekako u duhu cijelog serijala.

Kraj price o Kleganijevima mi je ok, Sansa, Bron, Tirion, Dzejmi I Sersei isto ok.

Ipak, toliko su lose odradili neke stvari da ostaje nekako gorak ukus u ustima..... one borbe sa harpunzima (sta li je ono) iz skorpiona I nemanja pojma o sili gravitacije, kraj Arjine price, poenta Nocne straze nakon svega I jos more gluposti I propusta su nekako pokvarili utisak o seriji. Svakako najveca zamjerka je potpuno neuvjerljiva transformacija Deneris I dozvoljavanje da more nelogicnosti ode u etar (broj Neokaljanih, Dotrakija, izgled Kraljeve luke, nepostovanje zakona fizike itd. Itd.)

Samo da JRR Martin pozivi da zavrsi ovaj serijal pa da procitamo zaokruzene price.

Za koji sledeci serijal epske fantastike ocekujemo sad ekranizaciju? Tocak vremena? Demonski ciklus? Ime vjetra? Nesto deseto?

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Točak vremena je već ozvaničen da se ekranizuje, Amazon čini mi se..

Sent from Tapatalk
    #fakenews

al kako su lik Johna upropastili. od nekoga ko je uspio da se pomiri sa ljudima sa one strane zida, da postane glavni na Zidu, uvijek za pravdu. strašan ratnik koji he nagovorio Daenerys da dodje na Sjever do lika koji ubija osobu koju je volio podmuklo u nekoj verziji loše telenovele. on je samo jedan od primjera naravno

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ка' и вазда.

Quote Originally Posted by outline View Post
    al kako su lik Johna upropastili. od nekoga ko je uspio da se pomiri sa ljudima sa one strane zida, da postane glavni na Zidu, uvijek za pravdu. strašan ratnik koji he nagovorio Daenerys da dodje na Sjever do lika koji ubija osobu koju je volio podmuklo u nekoj verziji loše telenovele. on je samo jedan od primjera naravno

Pa ko ima bolju priču od njega realno
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

Mi smo ocekivali ne znam ni ja sto. Ni mi sami ne znamo sto smo ocekivali sad da nas neko pita konkretno... kraj nijedne serije mi nikad nije bio neko ludilo, pa ni ove... mogli su komotno jos koju sezonu da naprave da se ova nije ovako zavrsila.

Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mi smo ocekivali ne znam ni ja sto. Ni mi sami ne znamo sto smo ocekivali sad da nas neko pita konkretno... kraj nijedne serije mi nikad nije bio neko ludilo, pa ni ove... mogli su komotno jos koju sezonu da naprave da se ova nije ovako zavrsila.
    Ocekivali smo odredjen nivo kvaliteta, da stvari imaju smisla unutar fiktivnog univerzuma u kome se desavaju, nije problem sto je neko ocekivao odredjeni ishod koji se nije desio.

Arja moreplovac. haha a ne no kuuu*ac na biciklo.

Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Ćao.

Bolje da me onaj zmaj izio no što gledah ovu muku grđu no kad se pupak razveže a nema the end forever i za navijek kakvi remake kakvi bakrači to je to!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ка' и вазда.

Quote Originally Posted by Pelax View Post
    Bolje da me onaj zmaj izio no što gledah ovu muku grđu no kad se pupak razveže a nema the end forever i za navijek kakvi remake kakvi bakrači to je to!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
    haha, ziva istina. Ali kako onaj zmaj rastopi onaj tron, dobro neko rece mogla bi se strasna zeljezara otvorit sa onim zmajem.
    Ćao.

Meni je ova zadnja izvukla ove prethodne promasaje odlicna. Sto se zmaja tice kad rusi gradjevine sta je za njega ovo

Ljudi jedino sreca je sto sledeca epizoda dolazi za 6 dana. Hahahahah
    Kakav fail na kraju

Kad je sve glupo onda ne smetaju pomalo glupe stvari. Da je zmaj digao toliku temperaturu da otopi željezo, Jon bi planuo kao šibica ondje gdje je stajao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Nista da arhiviramo ovo i cekamo Gospodare prstenova
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Brzo su obnovili grad.
    P.s
    Sreca sto Milo nije bio kandidat za kralja

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Bravo za zapažanje. Zabrinuh se da je ta scena đe zmaj topi željezo, a Džon na dva metra od toga igra kolo, jedino meni zasmetala
    Što se tiče ubistva Deneris, ono je žalosno. Osam sezona gradiš Džonov lik, kao nekog ko je oličenje čojstva i junaštva, i sad u zadnjoj epizodi publika treba da gleda i da prihvati kako on mucki ubija svoju tetku
    Pinch harmonics

Inace sam dobio inf da slijedi nastavak...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Page 272 of 276 FirstFirst ... 172222262268269270271272273274275276 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)